Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-03-2005, 20:37   #1
Nozuman
Użytkownik Forum
 
Nozuman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2003
Lokacja: mieszkanie ;>

Posty: 360
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Bardzo inteligentne zachowanie polakow -.-

Otoz bo bardzo ciezkim dniu PRACY wlaczylem kompa aby sie zrelaksowac
zeby wbic mlvl poszedlem kupic bp runow i zobaczylem grupke n00b'ow (wiekszosc jak zwykle polacy) ja probojac kupic runy caly czas zostaje wypychany ze sklepu z runami, na domiar tego jeszcze wyzywany...
no i kilka screenow z tej jakze emocjonujacej rozmowy -.-





nie obchodzi mnie czy zostane tutaj wyzwany przez kumpli tych n00bow, wkleilem te zdjecia z nadzieja ze ktos inteligentny przjerzy na oczy etc
oczywiscie dalem reporta no i wynik byl oczywisty ...
SPRAWIEDLIWOSC JEST SLEPA ( a raczej jej brak ) :/
mysli ze ma lvl to rzadzi... probowalem z nimi pogadac jak ludzie cywylizowani no ale z "ludziami" takiego pokroju sie nie da...
nie musicie komentowac jak nie chcecie
@edit: ok poprawione linki
__________________

Ostatnio edytowany przez Nozuman - 13-03-2005 o 07:13.
Nozuman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-03-2005, 19:14   #2
cykus
Użytkownik Forum
 
cykus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 24

Posty: 74
Stan: Początkujący
Imię: Remulis
Profesja: Paladin
Gildia: Bdg costam
Świat: Harmonia
Poziom: 75
Skille: 85/43
Poziom mag.: 17
Domyślny Hehe ;]

Jak zawsze .... Wszystkie odpowiedzi takie same "widze x" itp.... jak raz jest powiedziane ze nic nie widac to chyba tez widac ze cos nie gra nie ? ;p

@topic

Harmonia ...... Podobnie jak inne swiaty non pvp.... Kazdy robi co chce ...(tez tam gram ;]--czekam na jakis nowy serwer to sie z kumplami przeniose;p)
Swiaty non pvp maja to do siebie ze jest tam haos -brak szacunku itp.
Ostatnio koles sie nasmiewal ze mnie ze mam 16 lvl (gralem akurat nowym pallem;p....ale olac takich ludzi -.- --przyszedl na harmonie bo na inncyh pvp go pk'owali .... )
cykus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 19:58   #3
Toomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: Rawa Mazowiecka
Wiek: 34

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cykus
Harmonia ...... Podobnie jak inne swiaty non pvp.... Kazdy robi co chce ...(tez tam gram ;]--czekam na jakis nowy serwer to sie z kumplami przeniose;p)
Swiaty non pvp maja to do siebie ze jest tam haos -brak szacunku itp.
Ostatnio koles sie nasmiewal ze mnie ze mam 16 lvl (gralem akurat nowym pallem;p....ale olac takich ludzi -.- --przyszedl na harmonie bo na inncyh pvp go pk'owali .... )
lol wcale aż tak do końca nie jest. Zawsze znajda sie n00by których sie postraszy że jest się tutorem zagadujesz w tym czasie do innego kumpla i on z nim w inteligentny sporób gada tak że koleś sobei odpuszcza. albo inna metoda straszysz kogoś haknięciem w rozmowi mozesz wspomnąć o tych których haknołeś a w tym czasie umówić się z kumplem którego żekomo haknołeś i koles ma zonka.

ale i tak najgorsze jest dla mnie to że nie można sobie spokojnie poexpić. Bo jak się zagapisz to zbierają się sępy (czytaj looter) i zabieraja loot np z zamku w ab elvenbane. i jest tam 1 taka osoba która nei dosć że pod*******a loot z potworów to jeszcze luruje inne słabsze lvl na spotkanie z zerkiem hunterem albo innymi. Mog epowiedzieć że ten koleś ma 48 lvl knight i udziela się często tutaj nawet Lord...

Ale jest też rada na takich jak masz kumpli i tak paru usłyszy o poczynaniach takiego kolesia to nei wezmą go na żaden hunt ani questa. tak się stało w przypadku Hokax druid 103 lvl chyba który jako jedyny nie zrobil demon helmet questa bo żaden 100lvl + nie zgodził sie żeby poszedl z nimi. więc lepiej być uprzejmym na takich światach bo później to się odbije...

ps. sorka za błędy jak jakieś są ale się rozpisałem ale miałem natchnienie
Toomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 20:07   #4
Acid
Użytkownik Forum
 
Acid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2004
Lokacja: Heh a co was to?

