Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-09-2006, 10:06   #641
Mocny Smok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Sk-o

Posty: 69
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mocny Smok
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 50+
Skille: zal
Poziom mag.: 6
Domyślny

Tak przy okazji to na ktorym lvl pallem zabije solo GS [ bohy + time ring ]
??


Przestancie juz gadac o tej II ws lepiej zajmijcie sie iridia a nie A tak wogole to Frixy tez lubi PA dlatego iz zajebal mojego kumpla nei powiem jakiego za nic ;/
Mocny Smok jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-09-2006, 11:20   #642
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

@Mocny Smok
~25-27 level. Tyle ze ja to robilem przed tym update, po kotrym znikaja stworki. Ubicie GSa zajelo mi droge od pohu do dwarf brigde .

Btw. II wojna swiatowa jest calkiem spoko, moze niektorzy podniosa swoj poziom z histroii i beda miec lepsze oceny w szkole
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline  
stary 19-09-2006, 12:13   #643
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol Pokaż post
Alora to kobieta. Przynajmniej tak wywnioskowalem z jej posta ;f
Jeżeli chodzi o usera o nicku Alora to to jest facet
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline  
stary 19-09-2006, 14:05   #644
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

Odrazu mowie mam D jak dysortografie wiec jak ktos bedzie mi wyciagac bledy ort jest w moich oczach noobem i nie wie co to dysort.

@mocny smok - Krecenie sie z looterami czasem moze sprawic ze padnie na ciebie hunt badz napis na czarnym tle... You are Dead. Ale nie wiem dokladnieo co chodzi wiec nie wypowiadam sie wiecej na ten temat.

@Chris - To adolf Czepia sie i szuka dziury w całym w moich wypowiedziach... Robi z igły widły...

@Gregoire - masz racje dzieki temu ludzie beda mogli wynieść cos z tibi i nie beda dzieki temu tylko bezproduktywnie spedzac czasu przed kompem... Taka nauka poprzez Tibie.. Przyjemne z pozytecznycm..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rabanbar Pokaż post
Alora to kobieta. Przynajmniej tak wywnioskowalem z jej posta ;f


Jeżeli chodzi o usera o nicku Alora to to jest facet
Humm.. Kto to moiwil cos o czytaniu ze zrozumieniem?? 0o<mysli>

@Adolfus- jeszcze raz powtorze czepiasz sie... Czemu?? byc moze jest to chec dowartosciowania sie badz pozbycia sie kompleksow .. nie wiem nie wnikam a co do II WW to

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol Pokaż post
.O ile dobrze pamietam - a tego reczyc nie moge, gdyz historia najnowsza nigdy nie byla moja dzialka - wojska koalicji antyhitlerowskiej dosc dobrze wspolpracowaly z sowietami po rozpoczeciu dzialan na froncie wschodnim. Flota brytyjska, na ten przyklad, zajmowala sie eskortowaniem statkow transportujacych zloto i 'inne' (amunicja, zapasy, cholera wie co, nie chce mi sie sprawdzac) do Archangielska (pozdro zaloga ORP Garland) Nie wiem, czy bylo to scisle przymierze, jakie mozna bylo zaobserwowac chociazby podczas wojen Napoleonskich, ale mysle, ze taki termin mozna zaryzykowac.
Aha To Ruskie nas nie atakowali podczas wojny, a francuzi wtedy nie zerwali przymierza i sojuszu i nam pomogli?? Dziwne masz zakres wiedzy badz ci sie wszytsko miesza. Bo to bylo na poczatku pozniej jak juz chciano sie z ruskimi uporac olsnilo ich i wzieli nasza strone, wykorzystywali(tak to dobre slowo) naszych partyzantow i wcielali ich w szeregi armi czerwonej. A po utworzeniu pozniej rzadu polskiego, polscy politycy pojechali na obrady z rzadem ruski i.... Zostali zamknieci dozywotnio.... I tu zagadka, kto poda 1 szy jedno z tych nazwisk wygra nagrode w Tibi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adolphus Elbragol Pokaż post
Red Alerta pamietam, pamietam, gralo sie. Chociaz zwykle C&C mialo chyba wiecej uroku (ach ten NOD!). Czy bylo blizej? No coz, jesli ta czesc wypowiedzi odnosi sie ponownie do rla - a nie do gry - to rosjanie nas 'oswobadzali' (ok, znam realia tego wyzwalania, nie dokonca trafny przyklad ;f), tam tez zostala sformowana zostala Armia Generala - bodajze - Andersa. Czesc politykow tamtych lat widziala takowoz nadzieje na przyszlosc Polski w naszym 'starszym bracie'.
I o ile pamietam, na terenie Eruopy nie doszlo po 45 roku do otwartego konfliktu i bicia czerwonych przez zachodnich kapitalistow.
He who controls the past commands the future... He who commands the future conquers the past... - W tej grze na 1 intro widac jak jest unicestwiony Hitler, dlatego nie ma go i W silach Allantow sa minn Niemcy Francuzi, Brytyjczycy razem... Swiat przedstawiony w tej grze to taka fikcja i polemika historyczna. Chodzi o to ,ze mimo iz bez Hitlera znalaz sie inny dyktator Stalin który i tak doprowadzi do wojny. Nasza Ludzka natura. A Kane cofal sie w czasie by podbijac to za tamtych czasow. To nie bylo odnoszenie do reala, tylko do gry wiec radze tobie czytac cos 4 albo 5 razy bo widze ze masz problemy ze zrozumieniem. Jak mozna Odniesc sie fikcyjnymi faktami do Reala??(ponownie ktos cos mowil o czytaniu ze zrozumieniem).
Zainstaluj sobie gre wybierz Sowietow i zobaczysz ze w 1 misji podbijasz POLSKE!! OMg -.-

