Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-11-2006, 16:41   #101
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Nie! Nie! Ja pie****.

Juz widze ten bunt w polskich szkolach... Idziemy pod sejm?
No jasne, idź. A jak przyjedzie takie niebieskie auto i wyjdą z niego goście w niebieskim, to musisz jak najgłośniej krzyczeć "chu..
wam w du.." to zabiorą cię na wycieczkę, będziesz miał za darmo przejażdżkę i 3 darmowe fotki.

Nie wiem co myśleć o takich zmianach. Z jednej strony w polskiej oświacie potrzebne są poważne zmiany, tylko kto potrafi tak w pełni przewidzieć ich skutki. Z drugiej strony, takie reformy przypominają mi trochę początki rewolucji społecznych i rządowych. Zaskakująco szybko takie zmiany mogą przerodzić się w represje, a nawet powstanie niebezpiecznej ideologii i zmiana rządów. Nie bardzo mnie cieszy możliwość powstania państwa przypominającego taki Gillead, czy też Oceanię. (katastroficzny punkt widzenia co nie?)

PS
U mnie w szkole mundurków nie wprowadzą. (na szczęście)

@Kamos
Wiem o co ci chodzi. Po prostu myślę, że ok 20% popiera mundurki, a z 30% to zwisa, kolejne 20% to chojraki i jak co do czego przyjdzie będą je potulnie nosić, więc zostaje ci to ok 30%, taką liczbą nie zawalczysz.
(procenty całkowicie umowne, bo nigdzie nie znalazłem takowych danych statystycznych...)
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 07-11-2006 o 16:54.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2006, 16:43   #102
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
No jasne, idź. A jak przyjedzie takie niebieskie auto i wyjdą z niego goście w niebieskim, to musisz jak najgłośniej krzyczeć "chu..
wam w du.." to zabiorą cię na wycieczkę, będziesz miał za darmo przejażdżkę i 3 darmowe fotki.
Chodzilo mi o to, ze w szkolach zaczna sie rozruchy, 70% tego nie bedzie chcialo nosic. To sie zakonczy martwym prawem, lub wywaleniem Giertycha i jego dennych pomyslow.

@edit
Badzo, obys sie nie zdziwil.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku

Ostatnio edytowany przez kamosblue - 07-11-2006 o 17:11.
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 16:45   #103
Komandos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2005

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora/Arcania
Domyślny

Holy shit ładnie się porobiło.
Mundurki, godzina policyjna - co to ma być i czemu ma służyć? Ciekawe jak będzie w upalne lato, może pozwolą w samej koszuli chodzić i ściągnąć krawat : D
Przez te wszystkie zakazy jeszcze gorzej się porobi,a wtedy nasz wesoły Romek zniknie i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie : P





oby...

Ostatnio edytowany przez Komandos - 07-11-2006 o 16:46.
Komandos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:05   #104
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Chodzilo mi o to, ze w szkolach zaczna sie rozruchy, 70% tego nie bedzie chcialo nosic. To sie zakonczy martwym prawem, lub wywaleniem Giertycha i jego dennych pomyslow.
Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:06   #105
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

* Lasooch sprawdza stan swoich warnów.
* Lasooch widzi, że aktualnie żadnego nie ma, ergo pozwala sobie na agresywną ekspresję nastroju w tym momencie...

Wrażliwi - nie czytać.

JA PI*RDOLE K*RWA!!!1111

Wrażliwi - dalej już można ; p

Mam tylko nadzieję, że mundurków u mnie w szkole nie wprowadzą.

Co się w tej Polsce dzieje?...

Te wszystkie gIERTYCHowe zmiany NIC nie zmienią na lepsze. Tylko będą złe nastroje.

Sprzedawanie kolegów za 5 zł - omg, teraz strach będzie kolegę pacnąć, żeby się na ławce (na przerwie) posunął, bo nakapuje -,-

Godzina policyjna - zasiedzę się u kumpla pół godziny za długo i co? Na pały? ...

