Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-11-2009, 22:56   #11261
Arfyd
Użytkownik Forum
 
Arfyd's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Przynajmniej miałeś poprzeczkę. Ja pamiętam jak na dużym boisku, bo takie miałem niedaleko domu grali starsi, to szliśmy na taką małą jakby łąkę XD mówili na to "polanka". Za 1 słupek robił krzak, na drugi się kładło bluzę albo jak ktoś miał to piłkę. Na drugiej bramce 2 kamienie i tez było fajnie. A teraz narzekają, że siatki w bramkach dziurawe :/
Dokładnie. U nas za bramki robiły zwykłe pustaki. Przed 'moim' domem grało się na boisku 15x10 po 4 i też było fajnie. Czasami jak była ochota to nawet się zbiło bramkę ze zwykłych belek. W siatkówkę akurat narzekać nie mogę. Na małe miasteczko (4 tysiące mieszkańców) dwa bardzo dobre boiska do plażowki, duża hala przy Liceum no i dwie mniejsze przy podstawówce, także pograć jest gdzie.

@Down

Jakie to prawdziwe Jeszcze najlepiej jak przeleciała nad tym kamieniem czy pustakiem, wtedy były największe kłótnie czy piłka odbiłaby się do bramki czy też na zewnątrz : DD
__________________

Signed,
Arfyd.
___________________________________________

Ostatnio edytowany przez Arfyd - 16-11-2009 o 23:14.
Arfyd jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-11-2009, 23:06   #11262
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

No bramki z drzew albo z kamieni były najlepsze, jak wpadła bramka to zawsze była kłótnia, że za wysoko..... normalnie to by się odbiła od poprzeczki.... ale co ty gadasz przecież on nawet nie podskoczył spokojnie weszła :>
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2009, 23:20   #11263
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

My mieliśmy swoje Wembley, i bramki pod schodami klatek. Poza tym również drzewka, gdzie uczyłem się bronić, i oczywiście 'czarne'. Boisko, które kiedyś było żużlowe. Jak się wyłożyłeś, byłeś jak murzyn. Teraz jest już tam zwykły piasek, ale nazwa została ; p.

I u mnie młodzi rąbią non stop w piłe. W wakacje, to od 8 do 20, a oni biegają i strzelają do bramek z dwóch śmietników. Nawet teraz, gdy jest deszcz oni się specjalnie nie pieprzą. Podziwiam ich ; p.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 00:07   #11264
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

a ja w każdą sobote gram na sztucznej 2-3h oraz w każdą niedziele 1-2h na hali : )) a co pochwalę się xDDD
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 14:48   #11265
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Maggic, jesteś z Przemyśla? LOL, też chodzę ; o

@Topic

Teraz u nas więcej osób gra w piłkę niż kilka lat temu, a już na pewno "poważniej".

@Down

A wyobraź sobie, że gdyby było więcej takich boisk, jak np. Orliki, to nasza reprezentacja byłaby dziś o wiele mocniejsza. Nie tylko ona pewnie, ale i kluby. Myślę, że wszystkie znaki typu "ZAKAZ GRY W PIŁKĘ" po prostu ograniczają talenty... U mnie przed blokiem, dokładnie przed moją klatką było boisko, trzy razy dawali znak (miałem wtedy 5/6 lat), za każdym razem organizowaliśmy łopatę i... Na drugi dzień mogliśmy grać ^^ Niestety, ale aktualnie zniszczono wszystko, jest tam jakiś pseudo-ogródek, wszędzie krawężniki (ich nikomu się nie będzie chciało wykopywać, zresztą, nie warto), pagórki (kolejny problem), zasadzone drzewa i krzewy... Kolejne boisko, już z normalnymi bramkami - w sumie to nawet dwa identyczne! Dalej od domu, ale wciąż bardzo blisko. Pewnego pięknego dnia postanowiono, że trawa nie będzie koszona, a ziemia równana. Efekt? Aktualnie, to tam strach jest biegać, bo nie wiadomo, czy zaraz nie skręcisz nogi. Krety i kij wie co jeszcze nakopały do tego tyle dołów, że golfiści mogliby się ucieszyć (gdyby skoszono tą trawę do kolan). Nie wmawiajcie nam, że gdybyśmy grali, to niebyłoby trawy, bo to specyficzne boiska Między rzeką a bagnem (jedno bez tego drugiego). Trzecie, to chyba jeszcze bliżej, takie dobre, z siatką, żeby piłka nie wylatywała. Sąsiadom przeszkadzał dźwięk telepiącej się siatki i krzyki dzieci, wszystko zlikwidowano, zostawiono gruzy betonu (no te, w których zalana była siatka, a raczej te pale, na których się opierała) tak, że nie da się tam grać także. Kolejnym miejscem było boisko szkolne, fajnie się grało, tyle, że to był beton, ale każdy na siebie uważał. To była bardziej kopanina niż gra, bo wielu chętnych, a rozmiar jak tego pierwszego, z lat wczesnego dzieciństwa. W końcu rozpoczęto wymianę siatki dookoła szkoły, a że boisko było przy samej ulicy, a po drugiej stronie płynie rzeka - bu, trzeba było grać na jedną bramkę. W końcu ją wymieniono, ale równocześnie powstał obecny obiekt ^^ TO JEST TO!