A co wspolnego mial Generał Anders i Żołnierze II Korpusu Polskiego z gra C&C:RA i fikcyjnym swiatem tam przedstawionym? nie wiem i watpie by nawet znali te gre... Ale juz w to nie wnikam...

To co robisz to odwracanie kota ogonem. Na koniec ci napisze ci tylko ze juz powinnismy skonczyc to quotowanie i ja juz nie bede odp na te twoje "wywody" powinno sie to juz skonczyc bo powstaje zbedny spam na forum poswiecony grze zwana Tibia. Jak cos chcesz MSG me in TIBIA - Iridia Moj noob char To Sir Grodek przez ktorego zalatwiam takie sprawy. Ja tu na forum nie bede ci juz chyba ze napiszesz cos co bedzie mialo inny cel niz ww argumenty o czepianiu sie.

A wiec... powrocmy do tematu wojny na iridi i skonczmy te polemike o aliantach i innych przejezyczeniach temat uwazam za zamkniety a jak ktos tego nie rozumie to... N/C
berger jest offline  
stary 19-09-2006, 14:32   #645
Neztas
Użytkownik Forum
 
Neztas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 197
Imię: Neztas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ethical
Świat: Iridia
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 22
Domyślny

@up:
i tak powstał chocapic

edited by nekr : skrocilem
__________________
meeeeeeee

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 19-09-2006 o 14:55.
Neztas jest offline  
stary 19-09-2006, 15:53   #646
Rastafarians
Użytkownik Forum
 
Rastafarians's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: UkF

Posty: 101
Imię: X
Gildia: Zen!!
Świat: Iridia
Domyślny

A więc żeby rozwjać wątpliwości:
Anglia sprzymierzyla się z Ruskimi, gdyż bała się o własną dupę na wypadek wygranej Niemców.
Anglia odparła jedną ofensywe Niemiecką, ale nie mogli czuć sie bezpiecznie.
Gdyby Niemcy pokonaliby ZSRR sprobowaliby znów zaatakować Anglie w większej sile. Anglia zaoferowała pomoc ZSRR żeby sie zabezpieczyć przed późniejszą ofensywa niemiecką. Była to w szczególności pomoc materialna w postaci broni itp.


Natomiast nawiązanie stosunków między POL i RUS ( Sikorski-Majski(ambasador ruski w Londynie)) (30 VIII 41') nastąpiło już po zaoferowaniu pomocy dla ZSRR przez Anglie(22 VI 41'). To nie była dokońca nasza decyzja, ale rząd w Londynie musiał to zrobić jak Anglia to zrobiła. Wojsko Polskie zostało "zreaktywowane" w sile 96 tys. i mialo zostać wysłane na front wschodni, ale Churchil i Stalin dogadali sie za plecami Polaków i wysłano Polaków na Bliski Wschód żeby tam pilnowali angielskich pól naftowych, gdyż tamtędy mieli wycofywać się Niemcy z Afryki.
Jak widać w porozbiorowej historii Polski nikt sie z Polakami nie liczył co pokazuja te przyklady z dogadywaniem sie za plecami... najgorsze ze to dalej trwa...
i nie tylko w rl....
Rastafarians jest offline  
stary 19-09-2006, 17:00   #647
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

@up masz racje
a co do historii to Polska zawsze byla silnym narodem, ktory byl odwazny, zdecydowany co do swoich spraw ale liczne wygrane wojskowe (poprzez wspanialych dowodcow) byly marnowane przez nieudolnych wladcow, co prawda nie wszystkich ale troche ich bylo
i ta korupcja...
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline  
stary 19-09-2006, 17:19   #648
Trai'ler
Zbanowany
 
Trai'ler's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 176
Stan: Niegrający
Imię: ګګ۞۞۞
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Skille: ۞
Domyślny

@up co racja to racja , Polska zawsze była silnym narodem i mam nadzieje że będzie tak zawsze ....
Nawet w obliczu niebezpieczeństwa , gdy polska miała problemy militarne , gdy polska przechodziła kryzys . P
olska i jej obywatele nie poddali się i WALCZYLI !
Dzięki temu teraz jesteśmy niepodległym państwem ,
urodziliśmy się, jesteśmy wolni, JESTEŚMY POLAKAMI .


