Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-01-2004, 20:42   #41
Keb
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 11 2003

Posty: 108
Wyślij wiadomość przez ICQ do Keb Keb ma numer GG 2066479
Domyślny pk i lagggggggg

Ja nigdy nie zginąłem z własnej winy (chyba że na rooku) a tak to wywalalo mnie z tibi albo pk (przed ubdate)
Keb jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2004, 21:29   #42
XjanulX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 41
XjanulX ma numer GG 1097100
Domyślny

U mnie to najczesciej sa lagi i kicki ale PK tez jednak lagow wiecej albo czasami mam laga jak mnie pk atakuje rgrrrrrrrrr i nie wiem co mam zaznaczyc
XjanulX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2004, 10:44   #43
Holbar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 17
Domyślny

Właśnie 10 minut temu zginołem. Wyglądało to tak, że zauważyłem Orca Spearmana i próbowałem go zabić, ale ponieważ byłem zbyt słaby dostałem baty (czerwony pasek życia) i uciekłem. Zobaczyłem ludzi więc zawołałem ich żeby zabili kolesia. Poszli się znim rozprawić, a ja taki ciekawski poszedłem popatrzeć. No i cóż życie się nie zdążyło uzupełnić, a Orc rzucił zamiast w nich to we mnie i "you are dead". I znów straciłem ochote na gre w tibie.
Holbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2004, 21:36   #44
Night Moon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 41
Domyślny

ostatnio ide na Dsy... idzie na mnie 5 dsów... miałem włączoną niewidzialność już wcześniej... i nagle koniec Invisible :/... mam jeszcze mane na następną ale... LAG!!!... i za chwile widać tylko napis "you are dead"
...na szczęście niec oprócz ~~30k expa nie stracilem...
Night Moon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2004, 21:46   #45
Shiva
Użytkownik Forum
 
Shiva's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2004
Lokacja: Tam i siamXD

Posty: 31
Shiva ma numer GG 4713760
Domyślny Głupia smierć.

No więc od czego tu zacząć, głupia śmierć przydarzyła mi się dość dziwnie.Wychodzę sobie z rooka zwiedzam miasto i patrze a tu przy porcie jacyś goście się leją.No to ja poczytawszy sobie na temat czaszek do ataku na tego z czaszką.Facet stał chwilę chyba zgłupiał ja go walę i przez 30 sek tak stalismy ZADAŁEM MU 4 obrażenia.Potem mi oddał.))
i trzeba było pracować od nowa..na 8 lev.
Tak giną bohaterowie ostatniej szansy.Aha i tez widziałem dragona na 14 lev
__________________
_lev 64 i bawie sie probujac omijac kicki (valoria)
Shiva jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2004, 23:01   #46
Kowalski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 26
Domyślny

Ja zginalem w sposob perfidny w pelnym tego slowa znaczeniu Jestem w venore chyba na 19lvl ryckiem wchodze sobie do dziurki z 1 beholderem wszystko fajnie , stracilem cos okolo 50hp on juz sie zaczerwienil jeden cios i po calej rodzinie szkielety wliczajac ...........
Pufffff Co sie stalo ??? Juz wam mowie wylaczyli mi prad w bloku na 10 min.
Kowalski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2004, 14:42   #47
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Ja kiedys umarłem na rooku przez własną głupote... byłme ciekaw, co da wypicie slime ) ) )
__________________
TheNatoorat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2004, 14:53   #48
Norticus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 59
Norticus ma numer GG 1538796
Domyślny

MI sie zdazylo cos takiego ze gdy w czasie treningu jak zwykle na minotaurach zachcialo mi sie siusiu. wiec ustawiam zeby gosciu atakowal zupelnie zdrowego i ide do kibelka(rtenuje w ustronnym miejscu).Wracam z kibelka i patrze ze wywalilo mnie z tibii wiec mysle ze chwilowa przerwa w dostawie internetu i sie loguje. Pojawilem sie w swiatyni... .Wiec od razu lece tam gdzie trenowalem i znalazlem moje cialo i zadnych innych rzeczy czy minotaurow czy pk jakiegos. zabralem sprzet stracilemtylko leather boots(co to za stratajavascript:smilie('')
javascript:smilie(''))i sie dowedzialem na stronie tibia.com ze zabil mnie hunter. z kad on sie wzial nie mam pojecia.
Norticus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2004, 12:21   #49
Duriel
Użytkownik Forum
 
