Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-01-2004, 17:20   #1
Dj.Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 01 2004

Posty: 4
Domyślny !!!JAK ZWALCZYĆ LAGI???

Głupio mi sie gra i Tibie, ponieważ mam lagi; jak moge je zwalczyć żeby nic niepłacić?!?!?!?
Niektórzy mówią że da się więc napiszcie mi jak a jak coś to piszcie na gg 3023961.
PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIED!!!
Dj.Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-01-2004, 17:27   #2
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Laga sie nie zwalcza. Żeby go nei było musisz mieć szybkie łącze i być mało osó na serwie. Inaczej nic nie zrobisz
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2004, 17:34   #3
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

no i w tej nowej wersji (screeny w dziale zdjęcia) musisz mieć skill który się nazywa Lagging jak największy to wtedy lagi są słabsze a tak poza tym to żęby odrobinkę przyśpieszyć to wyłanczasz kazze gg nie chodzisz po stronkach internetowych i wszystko w tym kierunku
Cytuj:
Laga sie nie zwalcza. Żeby go nei było musisz mieć szybkie łącze i być mało osó na serwie. Inaczej nic nie zrobisz
kup sobie szybkie łącze a co do małej ilości osób na serwie to jest absolutnie niemożliwe... chyba że masz kase to wtedy kupujesz pacc i grasz na Premi
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2004, 18:47   #4
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

No wiesz... Kiedyś około 8 rano na liberze było 180 ludzi... Przez około godzine liczba ich nie prezekroczyła 200 (sprawdzałem)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2004, 08:58   #5
Bartix
Użytkownik Forum
 
Bartix's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2003

Posty: 231
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez eerion
No wiesz... Kiedyś około 8 rano na liberze było 180 ludzi... Przez około godzine liczba ich nie prezekroczyła 200 (sprawdzałem)
no to masz farta bo ja jak rano wchodze na isare to za okolo 1h jest juz 2x wiecej osob niz bylo
__________________
19:06 You see a middle-finger (atk:2 def:0) It is raised.
Bartix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2004, 09:04   #6
Majen
Użytkownik Forum
 
Majen's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 314
Majen ma numer GG 3010433
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Dj.Master
Głupio mi sie gra i Tibie, ponieważ mam lagi; jak moge je zwalczyć żeby nic niepłacić?!?!?!?
Niektórzy mówią że da się więc napiszcie mi jak a jak coś to piszcie na gg 3023961.
PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIED!!!
Jeżeli masz Druida to rub tak jak ja:

Po południu przy największych lagach robie HMM, UH, GFb i F-bomby a potem wstaje rano o 4 i ide na potworki.
Majen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2004, 13:49   #7
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Dobra metoda jest zamkniecie wszystkich antyvirosow i firewalli i innych programow ktore obciazaja internet i procesor (np. kazaa). A jak to nie pomoze to zmien polaczenie z internetem na szybsze, ale jesli masz stary komputer to to moze byc zrodlem problemu.
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2004, 15:26   #8
Dejvo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jeżeli masz stałe łącze możesz zadzwonić lub napisać e-mail do adminów aby powiększyli przpustowość dla portu 7171 - może coś da
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2004, 21:55   #9
Matik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 10 2003

Posty: 84
Matik ma numer GG 1856238
Domyślny

Mogąbyć 2 rodzaje lagów 1 prez słabego kompa 2: prez słabe łacze w opcji 1 musisz wyłączyć wszystkie zbędne programy 2: opcja to wyłączenie gg innych stronek i programów takich jak kazza ... czasami to niepomaga więc najlepiej gra sie rano (wagary) bo wszyscy sa w pracy DD lub w godzinach wczescnych czyli godzina 1 w nocy az do 15 !!! powodzenia ;-) bierz przyklad zemnie (zaawansowany wagarowicz ) )))
Matik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2004, 00:57   #10
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

Matik, mylisz LAG z FPSami (Frame Per Second). Niska ilość FPSów daje złudzenie laga, ale nie ma z tym nic wspólnego. W przypadku laga serwer odbiera z opóźnieniem nasze polecenia. W przypadku niskich FPSów nasz komputer odbiera za wolno polecenia z klienta i przesyła je do serwera z pewnym opóźnieniem (mam dwa kompy u siebie na chacie i widziałem jak porusza się postać przy FPSach równych 10 (27 lev nie może uciec przed cycem), mimo iż lagów nie ma. W takim przypadku jeżeli klikniemy na mapę postać będzie się poruszać z normalną prędkością... ale dosyć tego.

Zwalczyć laga:
1. Nie ściągaj nic! (w to zalicza się kazę)
2. Wyłączenie GG raczej nic nie da, no chyba że korzystasz z modemu 56,6 kbps.
3. Jeżeli dzielisz sieć z kimś w bloku... no cóż masz przerąbane jeżeli twój sąsiad ma manię na punkcie ściagania filmów dla dorosłych/mp3/pirackich gier. W takim przypadku nic nie poradzisz, chyba że masz dobrego admina który zna się na robocie i poinstaluje odpowiendnie oprogramowanie do równego dzielenia... przepustowości (?).

Tibia laguje już przy bardzo drobnych obciążeniach sieci (ale nie przez GG), np. jak otwierasz stronkę, tak więc mniej chata (który bodajże co chwila ładuje jakieś reklamy w banera), a więcej grania.
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:18.


Powered by vBulletin 3