Chodzi po prostu o to, że to, że ktoś może nakapować, to, że będzie godzina policyjna, to, że będą mundurki, to, że będą portety gIERTYCHa w szkole, to, że zostanie on uznany za boga, to wszystko NIC NIE ZMIENI. Jak było, tak będzie. Prędzej będzie gorzej niż lepiej.

gIERTYCH musi odejść!!!11 Wpisujcie miasta!!!!111

down: mundurek Cię uratuje? :OOOOO

Kamery? Ja tam nie chcę w kiblu kamer. Jakoś nie cieszy mnie perspektywa, ze ktoś z ochrony będzie mnie podglądać.

Zresztą u nas i tak kamer nie zrobią. Musieliby w cieć nowych pracowników zatrudnić (bo szkoła dość spora, a jedna osoba by nie była w stanie obrazu z tylu kamer pilnować).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 07-11-2006 o 17:22.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:12   #106
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

A ja tam się ciesze. Wreszcie nie będę się bał chodzic do kibla na przerwie.

I jak Giertycha nie lubię, to akurat te pomysły popieram jak najbardziej.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:22   #107
Redlik
Użytkownik Forum
 
Redlik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006

Posty: 28
Imię: Iltar
Profesja: Sorcerer
Domyślny Je**Ć Giertycha!!!

Jeszcze się modle żeby to był jakiś żart. Ja nie wyrobie jeśli będe musiał się ubierać ... inaczej niż lubie. Każdy ma do kurwy nędzy (sory ale nie wyrabiam już) prawo nosić to co mu się podoa, nawet jeśli chce przyjść do szkoły tylko w stringach z takim kozackim słonikiem z przodu. Przez mundurki nikt nie przestanie bić i gwałcić. Culigani mundurki będą mieli w dupie. Ucierpią jedynie ci, którzy chuliganami nie są, i którym na pozostaniu w szkole zależy więc mundurków nie przestaną nosić mimo że ich nie lubią.
PRECZ KURWA (sry ponosi mnie przez te pieprzone mundurki) Z GIERTYCHEM!!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawel Szpieg
Winged Helmet-warlock
Horned Helmet- tego niewiem (gdzieś czytałem że na jakimś tescie był potwur niejaki"queen of banchese"i to z tego padało ale tego niewiem)
Soft Boots-są prawdo podobnie na rooku i komuś padło z demona
boots of waterwolking-na rooku podszebne do spike sword quest najwyszysz lvl na rook je właś nie am ale to mit
Great Shield-Demondras
Dragon Scale Legs-WIELKA NEWIADOMA (ale moim zdaniem demondras)
Hammer of Wrath- na tescie padał z yeti lord

Ostatnio edytowany przez Redlik - 16-12-2011 o 01:46.
Redlik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:28   #108
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
down: mundurek Cię uratuje? :OOOOO
A gdzie ja napisalem ze mundurek mnie uratuje? Poza tym, to i tak zalezy od szkoly - beda chcieli wprowadzic to wprowadza, a jak nie, to nie i proste.

Cytuj:
Kamery? Ja tam nie chcę w kiblu kamer. Jakoś nie cieszy mnie perspektywa, ze ktoś z ochrony będzie mnie podglądać.
To dobrze ze nie ciesza, bo i tak podglądania nie bedzie. Kamery beda umieszczone w takich miejscach, coby widac bylo kto do kibla wchodzi i czy znad kabiny nie unosi sie czasem jakis dymek.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:34   #109
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo Pokaż post
To dobrze ze nie ciesza, bo i tak podglądania nie bedzie. Kamery beda umieszczone w takich miejscach, coby widac bylo kto do kibla wchodzi i czy znad kabiny nie unosi sie czasem jakis dymek.
O qwa, to teraz nas będą szpiegować, kto ile razy dziennie idzie i na co!...

Jak komuś będzie zależało, to i tak Cię w kiblu obije. Jak komuś będzie zależało, to i tak będzie w kiblu palić. Kamery nic nie dadzą, tylko nadszarpną - i tak bardzo ubogi - budżet.

Nie trzymajcie pieniędzy w bankach...
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 17:56   #110
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Chodzilo mi o to, ze w szkolach zaczna sie rozruchy, 70% tego nie bedzie chcialo nosic. To sie zakonczy martwym prawem, lub wywaleniem Giertycha i jego dennych pomyslow.

