Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2007, 22:12   #241
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Ja gram .
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-09-2007, 19:35   #242
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Edit skład(Spartak Wrocław):

Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 23:22   #243
Colo_2006
Użytkownik Forum
 
Colo_2006's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Berlin
Wiek: 45
Wpisy bloga: 7

Posty: 541
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Refugia
Poziom: 999
Skille: 100/99
Domyślny

Moj super ekstra team xD
__________________

"Ceną była śmierć za wolności smak.
Choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat
Ceną była śmierć, życie oddał dziad
63 dni chwały, nie przeliczając strat"

Ostatnio edytowany przez Colo_2006 - 18-09-2007 o 23:24.
Colo_2006 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2007, 00:18   #244
Artezz
Użytkownik Forum
 
Artezz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: NOWOGARD
Wiek: 34

Posty: 617
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Demons Army
Świat: Pacera
Poziom: 275
Skille: 93/87
Poziom mag.: 11
Artezz ma numer GG 7572390
Domyślny

__________________
Artezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2008, 12:39   #245
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 31

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Nowa runda tuż tuż, a więc można zrobić swój nowy team za free Może jakaś liga? Wklejajcie swoje składy

__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 14:21   #246
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Liga tibia.pl stworzona, kod dostepu 623831621.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2008, 14:25   #247
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Torpedo Czumbawumba dołącza się(brak pkt z 1 kolejki).
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 23:06   #248
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Sorry za drugi post, ale... gra ktoś w WYGRAJ LIGĘ ŻUŻLA?
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2008, 20:32   #249
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

BUMP
Sorry za... 3 post, ale bez sensu bylo zakladanie nowego tematu
A wiec... startuje WYGRAJ LIGE MISTRZOW
Kod do ligi tibia.pl(jakby ktos chcial):455504928
Moj sklad:


www.wygrajligemistrzow.pl

Ostatnio edytowany przez Articuno - 15-09-2008 o 20:34.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 10:23   #250
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny



Bayern ftw.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 14:47   #251
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny



Tak dla zabawy
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 15:35   #252
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Może być ciekawiej niż w Premier League, gdzie niezdecydowanie i ciągłe transfery mnie pogrążyły.

Mój skład:
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 16:03   #253
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Julio Cesar - Taiwo, Carlos, Cicinho - Tymoszczuk, Muntari, Montolivo, Aquilani - Toni (K), Gilardino, Higuain
Nie chcialo mi sie wrzucac pica : d
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-09-2008, 18:30   #254
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

a gra ktos w http://en.uclfantasy.uefa.com/?
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2009, 16:58   #255
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

o dziwo, ruszylo WL 09/10. Co prawda z jednokolejkowym opoznieniem, ale lepsze to niz nic. No to jedziemy.

*LINK DO REJESTRACJI*. Dzialaja rowniez stare konta.

762241564 - kod dostepu do ligi prywatnej. Zapraszam.


Ostatnio edytowany przez hoomik - 04-08-2009 o 16:59.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 11:36   #256
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Do ligi się oczywiście zapisałem, gram składem: Stachowiak- Jedrzejczyk, Kokosiński, Król - Gevorgyan, Gancarczyk ( Marek ), Kirm, Pawłowski - Andradina, Paluchowski, Frankowski

Rezerwy mi sie wypisywac nie chce, w kazdym razie jest to rezerwa grajaca, na wypadek gdyby ze składu Legii wypadli Jedrzejczyk i Paluchowski a z Polonii Kokosiński.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 17:19   #257
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Krol moze odejsc z Jagi jeszcze w tym oknie transferowym, chociaz tak szczerze mowiac wydaje mi sie to malo prawdopodobne. W kazdym razie takie chodza ploty.

Jedrzejczyk po wyleczeniu kontuzji przez Choto nie ma szans na gre, a nawet jesli, to bedzie gral ogony. Tyly beda wygladac prawdopodobnie Kielbowicz - Choto - Astiz - Szala, byc moze na bok wejdzie tez Komorowski, w koncu po cos go Urban sciagal.

Marek Gancarczyk swietny zawodnik, jak utrzyma forme to moze dac sporo pktow.