@BTW

U was też ludziom tak bardzo przeszkadza piłka? Np. na osiedlu obok szkoły było boisko, ale sąsiadom tak to przeszkadzało, że sami wysypywali tam jakiś gruz, cegły - po prostu utrudniali lub też uniemożliwiali grę. Na jeszcze innym osiedlu do tej pory multum znaków o zakazie gry. Na moim też powstały, na naszych starych, awaryjnych boiskach. Jednym słowem 1/6 miasta ma tylko to jedno boisko, a na grę na nim decyduje się jakaś 1/4 (w sensie tylko zainteresowanych, przy jednej jak i drugiej liczbie). Po drugiej stronie jest rynek i te sprawy, tam nie ma nawet miejsca (oprócz jednego, chociaż aktualnie też raczej nie, bo są tam schody) na "boiska". Orliki ratują sytuację. Gdyby nie szkoła, to pewnie nikomu z blisko zamieszkałych znajomych nie chciałoby się chodzić grać w piłkę (ewentualnie dajmy na to raz na tydzień/dwa poważne składy i na Orlika).
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 17-11-2009 o 16:39.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 15:54   #11266
bosski
Użytkownik forum
 
bosski's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: KMWTW
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 56
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
My mieliśmy swoje Wembley, i bramki pod schodami klatek. Poza tym również drzewka, gdzie uczyłem się bronić, i oczywiście 'czarne'. Boisko, które kiedyś było żużlowe. Jak się wyłożyłeś, byłeś jak murzyn. Teraz jest już tam zwykły piasek, ale nazwa została ; p.

I u mnie młodzi rąbią non stop w piłe. W wakacje, to od 8 do 20, a oni biegają i strzelają do bramek z dwóch śmietników. Nawet teraz, gdy jest deszcz oni się specjalnie nie pieprzą. Podziwiam ich ; p.
Dokładnie też mieliśmy obok bloku swoje "Wembley" Jedna z bramek składała się z latarni oraz większego kamienia przy czym zawsze były kłótnie czy jest bramka bo za wysoko, bo mogło inaczej się odbić itp i również na tej bramce się naczułem bronić gdzie teraz bronie w drużynie futsalowej. W dni wolne czy wakacje dokładnie graliśmy od rana do wieczora, a teraz my ich podziwiamy (młodych) bo grają tak samo dużo jak my kiedyś Hee, dużo dobrych wspomnień.
bosski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 16:39   #11267
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

nooo te bramki na 10 'tiptopów' były fenomenalne;d albo poprzeczka zawsze do tam, gdzie bramkarz doskoczy (gdy miał 150cm były niżej niż dla takiego 160cm)
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 19:38   #11268
bosski
Użytkownik forum
 
bosski's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: KMWTW
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 56
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
nooo te bramki na 10 'tiptopów' były fenomenalne;d albo poprzeczka zawsze do tam, gdzie bramkarz doskoczy (gdy miał 150cm były niżej niż dla takiego 160cm)
No z tym, że poprzeczka jest do wysokości jak bramkarz doskoczy to u nas podobnie było, często były kłótnie jak ktoś stał na bramce i przy strzale np. nie podskoczył to jedni mówili, że bramka, a drudzy krzyczeli, że na 100 % bramkarz by nie doskoczył, hee dużo śmiechu było
bosski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 19:42   #11269
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Sęk nie leży w tym, że nie chce się młodym grać, tylko w tym, że NIE MAJĄ gdzie grać. Sami mówicie gdzie graliście kiedyś - przed blokiem, bramka z drzewek. A potem jeżeli chcesz być piłkarzem musisz iść do specjalnej szkoły np. w Gdańsku jest taka na Suchaninie - dyrektorką jest matka prezesa Lechii Gdańsk. Nawet nie chce wam mówić jak to wygląda i dlaczego zrezygnowałem z gry w piłke nożną na rzecz nauki.
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 19:59   #11270
bosski
Użytkownik forum
 
bosski's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: KMWTW
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 56
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

To jest prawda, że nie ma boisk do rozwijania się młodzieży, powinno być więcej wybudowanych Orlików, ale też Polski Związek Piłki Nożnej przeznacza małe sumy na szkolenie młodzieży w Polsce.

