Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2009, 00:27   #141
adrianislaw
Użytkownik Forum
 
adrianislaw's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jef'rey
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 80+
Skille: train
Poziom mag.: 17
Domyślny

Po aktywowaniu 5 switchy kolo oaka trzeba biegnąć na katedre i podziemia trzeba okrazyć korzeń też się pojawią napisy.
__________________
adrianislaw jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2009, 10:44   #142
Diego_Zszywacz
Użytkownik forum
 
Diego_Zszywacz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2007
Lokacja: Skrzyszów

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Diego'os
Profesja: Elite Knight
Gildia: Mayaheine
Świat: Refugia
Diego_Zszywacz ma numer GG 6275078
Domyślny

Obieglem switche korzen tez i napis sie nie pojawil jakos konkretnie czeba to zrobic czy poprostu obiegnac tylko ;p
btw. Mysle ze te napisy to jest jakas wskazowka. Kilka razy jak obiegalem oaka zdazalo sie ze jak stawalem na podobnych kombinacjach to wyswietlal sie ten sam napis. Byc moze jesli poprawna kombinacja to 1,2,3,4,5 i my staniemy na kilku odpowiednich polach to wyswietli sie ten sam napis (napisy moga sugerowac poprawnosc wklepywanej kombinacji)

Oczywiscie to sa tylko moje spostrzezenia i domysly nie wiem czy to oto chodzi

Ostatnio edytowany przez Diego_Zszywacz - 20-06-2009 o 11:10.
Diego_Zszywacz jest offline  
stary 21-06-2009, 03:29   #143
Xordek90
Użytkownik Forum
 
Xordek90's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2009
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 71
Strzałka hum

42-zycie
zycie- studnia?/Kwiat/Krew?

4+2=6? 6 switch?


Byc moze na kazdy z 5 sqm wylac wode?Krew? Miec Kwiat w bp"? Nie wiem to sa moje przypuszczenia ale ta liczba 42 cos oznacza, to jest odpowiedz, ale nie do konca sprecyzowana, wiec myslmy;P
Xordek90 jest offline  
stary 21-06-2009, 10:36   #144
Diego_Zszywacz
Użytkownik forum
 
Diego_Zszywacz's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2007
Lokacja: Skrzyszów

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Diego'os
Profesja: Elite Knight
Gildia: Mayaheine
Świat: Refugia
Diego_Zszywacz ma numer GG 6275078
Domyślny

Wyzej ktos pisal ze 42 moze byc liczba grobow na POH'u, ale nie bardzo z tego co podliczylem na oko wyszlo okolo 55.

Byc moze dobrze kombinujesz moze cos w tym jest, mnie tylko zastanawiaja tekst oaka o golden armie. Wszystkie inne sa jakos powiazane z questem (mowi o demon legach, demon secie, o tym ze jest trapniety i go uwolnic, golden armor?o.O) ni w gruche ni w pietruche
Diego_Zszywacz jest offline  
stary 21-06-2009, 12:31   #145
Xordek90
Użytkownik Forum
 
Xordek90's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2009
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 71
Domyślny hmm

G arma nalozyc na Siebie? G arma oddac npc? G arma wrzucic do Demon Oak? sam juz nie wiem
Xordek90 jest offline  
stary 21-06-2009, 15:23   #146
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny


#2 - The Gravestones

There are 41 gravestones in front of the necromant house in the Plains of Havoc. There was an interview at some point of time where a CM or GM (can't remember specific name) was asked how to solve the demon oak. The only response she gave was "42." Now this could link to that rare hidden switch because 41+1=42 and that very well could be the answer, and the team from Amera are probably not lying when they say gravestones have something to do with it.
(Jasper Dewolfe)


Odpowiedź na "42"
Jaz jest offline  
stary 21-06-2009, 15:31   #147
tibia_player91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 06 2009

Posty: 8
Domyślny

A ja mam pytanie czy można wielokrotnie próbować kombinacji jedną postacią czy po błędnej próbie nasza szansa wykonania questa przepada? Proszę o odpowiedź.
tibia_player91 jest offline  
stary 21-06-2009, 18:09   #148
Prison_Break
Użytkownik Forum
 
Prison_Break's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Skoni Erio
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Poziom: 305
Skille: 25/32
Poziom mag.: 93
Domyślny

@up

Jakby po jednej błędnej próbie nasza szansa na zrobienie questa przepadła to myślę, że nikt by nie zrobił tego questa.

