Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-02-2013, 21:26   #1
Valmos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2013
Lokacja: Pszczyna

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valmos
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 154
Valmos ma numer GG 5659335
Domyślny OgÓlny Test Wiedzy Tibijskiej

Witam!
Wpadłem dziś na moim zdaniem ciekawy pomysł. Chciałbym aby administratorzy tibia.pl oraz haunted.pl przemyśleli moją propozycję a także inni gracze wypowiedzieli się na ten temat.
Do konkretów zatem:
Z miła chęcią wybrałbym się konkurs wiedzy tibijskiej, nawet na drugi koniec Polski. Gdyby ktoś podjął się zorganizowania takiej imprezy byłbym szczęśliwy.
Polegałoby to na tym, że gracze podsyłają pytania związane z tą grą, organizator lub np. moja skromna osoba wybierałaby najlepsze z nich i zebrała 100 najciekawszych zagadnień. Osoby które nadsyłałby pytania miałyby korzyść na tym, że byłaby możliwość iż to wlaśnie któreś z jego pytań znalazłoby się na teście i znaliby juz na nie odpowiedź. Cała zabawa odbywałaby się gdzieś na świeżym powietrzu a test rozwiązywałoby się na kartce, nie przez komputer. Oczywiście za zajmowane miejsca byłyby konkretne nagrody np. pacc na rok. Można by także wprowadzić opłate za wstęp by organizator nie poniósł wiekszych kosztów.
Ja osobiście marzę o takim przedsięwzięciu, poznąć innych graczy, sprawdzić się ile mam pojęcia na temat tibii oraz miło spędzić czas.
Na koniec podam przykładowe pytania w takim teście:

1. Z którego potwora nie spada przedmiot do oswajania wierzchowca:
a) witch
b) deepling guard
c) hunter
d) swamp troll

2. Po ile można sprzedać spirit cloak u NPC:
a) 750gp
b) 350gp
c) 500gp
d) 1000gp

Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego pomysłu oraz ewentualny kontakt na gg: 5659335

Pozdrawiam.
Valmos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2013, 09:53   #2
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Pomysl nawet fajny, ale nie realny. Watpie by ktokolwiek ruszyl swoje 4 litery na taki konkurs. Bardziej prawdopodobna opcja to zrobic takie cos na forum
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2013, 12:04   #3
lubieto92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

witaj... Mam problem zaistalowaniem tibii 9.82 rano jeszcze grałem....A teraz wyskakuje mi napis po nowej instalacji ,,not patch" Help me
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2013, 16:42   #4
Valmos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2013
Lokacja: Pszczyna

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valmos
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 154
Valmos ma numer GG 5659335
Domyślny test

Przez forum to nie ma najmniejszego sensu bo kazdy bedziesz mogl korzystac tibii wiki itp. Wierz mi, że jesli ktos wyszedłby z taką inicjatywa to spokojnie przynajmniej 200 osob by sie znalazlo. To nie jest nawet jakis duzy wydatek, wystarczy troche terenu, ognisko wieczorem a kazdy w reszte by się zaopatrzyl. Nie wierze, żę nie znalazłoby się tyle osób zeby poznac innych tibijczyków i samych siebie sprawdzic w tescie.
Tibia.pl musiałaby jednak taki news napisac na głownej stronie zeby ludzie nadsyłali pytania a ekipe od wybierania 100 pytan z całej puli też myślę, że nie byłoby problemu znaleźć, najtrudniej będzie z orgaizatorem ale może przy odrobinie szcześcia ktos by sie znalazl.. Tyle ze niestety inicjatywy od administratorów brak ;/
Valmos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2013, 17:30   #5
Freszol
Użytkownik forum
 
Freszol's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2013
Lokacja: Toruń
Wiek: 26

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Insahoris
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Freszol ma numer GG 9950745
Domyślny

Fakt, że taki pomysł jest nierealny. Każdy mieszka gdzie indziej, nie każdy mógłby dojechać.
Freszol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2013, 17:38   #6
Valmos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2013
Lokacja: Pszczyna

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Valmos
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 154
Valmos ma numer GG 5659335
Domyślny

Czy ja mowie o jakiejs konkretnej gilidii, czy swiecie? Tibijczykow jest wielu, nie każdy musi być na tym quizie. Ilu jest aktualnie grających polaków? Z 10 tys.? Przyjedzie 100 to będzie super zabawa, a na pewno pojawią sie Ci najbardziej zagorzali. O frekwencje jestem spokojny gorzej z tym by tibia.pl zgodziła sie umieścic news na ten temat. Gdyby sie to udalo, to jakos jestem spokojny, że ta impreza dojdzie do skutku.
Valmos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.


Powered by vBulletin 3