Duriel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Lokacja: I co z tego że nie USA?
Wiek: 36

Posty: 156
Stan: Na emeryturze
Duriel ma numer GG 5088721
Domyślny

Ja możei nie padłem....ale byłem święcie że to sie stało
Więc było to tak:
Poszedłęm sobie do Cycopolis na Edronie. Ide i myśle sobie..."aaa pójde na guard" no i ide i je leje. Zarywam dosyć mocno...były 2. Zabiłem pierwszego miałem pól HP jeszcze więc uznałem ze UHa nie ma sensu jeszcze wypalać. No to leje dziada i jakoś srednio mu coś robie no ale leje dalej. Pasek życia dochodzi mu już do czerwonego no więc otwieram sobie na luzie BP a tu aż osłupiałem zamiast BP UHów miałem pusty BP. Pomyślałem..."albo on albo ja" no i lejemy sie, zostaje mi już coraz mniej życia (ok 20) nagle dostałem hita od niego zrobiło sie ciemno i biały napis..myśle"no nie znowu padłem!!" wkurzony odszedłem od kompa no ale po pewnym czasie patrze biały napis zniknął a ja żyje. Popatrzyłem sie w monitor i zacząłem brechtać, bo niedośc ze zabiłem dziada to okazało się ze nie padłem...a tylko zgasła mi pochodnia a biały napis to było:"You advanced in sword fighting.",a UHy miałem w plecaku obok.....

Oto i moja historyjka do dziś to pamietam
__________________
Ludzie myślcie, to nie boli

Duriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2004, 13:56   #50
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Jak wiadomo wszem i wobec najglupsza smierc to ta przez glupote a najgorsza to przez kick .

Wiec tak najpierw przez glupote:
chodzilem sobie kolo Venore (jeszcze byl smoczek na skalce ) i patrze kolo smoczka jakas skala i 3paczki no to na paczki i na skale ...chwile puzniej patrze na battle scorpion no to go atakuje po jakis 3 scorpach juz nic na tym poziomie nie bylo no to ide dalej ... schodze na dol i 9 scorpow mysle nic pobije jednego i do gory (tylko moj plan nieprzewidywal zatrucia ) no i chyba za 2 wejsciem jestem zatruty (zycia alo druid ok. 20lvl 0 many :/) no wiec pogodzony tym ze zgine ustawilem sie w ustronnym miejscu i czekalem na smierc (pozniej wszstkie rzeczy jakie stracilem po smierci odzyskalem ).

A teraz przez kick :
bylem na rotach (lvl 20+) bije sobie trzy na raz troche mi odejmuja ale mysle co to dla mnie poradze sobie ... w pewnym momencie kick... no to wale acc i haslo: too many ppl i tak w kolko az sie udalo tyle ze bylo za pozno .
__________________
kthxbye.



>>>KLIK!<<<
Spider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2004, 20:59   #51
zdziarski29
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 6
Domyślny

Ostatnio miałem bardzo głupiego deada knightem 11 lvl skille 34/30 , jestem w amazon camp po raz pierwszy patrze schody na dół w budynku , więc schodze tam , spotykam tam 1 amazonkę , idę dalej i patrze witch i valikiria , więc atakuje witcha , ona mi uciaka to ja ją gonie i wpadłem w zakryty ogień , a ja mam 50 hp . Zabrakło mi 1 hp aby przezyc !
zdziarski29 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2004, 14:08   #52
Sunspot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2003