Posty: 349
Acid ma numer GG w.t.f.?.?
Domyślny

Jak na mój gust pasowałobyto do "chcecie się powysmiewac z noobów? piszcie tu!" ale dobra, te nooby to są gatunki Polish Noobus pospolitus, gratz że na nie natrafiłeś, bo są niezłe, można się z nich powysmiewac

<omg>
__________________
Acid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 22:20   #5
Evilus
Użytkownik Forum
 
Evilus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 54
Skille: 13/37
Poziom mag.: 6
Evilus ma numer GG 3513537
Pergamin -.-''

@up(kilka postow):
teraaz tez pokazujecie troche swoja glupote... po co 50 razy pisac widze "X"
jak jedna osoba napisala to chlopak napewno to poprawi a jak nie to i tak wasze "komentarze" gow.no dadza... (teraz pewnie zacznie sie ze jestem noob i ze sie nieznam kochani polacy)
Evilus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 23:08   #6
Stanton
Użytkownik Forum
 
Stanton's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pomfrey
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 92/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

No i fajnie sie bawili... też tak robie z kumplami jak nam sie nudzi....
__________________
http://s3.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59342

Kliknij to pomozesz mi w grze Gladiatus
لألم يزول، المجد خال
Stanton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 23:23   #7
Sadamq
Użytkownik Forum
 
Sadamq's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 27
Poziom mag.: 4
Domyślny

A magiczna opcja Ignore ? Jeżeli jakiś ppl powie na mnie co kolwiek odrazu ma ignora i gówno mnie obchodzi ci bedzie robił. Ja zato mam taki luksus że gram na świecie pvp i ew. moge szurnąć takiemu low lvlwoi cfanaiczkowi z sd że ze sklepu biec bedzie szybciej nie gepard

Co do szkrinów - zawiodlem sie twoja postawa. Dales sie poniesc [ ty to Drakonis tak ? ] i sprowokować. A takich ludzi powinno sie odrazu ignorowac, a po runy pójśc do innego pobliskiego miasta....
__________________
World : Saphira
Vocation : Sorcerer
Level : 1x
Magic : x
Sadamq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 02:57   #8
Przemas
Użytkownik Forum
 
Przemas's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 37

Posty: 89
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

dziękuje za SSy , niedawno pan Gondimil chciał dołaczyć do nas znaczy Moonblades ... ;P takim zachowaniem udowodnił że na to nie zasługuje [ nie obrażająć 1 ownera tej postaci !!!! ]
A co do lootowania na swiatach non PvP to wcale tak zle nie jest ... ktoś wyląduje w świątyni raz czy dwa i mu sie odechce zbliżania do cudzych potworków ...
Przemas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 07:30   #9
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

'ow widac zdjecia ; ) No i niestety mowi sie ze brazylijczycy to noobki a jak widac polak potrafi (byc jeszce wiekrzym nobem) Ale jak wiadomo w tibi sa 3 rasy graczy (Tibijczycy, Nooby, Newbie =))
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 08:31   #10
customer17
Użytkownik Forum
 
customer17's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Gdzie mieszkasz?
Wiek: 36

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Silence Army
Świat: Secura
Poziom: 154
Skille: 98/94
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Acid
Jak na mój gust pasowałobyto do "chcecie się powysmiewac z noobów? piszcie tu!" ale dobra, te nooby to są gatunki Polish Noobus pospolitus, gratz że na nie natrafiłeś, bo są niezłe, można się z nich powysmiewac

<omg>
OMG! twoja odpowiedz tutaj byla jak najbardziej nie na miejscu sam grasz na swiecie non pvp i co mi robiles? exp thiefowales mi dwarf soldiery i guardy no i oczywilscie je lootowales za co dostales black lista odemnie na securze (oczywiscie sie wypierales jak osiol skladajac false raporta co ci raczej nic nie da no ale cóz... mozna i tak ) masz ich wiele wiec nie wypowiadaj sie na tematy noobow bo sam nim jestes... poprawil bys swoje zachowanie i chociaz przeprosil. to ze wryles mi sie na spocik dwarfow jak trenowalem to ci przepuscilem ale exp thiefowania i lootowania nie zniose. tlumaczyles sie glupim "szybko spieszy mi sie..." no nie....... nie pisz tu lepiej... ( nick "Accid Kamil" na securze to ten koles na black list of secura mzona latwo zobaczyc kto jaka ma osobowosc... w topicu warriorsow ten temat byl poruszony )

@ Topic
dalej chyba nie musze komentowac wystarczy przeczytac to wyzej... na non pvp niestety tak jest ... no ale szkoda mi zostawic 71 lvlek i isc na pvp pozatym moj net pozostawia wiele do zyczenia na pvp bym mial trudno uciec np przed pk... z moimi lagami :/
powiem jeszcze cos ostatnio wybieralem sie na kilka black knightow z kolega oczywiscie nie dalo sie nie spodkac noobka po drodze od paru dni na lodzi w carlin stoi koles blokujacy NPC'a... co z nim pcozac probowalismy przesunac... ale nie dalo rady... to go poprostu olalismy wiecie co zrobil? speszyl sie koles heheh poprostu po 5 minutach odszedl moze na noobkow jest dobrze poprostu nie zwracac uwagi?