Co do samego questa to chyba coś musi być związane z tymi grobami na PoH-u, obecnie nie mam jak ich wszystkich dokładnie przeliczyć, ponieważ sytuacja na moim servie jest nieciekawa, ale postaram się to kiedyś zrobić. Życze wam powodzenia i może się dowiecie czegoś nowego o tym queście
__________________
Fc Barcelona <3
Prison_Break jest offline  
stary 22-06-2009, 10:14   #149
Vadim15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=aboZctrHfK8
^
Macie swoją odpowiedź na "42"
 
stary 20-08-2009, 18:04   #150
adrianislaw
Użytkownik Forum
 
adrianislaw's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jef'rey
Profesja: Paladin
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 80+
Skille: train
Poziom mag.: 17
Domyślny

ehmm nie ma żadnego 6 switcha. Cipsoft utrudnił ten quest tym że trzeba czekać czas pomiędzy próbami złamania kombinacji tyle
__________________
adrianislaw jest offline  
stary 23-08-2009, 12:19   #151
ebernardyn
Użytkownik Forum
 
ebernardyn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 140
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adrianislaw Pokaż post
ehmm nie ma żadnego 6 switcha. Cipsoft utrudnił ten quest tym że trzeba czekać czas pomiędzy próbami złamania kombinacji tyle
Mysle ze mozesz miec racje, sam zauwazylem ze napisy nie zawsze pokazuja sie po wejsciu na kratke.
__________________
Temat: [Inne] Nie wierzysz w UFO? Zmienisz zdanie.
Gaaraa: to nie możliwe ze to fotomontaż, wyszły mi ciary
Lasooch: Dlaczego niby nie fotomontaż?
xoz: bo jakby ufo nie istnialo to by nie bylo polowy z moich znajomych :S emo pewnie tez nie

pwn3d
ebernardyn jest offline  
stary 24-08-2009, 13:54   #152
Kurczakos
Użytkownik Forum
 
Kurczakos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Wiek: 17

Posty: 705
Domyślny

Sashra się chyba w grobie przewraca.
Kurczakos jest offline  
stary 02-09-2009, 16:14   #153
marhefia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

fake : ( <shooooort>
 
stary 17-09-2009, 17:13   #154
szast11
Użytkownik Forum
 
szast11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 76
Domyślny

Szczerze mówiąc, to wg mnie Cipy zobaczyły ze demon legi będą po 100k na trade za miesiąc i zatrzymały questa, zostawiając kwestie jak go utrudnić na dalsze upy. Oczywiście zostawiły złudzenia w postaci tych dźwigni, jak mają w zwyczaju, czekając, aż powstaną mity i legendy tak ja spike sword na rooku. Może się mylę, może był oficjalny news cip'ów że quest jest po upie do zrobienia. Oczywiście wiele ludzi mówił, że Ziutek na świecie XXX zrobił questa w stając na palcach i skacząc na każdej dzwigni 5 razy, ale myślę, że jak 1 by zrobił to jak z każdym innym questem posypały by się inne nowinki, że ktoś inny ktoś zrobił, nie mówiąc o newstach na każdej stronie fanowskiej a nie tylko w poście burka, że kolega jego kolegi zrobił to. Screeny nawet oryginalne też tego nie udowadniają bo quest był do zrobienia więc zarówno demon legi, jak i screen z pokoju nagród może być stary.
Teraz jednak załóżmy że quest da się zrobić. Mogę na 99,99% stwierdzić że 5 kombinacji nie istnieje lub jest bardziej skomplikowane, ale bez przesady; mówienie że da się to zrobić jak feumbras się zrespi i ustawi północ mając zlurowane równo 3 demony, to jak z tym mionsem który trzeba ubić z fista na rooku. Myślę, że były by wskazówki do tego więc jeśli naprawdę istnieją to bardzo dziwne, że nikt o nich nie wie, są tylko spekulacje najprawdopodobniej niczym nie podparte.

