Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-02-2007, 17:48   #1721
Uszatek_Jacek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zen Pokaż post
przyjmijmy ze vanum i te pozostale guildie to jeden organizm. przez hytros i hamstwo niektorych graczy (dot organizmu-choroby) vanum samo sie zdzera. kolejne "narzady gina" najpierw nebulas, teraz ten koles. Wlasnie widzimy jak vanum moze wygrac wojne.... mozna sie tego bylo spodziewac.
Stfu bo nebulasa vanum nie shackowalo. Nie wiesz prawdy nie pier***.

Gdybym ci powiedzial ze gralem arthasem tez bys uwiezyl ;p?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-02-2007, 17:53   #1722
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Vanum aka Asesino czy ki jaki tam inny ch.uj nie expi ostatnio wcale, a nawet jak oni expili to wbilili 1-2 lvl przez cala wojne. Spojrz jak expia ludzie z VU, piszesz ze niemoga sie poddac po jednej bitwie, tylko po serii przegranych gdzie straty nie zostaly odnowione. To wlasnie jest ten moment seria bitew po ktorych straty nie zostaly odrobione. Zapewne jeszcze jakies potyczki beda, ale koniec wojny jest chyba bliski.

Pozdrawiam
U was też nie wszyscy wbili 5-10 lvli w tej wojnie, a co do Vanum to wydaje mi sie ze wiecej powbijali Co do wojny, no to rzeczywiscie jest kryzys i kilka bitew z rzedu przegranych przez vanum, ale wciaz nie mozecie byc zbyt pewni zwyciestwa, bo sytuacji zawsze moze sie obrocic o 180 stopni. Trudno teraz powiedziec, czy vanum sprobuje jeszcze raz, jesli nie to gratuluje wojny.

/Lovah
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 10-02-2007, 18:34   #1723
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Sry double post.

Ostatnio edytowany przez August - 10-02-2007 o 18:39.
August jest offline  
stary 10-02-2007, 18:38   #1724
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
U was też nie wszyscy wbili 5-10 lvli w tej wojnie, a co do Vanum to wydaje mi sie ze wiecej powbijali Co do wojny, no to rzeczywiscie jest kryzys i kilka bitew z rzedu przegranych przez vanum, ale wciaz nie mozecie byc zbyt pewni zwyciestwa, bo sytuacji zawsze moze sie obrocic o 180 stopni. Trudno teraz powiedziec, czy vanum sprobuje jeszcze raz, jesli nie to gratuluje wojny.

/Lovah
Dam kilka przykladow jak zaczynalismy wojne jak bylo z lvlami rozpoczecie/chwila obecna

Vura soth 162/167
Arthas of Nebula 140~/155
Friida 101/110
Redeo 80/100
Castor Greey 107/115
Celandia 109/120
Asanil 104/114
Morrderca 102/110
Vukios 95/100
Kaziu aka Maledrus 120/126

To tylko kilka przykladow... tych co najwiecej expia

A z Vanum najlepszym przykladem szybkiego expa jest
Masakratus 161/154...

Wedlug mnie to podczas calej wojny Vanum niezabardzo expo wbilo podczas wojny, oczywiscie kilka lvli powbijali nie neguje tego, ale kto wbil wiecej sami sobie odpowiedzcie...

Pozdrawiam.
August jest offline  
stary 10-02-2007, 19:02   #1725
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Dam kilka przykladow jak zaczynalismy wojne jak bylo z lvlami rozpoczecie/chwila obecna

Vura soth 162/167
Arthas of Nebula 140~/155
Friida 101/110
Redeo 80/100
Castor Greey 107/115
Celandia 109/120
Asanil 104/114
Morrderca 102/110
Vukios 95/100
Kaziu aka Maledrus 120/126

To tylko kilka przykladow... tych co najwiecej expia

A z Vanum najlepszym przykladem szybkiego expa jest
Masakratus 161/154...

Wedlug mnie to podczas calej wojny Vanum niezabardzo expo wbilo podczas wojny, oczywiscie kilka lvli powbijali nie neguje tego, ale kto wbil wiecej sami sobie odpowiedzcie...

