Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Już śniłem świadomie i uważam, że:
Świadomy Sen daje lepszy efekt niż jakikolwiek narkotyk. 105 44.68%
Narkotyk jest lepszy od Świadomego Snu. 27 11.49%
Nie brałem, nie mam porównania (możesz nie zaznaczać nic). 103 43.83%
Głosujących: 235. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-06-2008, 13:33   #241
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DewkoBoozer Pokaż post
Najgorsze jest to, że świadome sny są aż tak rzeczywiste, że czuję ból ;/
Najwyraźniej chciałeś czuć ból. Albo niesamowicie bałeś się, że będziesz go czuł.

Zazdroszczę co niektórym... 3 LD pierwszej nocy.. macie dziwne mózgi... ja się tak nie bawie.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2008, 22:34   #242
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Od dzisiaj zaczynam.
Już sobię opracowałem metodę (z tych 8 części)
Relaksuję się
Wmawiam sobię : chcę zapamiętać moje sny
i wmawiam to sobię poki nie usnę.
Zobaczymy czy zdziała
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2008, 13:40   #243
Driadek
Użytkownik Forum
 
Driadek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Aurea
Domyślny

Ja od małego pamiętam że zawsze jak mnie coś goniło we śnie to zawsze myślałem o samobustwie i zawsze pojawiał się pistolet, ja sobie strzelałem w głowe i się budziłem.
Driadek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2008, 15:21   #244
Derv
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Driadek Pokaż post
Ja od małego pamiętam że zawsze jak mnie coś goniło we śnie to zawsze myślałem o samobustwie i zawsze pojawiał się pistolet, ja sobie strzelałem w głowe i się budziłem.
Ja robiłem trochę inaczej-Jak mnie coś goniło i nie mogłem uciec to dawałem sie złapać i najczęściej to mnie zabijało. Albo udawałem martwego ale to jak byłem młodszy

Co do tematu to jak na razie zapamiętuję 2 sny ale to dopiero początek

Ostatnio edytowany przez Derv - 24-06-2008 o 15:25.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2008, 15:33   #245
DewkoBoozer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Derv Pokaż post
Ja robiłem trochę inaczej-Jak mnie coś goniło i nie mogłem uciec to dawałem sie złapać i najczęściej to mnie zabijało. Albo udawałem martwego ale to jak byłem młodszy
Ja robię to samo do dziś, czasem mi się uda w trakcie ucieczki odpalić następny sen.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2008, 17:07   #246
_DaviD_X
Użytkownik Forum
 
_DaviD_X's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 34

Posty: 29
Domyślny

Portal Energii Astralnej - Forum , Chat i wiele artykułów. Zajmujemy się między innymi takimi zjawiskami jak OOBE , LD , Medytacja , PSI , Telekineza i wiele innych... Zapraszamy!!!

Nasze forum: http://pea.org.pl/phpBB2/index.php
Oraz nasz serwis: http://pea.org.pl/

Gorąco zapraszam i Pozdrawiam
__________________
Portal Energii Astralnej - Forum , Chat i wiele artykułów. Zajmujemy się między innymi takimi zjawiskami jak OOBE , LD , Medytacja , PSI , Telekineza i wiele innych... Zapraszamy!!!

Nasze forum: http://pea.org.pl/phpBB2/index.php
Oraz nasz serwis: http://pea.org.pl/

Gorąco zapraszam i Pozdrawiam
_DaviD_X jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2008, 16:32   #247
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja dzis mialem dosc ciekawa noc i chyba mialem swiadomy sen.

Bylem dosyc zmeczony polozylem sie spac ale cos spac nie moglem, zasnalem i cos mnie obudzilo. Wydawalo mi sie ze ktos za mna stoi ale nie moglem sie ruszyc, pewnie mialem paraliz przysenny (2gi raz w zyciu, dosc przerazajace uczucie ale lubie je). W trakcie tego zdarzenia wiedzialem ze to ten paraliz i mi sie podobalo to uczucie. Mozna rzec ze bylem szczesliwy, ze znow u mnie wystapil.

Pozniej probowalem zasnac i zasnalem, a potem obudzilem sie we snie. Pomyslalem sobie, ze to przeciez swiadomy sen (wow), wiec postanowilem polatac, troche mi to koslawo wychodzilo - nawet nie wiem czy lecialem i czy gdzies biegalem z rekami rozlozonymi jak szybowiec. Potem jakos nagle ktos zaczal do mnie powtarzac "ty xxx" (chyba to bylo jakies przeklsenstwo). I chcialem soe obudzic i sie obudzilem, tez po takim jakby paralizu lub po prostu zaczalem sie budzic juz we snie, dlatego jeszcze sie nie moglem ruszyc.

