Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-11-2011, 20:26   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Obrońcy światła - przybywajcie!

Dni stają się coraz chłodniejsze, a wieczory ciemniejsze, więc trochę światła nikomu nie zaszkodzi. Współpracuj z innymi Tibijczykami podczas nadchodzącego wydarzenia Lightbearer: utrzymaj płomień na dziesięciu pochodniach, by zapobiec dostaniu się mrocznych sił na tibijskie ziemie.

Wasza misja rozpoczyna się w piątek, 11 listopada, zaraz po zapisie serwera, a kończy w poniedziałek - 15 listopada. Musicie więc utrzymać ogień przez 96 godzin. Jednak pamiętajcie, gdy choćby jedna pochodnia zgaśnie, poniesiecie porażkę.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, możesz odwiedzić promowane lub wspierane strony fanowskie. Niektóre z nich zawierają szczegółowe instrukcje i przydatne informacje. Ponadto, możesz sprawdzić forum swojego świata i dowiedzieć się, czy gracze już nie rozpoczęli przygotowań.

A na Tibia.pl już teraz możecie dowiedzieć się jakie można otrzymać nagrody za udział w wydarzeniu, gdzie znaleźć pochodnie oraz jakie potwory możesz spotkać! Zapraszamy na stronę Lightbearer Event.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 13-11-2011 o 20:37.
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-11-2011, 20:20   #2
MrMavik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2011
Lokacja: Warszawa

Posty: 10
Stan: Początkujący
Imię: Metema Kac
Profesja: Sorcerer
Świat: Nova
Poziom: 16
Poziom mag.: 10
Domyślny

Hmmmm... No dobra ale wylogować sie normalnie można?? ;P
MrMavik jest offline  
stary 10-11-2011, 17:53   #3
materacyk3000
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2011

Posty: 5
Domyślny

po co te eventy jak 3/4 graczy to boty
materacyk3000 jest offline  
stary 12-11-2011, 06:29   #4
Spartanix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 01 2011

Posty: 63
Domyślny

w części popieram przedmówce. jak był wcześniejszy event to z tego co pamiętam misja sie nie powiodla.. pewnie nikt nie zaczął go robić. ja rozumiem ze tibia to gra rpg czyli musi być ten klimat magii niebezpieczeństwa itd i muszą być eventy, no ale przez ten event (chyba) biegają po miastach jakies darkness essence i nie moge z dp moją bardzo nisko lvlową postacią wyjść ;/ wymyśliliby lepiej coś innego. nie żebym ciągle narzekał nie pisząc nic konstruktywnego, ale myślę że wielu podziela moją opinię. jak robią jakieś wydarzenia to coś takiego co będzie interesujące.... coś co przyciągnie ludzi.. były już takie eventy?
Spartanix jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:07.


Powered by vBulletin 3