Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-01-2006, 01:14   #1
!DMD
Użytkownik forum
 
!DMD's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny domek

Cześc! Czytałem FAQ o domkach w poniedzialek bede mial pacc'a i chcialbym sobie wynajac cos na kyrze. Tylko jest jeden problem - nigdy wczesniej nie mialem PACC'a i nie uczestniczylem w kupnie ani nie posiadalem domku. Wiec mam prare pytanek!

Weszlem na http://www.tibia.com/community/?subtopic=houses -> Kyra -> i tutaj mam takie zakladki Name Size Rent Status . Name - jasne, size - no tak jakby, bo jak to sie dzieli na kratki ? No bo po co domek z 5 kratkami ? Rent - rozumiem czynsz, ale co ile czasu trzeba go placic ? I jakie brac najlepiej domki zeby nie dac sie oszukac ? I jak Ci ludzie oszukuja ? Chce miec domek sam, wiec chce zebym tylko ja mial wstep do niego co zrobic ?

Acha i takie moze glupie czy np. moge skillowac w domku z osoba ktora zostanie do niego zaproszona ? I czy jak bede mial pk bede mogl do niego uciekac jakby co ?


BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC!!!

staralem sie szukać na forum znalazlem pare tematow ale ludzie ze tak powiem lali wode i nie odpowiedzi na zadane pytania
!DMD jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2006, 01:27   #2
L^u^K
Użytkownik Forum
 
L^u^K's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Wrocław/Lunara
Wiek: 34

Posty: 55
L^u^K ma numer GG 3324968
Domyślny

Czynsz za domek placisz co miesiac tzn zabiera ci pieniadze z depo w miescie w ktorym masz domek.
Oszukac hmm oszukac domku sie nie da no bo nie wiem jak.
Jak kupisz domek to twoja postac ktora ten domek kupila bedzi miala wstep do domku i bedzie mogla otwierac drzwi, ale mozesz do tego domku zaprosic kogos zeby mial wstep do niego wystarczy stanac w domku przodem do drzwi i powiedziec aleta sio i wpisujesz nick gracza ktorego chcesz zaprosic.
A zeby dac komus mozliwosc takze otwierania drzwi nalezy obrocic w strone drzwi i powiedziec aleta grav i wpisac nick.
Komenda alana sio wyrzucasz kogos przed domek ale jesli ma invita do domku to moze spowrotem wejsc do niego. Komenda aleta som edytujesz liste wspolwlascicielow domku np ty i twoj druid czy jak tam chcesz. Domek to tak jak swiatynia czydepo PZ czyli skilowac w nim nie mozesz, jak masz PK tez nie mozesz sie do niego schowac to jest takie PZ jak depo i inne.
L^u^K jest offline  
stary 21-01-2006, 08:26   #3
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

FAQ i szukanie już całkowicie wyszło z mody? -.- Rent to opłata "za wynajęcie", pobierana z depo w mieście w którym jest domek. Domek to PZ (protection zone), więc nie możesz tam trenować z kolegą, conajwyżej przed domkiem. Co do oszukania, to kupując domek na tibia.com chyba nie ma takiej możliwości. Co innego kiedy kupujesz domek od drugiego gracza, wtedy jeśli nie wiesz jak to się robi, możesz stać się ofiarą oszustwa.
ripper jest offline  
stary 21-01-2006, 08:45   #4
Weed
Użytkownik forum
 
Weed's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

W moim przypadku kupiłem domek za 0gp! i płace co miesiąc 525gp.
! jednym z miesięcy zapomnielem włorzyc kasy do dp i przysło mi ponaglenie że mam czas do końca miesiąca! Więc odpowiadając na pytanie czy da sie oszukac w kupnie domku NIE! Zdecydowanie nie moża oszukać w żadnym przypadku (kupując domek na tibia.com)
Weed jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:03.


Powered by vBulletin 3