Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-12-2009, 12:08   #4781
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Nie KURWA MAĆ JEBANE KURWA MAĆ TE KURWA JAK TO SIĘ ZWIE TE OGRANICZENIE ZNAKOWE CHYBA TERAZ JEST TE JEBANE 10 ZNAKUFF !!!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2010, 14:12   #4782
POLAKPIOTR
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Fidera
Poziom mag.: 00
Domyślny

@up
Nie rozumiem o co kaman w twoim poście. Może mnie oświecisz?
POLAKPIOTR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2010, 11:54   #4783
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nawet śmieszne to nie jest
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 11:57   #4784
GoblinKiller
Użytkownik forum
 
GoblinKiller's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 8
Stan: Początkujący
Imię: Shao Kais
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia (no PvP)
Pergamin

Dość tych kłótni...

Lepiej skupmy sie na zadaniu, a z tego co sie orientuje jestesmy w kropce,

Ostatnio przegladałem info dotyczace Demon Oak quest. Dawniej (przed patchem) dalo sie go wykonac w banalny sposob - ot tak nacisnac pare przyciskow i pokonac oaka. CIPy szybko zorientowały się co za badziewnego questa zrobiły ( nagrodą są demon legi, rainbow shield i pare innych rarów )

Quest po updacie zmienil sie i nie dalo sie go wykonac w ten sam sposob , długo nie został wykonany, aż jeden z graczy - Tomurka wykonał taska dotyczącego zabicia 6666 demonów.. xD Okazało się ze nagroda bylo nic innego tylko mozliwosc zmierzenia sie z demon Oakiem

Hmmm, teraz pewnie myslicie co ma to wspolnego z Spike Sowrdem...

1
Przyciski ktore byly wykorzystywane do otwarcia demon oaka byla to zwykla trawa umieszczona wokol areny z Oakiem. Po najsciu na te przyciski pojawialy sie kwiestie wypowiadane w losowej kolejnosci przez Oaka oraz otwierały przejscie. Po patchu przyciski te pozostały lecz slułżą teraz tylko do wypowiadania kwestii.

I tu pojawia sie analogia do Spike Sworda - przyciski znikajace Sworda moga byc juz nieuzyteczne, i sluzyly kiedys do czegos innego, lecz CIPy zostawily je dla bajeru...

2
Quest mogl sie zmienic i teraz moze byc analogiczny do Demona Oaka - czyli moze tu chodzic o cos zupelnie innego i absurdalnie trudnego jak np : zabicie paru tys minosow czy 100 apperitice shengow...

Takie sa moje spostrzezenia - ktore pokazuja ze tak samo jak Demon Oak quest moze byc rozwiazywalny - tylko cho***** trudny. W koncu jakis GM mowił ze odpowiedz jest blisko nas ( w mino hell do ktorego dziennie przychodzą dziesiatki ludzi jest masa minosow)

Ostatnio edytowany przez GoblinKiller - 19-01-2010 o 11:58.
GoblinKiller jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 12:04   #4785
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

Zabić kilka tys mino? Zabić 100 ASów? No spoko, tylko musiał by być jakiś licznik jak na taskach... A takowego nie ma. Dlaczego? Bo żaden npc na rookgaardzie nie daje zadania/misji "zabij X potworów a otrzymasz X złota/dośw". A więc twoja teoria poległa.
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 12:12   #4786
GoblinKiller
Użytkownik forum
 
GoblinKiller's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 8
Stan: Początkujący
Imię: Shao Kais
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia (no PvP)
Domyślny

Moze masz racje ale:

1

moze to byc specjalny quest ( nie task) , w ktorym ci nikt nie napisze tego ile masz czego zabic (tak to by dawno byl juz wykonany)

// co do licznika to moj blad - nie wiedzialem o nim..