Z drugiej strony dużo uzdolnionych graczy w młodym wieku nie zapisuje się do szkółek piłkarskich i nie mają jak się rozwijać, a za pare lat jest już zdecydowanie za późno.
bosski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 20:49   #11271
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

My zrobiliśmy sobie własne bosiku na małej działce, która nie należy do nikogo. Skosiliśmy trawę, potem siekiera i piła po kilka brzózek, trochę roboty, kilka gwoździ i są bramki Raz jednemu sąsiadowi się nie podobało, że gramy to nam je rozjebał i kilka tygodni graliśmy na opony, aż mu przeszło i potem na nowo zrobiliśmy sobie bramki ;p
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 21:55   #11272
jakosiara
Użytkownik Forum
 
jakosiara's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2009
Lokacja: Bydgoszcz (4don)
Wiek: 28

Posty: 139
Stan: Niegrający
jakosiara ma numer GG 12842941
Domyślny

http://www.weszlo.com/news/4042
...

EDIT: CR wraca! Ciekawe co na to szaman ;d
__________________
Ze statystykami jest jak z gwałtem zbiorowym: trzy osoby są zadowolone, a jedna nie.

Ja: Masz pirackiego linuxa?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pieczara
No, chyba mam...
http://www.koniecpzpn.pl/

HALA MADRID!

Ostatnio edytowany przez jakosiara - 17-11-2009 o 22:14.
jakosiara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 22:07   #11273
bosski
Użytkownik forum
 
bosski's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: KMWTW
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 56
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

Kady kiedyś by zagrał na największym bagnie czy czym innym, aby pokopać, zagrać jakiś meczyk taka prawda

A już w Piątek zaczyna się 14 kolejka piłkarskiej Ekstraklasy. Otwierający mecz tej kolejki to:
Korona Kielca - Zagłębie Lubin, start o godzinie 14:45.
Następnie w ten sam dzień o godzinie 20:00:
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
oraz derby:
Legia Warszawa - Polonia Warszawa

W Sobotę:
Piast Gliwice - Arka Gdynia (14:45) mecz rozegrany w Wodzisławiu Śl.
Lech Poznań - Ruch Chorzów (17:00) mecz rozegrany we Wronkach.
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów (17:00)
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski (19:15)
W Niedzielę odbędzie się jeden mecz i są to derby:
Wisła Kraków - Cracovia Kraków (17:00) mecz rozegrany w Sosnowcu.

Jak dla mnie bardzo ciekawa kolejka, ciekawi mnie jak zaprezentuje się Polonia Warszawa w derbach, a jak wiemy w ligowej tabeli jest na miejscu 15 z dorobkiem 10pkt. Również ciekawy mecz w Sosnowcu gdzie Wisła podejmie Cracovie, napewno zespół mistrzów Polski będzie chciał wygrać to spotkanie po ostatniej ligowej porażce z Legią Warszawa. Pod względem kibicowskim napewno ciekawie by było w meczu Lecha z Ruchem, gdyby Lech rozgrywał swoje mecze na ul. Bułgarskiej. Moje oczy skierowane będą najbardziej na mecz w Bytomiu gdzie Polonia zagra z Jagiellonią, jestem z Białegostoku i nasza drużyna ostatni raz na wyjeździe w meczu ligowym wygrała właśnie z Polonią Bytom 1 grudnia 2007 roku. Mam nadzieję, że ta fatalna passa zostanie przerwana właśnie w Bytomu. Co sądzicie o tych meczach?

Odbiegając od Ekstraklasy..
U-21: Rumunia 2-1 Polska
Bramki: Liviu Adrian Ganea 50, Florin Gardoş 88 - Sebastian Tyrała 69

W pierwszym meczu podczas zgrupowania nasza kadra po bramce Macieja Korzyma pokonała w Viborgu 1-0 Danię.

- - - -
jakosiara (pozdro!) - tak spojrzałem na Twój podpis i nie to, że sie czepiam do Ciebie (w żadnym wypadku) tylko nie wiem czy większość osób czytała (chodzi o koniecpzpn.pl):

Kibice się szykują na Kanadę w Bydgoszczy

Po sierpniowym spotkaniu towarzyskim Reprezentacji Polski w Bydgoszczy z Grecją,po raz kolejny kadra odwiedzi stadion Zawiszy. Tym razem już w środę tj.18 listopada zagrają z reprezentacją Kanady.