@edit
Badzo, obys sie nie zdziwil.
Haha jakie rozruchy, jakie martwe prawo... Przed wejsciem do skzoly bedzie stal jakis nauczyciel ktory sprawdza zmiane obuwia i mundurek - jesli nie masz to nie wchodzisz do szkoly, proste.
Mi sie pomysl mundurkow nie podoba.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 18:22   #111
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

Wiec jak bedzie chodzilo do budy 200 uczniow z 500 to nic z tym nie zrobią? Może jeszcze kary będą stosować hoho... milo byloby.
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 18:33   #112
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Wiec jak bedzie chodzilo do budy 200 uczniow z 500 to nic z tym nie zrobią? Może jeszcze kary będą stosować hoho... milo byloby.
W jakim ty świecie żyjesz. Wszyscy będą pokorniutko nosić mundurki. A osób które nie będą chciały ich nosic bedzie 5-10. A z takimi jednostkami mozna sobie latwo poradzic.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 19:15   #113
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
[...]
@Kary
Systemem Amerykanskim mozna tutaj bardzo skutecznie to zrobic
Najprostrza kara - zostajesz po/przychodzisz przed lekcjami, od 15 minut do 2h, zwykle mozna ustalic dzien tygodnia wiec nie ma ze ktos akurat musial isc ratowac pingwiny z wycieku ropy czy cos, zwykle w tym czasie pomagasz nauczycielowi sprzetac klase, scierac tablice itp (bardzo dobra kara... przeciez na koniec lekcji kazdy chce od razu leciec do domu a nie siedziec jeszcze godzine w szkole).
Nastepnie jest klasa karna - siedzisz caly dzien w klasie rozwiazujac zadania z lekcji ktore powinienes mieci... zadania sa oceniane surowo (zwykle zrobione to mierna, jakiekolwiek braki to 0), nie masz prawa sie odzywac w tym czasie, nie masz kontaktu z kolegami nawet na przerwach.
Zawieszenie ze szkoly - masz wolny dzien ktory jest liczony jako nieobecnosc nieusprawiedliwiona... wydaje sie fajnie, tyle ze powyzej 10 nieusprawiedliwionych nieobecnosci = powtarzanie roku. Za wagary dostajesz 5 dni, tak wiec 2 dni wagarow rowna sie powtarzanie roku.
I to jest myśl panie Gadający Koniu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos Pokaż post
Nie! Nie! Ja pie****.

http://wiadomosci.onet.pl/1429693,11,item.html

Juz widze ten bunt w polskich szkolach... Idziemy pod sejm?
Nom, ja też widzę ten bunt... (ironia, jak by co ;]). PAP sprostował informację, mundurki MOGĄ być, ale nie muszą... czy to coś zmieni? Nie wiem, pewnie będą sądy w szkołach i tyle...
A co do fragmentu "oprogramowanie broniące uczniom dostępu do niewłaściwych treści w internecie", to to powinno byc obowiązkowe i bez żadnych ustaleń logiczne... po coś są ci Admini w sieciach szkolnych by takimi sprawami się zajmować... a nie blogkują u nas w szkole adres tibia.com xD
I jakoś nie widzę tutaj NIC o godzinie policyjnej więc wiecie, na razie możemy niespać spokojnie
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 16:34   #114
Komandos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2005

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora/Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
O qwa, to teraz nas będą szpiegować, kto ile razy dziennie idzie i na co!...

Jak komuś będzie zależało, to i tak Cię w kiblu obije. Jak komuś będzie zależało, to i tak będzie w kiblu palić. Kamery nic nie dadzą, tylko nadszarpną - i tak bardzo ubogi - budżet.

