Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-05-2014, 21:34   #1
brk9
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 42 sorc pacc pytanie o exp;)

Mam 42 ms i 40mlvl. gdzie mógłbym expic bez waste i dobrym expem? proszę nie pisać earth elementale na edron siedzie na nich od 33lvl i troszke mi się nudzi Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomoc niech napisze jakie potworki i gdzie, można dodać takze wyższy lvl gdzie mogę się pózniej wybrać. Z góry dziękuje za odpowiedz
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-06-2014, 22:26   #2
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

sprobuj dzielnice yala z necro / necro dara, nie zawsze sie zwraca i exp nie jest tak dobry jak na EE, ale generalnie to nie znajdziesz nic lepszego na swoj lvl
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2014, 18:04   #3
Eldunariel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2014

Posty: 6
Domyślny

No bez przesady, że nie ma. Jest pełno miejsc do expienia na tombach koło Ankrahmun. Kupujesz runy avalanche, robisz questa z Blessed Wooden Stake, i lejesz wampiry. Niezły exp, jeszcze lepszy loot (zbierasz vampire dust i może ci czasem wpadnie vampire shield). Jak to Ci się znudzi, możesz zejść w głąb Larva Caves i bić ancient scaraby, bardzo dobry exp i TONY kasy, tyle czystej kasy i plate armorów, że brakuje ci capa żeby to zbierać. Tylko trzeba uważać, bo dwa ancienty moga wziąć na hita maga poniżej 60 lvl. Mając 40 mlvl powinieneś spokonie dac radę je tłuc, najlepiej ogniem (GFB ).

Ostatnio edytowany przez Eldunariel - 10-06-2014 o 16:03.
Eldunariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:02.


Powered by vBulletin 3