Pozdrawiam.
Liczysz od początku "drugiej wojny" (śmierci Wickaniny i Lipka)? Bo jeśli tak to mam pare zastrzeżeń, natomiast odnośnie Vanum to, jak dobrze pamiętam dobre wyniki zaliczyli: Gridlok, Vius etc. Wiadomo że wam teraz idzie lepiej, ale chodzi mi o to, że przecież były czasy, kiedy to wy grzaliście PZ, a oni expili, chodzi o to, że w wojnie bywało różnie i nie można jeszcze powiedzieć, że jest po wojnie.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 10-02-2007, 19:34   #1726
Lucky_Luke
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Liczysz od początku "drugiej wojny" (śmierci Wickaniny i Lipka)? Bo jeśli tak to mam pare zastrzeżeń, natomiast odnośnie Vanum to, jak dobrze pamiętam dobre wyniki zaliczyli: Gridlok, Vius etc. Wiadomo że wam teraz idzie lepiej, ale chodzi mi o to, że przecież były czasy, kiedy to wy grzaliście PZ, a oni expili, chodzi o to, że w wojnie bywało różnie i nie można jeszcze powiedzieć, że jest po wojnie.
Lubisz matematyke. Skoro juz przestales lizac Liama Dark~~ na aurerze to mozemy zrobic proste zadanie matematyczne, mnianowicie od dzis jestes w wojnie czysto teoretycznej zobaczymy ile ty wbijesz lvl. OK?
Czas trwania wojny 30dni. Masz lvl 70. Good luck.
Stawiam banke cieplego mleka i paczke sznikersow ze 71 nie bedzie.
Edited: dopatrzylem sie ze masz 70+ wiec ile bys tam nie mial nastepnego lvl nie bedzie. Milego czytania forum ogladania filmow na youtoube itd. Leczymy twoje uzaleznienie przez nastepnych dni trzydziesci. Witaj na kuracji.

Ostatnio edytowany przez Lucky_Luke - 10-02-2007 o 19:36.
 
stary 10-02-2007, 19:45   #1727
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucky_Luke Pokaż post
Lubisz matematyke. Skoro juz przestales lizac Liama Dark~~ na aurerze to mozemy zrobic proste zadanie matematyczne, mnianowicie od dzis jestes w wojnie czysto teoretycznej zobaczymy ile ty wbijesz lvl. OK?
Czas trwania wojny 30dni. Masz lvl 70. Good luck.
Stawiam banke cieplego mleka i paczke sznikersow ze 71 nie bedzie.
Edited: dopatrzylem sie ze masz 70+ wiec ile bys tam nie mial nastepnego lvl nie bedzie. Milego czytania forum ogladania filmow na youtoube itd. Leczymy twoje uzaleznienie przez nastepnych dni trzydziesci. Witaj na kuracji.
nie rozumiem tej reakcji, przecież on tylko wyraził swoje zdanie nie obrażając nikogo. Lucky szacunek za Twój lvl, ale szacunek dla niego, że potrafi wyrażac subiektywne opinie. Moim zdaniem nie powinien od razu łapac za to hunta...nie dobijaj Nebuli.
Arte jest offline  
stary 10-02-2007, 21:09   #1728
Lucky_Luke
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arte Pokaż post
nie rozumiem tej reakcji, przecież on tylko wyraził swoje zdanie nie obrażając nikogo. Lucky szacunek za Twój lvl, ale szacunek dla niego, że potrafi wyrażac subiektywne opinie. Moim zdaniem nie powinien od razu łapac za to hunta...nie dobijaj Nebuli.
Doczytaj dokladnie. Napisalem "teoretycznie" chodzi o uzmyslowienie sobie ze masz na glowie 30 czortow i wez idz tu exp. Staraj sie czytac ze zrozumieniem.
 
stary 10-02-2007, 21:39   #1729
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Skoro juz przestales lizac Liama Dark~~ na aurerze to mozemy zrobic proste zadanie matematyczne,
Na Aurei nigdy nie gralem wiec nie bardzo moglem mu lizac, chociaz fakt faktem jego szwedzki odbycik wyglada apetycznie, wiec moze w przyszlosci....

