Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-11-2009, 12:46   #41
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Mowie Ci , są już takie rzeczy , jestem tez pewien ze maja szczepionki na rożne choroby na które oficjalne nie ma , no ale nie dadzą ludziom bo by apteki mniej zarabiały , to wszystko kreci się wokół pieniądza i władzy...
Apropo szczepionek to byłbym w stanie uwierzyć nawet, że firmy farmaceutyczne, rządy specjalnie tworzą różne szczepy wirusów żeby sprzedać na nie szczepionki i inne lekarstwa. Co do skolonizowanych planet to chyba jednak jest to troche przesada.
@Up i do paru innych ciężko myślący
Co ma piernik do wiatraka? Faktycznie wasze zjedzenie śniadania jest tak świetnym przykładem...
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2009, 13:39   #42
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Skoro znaleźli wodę to chyba zacznę wierzyć opowiadaniom babci, że Twardowski żył na księżycu :>
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 14:44   #43
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No tak, bo patrz: zjadłem dzisiaj śniadanie; w telewizji o tym nie było; to się zdarzyło.
Ale jeśli nie zjesz śniadania, to tez o tym nie będzie w mediach...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
I ta sekwencja się powtarza przy wielu innych czynnościach, więc czemu nie w przypadku kontatku z kosmitami?
Oczywiście, że może tak być. Ale ty piszesz o tym, jakby to było pewne.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 14:46   #44
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Media mówią ludziom to co CHCĄ usłyszeć. Cokolwiek powiecie, ludzie nie chcieliby się dowiedzieć, że gdzieś istnieje inna cywilizacja - to napawa ludzi strachem.

@down: Nie, nie insynuuję. Mówię, że przez media na pewno nie dowiedzie się o jakichś nowych cywilizacjach.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 15-11-2009 o 14:58.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 14:56   #45
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Media mówią ludziom to co CHCĄ usłyszeć. Cokolwiek powiecie, ludzie nie chcieliby się dowiedzieć, że gdzieś istnieje inna cywilizacja - to napawa ludzi strachem.
Insynuujesz, że media ukrywają przed nami istnienie obcej cywilizacji?

Ja rozumiem zwolenników najróżniejszych teorii spiskowych, ale nie ma najmniejszych szans, żebyśmy nie dowiedzieli się o czymś takim. Zawsze ktoś się wygada, tacy są ludzie.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 14:58   #46
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

media może nie , bo sami nie wiedza. Ale jakieś Pentagony, Nasa i inne takie to na pewno wiedza i ukrywają i na pewno maja w tym cel.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Insynuujesz, że media ukrywają przed nami istnienie obcej cywilizacji?

Ja rozumiem zwolenników najróżniejszych teorii spiskowych, ale nie ma najmniejszych szans, żebyśmy nie dowiedzieli się o czymś takim. Zawsze ktoś się wygada, tacy są ludzie.
tak , Generałowie , tajni agenci itp; siedzą w barze popijając piwko , może się po pijaku wygadają ze gdzieś niedaleko jest obca cywilizacja ;D hahahah



Ze gdzieś jest to na pewno , tylko tu jest pytanie , czy to oni dolecieli do nas czy to my do nich. I tu się cala wojna rozstrzyga , bo jeżeli oni są w stanie dolecieć do nas a my do nich nie , to opanują planetę , i na odwrót.

To jest na tej samej zasadzie co u nas na Ziemi , gdyby Aztekowie , Inkowie czy inne cywilizacje pierwsze dopłynęły do Europy , pewnie sytuacja była by odwrotna , ale tak to my pierwsi tam dopłynęliśmy (co oznacza ze mamy lepiej rozwinięta technologie) no i cale cywilizacje zostały wyniszczone.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-11-2009 o 15:01.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 14:59   #47
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
media może nie , bo sami nie wiedza. Ale jakieś Pentagony, Nasa i inne takie to na pewno wiedza i ukrywają i na pewno maja w tym cel.
Jak mi podasz jeden sensowny cel jaki mogą w tym mieć, to zaczniemy dyskusje.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:02   #48
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ale jeśli nie zjesz śniadania, to tez o tym nie będzie w mediach...
Ale nie zrobienie czegoś też jest czynnością. Nie zjadłem śniadania - nie było tego w mediach - takie coś się stało.
I znowu moje na wierzchu!