Frankowski - u mnie zostal nawet kapitanem ;p Mysle ze to moze byc bardzo fajny sezon w jego wykonaniu, a jezeli tylko Grosicki w koncu odrobine zmadrzeje, to moze to byc zabojczy duet w ataku (na to licze - sporo pktow od tej dwojki). Co do Paluchowskiego - nie wydaje mi sie zeby w lidze gral jako starter, na dluzsza mete jest jeszcze na to za slaby. Wyleczy sie Chinyama i Grzelak, to Paluch moze byc nawet trzecim w rotacji, chyba ze Urban zdecyduje sie na dwojke z przodu. W sumie to atak Mieciel - Chinyama + Paluchowski z lawki i do tego okazjonalnie Grzelak (bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze on tak do konca bedzie zdrowy, z nim to zawsze jest cos nie tak odkad do Warszawy przyszedl) moze byc najgrozniejszy w lidze i dac spooro pktow. A nie zapominajmy o tym, ze jako cofniety napastnik moze grac tez Szalachowski (jezu jak ja sie ciesze ze on sie wreszcie wyleczyl ;;; ), a strzelac moga tez rozgrywajacy (kto widzial mecz z Zaglebiem, ten wie jak wyglada teraz gra Giza - Iwanski ). Osobiscie to najchetniej pol skladu bym ustawil z Legii, ale ceny za tych zawodnikow sa dosyc spore i zdecydowalem sie tylko na tych, ktorzy imo jak na swoja cene beda duzym wzmocnieniem druzyny i dobrze mi zapunktuja (Mucha - najlepszy bramkarz ligi).
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 18:56   #258
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Jedrzejczyk po wyleczeniu kontuzji przez Choto nie ma szans na gre, a nawet jesli, to bedzie gral ogony. Tyly beda wygladac prawdopodobnie Kielbowicz - Choto - Astiz - Szala, byc moze na bok wejdzie tez Komorowski, w koncu po cos go Urban sciagal.
Mam nadzieje, ze bedzie pierwszym zmiennikiem dla pary Choto-Astiz w srodku, Choto jest kontuzjogenny wiec licze na to, ze troche w tym sezonie pogra. Jezeli nie, to az tak wiele nie trace, bo mam dwoch solidnych rezerwowych, ktorzy powinni mi za niego punktow ponabijac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Frankowski - u mnie zostal nawet kapitanem ;p Mysle ze to moze byc bardzo fajny sezon w jego wykonaniu, a jezeli tylko Grosicki w koncu odrobine zmadrzeje, to moze to byc zabojczy duet w ataku (na to licze - sporo pktow od tej dwojki).
U mnie tez jest kapitanem, chociaz wahalem sie pomiedzy nim a Andradina. Generalnie, zarowno Franek jak i Edi wydaja mi sie punktowymi "pewniakami", gdyz zarowno strzelaja, jak i zaliczaja asysty.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Co do Paluchowskiego - nie wydaje mi sie zeby w lidze gral jako starter, na dluzsza mete jest jeszcze na to za slaby. Wyleczy sie Chinyama i Grzelak, to Paluch moze byc nawet trzecim w rotacji, chyba ze Urban zdecyduje sie na dwojke z przodu. W sumie to atak Mieciel - Chinyama + Paluchowski z lawki i do tego okazjonalnie Grzelak (bo jakos nie chce mi sie wierzyc, ze on tak do konca bedzie zdrowy, z nim to zawsze jest cos nie tak odkad do Warszawy przyszedl) moze byc najgrozniejszy w lidze i dac spooro pktow.
Tutaj jakos nie przekonuje mnie poki co Mieciel i licze, ze Paluchowski moze pograc troche jego kosztem. Nie orientuje sie dokladnie w sytuacji zdrowotnej Chinyamy, póki ten nie wróci Paluchowski jakieś punkty nabić powinien. Po powrocie Takesure grać może w mojej drużynie rezerwowy Micanski, który mam nadzieję będzie w Zagłębiu coś strzelał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
A nie zapominajmy o tym, ze jako cofniety napastnik moze grac tez Szalachowski (jezu jak ja sie ciesze ze on sie wreszcie wyleczyl ;;; ),
Racja, tez strasznie kusilo mnie jego kupno. Obawialem sie jednak powtorki z poprzedniego sezonu, kiedy po swietnej grze w sparingach leczyl sie caly sezon. Obym sie mylil - taki zawodnik przydalby sie nie tylko Legii, ale i naszej reprezentacji.