Wydaje mi sie, ze byl to swiadomy sen. Z pamiecia nieco slabo gdyz swoja przygode z cwiczeniem LD zakonczylem po 2 dniach jakos 2 miesiace temu.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2008, 09:46   #248
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Wstalem z lozka wyciagnalem sie ale skapnalem sie w snie ze jestem w nim wyskoczylem z okna cos sobie zlamalem ale bolalao tylko 2 sec... xDDDD
Pomyslalem "co by tu zrobic" albo cos w tym stajlu.... Ten sen ktory mialem to taki rzeczywisty ze szok... Zaczelo mnie wybudzac a ja nie qrwaa!! zaczalem krzyczec ostrosc x10101101001 itp ale nic nie dalo bo zaczalem za pozno....
Potem mnie kot obudzil ale nie podczas LD tylko normalnie... Zasnalem i prawie o d razu mialem LD.... To bylo dosc glupie chcialem stworzyc rasengana (kto oglada naruto powinien wiedziec) Wytworzylem w 1 rece i uderzylem w samochod i poczulem jakbym uderzal przebita pilka (xD) rzeczywiscie rasengan podczas uderzenia sflaczal :<. Nie umialem sobie wyobrazic jak on roz*******a co tylko chce... Storzylem kage bunshin ale nie pomoglo... No coz sprobuje nastepnym razem
Ps
Doszedlem do wniosu ze LD to po prostu nasza wyobraznia wzmocniona nasza podswiadomoscia... Tylko jak tu ta wyobraznie wytrenowac zeby nie stworzyc tego sflaczalego rasengana tlko prawdziwego ;D
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2008, 15:53   #249
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Powiem tylko że od samego czytania tych historii może wystąpić LD .
Miałem to czasami bez żadnych inkantacji i nauki. Tyle że to było częściowe i po prostu traciłem kontrolę w pewnym momencie. Ale jak miałem mieć jakiś koszmar to od razu przejmowałem kontrolę i sprowadzałem sen na dobry tor .
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2008, 22:24   #250
Infelicitas
Użytkownik Forum
 
Infelicitas's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2008

Posty: 22
Domyślny

@Driadek
Ja wciąż mam coś podobnego, ale ja spadam w przepaść.

@topic
Uważam, że prawdziwy sen jest lepszy. Dla mnie sen to coś więcej niż wypoczynek, ale tak jakby źródło inspiracji. Niektóre marzenia senne do dziś wzbudzają we mnie dziwne uczucie i w pewien sposób mnie intrygują. Zaś sterowanie snem to nie ten sam efekt. Ja lubię właśnie ten element zaskoczenia we śnie, coś czego się nie spodziewałem.

Vial w pierwszym poście mówił coś o lataniu we śnie. Ja mam to bardzo często. U mnie to 'latanie' jest niczym innym, jak pływanie w powietrzu i często jestem bardzo smutny, gdy wstanę i nie mogę latać tak jak we śnie.
__________________
"Are you watching closely?"
Alfred Borden

Ostatnio edytowany przez Infelicitas - 26-06-2008 o 22:27.
Infelicitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 11:37   #251
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Kurcze mi jakoś nie wyszło. Nawet snu nie zapamiętałem. Przed położeniem sie spać słuchałem muzyki i próbowałem się zrelaksować i jak już zasypiałem to próbowałem mówić sobie: "Chce być w tym śnie xxxx" kilka razy ale się nie udało. Zasnąłem nawet nie wiem kiedy , sen przeleciał b.szybko ok. 1 minuty i już obudziłem się jak byłą 10 rano.........

Czasem jak zasne to od razu budzę się rano bez snu -.-

Napiszcie mi ktos po kolei co zrobić mam zrobić żeby ten świadomy sen uzyskać i wywołać wogóle sen bo mam problem z tym ;/ -.-

Pzdr.
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 14:16   #252
Voldemort
Użytkownik Forum
 
Voldemort's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007
Lokacja: Iława

Posty: 98
Voldemort ma numer GG 7576268
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post

Napiszcie mi ktos po kolei co zrobić mam zrobić żeby ten świadomy sen uzyskać i wywołać wogóle sen bo mam problem z tym ;/ -.-
Sen masz zawsze, tyle, że musisz zmusić swój mózg by go zapamiętał. Można to wykonać powtarzając ciągle przed snem "będę pamiętał swój sen", czyli tak zwaną afirmacją. U mnie to prawie zawsze działa, ale pamiętaj, że musisz się zrelaksować. A jeżeli chcesz mieć świadomy sen, to musisz w jakiś sposób się dowiedzieć, że to sen. Na przykład słońce zmienia się w kule ognia która zmierza w prost na ziemie.
__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=zK2wdKUDbA0
Jak zarobić 30k z niczego w mniej niż 10 minut.

Ostatnio edytowany przez Voldemort - 27-06-2008 o 14:20.
Voldemort jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 14:22   #253
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voldemort Pokaż post
Sen masz zawsze, tyle, że musisz zmusić swój mózg by go zapamiętał. Można to wykonać powtarzając ciągle przed snem "będę pamiętał swój sen", czyli tak zwaną afirmacją. U mnie to prawie zawsze działa, ale pamiętaj, że musisz się zrelaksować. A jeżeli chcesz mieć świadomy sen, to musisz w jakiś sposób się dowiedzieć, że to sen. Na przykład słońce zmienia się w kule ognia która zmierza w prost na ziemie.

