Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-09-2009, 20:36   #10301
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
to ja moze nie gw, ale za to monster bloka pokaze (a na zywo to jeszcze lepiej wygladalo ;]):
Chris Daniels ftw
Prawie jak Dwight Howard.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-09-2009, 20:41   #10302
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Polska 90-78 Bułgaria \m/
Zajebista pierwsza polowa, zwlaszcza Igi dal czadu. Koszarek wychodzac w pierwszej piatce pokazuje, dlaczego od kilku lat uznawany jest za najlepszego polskiego rozgrywajacego (niestety kiedy wchodzi z lawki zamiast w s5, traci polowe swojego polotu. Czyzby kompleks rezerwowego?). Logan - nierowno. Kilka glupich strat, ale tez kilka akcji, ktorych rodowity Polak by nie wykonczyl. Gortat wiadomq, miszcz, chociaz zdecydowanie za bardzo eksploatowany. Wojcik i Szewczyk po 5 minut na parkiecie i mozna by spokojnie robic zmiany. Lampe dawal rade.
Druga polowa nerwowa, Bulgarzy zaczeli gonic, ale na szczescie nie dogonili. Widac jednak bylo zmeczenie pierwszopiatkowcow, i jutro to sie musi zmienic, bo grajac tym samym skladem przez 35+ daleko nie zajdziemy. Rotacja, rotacja, rotacja. Wiecej grania Szewczykiem, Roszykiem (dzis jeszcze jestem w stanie zrozumiec czemu nie wszedl - w defensywie szlo nam nienajgorzej, w ataku siedzialo, nie bylo sensu poprawiac dobrej defensywy kosztem braku zawodnika w ataku), troche Wojcika by sie przydalo (w koncu po cos tam pojechal), Witka na 5 minut nie zaszkodzi. Szubarga chyba jednak ma mocno niesprawne te plecy, bo dzis tylko statystowal.


Great Britain 59 - 72 Slovenia
kurwa mac... typ Slovenia -13.5 byl, no i kupon na fail ;/

Jedziemy z typami z wczoraj:
Kod:
Macedonia - Grecja       2 -15
Rosja - Lotwa            1 -10
Great Britain - Slowenia 2 -20
Polska - Bulgaria        1 -10
Chorwacja - Izrael 1 -10
Francja - Niemcy 1 -5
Serbia - Hiszpania 2 -10
Turcja - Litwa 1 -3
coz, jak widac w zwyklych 1x2 daje rade, a z dokladnymi wynikami minimalnie nie wchodzi... oh well
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 20:44   #10303
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Co do blokow z glowy
http://www.youtube.com/watch?v=vb0qHDxVMnU
http://www.youtube.com/watch?v=jDgg0iWFUpU

W ogole polecam obejrzec - http://www.youtube.com/watch?v=6OPLcj0Nz9c - jak dla mnie najlepszy mix o NBA ever.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 21:25   #10304
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Chyliński -.- Jakim cudem Muli nie wziął Kikowskiego lub Iwo?
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 21:32   #10305
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Chyliński -.- Jakim cudem Muli nie wziął Kikowskiego
no idea
Cytuj:
lub Iwo?
bo:
1.) kontuzji nabawil sie Szubarga i Skibniewski wg Mulego bardziej w tym momencie jest potrzebny kadrze (jako nominalna jedynka) niz Iwo (jako nominalna dwojka)
2.) bo Skiba bez slowa pyskowki zaakceptuje role dwunastego, od podawania bidonow i recznikow, w przeciwienstwie do Iwo. Kitzinger pewnie by zaczal (o ile juz nie zaczal) stroic fochy tak jak w Turowie (stamtad przeciez tez wylecial za pyskowanie do trenera), natomiast Roberciq pokornie pogodzi sie ze swoja rola w druzynie
Kod:
Macedonia - Grecja       2 -15
Rosja - Lotwa            1 -10
Great Britain - Slowenia 2 -20
Polska - Bulgaria        1 -10
Chorwacja - Izrael       1 -10
Francja - Niemcy         1 -5
Serbia - Hiszpania       2 -10
Turcja - Litwa           1 -3
ha jest pierwszy trafiony dokladny wynik ;P

Ostatnio edytowany przez hoomik - 07-09-2009 o 21:34.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 22:01   #10306
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

A tak, z Kitzingerem zapomnialem.
Cholera, piękne to. Włączam DSF, a tam mecz Francja - Niemcy z Gdańska. A po za tym TVP wysyla sygnal dla ponad 100 stacji telewizyjnych.
A na Litwa - Turcja tez pelna hala. Duuuzo kibicow Litwy, mniej Turków, więc jutro trzeba bedzie dopingowac. Póki co Litwa 22-19 po 1q, transmisja w TVP Sport.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 22:05   #10307
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

szkoda tylko ze za bardzo nie ma tutaj z kim pogadac o mistrzostwach, bo dyskusja pomiedzy dwoma osobami na cale forum jest smieszna. Ale coz, lepiej pojarac sie liga angielska...