Ostatnio edytowany przez customer17 - 17-03-2005 o 08:44.
customer17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 08:59   #11
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Prawdziwe oblicze szlachty polskiej....
Adamsik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 10:12   #12
Dj Nekro
Użytkownik Forum
 
Dj Nekro's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 588
Stan: Niegrający
Dj Nekro ma numer GG 3023961
Domyślny

Oj ci polacy, już są gorsi od Brazylijczyków
__________________

do you think it was you who decided to come here ?
do you think it is you who makes the choises in your life ?
do you really think it matters what you think ?
it was destiny's path which brought you here...
without knowing it you have been chosen to witness this gathering of 25 thousands infected souls...
tonight you will learn about the ways of destiny's path...
after this your life will never be the same...

WWW.OVERBIZZ.INFO
Dj Nekro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 10:14   #13
Stalmir
Użytkownik Forum
 
Stalmir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 159
Imię: Stalmir
Profesja: Elite Knight
Gildia: Telvanni
Świat: Harmonia
Poziom: 121
Skille: 10/10
Poziom mag.: 8
Stalmir ma numer GG 9562850
Domyślny

LOL Rotfl... Chyba o czyms zapomnailes ze to ty zaczeles nas spamowac i wypychac ze sklepu a my sie wkurzylismy i zrobilismy to samo... I chyba sam zapominasz ze lurujesz, kradniesz i noobujesz.... Wiem ze zazdroscisz mi lvl bo sam takiego niepotrafisz zrobic...... Zal mi ciebie..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdAmSiK
Prawdziwe oblicze szlachty polskiej....
My niekradniemy jak twoj kolega Toorm i trzymamy sie razem jak ktos nam cos robi to bronimy kolegow...

Aha Wklej ss co ty robiles bo dokladnie tak samo.. Jak ty mi, tak ja tobie...

Pozdrowienia dla thiefow z harmoni!! A w szczegulnosci dla: Poohatek of Bhaal, Lyonis, Toorm, Fooksik Hools!! Oraz dla lurerow: Lord Draqkonis, Piastus Knight, Wild Lukasz Paladyn, Fooksik Hools i wiele, wiele, wiele wiecej!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qqqba
Też gram na Harmoni i jedna rada jak zobaczycie Stalmira... wyłączcie Priv Msg i wogóle sie nie odzywajcie bo zaraz bedzie "pedal","co za nOOb!" on nie umie grac a mysli ze jest najlepszy tak naprawde to ciota gdyby to bylo Pvp to juz mial rooka...
Uwaga na Stalmira bo to nOObek i wogóle zacznie sie pluć jak cos do niego powiecie...

hmm.. rooka? Chyba mowisz o sobie.... A od noobow wyzywam tych co mi potowry od trenienia rozwalaja albo spamoja bo widza 60 lvl <plx daj equ plx! daj jakas bron plx!> Albo ci ktorych nie przyjelem do gildi mnie wyzywaja to ja ich tez A moze zobaczyles swoj nick na liscie thiefow i lurerow i dlatego mnie wyzywasz?

Rzecz ktora w****ia na tym forum: Ktos ze slabym lvl chwali sie ze zabil np: draga to go wyzywaja od noobow, ktos o kims cos napisze to juz 100 postow o tym samymy, jakis high lvl wklei zdjecie lub da filmik to juz 100 osob lize dupe z nadzieja ze im da cos w tibi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdAmSiK
Teraz przesadziles. Oskarzaj sobie kazdego. Ale od******* sie od Toorma! Mowisz na tych slynnych thiefow nooby bo napewno nie potrafisz sie przed nimi obronic. Nie masz prawa oskarzac moich kolegow bo niemasz na to nawet ksztyny dowodu, wiec zastanow sie nad tym co mowisz.