Cytuj:
Oczywiście, że może tak być. Ale ty piszesz o tym, jakby to było pewne.
No bo to jest pewne
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:06   #49
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

musiałbym się zastanowić , ale to może być tylko zgadywanie , bo nie mam informacji takich jak oni. no ale cos wymysle.

Skąd wiesz , może tam panuje wojna? A po takowej informacji zaraz setki tysięcy ludzi by łaziło po ulicy z tabliczkami "POKÓJ!" "WELCOME ALIENS" , co sparaliżowało by wiele zakładów pracy... Inni mogli by panikować , mogło by się pojawić zjawisko gdy ludzie kradną na maxa i próbują przeżyć ostatnie dni jak najlepiej ;D wielu by mogło prace rzucić... nie wspominając o gwałtach itp.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:16   #50
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
musiałbym się zastanowić , ale to może być tylko zgadywanie , bo nie mam informacji takich jak oni. no ale cos wymysle.

Skąd wiesz , może tam panuje wojna? A po takowej informacji zaraz setki tysięcy ludzi by łaziło po ulicy z tabliczkami "POKÓJ!" "WELCOME ALIENS" , co sparaliżowało by wiele zakładów pracy... Inni mogli by panikować , mogło by się pojawić zjawisko gdy ludzie kradną na maxa i próbują przeżyć ostatnie dni jak najlepiej ;D wielu by mogło prace rzucić... nie wspominając o gwałtach itp.
Spróbuje to co napisałeś przeanalizować. Zaczynamy:

-jeśli kosmici ("obcy") są tak daleko, że nie mogą się z nami w sposób bezpośredni skontaktować, to nie wywołają paniki, bo nie ma przed czym panikować. jeśli mogą przylecieć, to czemu tego nie zrobili wiedząc, że my wiemy o ich istnieniu. Argument, że boją się konfrontacji jest kiepski, bo jeśli mieliby technologię pozwalającą im na podróż do Ziemi, to nie stanowilibyśmy dla nich zagrożenia.
-jeśli u obcych panuje wojna, to żaden normalny człowiek nie wyjdzie protestować (bo raz, że i tak tego nie zobaczą ze swojej planety, a dwa, że nic nam do tego).

Co do paniki, chaosu i kradzieży, nie wspominając o gwałtach itd.:

-skoro obcy są już w kontakcie z ziemianami od jakiegoś czasu i nic się nie stało, oraz nie wykazują wrogich intencji, ogólny chaos nie miałby miejsca, gdyż nic nie zapowiadałoby końca świata. Panika byłaby napewno, szczególnie wywołana szokiem, ale nie aż taka.
-a jeśli obcy mieliby wrogie intencje, to już dawno byśmy mieli wojne międzyplanetarną.

Reasumując, jeśli twoja teoria (że "ktoś z góry" wie o kosmitach) jest słuszna, to mamy do czynienia z pokojowo nastawionymi obcymi. Nie rozumiem dlatego, jaką korzyść mają rządy w ukrywaniu latających spodków czy krów znikających z pól. Już lepiej wyszliby na "publikacji" obcych. Niewiem, koszulki z obcymi, ZOO z obcymi, wymiana studentów z obcymi? : D
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:27   #51
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Spróbuje to co napisałeś przeanalizować. Zaczynamy:

-jeśli kosmici ("obcy") są tak daleko, że nie mogą się z nami w sposób bezpośredni skontaktować, to nie wywołają paniki, bo nie ma przed czym panikować. jeśli mogą przylecieć, to czemu tego nie zrobili wiedząc, że my wiemy o ich istnieniu. Argument, że boją się konfrontacji jest kiepski, bo jeśli mieliby technologię pozwalającą im na podróż do Ziemi, to nie stanowilibyśmy dla nich zagrożenia.
-jeśli u obcych panuje wojna, to żaden normalny człowiek nie wyjdzie protestować (bo raz, że i tak tego nie zobaczą ze swojej planety, a dwa, że nic nam do tego).