Serbia 36 - 21 Spain
maaaaasssssiiiiveeeeee ;;;;;;
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 22:16   #10308
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
szkoda tylko ze za bardzo nie ma tutaj z kim pogadac o mistrzostwach, bo dyskusja pomiedzy dwoma osobami na cale forum jest smieszna. Ale coz, lepiej pojarac sie liga angielska...
To ja już wolę EuroBasket, mimo że jestem bardzo ciemny w tym temacie. Z tego co oglądałem to Ignerski ładnie tam karał z Gortatem i Loganem (co spojrzałem dokładniej, to piłka wypadała mu z rąk), Lampe imho troszkę słabiej, zwłaszcza na początku...

Teraz oglądam Litwa - Turcja, wynik ciągle w okolicach remisu (33-32), ładny meczyk no i zapowiada się ciekawa końcówka Ciekaw jestem jutrzejszego spotkania, trzeba się wystrzegać tylu błędów co dzisiaj co w połączeniu z większą rotacją (bo sie zajadą chłopaki, a rezerwowych mamy niezłych) może sprawić sporo radości.

Gdybym miał kilka dyszek do wydania to nawet bym się wybrał na któryś mecz...

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 07-09-2009 o 22:18.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 22:32   #10309
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
To ja już wolę EuroBasket, mimo że jestem bardzo ciemny w tym temacie. Z tego co oglądałem to Ignerski ładnie tam karał z Gortatem i Loganem (co spojrzałem dokładniej, to piłka wypadała mu z rąk), Lampe imho troszkę słabiej, zwłaszcza na początku...
Igi mial dobra pierwsza polowe, ale strasznie nerwowy poczatek drugiej. Logan na odwrot - pierwsza polowa tak sobie, ale druga duzo lepiej. Lampe - jak on zacznie kiedys bronic, to bedzie miszcz (chociaz 4 bloki i tak zasadzil)
Cytuj:
Teraz oglądam Litwa - Turcja, wynik ciągle w okolicach remisu (33-32), ładny meczyk no i zapowiada się ciekawa końcówka Ciekaw jestem jutrzejszego spotkania, trzeba się wystrzegać tylu błędów co dzisiaj co w połączeniu z większą rotacją (bo sie zajadą chłopaki, a rezerwowych mamy niezłych) może sprawić sporo radości.
z niezlych rezerwowych to w sumie tylko Szubarga (o ile zdrowie pozwoli), Szewczyk, Roszyk i... to wszystko. Chylinski fail, Witka wiadomo - pod presja ma kupe w gaciach, Wojcik pamieta jeszcze dinozaury, a Skiba jest tam od podawania bidonow.
Cytuj:
Gdybym miał kilka dyszek do wydania to nawet bym się wybrał na któryś mecz...
chcialbys. Biletow nie ma od daaawna. Gdyby byly, to w tej chwili bym byl w drodze powrotnej z Wroclawia, a nie siedzial przed kompem.

statsy Polska - Bulgaria
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 23:16   #10310
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Wojcik pamieta jeszcze dinozaury
IMO jego doświadczenie może się przydać w tych najbardziej stresowych sytuacjach...

btw,
Serbia 66:57 Hiszpania

;o!

Litwa 66:72 Turcja, na ok.3 min przed końcem ;>
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 23:43   #10311
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Na pewno sprzedaja bilety pod hala, z każdą minutą są coraz tańsze. : P
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 23:49   #10312
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Kod:
Macedonia - Grecja       2 -15
Rosja - Lotwa            1 -10
Great Britain - Slowenia 2 -20
Polska - Bulgaria        1 -10
Chorwacja - Izrael       1 -10
Francja - Niemcy         1 -5
Serbia - Hiszpania       2 -10
Turcja - Litwa           1 -3
no i mamy pierwszego siurprajsa mistrzostw. Serbia slaba nie jest, ale raczej malo kto przewidywal, ze wygraja akurat z Hiszpania. Natomiast na przekor wiekszosci typerow, udalo mi sie poprawnie wytypowac wina dla Turcji. Nie jest to wynik niespodziewany, bo Litwa przyjechala bez kilku waznych graczy. No ale niewazne. Poki co - 7/8.
Typy na jutro:
Kod:
Niemcy - Rosja           2 -10
Izrael - Macedonia       1 -10
Litwa - Polska           2 -4 (a co!)
Slowenia - Serbia        2 -7
Grecja - Chorwacja       1 -8
Lotwa - Francja          2 -10
Hiszpania - Wlk Brytania 1 -15
Bulgaria - Turcja        2 -15
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 23:56   #10313
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Litwa może być mocno rozdrażniona i przyciśnięta do ściany, będzie nam baaardzo ciężko z taką grą jak dzisiaj... To samo z Hiszpanią, myślę, że sportowa złość pomoże im rozgromić GB
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 00:12   #10314
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