Ps. Czy każdą zmianę w składzie wciąż trzeba potwierdzać płatnym smsem, czy już się z tego wycofali?
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 21:48   #259
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Mam nadzieje, ze bedzie pierwszym zmiennikiem dla pary Choto-Astiz w srodku, Choto jest kontuzjogenny wiec licze na to, ze troche w tym sezonie pogra. Jezeli nie, to az tak wiele nie trace, bo mam dwoch solidnych rezerwowych, ktorzy powinni mi za niego punktow ponabijac.
"Bez Dicksona Choto będzie musiała sobie radzić Legia w czwartkowym meczu w Kopenhadze. Środkowy obrońca Legii, który kontuzji nabawił się w rewanżowym meczu z Olimpi Rustawi nie wystąpi także w meczu z Zagłębiem Lubin i rewanżowym meczu z Duńczykami. "Ma problemy z mięśniem, ale uraz nie jest poważny. Z tego, co wiem, mięsień nie jest naderwany. Uszkodził sobie tylko włókna mięśniowe" - mówi Jan Urban."
Na Arce powinien juz grac. A nawet jesli jeszcze nie, to z Cracovia za 1.5 tygodnia juz na pewno.
Cytuj:
U mnie tez jest kapitanem, chociaz wahalem sie pomiedzy nim a Andradina. Generalnie, zarowno Franek jak i Edi wydaja mi sie punktowymi "pewniakami", gdyz zarowno strzelaja, jak i zaliczaja asysty.
yup, niedocenianie Korony moze odbic sie czkawka wielu zespolom, tym bardziej, ze dopiero co podpisali Edsona, a jak ten zawodnik strzela wolne, to kazdy obserwator polskiej ligi doskonale wie.
Cytuj:
Tutaj jakos nie przekonuje mnie poki co Mieciel i licze, ze Paluchowski moze pograc troche jego kosztem. Nie orientuje sie dokladnie w sytuacji zdrowotnej Chinyamy, póki ten nie wróci Paluchowski jakieś punkty nabić powinien. Po powrocie Takesure grać może w mojej drużynie rezerwowy Micanski, który mam nadzieję będzie w Zagłębiu coś strzelał.
"Przypomnijmy, że 23 czerwca Chinyama miał artroskopię kolana. Według Gazety Wyborczej nasz napastnik będzie gotowy do gry najwcześniej w połowie sierpnia.
Prawdopodobnie po raz pierwszy będzie mógł wystąpić w 4. kolejce ekstraklasy (22/23 sierpnia) lub trzy dni wcześniej w meczu IV rundy eliminacyjnej do Ligi Europy (w przypadku wyeliminowania Broendby lub Flory)."
Micanski w Warszawie nic nie pokazal, ale kilkanascie bramek w I lidze mimo wszystko zobowiazuje. Zaglebie jeszcze sie rozegra, i fajnie by bylo, jakby i Iljan w koncu zaistnial w ekstraklasie.
Cytuj:
Racja, tez strasznie kusilo mnie jego kupno. Obawialem sie jednak powtorki z poprzedniego sezonu, kiedy po swietnej grze w sparingach leczyl sie caly sezon. Obym sie mylil - taki zawodnik przydalby sie nie tylko Legii, ale i naszej reprezentacji.
Urban do spoly z Szalachem twierdza ze w koncu wszystko jest w porzadku. Zaryzykowalem, uwierzylem. Biorac pod uwage ze jest to moj ulubiony zawodnik w (L), to hanba dla mnie by bylo, jakbym go nie kupil, tym bardziej ze kosztowal grosze w porownaniu do potencjalu. A co do Szalachowskiego w kadrze - jak najbardziej tak. Na najblizsze mecze eliminacyjne pewnie sie nie zalapie, ale w pozniejszych sparingach jest to zawodnik obowiazkowy do sprawdzenia. IMO

Cytuj:
Ps. Czy każdą zmianę w składzie wciąż trzeba potwierdzać płatnym smsem, czy już się z tego wycofali?
yup, trzeba placic ;/ Na http://pliga.pl masz wszystko darmowe i generalnie odbywajace sie na tych samych zasadach co WL, ale tam nie ma nagrod - a mimo wszystko 10k pln bym chcial zgarnac Ale za to z okazji X-lecia WL zrobili jakas osobna klasyfikacje, gdzie robi sie osobna druzyne (for free), i chyba co 3 kolejki mozna dokonywac darmowych zmian. Tam zdaje sie tez jakies plny sa do zgarniecia.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 23:50   #260
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Zapisałem się do ligi, skład: Mucha - Celeban, Hernani, Junior Diaz, Edson - Pawłowski, Marcelo Sarvas, Janusz Gancarczyk, Kirm - Micanski, Ślusarski("C" na tą kolejkę)
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin 3