2

nie musi istniec zleceniodawca questa - po prostu po zabiciu odp ilosci mosterow pojawia sie komunikat ( jestes wystarczajaco potezny by zmierzyc sie z magiem)


3 inna teoria - moze trzba sie kierowac fabula i znalesc cos co przelamie magie MM .. ..
GoblinKiller jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 14:03   #4787
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GoblinKiller Pokaż post
(...)
Quest po updacie zmienil sie i nie dalo sie go wykonac
Co ty za głupoty tu od*******asz , dało był trudniejszy , ale ludzie wykonywali.
Cytuj:
I tu pojawia sie analogia do Spike Sworda - przyciski znikajace Sworda moga byc juz nieuzyteczne, i sluzyly kiedys do czegos innego, lecz CIPy zostawily je dla bajeru...
Znikanie też jest dla bajeru? Czekaj jakimś cudem na wyspie gdzie praktycznie nie ma magii , zakładając , że spike'a da się zdobyć , on jakimś cudem pojawiałby się u nas?
Cytuj:
2
Quest mogl sie zmienic i teraz moze byc analogiczny do Demona Oaka - czyli moze tu chodzic o cos zupelnie innego i absurdalnie trudnego jak np : zabicie paru tys minosow czy 100 apperitice shengow...
Znajdź mi npc. co daje taska ^^...

Cytuj:
Takie sa moje spostrzezenia - ktore pokazuja ze tak samo jak Demon Oak quest moze byc rozwiazywalny - tylko cho***** trudny. W koncu jakis GM mowił ze odpowiedz jest blisko nas ( w mino hell do ktorego dziennie przychodzą dziesiatki ludzi jest masa minosow)
Więcej ludzi jest na ratach , ps cave , wolfach-bearach czy nawet trollach .
Cytuj:
moze to byc specjalny quest ( nie task)
Kurwa człowieku , czy ty wiesz ile gdybań się przewinęło przez ten dział czy nawet temat? Więc kurwa za przeproszeniem nie dobijaj choć ty mnie.Masz jakieś dowody czy tylko przypuszczenia?

Cytuj:
inna teoria - moze trzba sie kierowac fabula i znalesc cos co przelamie magie MM
Czemu ludzie powiązują mm ze spike swordem , ja sie kur** pytam CZEMU? Macie jakieś p****olone podstawy do tego.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 19-01-2010 o 14:08.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 14:43   #4788
kubol9999
Użytkownik Forum
 
kubol9999's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: G-ń ;)

Posty: 44
Świat: Ziemia
Poziom: 00
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Kurwa człowieku , czy ty wiesz ile gdybań się przewinęło przez ten dział czy nawet temat? Więc kurwa za przeproszeniem nie dobijaj choć ty mnie.Masz jakieś dowody czy tylko przypuszczenia?
Jezeli Cie to dobija, to znaczy, ze masz slaba psychikę. W takim wypadku w ogole nie polecalbym wchodzenia na takie strony jak : forum.tibia.pl, bash.org.pl, itp. A tak na powaznie: Kim ty jestes, ze mi (w tym wypadku jemu) rozkazujesz? Kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opinii, a jak ci sie nie podoba, to zrezygnuj najlepiej z internetu na swoim komputerze, bo nawet na google.pl nie bedziesz mogl wejsc (bo niedlugo to ci sie nie bedzie podobal napis i wyzwiesz caly swiat).

@GoblinKiller
Myslenie logiczne, ale przed tamtym update jak nachodzilo sie na te miejsca to bylo widac jakies znaki i wiadomo bylo po co to jest, a tutaj ani nie wiadomo gdzie spike sword sie pojawia po zniknieciu z wyspy, ani nie wiadomo czy to cos w ogole daje.

@EDIT
Teraz czekam na krytyke -.-
__________________
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948:

1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez kubol9999 - 19-01-2010 o 14:46.
kubol9999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 14:49   #4789
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubol9999 Pokaż post
Jezeli Cie to dobija, to znaczy, ze masz slaba psychikę.
Nie tyle co dobija co wk***ia cholernie.

