Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-08-2015, 11:37   #1
Royal'Kiper
Użytkownik Forum
 
Royal'Kiper's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Wiek: 31

Posty: 77
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: xX/Xx
Poziom mag.: Yy
Royal'Kiper ma numer GG 6142251
Pytanie Item: Drill bolt + Arbalest + 75 rp + 96 dista.

Siemanko siemanko,
Ponownie powracam do gry, która jest dziełem szatana tym razem z paladynem na poziomie 69 z 96 dysta. Niebawem będę miał paca. Dawno nie grałem i od tamtej pory pojawiło się takie coś jak dryll bolt i ze niby ma więcej ataku od power bolta i ze to niby takie dobre bo droższe, aż 12gp kosztuje! Za sztukę! I tutaj moje pytanie:Powiedzcie proszę gdzie to z tym opłaca się expić? Jakie potworki bić żebym chociaż wyszedł na zero, bo głównie zależy mi aby wykorzystać potencjał arbalesta + pkty ataku drill boltów i wbijać szaleńcze sumy expa/h. W obecnej sytuacji nie mam wiele czasu na grę (praca, rodzina, dom) i chce aby w możliwie jak naaaajkrótszym czasie zdobyć jak naaajwięcej expa. Oczywiście jak już wbije ten 75 level i załoze arbalest na ramie bo rozumiem ze nic wcześniej poza xbowem mnie nie czeka? Proszę o możliwie jak najdokładniejsze opisy z ilością expa/h, opisy miejsca/spota/cave'a, lootem jaki mnie czeka i trudności jakie mogą napotkać paladyna przy tego typu huncie. Z góry dziękuje za poświęcony czas na przeczytanie wypociń i odpowiedzi! Pozdrowienia z Nebuli
__________________
Royal'Kiper jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-08-2015, 00:15   #2
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Joł prawilniaku, pykam sobie tez od czasu do czasu paladajnem i powiem ci, ze ja biegam z crystalline xboł i prismatic boltami (20gp za sztuke o zgrozo) no i expuje sobie gdzie popadnie przez gsy/hydry/hero/ancient scaraby/wyrmy i jest zawsze na + (jak zbierasz loota ofc)
Wiecej ci nie powiem bo nigdy na powaznie nie gralem paladajnem

pis
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin 3