Polska - Kanada Ten stadion jest nasz!

W środę 18 listopada o godz. 17:00 reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Zawiszy towarzyskie spotkanie z Kanadą. Po ustaleniach, które zapadły podczas 3 Zjazdu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców, informujemy, że meczów reprezentacji Polski nie bojkotujemy!!! Oddzielamy sprawy, z którymi walczymy w PZPN od kadry. Wszelkie dziwne twory typu Koniec PZPN i SOS dla Piłki nie są organizacjami reprezentującymi kibiców. Dopingowaliśmy Polskę w Bydgoszczy, gdy prezesem PZPN był Listkiewicz i był większy bałagan, a wtedy Polska grała na MŚ i Euro i nikt o koniec pzpn nie słyszał, więc teraz też będziemy dopingować reprezentację Polski, bo to jest reprezentacja Polski, a nie reprezentacja PZPN
Kibice Zawiszy kupują bilety za 20 zł i zasiadają na swoim sektorze. To jest nasz stadion, my tu rządzimy i żadne końce pzpn nie będą decydować co ma być w Bydgoszczy.

Ostatnio edytowany przez bosski - 17-11-2009 o 22:15.
bosski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2009, 22:25   #11274
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jakosiara Pokaż post

EDIT: CR wraca! Ciekawe co na to szaman ;d
zobaczysz jeszcze w tym tygodniu : )
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 01:44   #11275
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

u nas to wszedzie sie gralo. bramki z plecakow nawet robilismy i godzinami katowalismy. a jak bylem sam to se podbijalem pilka i triki trenowalem, godzinami o sciane domu kopalem itp. a pozniej dostalem komputer....;p ale obecnie u nas duzo orlikow powstało. w kazdej gminie jest conajmniej jeden. fajnie zrobili w miasteczku obok. wymiarowe boisko do pilki sztuczne +do kosza, recznej itp.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 08:18   #11276
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Co do ekstraklasy, to kto prowadzi Zagłębie w meczu ligowym? Smuda? Co do kolejki to ciekawa z rangi kibicowskiej bo ja uważam, że Bakero nie zdąży zrobić z Polonii w te kilka dni zespołu, a cracovia to...cracovia. Meczem kolejki będzie chyba amica-Ruch rozgrywany u siebie, we Wronkach.

@U-23
Stefan Majewski broni reprezentacji po porażce U-23 i uważa, że jest ona potrzebna dla naszego futbolu z powodu przeglądu zawodników z pierwszej drużyny... n/c
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 16:50   #11277
bosski
Użytkownik forum
 
bosski's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: KMWTW
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 56
Skille: 80/79
Poziom mag.: 5
Domyślny

Przypominam, że dzisiaj o godzinie 17:00 w Bydgoszczy nasza reprezentacja zmierzy się z Kanadą po raz szósty w historii. Po raz pierwszy obie jedenastki rywalizowały w 1973 roku w Toronto i Polacy zwyciężyli 3:1.

Mecze Polska - Kanada

01.08.1973, Toronto 3:1
31.10.1974, Warszawa 2:0
06.07.1975, Montreal 8:1
09.07.1975, Toronto 4:1
15.07.1988, Toronto 2:1

bilans: 5 meczów, 5 zwycięstw Polski, bramki: 19:4.

Do boju Polsko!
bosski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:37   #11278
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

No i 1:0. Dobra gra Peszki, Rybusa i Dudki. Reszta też niezły poziom, aczkolwiek rywal bardzo przeciętny.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 19:49   #11279
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

U nas "orlik" zrobiony w środku lasu straszy wyglądem. Kępy trawy wyrastające z ziemi że aż strach biegać. Mamy obok domów boisko też łatwo tam o skręcenie kostki ale na środku jest twardy piach a za bramkami krzaki do pasa no i gra sie długo bo połowe czasu szuka sie piłki
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2009, 21:09   #11280
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

bosski, daj se siana bo kopiowanie Onetu (czy innego portalu info) nie ma sensu Duzo lepiej jakbys wniosl wlasne spostrzezenia

Co do meczu:
S. Gancarczyk chyba nie pasuje do koncepcji Smudy a u Lewandowskiego bylo widac chcice na gole. Ogolem moze cos z tego wyjdzie
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:55.


Powered by vBulletin 3