Co do paniki, chaosu i kradzieży, nie wspominając o gwałtach itd.:

-skoro obcy są już w kontakcie z ziemianami od jakiegoś czasu i nic się nie stało, oraz nie wykazują wrogich intencji, ogólny chaos nie miałby miejsca, gdyż nic nie zapowiadałoby końca świata. Panika byłaby napewno, szczególnie wywołana szokiem, ale nie aż taka.
-a jeśli obcy mieliby wrogie intencje, to już dawno byśmy mieli wojne międzyplanetarną.

Reasumując, jeśli twoja teoria (że "ktoś z góry" wie o kosmitach) jest słuszna, to mamy do czynienia z pokojowo nastawionymi obcymi. Nie rozumiem dlatego, jaką korzyść mają rządy w ukrywaniu latających spodków czy krów znikających z pól. Już lepiej wyszliby na "publikacji" obcych. Niewiem, koszulki z obcymi, ZOO z obcymi, wymiana studentów z obcymi? : D
Ale oni wcale nie muszą być pokojowo nastawieni. Być może już wysłali swoje statki (albo wiązkę lasera) aby nas zniszczyć, tylko przebycie kilku miliardów kilometrów to nie jest wyjście do sklepu po bułki, i nie trwa piętnastu minut. Nawet dla cywilizacji lepiej rozwiniętych technologicznie.

Ja szczerze wątpię, żeby w Polsce wybuchł jakiś chaos spowodowany faktem, że 'zieloni' chcą nas zniszczyć. Pewnie połowa naszego społeczeństwa uznałaby to za bzdury.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:32   #52
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
-jeśli kosmici ("obcy") są tak daleko, że nie mogą się z nami w sposób bezpośredni skontaktować, to nie wywołają paniki, bo nie ma przed czym panikować. jeśli mogą przylecieć, to czemu tego nie zrobili wiedząc, że my wiemy o ich istnieniu.

Może z tego samego powodu dla którego my nie skolonizowaliśmy jeszcze żadnej planety? Może nasze warunki atmosferyczne nie pozwalają im wylądować u nas czy też nawet przebić się przez nią. Powodów dla których tego nie zrobili może być dużo.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:33   #53
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale nie zrobienie czegoś też jest czynnością.
Nie jest. .........................................
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:38   #54
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Nie jest. .........................................
To tak jak katol wmawia ateiście, że nie wierzenie w Boga też jest wiarą (wierzysz, że on nie istnieje). Do niego nie przemówisz.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:54   #55
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Spróbuje to co napisałeś przeanalizować. Zaczynamy:

-jeśli kosmici ("obcy") są tak daleko, że nie mogą się z nami w sposób bezpośredni skontaktować, to nie wywołają paniki, bo nie ma przed czym panikować. jeśli mogą przylecieć, to czemu tego nie zrobili wiedząc, że my wiemy o ich istnieniu. Argument, że boją się konfrontacji jest kiepski, bo jeśli mieliby technologię pozwalającą im na podróż do Ziemi, to nie stanowilibyśmy dla nich zagrożenia.
-jeśli u obcych panuje wojna, to żaden normalny człowiek nie wyjdzie protestować (bo raz, że i tak tego nie zobaczą ze swojej planety, a dwa, że nic nam do tego).

Co do paniki, chaosu i kradzieży, nie wspominając o gwałtach itd.:

-skoro obcy są już w kontakcie z ziemianami od jakiegoś czasu i nic się nie stało, oraz nie wykazują wrogich intencji, ogólny chaos nie miałby miejsca, gdyż nic nie zapowiadałoby końca świata. Panika byłaby napewno, szczególnie wywołana szokiem, ale nie aż taka.
-a jeśli obcy mieliby wrogie intencje, to już dawno byśmy mieli wojne międzyplanetarną.