ja tam naiwnie wierze w naszych. Z Lawrynowiczami bedzie cholernie ciezko walczyc, Kleiza pewnie tez nas skarci niejeden raz, ale licze na kolejny dobry mecz Koszarka, ustabilizowanie Logana i byc moze w koncu wieksza rotacje. Litwini pokazali dzis, ze pod presja sie gubia i jezeli mecz bedzie na styku, moga nie wytrzymac cisnienia. Mimo wszystko naszym powinny pomoc sciany i kibice.

Radze rowniez przygladac sie reprezentacji Niemiec, a dokladniej jednemu z jej zawodnikow - Konradowi Wysockiemu. Nie dosc ze jest to koszykarski odpowiednik Klosego/Podolskiego (Konrad urodzil sie w Rzeszowie), to juz za miesiac ogladac bedziemy go w polskiej lidze w barwach Turowa Zgorzelec. Dzis zagral dosc przecietnie (4 pts/4 reb/1 as/1 prz w 21 minut). Ale licze na to, ze zagra lepiej i bedziemy mieli z niego pozytek w lidze i EuroCup. Takze gogo do boju do boju Konradziq ;]

Z graczy doskonale znanych polskim kibicom zaprezentowal sie rowniez Goran Jagodnik. W wygranym przez Slowenie meczu Goran mial statsy 6 pts/2 reb/1 as w 15 minut, takze tez bez rewelacji.

W reprezentacji Lotwy znajduje sie rowniez znany z gry w PLK Gatis Jahovics. Gral on w Anwilu Wloclawek w latach 2004-07. W dzisiejszym meczu jednak nie wystapil.

Kogos pominalem?
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 16:54   #10315
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Mocno wątpię w zwyciestwo dzisiejszym meczu. Litwa jest, tak jak juz zostalo powiedzeniane, pod sciana, a jest przeciez mocna. A Litwinów na mieście sporo, dziś widziałem ich pięciu w tramwaju linii 10(nie w strone do Hali)
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 19:17   #10316
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co za emocje w tie-breaku. POLSKA 3 - 2 HISZPANIA! Półfinał już baardzo blisko.
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 19:32   #10317
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

huhu-ha, huhu-ha, a mecz przegra Lit-wa! \m/

Momentami dobrze to wyglada, ale za duzo chaosu w naszych poczynaniach. Wiecej Koszarka poprosze, bo Szubi na Litwe jest zdecydowanie za niski, i rywale to skrzetnie wykorzystuja. I ffs pare minut odpoczynku dla Gortata i Lampego. Szewczyk i Witka tylko czekaja na swoje 5 minut w meczu. Wojcik wlasnie powiedzial ze nie jest jeszcze w pelni gotowy do gry, dlatego jego nawet nie biore pod uwage w rotacji w tej chwili. Logan tez by mogl odsapnac, Chylinski mysle az takiej krzywdy nam nie wyrzadzi przez pare minut. I zdecydowanie wiecej Roszyka. Jego defensywa jest na fenomenalnym poziomie, a w przeciwienstwie do wczoraj - jest on nam w tej chwili niezbedny. No, ale coz, +10 do przerwy, jest dobrze. Aby to utrzymac i bedzie II runda z bonusowymi punktami.

Germany 76 - 73 Russia
Israel 79 - 82 FYR of Macedonia

Izrael out, bo nie wierze ze jutro wygraja z Grecja ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ostatnio edytowany przez hoomik - 08-09-2009 o 19:34.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 20:03   #10318
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

;DDD Atmosfera na trybunach ich poniosła ;DDDD
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________

Ostatnio edytowany przez Arfyd - 08-09-2009 o 20:31.
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 20:55   #10319
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Niezle, w sumie to myslalem, ze jednak ten mecz przegraja, ale ladnie - obydwie druzyny.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2009, 21:02   #10320
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

no i jestesmy w dwunastce. Teraz tak - jutro z Turcja pewnie wpierdol, bo wydaje mi sie, ze Muli W KONCU da troche pograc zmiennikom i odciazy podstawowych zawodnikow. Ale w drugiej rundzie przyjdzie nam sie zmierzyc pewnie z Rosja/Niemcami/Hiszpania. Z Hiszpania pewnie wtopimy, ale z Niemcami jak najbardziej mozemy nawiazac walke. Mysle, ze Rosja tez jest do ogrania, bo graja bez Holdena i Kirilenki. Jezu jak mi sie te mistrzostwa podobaja ;]
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 10 (zarejestrowanych: 0, gości: 10)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:45.


Powered by vBulletin 3