Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-11-2008, 21:50   #61
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dobra panowie koniec pieprzenia . Powiedzmy sobie szczerze , tibia jest juz zrujnowana . Odrazu wyjasniam dlaczego , Nie ma nie bylo i nie bedzie potwora ktorego 400 ek nie zbloczy z horda druidow za plecami . Jezeli Cipsoft nie wprowadzi Orginalnego pomyslu w gre . Ja proponuje wprowadzenie questu z naprawdedobrymi nagrodami w ktorym [color"Black"]resp potworow jest nie regularny lub exuhasted na malee potworow jest rowniez niereguralny[/color].
Czyli wyjasniajac o co mi chodzi , idze Scorpion Andree z siocherem Mateuszkiem przez poi i nagle Siocherowi za plecami zrespily sie 2 demony , oczywiscie poleciala by exeta i znow sie respi jakis fury + Jugge , 5 sekund pozniej znow i znow . Wtedy gra bylaby na jakims poziomie a nie schemat , ze 300 ek , 300 ed i blackd proxy moga zrobic co chca w tej grze .
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2008, 00:10   #62
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Ja w kolejnym update chciałbym, żeby na smokach można było latać, albo chociaż jeździć, żeby właściciele domków mieli większe możliwości takie jak zasianie warzywek w ogródku (jedzenie na dłuższe wyprawy), żeby było troszkę bardziej klimatycznie, żeby te wszystkie walentynkowe kartki zniknęły, żeby został wprowadzony jakiś system ulepszania broni nie tylko dodając żywioły, żeby zostały dodane nowe profesje takie jak np. shaman który dawałby innym profesjom czary zwiększające szybkość albo siłę ich ataku, siłę magii, zasięg z broni dystansowej, szybkość poruszania się, obronę od magii jak i od ataków fizycznych, do tego chciałbym, żeby magom i druidom usunięto możliwość przyzywania silniejszych stworów, a zrobiono nową profesję np. summoner, który specjalizowałby się właśnie w przywaniu i miał ciekawe czary które pomogłyby jego podwładnym sługom rozprawić się z przeciwnikami, żeby było kilkanaście mini-gier (ścinanie drzew na sprzedaż, jakieś ciekawe mini-questy dzięki którym można by zarobić trochę grosza). To na tyle jeśli chodzi o moje fantazje...
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,
Sanchi
PS: No i trzeba jakoś polepszyć stan tibijskiej gospodarki...
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 02-11-2008 o 00:24.
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 00:16   #63
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
żeby właściciele domków mieli większe możliwości takie jak zasianie warzywek w ogródku
Wyjdź.

Po raz kolejny można podziwiać złote myśli Tibijczyków. To może jeszcze hodowla chomików i pieczenie szarlotki?
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 00:19   #64
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Wyjdź.

Po raz kolejny można podziwiać złote myśli Tibijczyków. To może jeszcze hodowla chomików i pieczenie szarlotki?
Drzwi też mam za sobą zamknąć?

... Nie wiem co złego widzisz w prowadzeniu ogródka ;D Wprowadziłoby to jakieś urozmaicenie do gry, do tego użyteczne dla niskolewelowców. Myślisz, że nikt w średniowieczu nie uprawiał ziemi? ^.- Ty byś najchętniej tylko bił z aksa roty, albo solował demony swoim pro uber 121 MSem 24/7 - jeśli mam tak grać, to już wolę pasjansa...

To już sobie fantazjować nie można..? achh...
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 02-11-2008 o 00:25.
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 01:15   #65
Egon_Abus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Ciekawie by wyglądało, jakby w okresie bożonarodzeniowych najazdów goblinów na miasto, pojawiałby się jednocześnie padający śnieg w danym mieście. No i potem by się topił powoli... Może i nic by to nie wniosło do gry, ale byłoby tak bardziej świątecznie
Przydałby się jeszcze choć jeden świat no(ob)-pvp, żeby reszta była trochę odciążona. No i oczywiście jakieś nowe miejscówy do polowania dla 50-100 lvlowców, bo te co są, już się znudziły
__________________
[MONSTER]Pirate Marauder[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Cutthroat[/MONSTER],
[MONSTER]Pirate Buccaneer[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Corsair[/MONSTER]
are my friends...
Egon_Abus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 01:41   #66
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
To już sobie fantazjować nie można..? achh...
Zobacz ile w ostatnim czasie dodano pierdół, dla 12 letnich dzieciaków, wychowanych na przygodach prosiaczka kwika. Na prawdę nie sądzisz, że trzeba jakoś się zabrać za problem przeludnionych światów nonpvp i przepełnionych expowisk? Dochodzą do tego masskicki i wieczorne laggi.
Sam grałem 4fun, ale mam świadomość tego, że nie można cały czas powtarzać, że "nie exp jest najważniejszy". Jeśli będę chciał sobie na pogawędzić o dupie marynie, to będę mógł zrobić to równie dobrze na faccu.
Tibia upadła już chyba na samo dno. Stało się to dokładnie przez takich "myślicieli" jak ty, którzy tylko czekają na dodanie krówek, koszatniczek i chomików. Cipsoft to widzi, zaimplementowywuje tego typu pierdoły do gry i czeka, aby taki "Zbysiu Nalesnik Czarnego Zla" jak ty kupił płatne konto i chodował pixelowe chomiki w Tibii.
Na początku, te updaty traktowano z przymrużeniem oka. Jednak po kilku upach, rozrosło się to do tego stopnia, że dziś możemy co najwyżej podziwiać upadek tej niegdyś prężnie rozwijającej się gry.
Cytuj:
... Nie wiem co złego widzisz w prowadzeniu ogródka ;D
Jeszcze ma czelność się mnie pytać.