Nie jestem pewien, ale chyba nie zawsze ma sie sny. Niektorzy nie maja.

Jesli sie myle to mnie poprawcie i podajcie jakis dowod, nawet mnie to ciekawi.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 23:13   #254
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

@Exodus
Każdy ma 4-5 snów w ciągu nocy, w zależności od tego jak długo się śpi ;P

Marzenia senne występują w fazie snu zwanej REM, czyli w fazie szybkiego poruszania się gałek ocznych xP Faza ta powtarza się co ok. 90 minut.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 23:46   #255
Czles
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 13
Domyślny

No cóż.. Kurs zaczynam od jutra, dziś chcę się wyspać normalnie.
Co do świadomych snów, to dość często mam coś pośredniego. Dokładniej to mam pełną świadomość bycia - mogę mówić, robić co chcę; czasami nawet zmuszę mózg, by osoba którą widzę robiła to co chcę; jak mam koszmar czy coś to wiem, że to sen i się wybudzam - ale nie mogę zmieniać sytuacji (albo nie chcę, bo w sumie co to za przyjemność czitować we śnie , wolę się do niej dostosować).
Fałszywych przebudzeń nie miałem, ale coś podobnego. Otóż czasami widzę siebie z góry... Niesamowite uczucie widzieć siebie śpiącego obracającego się, by spaść z łóżka i w rzeczywistości spadać z łóżka...
Zdarza mi się nader często w momencie, gdy zaczynam zasypiać, obrócić się i mieć uczucie, jakbym spadł z metra na ziemię...
3 razy miałem telenowelę senną, czyli w ciągu miesiąca śniłem ok. 4-5 razy na jeden temat, tworząc w ten sposób historię. Sny łączyły się w jednym punkcie, bez żadnych cięć, a fabuła szła dalej...
Bólu nigdy w śnie nie czułem, choć raz podczas snu, w którym dostałem kawałem meteorytu w gębę miałem czarny "ekran" na jakiś czas (jakbym stracił przytomność), zabić również nie jestem w stanie - kumpel przejechany przez samochód wstaje i otrzepuje się tylko - rox...

Cya.
Czles jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 10:04   #256
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Szczęśliwy

Dzisiaj było trochę lepiej bo zapamiętałem i zanotowałem sen i trochę się afirmowałem....

Dziś śniło mi się , że byłem na lekcjii polskiego i nie wiem czemu straciłem uwagę i pan z polskiego się mnie coś spytał i ja nie wiedząc wyszłem poprostu z salia pan nic nie reagował. Była cisza i naglę świat stał się Tibią , w której ja sterowałem mną żeby jak najdalej uciec ale był to świat tibi i się obudziłem....

Kurcze widać miałem mieć okazję LD gdyż tibia nie jest rl światem ino szkoda że sie nie skapłem bo tak to już bym miał LD

Ciekawe czemu mi się Tibia śniła....może dlatego że dużo w nią gram na OTSach ????

Dziś kolejny dzień ćwiczeń będzie.
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 18:02   #257
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Tylko jeszcze zauwazcie to ze atakuja was kosmici skaczecie z 20 pietra i nic wam sie nie dzieje to w snie bedzie tak jak dla nas w rl wyjscie do sklepu(wiem co mowie, bo kto widzial zeby Aragorn jadl czekolade i pokonywal yeti?). Ja osobiscie w 2 miechy mialem z 7 LD KAZDy byl tylko z tego ze sie skanpalem ze jestem w nim a nie te TR. Testy robilem dopiero jak sie skapnalem ze to sen... TO jest trudne i nie kazdy potrafi sama sila woli skapnac sie ze jest w snie...
Pozdro
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 19:40   #258
dawid2
Użytkownik Forum
 
dawid2's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: solera
Poziom: 67
Poziom mag.: 60
Domyślny

po 1 nocy nawet snu nie zapamiętałem ale trudno dzisiaj spróbuję znowu a jutro lecę sobie kupić zeszyt
__________________


dawid2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 11:47   #259
Badon
Użytkownik Forum
 
Badon's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 178
Stan: Usunięty
Imię: 666
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Domyślny

Hmmm Mi sie tylko raz udało świadomie śnić a proboje caly czas.
I ten raz udal sie przez przypadek chyba. Przed zaśnięciem chciałem napierdolić ochronie, która mnie zgarneła za picie piwa pod sklepem... @_@" jako nieletni.
I udało sie. =]
Badon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 09:14   #260
dawid2
Użytkownik Forum
 
dawid2's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: solera
Poziom: 67
Poziom mag.: 60
Domyślny

3 raz z rzędu nawet snu nie pamiętam :/
nie wiem co robie źle ;/
afirmuje sie itp ale jak nie pamiętam tak nie pamiętam wiec nie ma nawet co mówić o LD
__________________


dawid2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:40.


Powered by vBulletin 3