Czemu uważam, że 5 kombinacji to fikcja?
Z prostego powodu, jest 120 kombinacji. Niezależnie czy system się resetuje za każdym razem czy nie ( a jak się nie resetuje to już na pewno nie jeden gracz wypróbował wszystkie kombinacje) szansa wynosi 1/120. To znacznie więcej niż szansa lootnięcia rh z dl'a. Przy tej ilości światów i czasu od upa gdzie zmieniono questa podejrzewam, że ilość prób przekracza spokojnie 10.000(może nawet dużo więcej), to znaczy, że statystycznie ok 83 graczy powinno trafić kombinacje, więc było by to na tyle powszechne, że informacja o tym dawno była by potwierdzona i oficialna. Czysta matematyka. Teoria z krzykami drzewa też wydaje mi się mocno przesadzone; myślę, że ma to służyć temu by wiedzieć, że stanięcie na dzwignie jest zaliczone; prawie przy każdym quescie jest coś takiego albo jakiś wybuch, albo aura na postaci jak exura etc.

Podsumowując na 90% (jeśli nie było jakiegoś newsta z CipSoftu, wyraźnie mówiącego inaczej) to ten quest jest nie do zrobienia, a Cipy go zostawiły by gracze mogli się spierać na forach i spekulować oraz była aura tajemnicy która dodaje grze klimatu a nie tylko spoiler na tibiawiki.
W tych 10% myślę, że jest inne banalne rozwiązanie tego, tylko potrzeba wskazówki, być może pojawi się za 1 up, 2. (Skoro ludzie zrobili tak powalony quest jak Paradox tower tak szybko to musieliby wpaść tutaj).

Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że komuś rozwiąłem pare wątpliwości jeśli miał cierpliwość przeczytać ten newst ;p (przynajmniej z 120 kombinacjami.)
szast11 jest offline  
stary 18-09-2009, 14:51   #155
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Ja tam uwazam ze te krzyki i niby dzwignie nie maja zadnego znaczenia, w koncu to kretynskie zeby stanac w odpowiedniej kolejnosci na 5 (6) polach i wejsc, czysty traf zero myslenia, czyli wiekszosci tibijczykow moze by pasowalo. Dla mnie to zwykla dekoracja, a quest opiera sie na czyms innym o ile istnieje.
Czas pokaze kto mial racje, ale jesli to jednak quest na farta to nie mozna tego nawet nazwac questem tylko jakas jego zalosna parodia.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 19-09-2009, 19:49   #156
Dabeko
Użytkownik Forum
 
Dabeko's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Domyślny

rozwiazanie juz jest wystaczy zabic 6666 demkow ;D
Dabeko jest offline  
stary 19-09-2009, 20:07   #157
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

No to jednak cos durniejszego od farta - wystarczy EKSPIDZ. gratz dla cipfostow zajebista fabula, te dialogi z np i niesamowite zwroty akcjii w quescie porazaja.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 19-09-2009, 23:22   #158
szast11
Użytkownik Forum
 
szast11's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2006

Posty: 76
Domyślny

Mówiłem ze cos banalnego, ale ubic tyle demow to dla troche czasu zajmuje...
szast11 jest offline  
stary 20-09-2009, 07:44   #159
Ganci.
Użytkownik Forum
 
Ganci.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2006
Lokacja: Piła

Posty: 605
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Jax
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak :<
Świat: Danubia
Poziom: 103
Skille: 97/76
Poziom mag.: 19
Domyślny

Szczerze mówiąc z jednej strony już dawno zacząłem szkolić nowego palladyna żeby wykonać wszystkie taski i dostać cokolwiek się dostaje za te 6666 demców i się cieszę że to coś aż tak dużego, a z drugiej strony jestem jeszcze bardziej zawiedzony. Miałem nadzieję że Demon Oak stanie się nową tibijską legendą jak takie quest jak Desert Dungeons i Basilisk. Nic tylko się za głowę złapać.
__________________
There's a flame, that leads all souls astray.
No ones safe, from its tender touch of pain.

Dresy- najtroskliwsi ludzie. Zawsze pytają czy masz jakiś problem
Ganci. jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin 3