Reasumując, jeśli twoja teoria (że "ktoś z góry" wie o kosmitach) jest słuszna, to mamy do czynienia z pokojowo nastawionymi obcymi. Nie rozumiem dlatego, jaką korzyść mają rządy w ukrywaniu latających spodków czy krów znikających z pól. Już lepiej wyszliby na "publikacji" obcych. Niewiem, koszulki z obcymi, ZOO z obcymi, wymiana studentów z obcymi? : D

skąd wiesz ze taka wojna nie trwa? Przecież nie widzisz co się dzieje gdzieś na sąsiednich planetach , może gdzieś kolo Marsa toczą się wielkie bitwy kosmiczne? A mars to jedna wielka linia frontu... wiem ze to bajecznie brzmi , ale wszystko jest możliwe i pomysły mogą być rożne.

Skąd wiesz ze oni u nas już nie byli? przecież nie muszą mieć ludzkich rozmiarów , mogą być wielkości pchły a wątpię czy statki wielkości hamburgera były by widoczne dla ludzi...




PS. Ale to jest temat studnia , można by gadać i gadać ze to może tak a może inaczej , bo niczego nie można odrzucać bez ważnych informacji... a jak jest naprawdę to wiedza nieliczni.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-11-2009 o 15:55.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:00   #56
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Argument, że boją się konfrontacji jest kiepski, bo jeśli mieliby technologię pozwalającą im na podróż do Ziemi, to nie stanowilibyśmy dla nich zagrożenia.
Nie wiem dlaczego wszyscy myślą, że mogliby miec jakieś super możliwości militarne. Jeżeli mieliby technologie, która pozwala na podróże międzyplanetarne to widac mieli dośc dużo czasu wolnego od wyniszczającej wojny na rozbudowę swojej technologii. Byc może takie pojęcie jak "Zabic" u nich nie istnieje? Ale to tylko głupie gdybanie, i cały ten wątek nim będzie.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:24   #57
Pedzik2009
Użytkownik Forum
 
Pedzik2009's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2009
Lokacja: Exiva ^^

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 40
Skille: 21/27
Poziom mag.: +0
Domyślny

Kosmici już dawno odwiedzili ziemię. katastrofa Ufo w Rosvelt (jakoś tak) i Bitwo o Los Angels. Udokumentowane spotkanie ludzi z "zielonymi ludkami". a dla ciekawostki kręgi w zbożu zaczęły się pojawiać już w 17~~ roku. A wtedy nikt nie był by na tyle przejebany by coś takiego robić. A ludzie myśleli ,że to diabeł tańcujący w polu stworzył.
Pedzik2009 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:34   #58
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

@up
podaj jakieś źródło
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:39   #59
nie_slucham_ludzi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie mam wiele czasu więc postara się streścić.

Wiem że to co napisze może wydac się wam żartem, nic w tym dziwnego, ONI zaprogramowali was na taki tryb myślenia. Do rzeczy:
Parę dni temu zostałem porwany przez KOSMITÓW! eksperymentowali na mnie, trzymali w czymś w co porównać można jedynie do klatki, ja jednak nie ugilem się i pozostałem przy zdrowych zmysłach. Wyczułem moment w którym pozostawili mnie bez większej ochrony i wymknołem się do PC żeby napisać tego posta, jeśli zostanie on skasowany to najlepszy dowód na to że mówię prawdę, oni maja wtyki w całym internecie, na tym forum tez. Być może zaraz jeden z nich się zjawi, wiec powiem wam prawdę:
ONI KONTROLUJĄ NASZ UMYSŁ PRZEZ TELEWIZJĘ!! Widziaęłm dokaldnie jak programowali ludziom muzgi, apeluje do was! POD ŻADNYM POZOREN NIE OGLĄDAJCIE REKLAM Vanisha, wiem ze wydaja sie chujowe i nic nie warte, ale to tylko przykryfka dla GLOBALNEJ MANIPULACJI!!!

P.S: przepraszam za wszystkie ewentualne błędy, ale jak napisałm na początku wypowiedzi, nie mam wiele czasu.

Ostatnio edytowany przez nie_slucham_ludzi - 15-11-2009 o 16:40.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:52   #60
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Nie jest. .........................................
To czemu mogę zostać ukarany za nieudzielenie pomocy?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin 3