Cytuj:
Czas trwania wojny 30dni. Masz lvl 70. Good luck.
Stawiam banke cieplego mleka i paczke sznikersow ze 71 nie bedzie.
Edited: dopatrzylem sie ze masz 70+ wiec ile bys tam nie mial nastepnego lvl nie bedzie. Milego czytania forum ogladania filmow na youtoube itd. Leczymy twoje uzaleznienie przez nastepnych dni trzydziesci. Witaj na kuracji.
ROFL czy ja napisalem ze to co osiagnelo VU to slaby wynik albo cos? Napisalem tylko, ze bywalo roznie i expily obie strony, wiec konca wojny w najblizszym czasie moze nie byc, btw. mieliscie tego niby szpiega w ordo, wiec o kazdej akcji mogliscie wiedziec z uprzedzeniem.

Gdybym ja byl postawiony w sytuacji wojny, to wynik mojego expa, zalezalby od mojego czasu, sily i zaangazowania wroga, wyniku wojny.

btw. mam to traktować jako deklaracje czysto teoretycznej wojny? jestem hunted za to co pisalem mimo ze staralem sie byc obiektywny?

Aha i jest to koniec mojego pisania w tym temacie, probowalem sie dowiedziec tu kilku rzeczy, wyrazic swoja opinie (raczej nie drazniaca nikogo), chcialem przedstawic nowym graczom obraz nebuli, jej plusy i minusy. Ponadto chcialem to zrobic bez ukrywania nicku, co okazalo sie niezbyt niebezpieczne.

/Lovah, zabijcie mnie za poglady jak chcecie.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 10-02-2007, 22:16   #1730
TeRcIk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witajcie na nowej nEEbuli : ))))))
 
stary 10-02-2007, 22:22   #1731
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Na Aurei nigdy nie gralem wiec nie bardzo moglem mu lizac, chociaz fakt faktem jego szwedzki odbycik wyglada apetycznie, wiec moze w przyszlosci....



ROFL czy ja napisalem ze to co osiagnelo VU to slaby wynik albo cos? Napisalem tylko, ze bywalo roznie i expily obie strony, wiec konca wojny w najblizszym czasie moze nie byc, btw. mieliscie tego niby szpiega w ordo, wiec o kazdej akcji mogliscie wiedziec z uprzedzeniem.

Gdybym ja byl postawiony w sytuacji wojny, to wynik mojego expa, zalezalby od mojego czasu, sily i zaangazowania wroga, wyniku wojny.

btw. mam to traktować jako deklaracje czysto teoretycznej wojny? jestem hunted za to co pisalem mimo ze staralem sie byc obiektywny?

Aha i jest to koniec mojego pisania w tym temacie, probowalem sie dowiedziec tu kilku rzeczy, wyrazic swoja opinie (raczej nie drazniaca nikogo), chcialem przedstawic nowym graczom obraz nebuli, jej plusy i minusy. Ponadto chcialem to zrobic bez ukrywania nicku, co okazalo sie niezbyt niebezpieczne.

/Lovah, zabijcie mnie za poglady jak chcecie.
Wyrażanie swoich poglądów nie jest zbyt bezpieczne (zwłaszcza gdy grasz na nebuli). Prawda jest taka ze Vanum przegrało/przegrywa wojne przez to że chcieli expić, ale VU efektywnie to wykorzystywało. Jak skończyło się expienie Vanum widzimy w Fragach.
Pieczarek jest offline  
stary 10-02-2007, 23:23   #1732
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Jak kolega wyzej zauwazyl my PRZEWAZNIE (podkreslam przewaznie) jak ktos expil to go zabijalismy, chyba ze expili po nocach albo gdzies w niezabardzo dostepnych miejscach, a od nas wiekszosc fragow to nie bylo expo. Plan naszego lidera Vury sprawdzil sie w 100%, najpioerw pozbijac lvle, a potem robic co sie chce.