Ps.
Jesli nawet on zaczol to ty oczywiście musiales mu sie tym samym odplacic jak przystalo na "Wielkiego Pogromce Noobow"??
Po co dowody jak on sam sie do tego przyznal -.- Wielki pogromca noobow? to chyba twoje chore urojenie. Nikt ktory sie tutaj wypowiadal niezna mnie w tibi wiec jak mozecie cos gadac jak mnie nieznacie? Niewiem jak ktos wypycha ciebie naokraglo ze sklepu mozna sie wkurzyc chyba i kupuje runy 10 min Jest taka grupa paru osob na harmoni ktora sie uwziela na mnie bo robie szybciej lvl od nich albo ich nieprzyjelem do gildi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szoz
Hahaha!
Fajnych się żeczy dowiedziałem o liderze gildii co się baaardzo n00bów wystrzegał, no nie stalmir?
Oj nieprzyjelem do gildi nowa postacia to sie obraziles? Straszne...

Ostatnio edytowany przez Stalmir - 18-03-2005 o 13:16.
Stalmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 10:33   #14
worior of shadow
Użytkownik forum
 
worior of shadow's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 25
Domyślny muhahahzasha

MUHAHAHAHAHA dobre na prawde dobre
to mnie niezle rozśmieszyłeś



więcej takich fotek
MUHAHAHAHAHAHAHAHAH
worior of shadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 10:57   #15
qqqba
Użytkownik forum
 
qqqba's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 23
Domyślny

Też gram na Harmoni i jedna rada jak zobaczycie Stalmira... wyłączcie Priv Msg i wogóle sie nie odzywajcie bo zaraz bedzie "pedal","co za nOOb!" on nie umie grac a mysli ze jest najlepszy tak naprawde to ciota gdyby to bylo Pvp to juz mial rooka...
Uwaga na Stalmira bo to nOObek i wogóle zacznie sie pluć jak cos do niego powiecie...
qqqba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 13:24   #16
Belefiz
Użytkownik Forum
 
Belefiz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 36

Posty: 164
Stan: Na Emeryturze
Belefiz ma numer GG 6661337
Domyślny

Ehhh ci polacy. Nikt tego nie zmieni że polacy to nooby(oczywiście nie wszyscy). Najwyraźniej ten gość miał 11-13 lat i nie wie co to kulturalne wysławianie się.
__________________
Retired...
Belefiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 14:26   #17
Acid
Użytkownik Forum
 
Acid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2004
Lokacja: Heh a co was to?

Posty: 349
Acid ma numer GG w.t.f.?.?
Domyślny

Pan customer17 pokazał swój iloraz inteligencji okłamując wszystkich forumowiczów zdaniem na mój temat, ja też cie nie lubie ale nie kłamie pisząc "zabijał mi dwarfy" już lepszej wymówki nie szło wymyślić...
__________________
Acid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 14:56   #18
szoz
Użytkownik Forum
 
szoz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Kochany Białystok :]
Wiek: 34

Posty: 137
szoz ma numer GG 5404680
Domyślny

Hahaha!
Fajnych się żeczy dowiedziałem o liderze gildii co się baaardzo n00bów wystrzegał, no nie stalmir?
__________________
szoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 15:25   #19
Ice^Cube
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2004

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dj Nekro
Oj ci polacy, już są gorsi od Brazylijczyków
A co wy wiecie o Brazylijczykach ?!?! Spotkaliscie 10 w zyciu, ktorzy robia tylko runy i krzycza "Frii Itengs", kazda nacja w tej grze ma kilkudziesieciu dobrych graczy, a reszta to newbe (czyli Ci co po prostu sie pytaja bo nie wiedza) i noobow, ktorzy potrafia tylko krytykowac, marudzic, krasc i w****iac ogolnie swoim zachowaniem. Osobiscie 90% moich kolesi na Aurerze to Szwedzi i czesto pytaja sie mnie dlaczego wiekszosc Polakow zachowuje sie tak jakby byli wlascicielami tibi. Wiec zanim ktos z Was zacznie krytykowac kogokolwiek, niech najpierw popatrzy na samego siebie.

Yours Joixazi
Ice^Cube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 15:32   #20
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Teraz przesadziles. Oskarzaj sobie kazdego. Ale od******* sie od Toorma! Mowisz na tych slynnych thiefow nooby bo napewno nie potrafisz sie przed nimi obronic. Nie masz prawa oskarzac moich kolegow bo niemasz na to nawet ksztyny dowodu, wiec zastanow sie nad tym co mowisz.

Ps.
Jesli nawet on zaczol to ty oczywiście musiales mu sie tym samym odplacic jak przystalo na "Wielkiego Pogromce Noobow"??

Cytuj:
Po co dowody jak on sam sie do tego przyznal -.-
Bardzo dziwne ze tobie sie przyznal a mi nie...
Ps2.
Hobbit znowu okradziony...
Buhehehehe... Ten nubas nigdy sie niczego nie nauczy.
Gratz dla Lyonisa

Ostatnio edytowany przez Adamsik - 18-03-2005 o 13:22.
Adamsik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin 3