Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-04-2011, 05:42   #1
SirGrealis
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka Gildia na Magera

PREFIX AZURA JEST BŁĘDNYM, PONIEWAŻ POPRAWNEGO W TYM WYPADKU PREFIXU MAGERA NIE MA



witam wszystkich ze świata Magera

Każdy grający Polak na tym servie odczuwa na pewno brak jakieś logicznej Polskiej gildi gdzie w prosty sposób wielu z nas mogło by wymienić się doświadczeniami z gry czy też własnymi spostrzeżeniami.Polskiej gildi na dzien dzisiejszy nie ma chyba ani jednej tj.16 kwietnia, pod koniec 2010 roku była dość pokaźna w społeczność składająca sie jedynie z polaków Gildia Exclusive, jednak i ona się rozpadła

Dlatego też dosłownie! apeluję!!! wystarczy na sam początek 5 os. z aktywnym PACCEm i gildie już można stworzyć reszta dosłownie zleci się sama. Po 25 kwietnia też kupuje Premium to już tylko 4 osoby na start z paccem by brakowały. Każdy wie ile ogólnych udogodnień każdy z nas będąc członkiem takiej gildi będzie miał np: Quest Service, Uproszczony Handel, Wspólne Hunty i wiele innych. Jak już znajdzie się te parę osób z Premium myśle ze każdy z nas wstępnie dogada się bez żadnych sporów w kwestii v-ce leaderów i samego leadera. Aby uniknąć porażki na samym początku myślę ze sprawę nazwy gildii, regulaminu członków, czy tez ewentualna barierę lvl'ową z jaką gracze będą mogli starać sie o członkostwo nie ma sensu poruszać prędzej , niż gildia nie zostanie zaakceptowana

Jeśli też myślisz o wstąpieniu/założeniu gildi na tym własnie świecie. posiadasz premium konto i chciałbyś pomóc w realizowaniu tego pomysłu Nie masz pacc'a ale chętnie zostałbyś członkiem tej gildi. Też podoba ci się wizja Gildi polaków i idącej za tym dużo większej przyjemności z gry.Masz dość samotnych huntów ?;p.Brakuje ci wspolnych questów i tego z jaką łatwością przychodziło wspólne ich wykonywanie ? MI Osobiście..bardzo, szczególnie, że sam na tym świecie jestem od dość niedawna, jest to mój pierwszy kontakt z Magerą

Można pisać tez na mojego hara :lol: Nick: Grealis Todo lub GG:7427426
P.S Sory za długość tematu, który z pozoru powinien być o połowe krótszy, ale pisanie tematu o godzinie 5 rano robi swoje! Dlatego wybaczcie!!:hah: za błedy które mogłem popełnić w tych wypocinach -.- Gdyby też jednak były jakieś gildie zrzeszające jedynie polaków, poprawcie mnie ;D przy okazji jeśli macie więcej info o gildii tego typu, podzielcie się tym ze mną tutaj! innym też się może przydać.

Ostatnio edytowany przez SirGrealis - 16-04-2011 o 06:01.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:01.


Powered by vBulletin 3