@Lovah

Tak, mowie o 2 wojnie. Jakie masz zastrzezenia?
August jest offline  
stary 11-02-2007, 00:03   #1733
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

@up

Redeo dołączył na 85/86 lv, Arthas 146 chyba miał, reszta sie chyba zgadza, ale już wiecej nie moge dyskutowac, w obawie o swoja postac

/Lovah
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 11-02-2007, 00:19   #1734
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucky_Luke Pokaż post
Doczytaj dokladnie. Napisalem "teoretycznie" chodzi o uzmyslowienie sobie ze masz na glowie 30 czortow i wez idz tu exp. Staraj sie czytac ze zrozumieniem.
uwierz mi, że potrafie czytac ze zrozumieniem, a z Twojego posta wynika, że chcesz go huncic za wyrażanie swej opini, subiektywnej, nie obrażającej nikogo.
To, że chciałeś mu uzmysłowic fakt trudności expienia wobec guildi przeważającej liczebnie schodzi na drugi plan w Twojej wypowiedzi. Nie chcę się kłucic więc zamknijmy już te rozmowe, lepiej niech ktoś napisze co się teraz dzieje na Nebuli po zwycięstwie Viribus Unitis.
Arte jest offline  
stary 11-02-2007, 01:31   #1735
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Arte po 1 kto powiedzial ze Viribus Unitis wygralo wojne? To, ze sa blisko tego to nie oznacza, ze juz to zrobili.
Lovah po 2 o wyrazaniu opini to kiedys z toba mialem przyjemnosc porozmawiac w tibi, pamietasz? no tak zapomnialem mozesz nie wiedziec kim jestem :s tak jak tu wszyscy ^^ (nikim waznym, ale zal bylo by mi postaci :s)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 11-02-2007, 01:33   #1736
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dregar Pokaż post
Arte po 1 kto powiedzial ze Viribus Unitis wygralo wojne? To, ze sa blisko tego to nie oznacza, ze juz to zrobili.
Lovah po 2 o wyrazaniu opini to kiedys z toba mialem przyjemnosc porozmawiac w tibi, pamietasz? no tak zapomnialem mozesz nie wiedziec kim jestem :s tak jak tu wszyscy ^^ (nikim waznym, ale zal bylo by mi postaci :s)
msgnij na tibii, albo priv na forum =P mozesz liczyc na zachowanie tajemnicy z mojej strony =D
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.
Lovah jest offline  
stary 11-02-2007, 13:13   #1737
Lucky_Luke
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lovah Pokaż post
Na Aurei nigdy nie gralem wiec nie bardzo moglem mu lizac, chociaz fakt faktem jego szwedzki odbycik wyglada apetycznie, wiec moze w przyszlosci....



ROFL czy ja napisalem ze to co osiagnelo VU to slaby wynik albo cos? Napisalem tylko, ze bywalo roznie i expily obie strony, wiec konca wojny w najblizszym czasie moze nie byc, btw. mieliscie tego niby szpiega w ordo, wiec o kazdej akcji mogliscie wiedziec z uprzedzeniem.

Gdybym ja byl postawiony w sytuacji wojny, to wynik mojego expa, zalezalby od mojego czasu, sily i zaangazowania wroga, wyniku wojny.

btw. mam to traktować jako deklaracje czysto teoretycznej wojny? jestem hunted za to co pisalem mimo ze staralem sie byc obiektywny?

Aha i jest to koniec mojego pisania w tym temacie, probowalem sie dowiedziec tu kilku rzeczy, wyrazic swoja opinie (raczej nie drazniaca nikogo), chcialem przedstawic nowym graczom obraz nebuli, jej plusy i minusy. Ponadto chcialem to zrobic bez ukrywania nicku, co okazalo sie niezbyt niebezpieczne.

/Lovah, zabijcie mnie za poglady jak chcecie.
Jestem zbyt leniwy zeby szperac po aurea forum i szukac twojego wazeliniarskiego posta pisanego wierszem o Legendzie Liama. Mozemy wiec sie tu spierac czy byl czy nie bylo ale skoro masz takie jaja ze niczego sie nie boisz to chyba wypadaloby sie przyznac do nutelli. Skoro cos okazalo sie " niezbyt niebezpieczne" to czemu wyczuwam strach? Teoria jak to juz bywa nie idzie w parze z praktyka wiec zanim narobisz w szorty uspokoje cie - nie jestes hunted. Czasami warto jednak pomyslec zanim sie cos napisze na temat czegos o czym ma sie zerowe pojecie. Piszac ze nie mozemy byc pewni zwyciestwa sugerujesz ze vanum moze miec asa w rekawie skad o tym bys wiedzial bedac neutralny? Masz ten 70+ hamuj pientom zanim sie popsuje. A i nie sharuj z aldixami Cahl tez ci to powie. NIE OPLACA SIE.
 