Cytuj:
W takim wypadku w ogole nie polecalbym wchodzenia na takie strony jak : forum.tibia.pl, bash.org.pl, itp.
Ta... na hunted.pl może lepiej <lol>

Cytuj:
A tak na powaznie: Kim ty jestes
Twoją matką! ;*...
Cytuj:
ze mi (w tym wypadku jemu) rozkazujesz?
Nie rozkazuje , wkurza mnie tylko to , że przerabiamy po raz setny to samo , tylko w innym wydaniu
Cytuj:
(bo niedlugo to ci sie nie bedzie podobal napis i wyzwiesz caly swiat).
Weź nie przesadzaj, przejżyj ten temat od początku do końca , policz posty z przypuszczeniami i tak do ch**a nic nie wiemy... może zrozumiesz , że kolejny taki post jest wkurzający bo tak naprawdę niczego nie wnosi.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 19-01-2010 o 14:53.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 16:32   #4790
GoblinKiller
Użytkownik forum
 
GoblinKiller's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 8
Stan: Początkujący
Imię: Shao Kais
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia (no PvP)
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Nie rozkazuje , wkurza mnie tylko to , że przerabiamy po raz setny to samo , tylko w innym wydaniu

Weź nie przesadzaj, przejżyj ten temat od początku do końca , policz posty z przypuszczeniami i tak do ch**a nic nie wiemy... może zrozumiesz , że kolejny taki post jest wkurzający bo tak naprawdę niczego nie wnosi.
A twoje 2 posty wniosły wiele..
Jak juz piszesz to mozesz przedstawic wlasny punkt widzenia i niekoniecznie musisz ubogacać swoja wypowiedz o wulgarne wyrazy i osczerstwa

Cytuj:
Czemu ludzie powiązują mm ze spike swordem , ja sie kur** pytam CZEMU? Macie jakieś p****olone podstawy do tego.
A masz argumenty przeciw?

Wykorzystam tutaj -Dowod nie wprost - zaprzeczenie twierdzenia sprzeczne z zalozeniami

twierdzenie: SS jest powiazany z MM
zalozenie: MM i spike sword istnieja - zakladamy ze nie mamy dowodow

Jezeli SS nie jest powiazany z MM to nieistnienie dowodow powinno to potwierdzac. Z racji ze dowody nie istnieja to nie potwierdzaja one jednoznacznie twierdzenia o braku powiazania..

Cytuj:
Weź nie przesadzaj, przejżyj ten temat od początku do końca , policz posty z przypuszczeniami i tak do ch**a nic nie wiemy... może zrozumiesz , że kolejny taki post jest wkurzający bo tak naprawdę niczego nie wnosi.
Co jak co to przeczytalem caly temat i to wiele czasu temu .. Sa wczesniej moje posty jeszcze - moze ty nie przeanalizowales calego materialu i prubujesz urkryc swoja niewiedze..

Cytuj:
Co ty za głupoty tu od*******asz , dało był trudniejszy , ale ludzie wykonywali.
Hmm, czytanie ze zrozumieniem sie kłania...napisałem wyraźnie ze byl do wyonania ale jakis czas zabralo rozszyfrowanie jak...

Moze zapodaj dowody/screeny/ ze jest inaczej.. (tylk bez fakow prosze)
GoblinKiller jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2010, 17:09   #4791
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GoblinKiller Pokaż post
A twoje 2 posty wniosły wiele..
Jak juz piszesz to mozesz przedstawic wlasny punkt widzenia i niekoniecznie musisz ubogacać swoja wypowiedz o wulgarne wyrazy i osczerstwa
Jak sie czyta po raz setny nie prowadzące do niczego przypuszczenia nie sposób (przynajmniej dla mnie) nie użyc wulgaryzmów...
Porównywali ssq do innych questów , szukali analogii m.in w lighthouse quescie i nic to nie dało ,a sprawdzenie czegoś takiego zajęło by wieki.I nie ma dowodów dzięki , którym można by przypuszczać , że coś takiego jest , bo to szukanie jak igły w stogu siana.(w przypadku porównania do oaka trzeba by zrobić tego questa od początku do konća aby stwierdzić , że te znikanie ss jest teraz dla picu)

Cytuj:
A masz argumenty przeciw?
Fakt , że nic nie wskazuje , że są jakies powiazanie powinien byc odpowiednim argumentem.To tak jakby powiązywać wiewiórkę z Alim Agcą
Cytuj:
Wykorzystam tutaj -Dowod nie wprost - zaprzeczenie twierdzenia sprzeczne z zalozeniami
Aż się pogubiłem... :[
Cytuj:
Co jak co to przeczytalem caly temat i to wiele czasu temu .. Sa wczesniej moje posty jeszcze - moze ty nie przeanalizowales calego materialu i prubujesz urkryc swoja niewiedze..
Przeczytałem , przczytałem... ;P Moją niewiedzę ? Niby gdzie?W ogóle do czego jest to odniesienie ? Moją nie wiedzę ale w czym bo naprawdę nie wiem o co ci teraz chodzi.
Aha tamten kawałek to był do kubola .
Cytuj:
Hmm, czytanie ze zrozumieniem sie kłania...napisałem wyraźnie ze byl do wyonania ale jakis czas zabralo rozszyfrowanie jak...