Nie trzymajcie pieniędzy w bankach...
Mylisz się, kamery dużo dadzą. Nie będzie już palenia w kiblach. Jak to zostanie zarejestrowane, to pójdzie do dyrka i dostajesz jakieś upomnienie lub od razu wylatujesz ze szkoły, więc kto będzie tyle ryzykował? Trzeba będzie śmigać na przerwach na pole, w miejsca gdzie nie ma kamer proste =]
Komandos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 16:52   #115
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Komandos Pokaż post
Mylisz się, kamery dużo dadzą. Nie będzie już palenia w kiblach. Jak to zostanie zarejestrowane, to pójdzie do dyrka i dostajesz jakieś upomnienie lub od razu wylatujesz ze szkoły, więc kto będzie tyle ryzykował? Trzeba będzie śmigać na przerwach na pole, w miejsca gdzie nie ma kamer proste =]
No więc właśnie, I TAK będą palić. W kiblach też by dali radę jakby się uparli. Już nawet mam pomysł jak, ale go nie przybliżę, bo nie popieram palenia ; >
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 17:03   #116
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
No więc właśnie, I TAK będą palić. W kiblach też by dali radę jakby się uparli. Już nawet mam pomysł jak, ale go nie przybliżę, bo nie popieram palenia ; >
no i niech sobie poza terenem szkoły palą. Bo mi sie nie widzi wchodzenie do kibla gdzie nic przez dym papierosowy nie widac.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 17:08   #117
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Moze giertych robi czesto głupoty ale dzisiaj zobaczyłem sytuacje która uzmysłowiła mi ze trzeba coś zrobić. Wychodzi sobie ze szkoly trzech 8-latków (SŁOWNIE: OŚMIOLATKÓW) i przebiegajac przez przejscie spiewaja na cały głos: "Babcia kazia z pod burdelu, przeleciała już nas wielu!". Powoli zmieniamy się w Anglię gdzie szkoły nie mogą znaleźć nauczycieli, bo nikt nie chce tego zawodu bo poprostu boją sie uczniów. Przykłady? Uczeń wskakuje na ławke i wrzeszczy do nauczycielki "co mi zrobisz?!". Przykład dwa: do autobusu wsiadaja dwie typowe laski z odkrytymi brzuchami. I puszczaja na cały autobus jakieś gówno z recznego radyjka, tak że zanim dojechałem do celu juz mnie ladnie bolala głowa. Najlepiej by było gdyby porpostu kazdy odpowiadał za siebie, ale tak nie bedzie bo wszyscy to mają w dupie. A ja powiem jeszcze jedno. Jak mi każą nosić jakiś pedalski mundurek to na znak protestu bede chodził w garniturze.

Pozdrawiam,
Rabanbar
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 17:10   #118
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

U nas w LO jest całkowity zakaz palenia na terenie szkoły (do niedawna byłą palarnia, ale koleś rozciął sobie szybą ścięgna w nodze więc palarnię zamknięto ). Jeżeli złapią ciebie na paleniu po za terenem szkoły w czasie godz lekyjnych (nie ważne, lekcja czy przerwa) to niepełnoletni leci do dyrka + telefon do rodziców, pełnoletni, tylko telefon do rodziców i tyle... No i oczywiście osobno leci kara za opuszczanie terenu szkoły. Czy to pomaga? Tak, ale i tak najlepszym wyjściem w tej sprawie było by prawo niczym z NY: CAŁKOWITY zakaz palenia w miejscach publicznych wliczając w to chodnik, ulicę czy park... Chcesz palić? To u siebie w domu, by ludzie na przystanku/chodniku nie wdychali tego syfu...
Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 17:59   #119
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo Pokaż post
no i niech sobie poza terenem szkoły palą. Bo mi sie nie widzi wchodzenie do kibla gdzie nic przez dym papierosowy nie widac.
Mi też, ale chodzi o to, że I TAK BĘDĄ!

To znaczy jeśli są uzależnieni tudzież chcą dalej 'szpanować' (choć imo to żaden szpan), i jeżeli mają mózgi. Do kabiny kamery Ci nie wsadzą, a już się da tak palić, żeby dymu nie było.

Rabanbar - te 'laski' typowe nie były. Ja jeszcze ani jednej takiej nie spotkałem, żeby ludzi katowała nędzną muzą w autobusie. Chociaż może spotkałem, ale nie wiem - Behemoth na empeczy wszystko skutecznie zagłusza \m/
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 18:06   #120
murarz17
Użytkownik Forum
 
murarz17's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nie ważne
Profesja: Knight
Gildia: ---------
Świat: Berylia
Poziom: 8xD
Skille: 31/30
Domyślny

Nie ma nic piękniejszego od kobiety w golfie lub swetrze (o ile ktoś ma wyobraźnię - ten trend zanika)
Jestem za bo mi też nie podobaja sie az tak bardzo dziewczyny w np: mini
murarz17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:16.


Powered by vBulletin 3