Jednak od czasu (sporo razy) ktoś kto rządził poprostu 'zjebał' to wszystko ...

Tak wogóle to może wróćmy do tematu "Iridia'' ; )

Ostatnio edytowany przez Trai'ler - 19-09-2006 o 17:21.
Trai'ler jest offline  
stary 19-09-2006, 17:21   #649
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

czemu?? fajnie sie gada
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline  
stary 19-09-2006, 17:28   #650
Rastafarians
Użytkownik Forum
 
Rastafarians's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: UkF

Posty: 101
Imię: X
Gildia: Zen!!
Świat: Iridia
Domyślny

@up
byla byla... i kto to zniszczyl? korupcja i prywata

Polacy to taki specyficzny narod.. potrafi sie jednoczyc tylko w obliczu jakis niebezpieczenstw.. a tak to kazdy na kazdego leje....
My tu gadu gadu o historii ale dlatego bo to wszystko w pewnym sensie przenosi sie na inne dziedziny zycia np. Tibia ;p

btw. zrobmy jakis temat na : "Wszystkim i o niczym" temat historyczny moze przyniesc jakies korzysci
Rastafarians jest offline  
stary 19-09-2006, 17:33   #651
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

nawet nie "o wszystkim i o niczym" tylko o historii ;d ale pewnie "na gorze" sie nie zgodza?? tak mi sie zdaje
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline  
stary 19-09-2006, 17:34   #652
Trai'ler
Zbanowany
 
Trai'ler's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 176
Stan: Niegrający
Imię: ګګ۞۞۞
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Skille: ۞
Domyślny

2x@up w tibi jest podobnie , polak polaka okradnie, wyzwie , zabije , wykorzysta , poniży i wogóle ....
A gdy komuś grozi niebezpieczeństwo każdy szuka kumpli i oczekuje pomocy .... Polacy to taki specyficzny naród że jednoczą się tylko w obliczu śmierci , niebezpieczeństwa i to nie tylko w tibi ; )


a z życia wiem że w tibi szwed szweda nie zabije nie okradnie...
jedynie co to ukara go pomocą i protekcją ...
Trai'ler jest offline  
stary 19-09-2006, 17:35   #653
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

To może zainteresujcie się historią i zauważcie fakt, że Polacy rzadko kiedy umieli zadbać o swoje interesy i często przelewali krew za kiepskich sojuszników, którzy później pokazywali nam, ekhm, plecy. Prawda jest taka, że w Polsce jest dobrze, jak jest źle. Wtedy każdy okazuje patriotyzm, miłość do współobywateli i poświęcenie. Żałosne.
ripper jest offline  
stary 19-09-2006, 17:43   #654
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

no bo po co komus sie ruszac skoro jest mu dobrze a jak jest zle to juz inaczej, wtedy trzeba
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline  
stary 19-09-2006, 17:49   #655
Rastafarians
Użytkownik Forum
 
Rastafarians's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: UkF

Posty: 101
Imię: X
Gildia: Zen!!
Świat: Iridia
Domyślny

@myanato
W dziale " O Wszystkim i o niczym" nikt nie zbulwersuje sie tematem historycznym.

Bede mial pare spostrzezen..... ale nie bede jzu spamowal tego threada..
btw. jak ktos sie nudzi to niech zalozy tam temat.

edited by nekr : i tym optymistycznym akcentem konczymy temat o historii

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 20-09-2006 o 09:56.
Rastafarians jest offline  
stary 19-09-2006, 21:37   #656
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny Sory berger

Otoóz moj post n z tym debilizmem nie byl do ciebie tylko do tego Myam cos tam ktorego nie cierpie. COs mi sie w poscie skasowalo przez moja mlodsza i tepa siostre ktora grzebala w komputerze. :/ A co do wojny Nezstas,Berger,Chris i oczywiscie Adolphus Elbragol sa bardzo dobrze poinformowani i oni jedyni sa wstanie bez stronnie oecenic sytuacje.