Moze zapodaj dowody/screeny/ ze jest inaczej.. (tylk bez fakow prosze)
Napisałeś , że długo nie został wykonany aż tomurka zrobil taska , i tu się mylisz bo było przez ten czas kilka doniesień , że ludzie go wykonywali (czas pomiędzy pierwszym upem questa a tomurką), w twoim poście jest to tak napisane jakby nic się przez ten czas nie działo
Cytuj:
Quest po updacie zmienil sie i nie dalo sie go wykonac w ten sam sposob , długo nie został wykonany, aż jeden z graczy - Tomurka
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 19-01-2010 o 17:16.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 08:36   #4792
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

Wbrew pozorom nie istnienie dowodów nie zaprzecza bytowaniu Questu ani na odwrót. Problem polega na tym, że teraz na Rooku nie ma nawet najmniejszej wzmianki o SoF, nawet kwestię Dalla usunęli, ciekawe dlaczego? Sądzę, że to jest argument przemawiający za tym, że Quest jest niemożliwy do wykonania tudzież nie istnieje/nigdy nie istniał. Każda teoria opiera się na tezie bez dowodów, a co do zabicia ilości Minotaurów. Spójrzcie na ilość Minotaurów jakie zabił np. Sunrise (ostatni 101 i 102 poziom wbił ponoć na MH), a przez całą swoją karierę na Antycznej z pewnością zabił wymaganą liczbę, jeżeli natomiast jest ograniczenie poziomowe to już trochę problem się robi. Pamiętam jak kilka lat temu ten temat ożywił się przy pomocy pewnego komunikatu:> Pamiętacie go?
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 14:24   #4793
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scross'Rooker Pokaż post
a przez całą swoją karierę na Antycznej z pewnością zabił wymaganą liczbę,
Tak tylko czy miał taska ? (zakładając ,że taki istnieje)
Cytuj:
Pamiętam jak kilka lat temu ten temat ożywił się przy pomocy pewnego komunikatu:> Pamiętacie go?
Ta , ileż to spamu bylo .. ;]
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 21:06   #4794
kubol9999
Użytkownik Forum
 
kubol9999's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: G-ń ;)

Posty: 44
Świat: Ziemia
Poziom: 00
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Jak sie czyta po raz setny nie prowadzące do niczego przypuszczenia nie sposób (przynajmniej dla mnie) nie użyc wulgaryzmów...
Porównywali ssq do innych questów , szukali analogii m.in w lighthouse quescie i nic to nie dało ,a sprawdzenie czegoś takiego zajęło by wieki.I nie ma dowodów dzięki , którym można by przypuszczać , że coś takiego jest , bo to szukanie jak igły w stogu siana.(w przypadku porównania do oaka trzeba by zrobić tego questa od początku do konća aby stwierdzić , że te znikanie ss jest teraz dla picu)
Slownik sie klania, tam jest duzo innych slow
Napisales to, co ja wczesniej, czyli chyba wiemy o co nam chodzi.

Cytuj:
Ta... na hunted.pl może lepiej <lol>
Hmm.. sam nie wiem, poniewaz nie odwiedzam tego forum praktycznie wcale (no moze z wyjatkiem kilku sytuacji, gdzie odpisywalem na post).

Cytuj:
Weź nie przesadzaj, przejżyj ten temat od początku do końca , policz posty z przypuszczeniami i tak do ch**a nic nie wiemy... może zrozumiesz , że kolejny taki post jest wkurzający bo tak naprawdę niczego nie wnosi.
Tak, wiem, sam nie moge patrzec jak dwie strony zapelnione sa wymyslami forumowiczow (najgorsze sa te absurdalne), ale watpie zeby nasze prosby, nakazy, pier****nie, czy nie wiem co tam jeszcze cos zdzialalo. Musimy sie do tego po prostu przyzwyczaic Nie warto tracic nerwow, bo na stare lata bedzie ciezko.