stary 11-02-2007, 13:37   #1738
Miedziany_Rudzielec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 24
Domyślny

Po ostatnich wydarzeniach wojna jest juz praktycznie roztrzygnięta. Vanum zostało rozgromione a członkowie VU spokojnie sobie expią.Poza tym Vanum hackują sie nawzajem, zasadniczo śmieszna sytuacja. Ta wojna pokazała kto naprawde zna sie na kunszcie wojennym, pan masakratus jak ktos wczesnij go okreslil okazal sie slabym liderem i niestety nie poprowadzil "złotej hordy mrocznych przydupasów" do zwyciestwa. Niestety Ordo niedoceniła swojego przeciwnika i zdecydowanie przewyższyła swoje umiejetności(marne zresztą).
GL na innym serwerze chłopaki.
Miedziany_Rudzielec jest offline  
stary 11-02-2007, 13:56   #1739
lycha_ziom
Użytkownik Forum
 
lycha_ziom's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Szydłowiec

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 5*
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Lovah zmien serva poki jeszcze nie wbiles 100 bo szkoda bedzie chara pozniej a teraz mozesz jeszcze cos z nim zrobic
Nebula to gowno,pelno noob charow VU i Vanum pekujacych.Jak ich zabijesz to padasz i payment
__________________
Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot.
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie u¿ywaj tych slów . bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.





Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
lycha_ziom jest offline  
stary 11-02-2007, 15:43   #1740
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Jestem zbyt leniwy zeby szperac po aurea forum i szukac twojego wazeliniarskiego posta pisanego wierszem o Legendzie Liama.
Boli, że o sobie czegoś takiego nigdy nie usłyszysz? Raczej nie przypominam sobie zebym cos takiego pisal ale jesli tak, to jest to poparte tym co robil.

Cytuj:
Skoro cos okazalo sie " niezbyt niebezpieczne" to czemu wyczuwam strach?
Bo coś czuje, ze moja gra na nebuli ulega poważnemu znakowi zapytania.

EDIT: Blad tam byl, no 'niezbyt bezpieczne' mialo byc

Cytuj:
Czasami warto jednak pomyslec zanim sie cos napisze na temat czegos o czym ma sie zerowe pojecie.
Chcąc, nie chcąc, grając tutaj i mając 70+ coś o wojnie musze wiedziec, ain't it?

Cytuj:
Piszac ze nie mozemy byc pewni zwyciestwa sugerujesz ze vanum moze miec asa w rekawie skad o tym bys wiedzial bedac neutralny?
Tak, Vanum moze miec asa w rekawie.
Republika Czech moze miec bombe nuklearną.

Skąd o tym moge wiedziec, skoro nigdy nawet w Czechach nie byłem?

Cytuj:
Masz ten 70+ hamuj pientom zanim sie popsuje.
Sugerujesz, ze albo sie zamkne na forum albo skonczy sie to dla mnie zle na nebuli?

Cytuj:
A i nie sharuj z aldixami Cahl tez ci to powie. NIE OPLACA SIE.
Jak przypomne taki nick Xaszkil Mac'Twist, to wystarczy?

Dobra, naprawde nie mam ochoty sie klocic, bo to do niczego nie prowadzi, chcesz zebym przestal pisac - ok udalo ci sie.

Cytuj:
@Lovah zmien serva poki jeszcze nie wbiles 100 bo szkoda bedzie chara pozniej a teraz mozesz jeszcze cos z nim zrobic
Nebula to gowno,pelno noob charow VU i Vanum pekujacych.Jak ich zabijesz to padasz i payment
Ja ich nie zabijam, po prostu siedze na expie 95% mojego zycia w tibii i mi nie przeszkadzaja. Odnosnie zmiany serva - tu mam kumpli, tu mam 70+ ek, tu sie nauczylem co to znaczy tibia, wiec bedac neutralnym w sprawach nie dotyczacych mnie ani kumpli, brne w przod, liczac na szczesliwa gniazde.

W sprawach Vanum i VU dla wlasnego dobra sie nie wypowiadam.
__________________
Playing in memory of Sowitpel, the best PvP player Tibia has ever seen.

Ostatnio edytowany przez Lovah - 11-02-2007 o 15:44.
Lovah jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:25.


Powered by vBulletin 3