Posty: 20
Domyślny

Nie pamiętam jak sie kolo nazywał ale miał smier mniej wiecej tak: berzerker,berzerker,dragon,pk (nie znam nicku),2 raz ten sam pk,berzeker,berzeker,slim,warior i ja .
Sunspot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2004, 20:57   #53
Woyo_1989
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2004

Posty: 13
Domyślny

Najglupsza smierc jaka widzialem to smierc mojego kolegi na realu.
Gonil go PeKas chlopak chcial sie obronic i zucil Fire Bombe zucil za blisko i zginol przez samego siebie.
Na tibia.com ma napisane ze zginol przez samego siebie

A tak przy okazji chcalem sie pochwalic ze mam 21 lvl i ani razu nie zginolem
Woyo_1989 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2004, 17:35   #54
Adrian
Zbanowany
 
Adrian's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2004
Lokacja: Gostyń
Wiek: 36

Posty: 116
Adrian ma numer GG 3084903
Domyślny

Heh!

a ja tam mam (jak na razie)szczęscie i jeszcze nie zginołem, ale było blisko
Adrian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2004, 20:35   #55
Mistrz Czarnego Miecza
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 275
Domyślny

Ja miałem ostatnio niemiłom przygode (chodź zabawną ). Mieliśmy z kumplami duela i po nim chcieliśmy sie pobawić i wzieliśmy zdechłego spidera i troche potionów, mieliśmy zrobić całą ziemię ze slimów (z trucizny). No to ja stoje obok spidera i leje po ziemi tą trucizne i zapomniałem sie odsunąć na bok i sie napiłem a iż miałem 15 many i 49 hp to długo nieprzeżyłem ale zdązyłem oddać rzeczy do depo . To chyba była moja najgorsza śmierć jaką kiedykolwiek mogłem mieć .


Więc oddałem głos na potwory, bo trucizna ze spidera była - czyli moja głupota .
Mistrz Czarnego Miecza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2004, 02:51   #56
Bossmanek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 95
Domyślny

Naj cześciej przez Gnoji PK`owców
Bossmanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2004, 12:18   #57
Gaweł
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 3
Domyślny

A ja raz poszedłem do Carlin po czar(niestety mieszkam w Carlin ale trzymam się bardzo daleko od tego miasta)gdy kupiłem czar i byłem już za miastemzobaczyłem 5 osób odrazu na mnie się rzuciły.No i `you are dead`
Gaweł jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2004, 04:39   #58
shae
Użytkownik Forum
 
shae's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Babylon 5, green sector

Posty: 202
Gildia: Ψ Corps
Poziom: P12
Domyślny

Ja dzisiaj. Bezsensownie. Wyszliśmy z miasta, do minosów. Po drodze zabiliśmy kilka pająków, uciekaliśmy przed trolami i potion spiderami... I koło schodów do mino zrobiło się dziwnie tłoczno. Weszliśmy tam razem. Mój kolega zginął od razu, ja wyszedłem cało... Z 8HP. Widząc co się stało z moim druhem wlazłem tam jeszcze raz i śmierć. Nie byłoby w tym może aż takiej głupoty, gdyby nie to, że na dole było 8-mu mino... a my byliśmy na lvlu 1
__________________
If you find your head on the floor, you will fight witchers no more.
shae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2004, 09:02   #59
Lady Crystella
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004

Posty: 3
Domyślny

A mnie na moim knighciku na 19 lvl`u zaje**ł rotworm... i na 21 lvl`u Ghoul ( no ale było ich dużo noooo )
Lady Crystella jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2004, 10:08   #60
Brzoza
Użytkownik Forum
 
Brzoza's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2003
Lokacja: Elblag
Wiek: 32

Posty: 167
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Brzozqs
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 23+
Skille: 65/50
Poziom mag.: 8+
Brzoza ma numer GG 1137890
Domyślny

ty bylo na cyckach jak jeszcze gralem palkiem
ide wyciagnac cycka i jak wracam to 2 kolesi blokneli mnie i ded byl:d
__________________
Boombella's rl friend ; o


za duży ten obrazek...
No troche moze taa ; D
Brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin 3