Co do taska, watpie zeby takowy w ogole istnial. Pomyslcie: napewno ktos zrobilby juz cos takiego. Znam kolesia, ktory ustawia bota na 24h na mino hel i expi calymi tygodniami (mala hiperbola), wiec gdyby taki task istnial, koles mialby juz spike sworda. A gdyby bylo ograniczenie - "only the humble may touch the sword of fury" (czy cus w tym stylu), to znaczyloby, ze maksymalny lvl wynosilby (wg. mnie oczywiscie) 8, bo wtedy ludzie moga wyjsc na maina, a na mainie chyba nie jest sie skromnym ;>. Na lvl 8 potrzeba 4200 pkt, czyli trzeba zabic 84 minotaury, przy zalozeniu, ze od 1 lvlu bijemy od razu minosy, co jest chyba niemozliwe.
__________________
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948:

1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez kubol9999 - 20-01-2010 o 21:07. Powód: Automerged Doublepost
kubol9999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2010, 22:46   #4795
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubol9999 Pokaż post
Na lvl 8 potrzeba 4200 pkt, czyli trzeba zabic 84 minotaury, przy zalozeniu, ze od 1 lvlu bijemy od razu minosy, co jest chyba niemozliwe.
Hmmm w sumie możliwe ... Może nawet sprawdzę :d.(tak dla zabawy oczywiście)
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2010, 23:22   #4796
MadJoachim
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

kolega mówił mi ,że istnieje film który jest podobno prawdą jak zdobyć ten miecz film jest długi ale jezeli sie zupelnie nic nie wie to chyba mu sie oplaca ale film ogolnie wyglada na prawdziwy ale jeżeli to prawada to powiem tak...
tak jak mowiliscie wczesniej że minotaur mage mial ucznia wszystko sie zgadza tylko że on był można powiedziec drugim kluczem do drzwi...
ale to nie tak jak dostac klucz przekonacie sie w filmie o ile to prawda
ale wszystkich korcilo pytanie co znacza te 7 grobow na szkieletach otoz podobno na tibi 7.6 jak sie poukladalo na nich pokolei ciala minotaura orca trola przerwa wolfwa spider i deer tam gdzie przerwa musi byc czaszka na ktorej stajemy klikamy na siebie i jeszcze raz dostawalo sie wtedy klucz do mino maga ale teraz zamiast klucza daje chyba tylko 10gp
wrocmy troche zdan wczesniej mowilem gdzie mozna znalesc klucz dalej byl tez temat co z ghulem na katana room quest otoz to z niego wypada spike sword bo tylko on jest jego straznikiem oczywiscie jak porownacie sobie rzeczy z pierwszej strony i to cos sie wam moze nasuwac dokladnie historia roka a raczej histori spike sworda ktory jak ktos kiedys zauwazyl pisze sie razem...wychodzi na to że jak wszystkie tematy zbierze sie w kupe moze wyjsc rozwiazanie a o to ze tylko magia moze otworzyc drzwi codzi o to ze klucz jest w pelnie magiczny mniej wiecej troche staralem sie wyjasniec ale jak i z tym nie zakapujecie to macie filmik

http://www.youtube.com/watch?v=DUUr_...eature=related
Jezeli dzieki temu sie zdobedzie jakos spike sword bede czol sie jak niewiem ale nie az tak wazny bo w kocu wiem to od kolegi...

@Edit.
Pisał to mój 11 letni brat, także szacunku trochę pizdo down...