Do mocnego smoka. Czlowieku takie zrywy patryiotyzmu to byly modne w wojnie Six Sens vs. Dvinity Regin o ile dobrze pamietam gildie. Wsyzscy wtedy krzyczeli ze zniszczyc zlych swe. Iridia dla polakow itp itd. a wszyscy wiedzaj jak to sie skonczylo. Zle wam pod panowaniem arc? Chealino albo Dous wapdli jak expiles wyjebali cie i kazali placic? NIe? No to dziwie sie twojej postawie.


Btw. Rabnabar Jestem Kobietą.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!
Alora jest offline  
stary 19-09-2006, 22:28   #657
Mistik Vannesa
Użytkownik Forum
 
Mistik Vannesa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 45
Poziom mag.: 51
Domyślny

@up

Tak się składa że ja padłem za free z wyroku Chealino =(.



Sep 19 2006, 16:40:09 CEST Died at Level 80 by a dragon

Thunder znowu podłożył sie pod draga. 6x robić 80 lvl to się nazywa mieć silną wole;pp
__________________
Attendite a falsis prophetis - Strzeżcie się fałszywych proroków. Jezus Chrystus.
Umarly za zycia by bronic swej strony. Upadal, lecz nie czekal skulony...
Liberte, Egalite, Fraternite...
I'm With You... Here Without You
sapere aude - odważ się być mądrym. Horacy.
Mistik Vannesa jest offline  
stary 19-09-2006, 22:46   #658
berger
Użytkownik Forum
 
berger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: LODZ

Posty: 506
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Iridia
Poziom: 10
Skille: 15/16
Domyślny

@ Alora - To mnie rabanbar podpuscil... A co do wojny SS vs DR wiem bo bylem tam i wojowalem moim mieczem bedac czlonkiem SS i faktycznie tak bylo;p

@MV - To bylby nasz frag i ubili byśmy jeszcze Chealino ,ale przy logu nie zdazylem oteorzyc bpka z MW . A Thunder sam sie zabil jak po niego bieglismy, mimo wszytsko 20 bp mf i eq nam sie przyda .

Padl 6x czyli kazdy z ownerow po razie
berger jest offline  
stary 19-09-2006, 23:12   #659
Mocny Smok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2006
Lokacja: Sk-o

Posty: 69
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mocny Smok
Profesja: Knight
Świat: Iridia
Poziom: 50+
Skille: zal
Poziom mag.: 6
Domyślny Kultura :)

"Do mocnego smoka. Czlowieku takie zrywy patryiotyzmu to byly modne w wojnie Six Sens vs. Dvinity Regin o ile dobrze pamietam gildie. Wsyzscy wtedy krzyczeli ze zniszczyc zlych swe. Iridia dla polakow itp itd. a wszyscy wiedzaj jak to sie skonczylo. Zle wam pod panowaniem arc? Chealino albo Dous wapdli jak expiles wyjebali cie i kazali placic? NIe? No to dziwie sie twojej postawie. "

A z dziwisz sie dzisiaj padlem na d-lair [ chealino oczwiscie byl tam 1 ale pozwolil mi expic na dragach ] Przez fajne lagi na tibi zobaczylem napis : YOU ARE DEAD i stracilem bp z lootem [ woi ] i BOHY! umierajac zobaczylem jak chealino wchodzi do tej dziury co ja tam padlem i kazdy normalny czlowiek pomysli ze zajebie loota i nie mylilem sie kumpel zabral tylko czesc loota [ bolce,mf ] a chealino wielki pan zabral bohy , obsidian knife i t ringa + uhy . Zapytalem sie potem czy odda bohy a on pisze ze nie ma zadnych bohow ahahah zal poprostu ;/ i widzicie taki pall musi krasc loota bo jest zajebiscie biedny ;[ . Wole zeby polacy zadzili bo zawsze mozna sie z nimi dogadac. to tyle a tak przyokazji Zsolowalem GS na 43 lvl z boh + t ring ;]
Mocny Smok jest offline  
stary 19-09-2006, 23:15   #660
Mistik Vannesa
Użytkownik Forum
 
Mistik Vannesa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 45
Poziom mag.: 51
Domyślny

Wiem doskonale że po niego biegliście Ale frag jak mówisz nie wasz:;pp
Na jego miejscu tez wolałbym paść z ręki draga niz oddać fraga;p
__________________
Attendite a falsis prophetis - Strzeżcie się fałszywych proroków. Jezus Chrystus.
Umarly za zycia by bronic swej strony. Upadal, lecz nie czekal skulony...
Liberte, Egalite, Fraternite...
I'm With You... Here Without You
sapere aude - odważ się być mądrym. Horacy.
Mistik Vannesa jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:21.


Powered by vBulletin 3