Cytuj:
Drzwi też mam za sobą zamknąć?
Tak moim zdaniem, było by najlepiej.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 02-11-2008 o 01:52.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 01:48   #67
Iwanek18
Użytkownik Forum
 
Iwanek18's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 126
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: >.<
Świat: Thoria
Poziom: 125
Skille: 101
Poziom mag.: 21
Domyślny

Czołga i f16.
__________________
Kiedys:
Aprilia Sr sold
Aprilia Area 51 sold
Suzuki Bandit 600 Naked k3 sold
Honda CBR F4i sport sold
Honda Hornet 600 N sold
Suzuki GSX-R 600 K4 sold
Honda CBR 1000rr Repsol ))!
Iwanek18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 01:50   #68
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Xr3 ale ta twoja "Inteligentna" gadka jest juz nudna , masakra .
Ale mimo wszystko krowki w tibi sa najmniej potrzebne.

@down
Czy ja gdzies napisalem ze on nie ma racji?

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 02-11-2008 o 10:28.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 09:26   #69
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny up

@up
po czesci ma racje zobaczy ile botow doszlo i nupkow...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 10:53   #70
bolosaf
Użytkownik Forum
 
bolosaf's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 262
Imię: Bolosaw
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookamZzaRogu Pokaż post
To już sobie fantazjować nie można..? achh...
Jak bardzo chcesz ogródki na ekranie monitora
__________________
Proud to be /b/tard
bolosaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 11:01   #71
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Utrudnić grę do takiego stopnia, że na trolle będzie się chodzić w 3 osobowych grupach.
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 12:52   #72
Dobrodziej
Użytkownik Forum
 
Dobrodziej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: .
Świat: Pandoria
Domyślny

Nowy pvp
Z dużej ilość serwerów przegrane gildie z pewnością zaczęły by od nowa swoja przygodę
Dobrodziej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 13:22   #73
lusifer
Użytkownik Forum
 
lusifer's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2006

Posty: 1,041
Domyślny

Kilka nowych światów, zdecydowanie światy nowe!
lusifer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 13:57   #74
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bolosaf Pokaż post
Jak bardzo chcesz ogródki na ekranie monitora
Ja nie mam nic przeciwko ogródkom, ciekawy pomysł. Urozmaiciło by to grę. Pływanie by szło zlikwidować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Ale mimo wszystko krowki w tibi sa najmniej potrzebne.
Krówki do jakiegoś eventu by się wcisnęło jednorazowo

Cytuj:
Zobacz ile w ostatnim czasie dodano pierdół, dla 12 letnich dzieciaków, wychowanych na przygodach prosiaczka kwika. Na prawdę nie sądzisz, że trzeba jakoś się zabrać za problem przeludnionych światów nonpvp i przepełnionych expowisk? Dochodzą do tego masskicki i wieczorne laggi.
Jak ci się to nie podoba to nie graj. Wyobrażasz sobie ten "olbrzymi" zakres możliwości jaki miała 7.6 w dzisiejszych czasach?


Cytuj:
Jeszcze ma czelność się mnie pytać.
j. .......ę
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 14:55   #75
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