Ostatnio edytowany przez MadJoachim - 17-03-2010 o 23:35.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2010, 00:44   #4797
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MadJoachim Pokaż post
kolega mówił mi ,że istnieje film który jest podobno prawdą jak zdobyć ten miecz film jest długi ale jezeli sie zupelnie nic nie wie to chyba mu sie oplaca ale film ogolnie wyglada na prawdziwy ale jeżeli to prawada to powiem tak...
tak jak mowiliscie wczesniej że minotaur mage mial ucznia wszystko sie zgadza tylko że on był można powiedziec drugim kluczem do drzwi...
ale to nie tak jak dostac klucz przekonacie sie w filmie o ile to prawda
ale wszystkich korcilo pytanie co znacza te 7 grobow na szkieletach otoz podobno na tibi 7.6 jak sie poukladalo na nich pokolei ciala minotaura orca trola przerwa wolfwa spider i deer tam gdzie przerwa musi byc czaszka na ktorej stajemy klikamy na siebie i jeszcze raz dostawalo sie wtedy klucz do mino maga ale teraz zamiast klucza daje chyba tylko 10gp
wrocmy troche zdan wczesniej mowilem gdzie mozna znalesc klucz dalej byl tez temat co z ghulem na katana room quest otoz to z niego wypada spike sword bo tylko on jest jego straznikiem oczywiscie jak porownacie sobie rzeczy z pierwszej strony i to cos sie wam moze nasuwac dokladnie historia roka a raczej histori spike sworda ktory jak ktos kiedys zauwazyl pisze sie razem...wychodzi na to że jak wszystkie tematy zbierze sie w kupe moze wyjsc rozwiazanie a o to ze tylko magia moze otworzyc drzwi codzi o to ze klucz jest w pelnie magiczny mniej wiecej troche staralem sie wyjasniec ale jak i z tym nie zakapujecie to macie filmik

http://www.youtube.com/watch?v=DUUr_...eature=related
Jezeli dzieki temu sie zdobedzie jakos spike sword bede czol sie jak niewiem ale nie az tak wazny bo w kocu wiem to od kolegi...

Polecam lekturę 240 stron (byłoby mniej gdyby nie tacy jak ty) tego tematu ^^ zanim napiszesz tu coś ponownie.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2010, 11:51   #4798
Scross'Rooker
Użytkownik Forum
 
Scross'Rooker's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2007
Lokacja: Grudziądz

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Imię: Macabras
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 100
Skille: 24/30
Scross'Rooker ma numer GG 6440661
Domyślny

Cytuj:
Tak tylko czy miał taska ? (zakładając ,że taki istnieje)
Z tego co mi mówił to nigdy żadnego komunikatu nie widział, ale to w końcu Sunrise...

Bardzo ciekawa wydaje mi się historia SoF - jak właściwie znalazł się na wyspie? Nie licząc bajeczki z Kyllindrą nie ma nawet najmniejszych mitów dotyczących tego.
Scross'Rooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 22:13   #4799
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scross'Rooker Pokaż post
[...]Sunrise[...]
Błagam...

Z tego co widzę to nic się nie zmieniło.
Demon Oak Quest, jest milion innych Questów, z którymi SoF mógłby mieć związek, więc czemu akurat ten?
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2010, 22:26   #4800
Poznaniak
Użytkownik Forum
 
Poznaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2009
Lokacja: Poznan

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 19/23
Domyślny

Boże, pamiętam jak jeszcze troszkę się tu udzielałem i była mowa, że dajemy odejść temu tematowi. Widzę, że na forum nic się nie zmieniło, ludzie ciągle tworzą nowe teorie w których przebijają głupotę autorów poprzedniej. Dla części Sunrise to bóstwo które ma odrazu full seta na rooku, bo wbił pierwszy 100 lvl. Beholder stał się panem tematu, bo jest na swój sposób wyjątkowy- i dobrze. Życzę Ci powodzenia w walce z nudą( bo innego powodu nie widzę dlaczego chce Ci się tu jeszcze pisać) i z tym tabunem bajkopisarzy i twórców coraz to głupszych teorii.

@topic(żeby nie było do czego się przyczepić)

Spike sword jest nie do zdobycia. Leży na tej wyspie i tyle. Nie gadajcie mi teraz, że to dla klimatu, że szukacie tego, bo chcecie tak tego klimatu rpg, bo sami go zabiliście, a zapewne 90% z was. Zabiliście go boceniem.

Pozdrawiam a teraz mnie zbesztajcie, bo tak fajnie i wyskokowo jest zrobić to w internecie.
Poznaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:03.


Powered by vBulletin 3