@Xr3
Posłuchaj, jedyne co mnie na prawdę w*****a w tibii nie licząc pierdół typu kartki świąteczne które nie powinny się w ogóle znaleźć w grze MMO, która rozgrywana jest w średniowieczu, to to, że nie ma serwera na którym nie byłoby kilku(dziesięciu) powah abuserów. Może Cię zaskoczę, ale wcale nabicie 100 lvl'a w jak najkrótszym czasie botując na larwach nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest dobra zabawa, dla niektórych jest to expienie (nie napisałem nic o dodaniu nowych serwerów czy zwiększeniu ilości ekspowisk, bo wg mnie jest to oczywiste. Prawdą jest też to, że na przepełnionych serwerach nie da się grać z powodu lagów. CipSoft chce mieć więcej graczy, ale nikt nie będzie grać w słabo rozwijającą się grę, w której raz dziennie, jak nie częściej, dostajesz kicka), a dla innych różne ciekawe questy, raz na jakiś czas wspólny hunt z kolegami czy rozmawianie z kumplami pod depo pijąc tibijskie wino. Po części zgadzam się z Wami, że Tibia idzie w stronę Simsów, co przynosi czasem dziwne efekty, ale jeśli to sprawia większości przyjemność, to czemu nie! Zawsze możesz odciąć się od tego i po prostu pójść expić. Nie jestem jednym z tych, którzy czekają na różowe chomiczki i nazywają swoje postaci "Zbysiu Naleśnik Czarnego Zła", naprawdę jestem za tym, żeby Tibia nadal byłą grą rozgrywaną w czasach miecza i magii, ale niewielkie urozmaicenia (które wcale nie nawiązują do czasów teraźniejszych) przecież nikomu nie zaszkodzą. Chciałbym jeszcze powiedzieć, że przecież Tibia jest GŁÓWNIE przeznaczona dla dzieci i młodzieży żądnych przygód w tym jakże fascynującym świecie, chociaż dorośli (nie wiem, czy nie powinienem się do Ciebie zwracać per pan) też znajdą w nim coś dla siebie.

Anyway, to jest MÓJ punt widzenia.
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 15:20   #76
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Najważniejsza jest dobra zabawa, dla niektórych jest to expienie
(Żebyś sobie czasami nie myślał) Mówiłem i powtórzę: Grałem tylko 4fun. Poziom nabiłem, expiąc dla zabawy. Nic na siłę. Gdybym regularnie expił, to najprawdopodobniej, miał bym 250~300lvl.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 15:41   #77
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Ja uwazam, ze ogrodki jeszcze by jakos urozmaicaly stanie pod domkiem, ale to cale plywanie to tak zwany fail. Lepiej by popracowali nad lagami...
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 16:04   #78
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
(Żebyś sobie czasami nie myślał) Mówiłem i powtórzę: Grałem tylko 4fun. Poziom nabiłem, expiąc dla zabawy. Nic na siłę. Gdybym regularnie expił, to najprawdopodobniej, miał bym 250~300lvl.
Nie mam do Ciebie pretensji, ja też gram dla dobrej zabawy. Gdyby każdy regularnie expił, to przypuszczam, że każde miejsce na dobry hunt byłoby zajęte i pewnie co chwila pobijany byłby rekord dziennego +exp Właśnie to, że expienie nie jest jedyną rzeczą jaką można robić sprawia, że w tą grę gra sporo ludzi.
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 16:59   #79
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Ja uwazam, ze ogrodki jeszcze by jakos urozmaicaly stanie pod domkiem, ale to cale plywanie to tak zwany fail. Lepiej by popracowali nad lagami...
Zawsze mozna zmienic serwer na pvp i nie bedziesz miec lagow .
Kiedys tibia nie byla idealna a mimo wszystko ja kazdy chwali bo nawet pamietam jak Taifun zabil 90 ms'a na hita z sd , to naprawde bylo do dupy .
Tibi obecnie brakuje jednej rzeczy z starej tibi , a mianowicie takich potworow jak kiedys dl'e wrl tudziez demony na ktorych nieliczne osoby na serwie mogly expic nie mowiac o jakim kolwiek proficie . Na forum.tibia.com pojawil sie temat w ktorym proponowano npc skupujacego Mpa , mms , g legs parodia . Te itemy powinni miec tylko 250 + knightci po dlugich Tygodniachna demonach . Zaszybko sie teraz wszystko toczy powinno byc tak ze na 200 lvlu moglbys dopiero myslec zeby isc solo na frosty ktore powinny bic po 1k z malee. Do tego czasu pare miejsc podobnych do tomb by sie przydalo 3x wiecej miejsc jak dragi cyclopolis guardy i miazdzace hity w pvp . Mowiac juz o pvp przydaloby sie dorobic 10 ringow i amuletow ktore mozna by bylo uzywac na pvp a nie tylko time ring tak jak teraz .

@down
Lepiej zeby walily combo po 250 frosty niz 1250 ? 80 pall 2 frosty na klate bierze prosze cie...

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 02-11-2008 o 17:38.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 17:19   #80
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

nie bede wdrążać sie tu w offtopic
Pytanie:Co Bys Chcał W Next Update
Odpowiedź:Mniej noobow

edit, up zgadzam sie, byloby bardziej rpg.(kapke przesadziles w paru miejscach ale słit pomysł) nam by takie cos odpowiadało ale nubkom 11letnim nie bardzo a przeciez o kase tu chodzi prawda?

Ostatnio edytowany przez Rav - 02-11-2008 o 17:22.
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:01.


Powered by vBulletin 3