Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-02-2007, 20:52   #1761
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Ja niewidzialem zadnego ====
August jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-02-2007, 21:43   #1762
Bjoern Shu
Użytkownik Forum
 
Bjoern Shu's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Noobcave called Poland
Wiek: 23

Posty: 715
Stan: Niegrający
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucky_Luke Pokaż post
Jesli zaczynamy koncert zyczen to ja zyczylbym sobie zeby ludzie przestali byc gowniani. Swiat bylby o wiele lepszy.
jezu zal mi Ciebie naprawde, mam prawo do oceniana swego kraju jakkolwiek chce i gowno Ci do tego, to ze jestes zbyt glupi by to uszanowac to juz twoja sprawa.
keep insultin >.>
Bjoern Shu jest offline  
stary 13-02-2007, 22:12   #1763
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Moze jakis koment ze strony Ordo aka Vanum aka Assasino??
August jest offline  
stary 13-02-2007, 22:33   #1764
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny

@bjoern shu~~

Nie dziw się, że ludziom nie podoba się twoja lokalizacja bo to obraża poniekąd naszą ojczyznę
Grabadia jest offline  
stary 13-02-2007, 22:47   #1765
dimi
Użytkownik Forum
 
dimi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006

Posty: 63
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

moze niemozna powiedziec ze VU juz wygralo ale jednak ostro expia kolejna wygrana bitwa... juz niebede mowil o fragach bo zaraz ktos wyskoczy ze fragi niemaja znaczenia ale wiadac jak to wyglada. Vu sobie spokojnie expi...

a zastanawia mnie jedna rzecz dawno sie nielogowalem na nebule ale tak patrze na starych znajomych i Skus Tyro wbija cigle lvl a w zadnej guild niejest solo rider sie z niego zrobil ? ;D czy cos ? ;>

@Down
ups ;P

Ostatnio edytowany przez dimi - 13-02-2007 o 23:01.
dimi jest offline  
stary 13-02-2007, 22:59   #1766
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dimi Pokaż post
moze niemozna powiedziec ze VU juz wygralo ale jednak ostro expia kolejna wygrana bitwa... juz niebede mowil o fragach bo zaraz ktos wyskoczy ze fragi niemaja znaczenia ale wiadac jak to wyglada. Vu sobie spokojnie expi...

a zastanawia mnie jedna zecz dawno sie nielogowalem na nebule ale tak patrze na starych znajomych i Skus Tyro wbija cigle lvl a w zadnej guild niejest solo rider sie z niego zrobil ? ;D czy cos ? ;>
mnie tez ciekawi ta "zecz"
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 13-02-2007, 23:16   #1767
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Juz nie expi... wedlug skusa to Vu z masa mialo niewygrac.
August jest offline  
stary 13-02-2007, 23:19   #1768
Uszolotek
Użytkownik Forum
 
Uszolotek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: Kraina Latających Siekier

Posty: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Moze jakis koment ze strony Ordo aka Vanum aka Assasino??

Nie wiem co tu komentowac Po prostu po raz kolejny byliscie lepsi i nie da sie tego ukryc.
Uszolotek jest offline  
stary 13-02-2007, 23:36   #1769
Xavery
Użytkownik Forum
 
Xavery's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 429
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lucky_Luke Pokaż post
Dzisiejszy dzien warto skomentowac, moze jednym zdaniem?
WPIERDOL TRWA!!
No coz... blyskotliwy komentarz. Trzyma poziom.
Xavery jest offline  
stary 14-02-2007, 00:54   #1770
ErichBenek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co tu komentowac...
przez tego zj.ba Shargasa tulu nas padlo -.-
Jednego Sneaka zrobilismy i juz mysla ze all im sie uda na opena sie rwa to mieli swojego opena... n/c
 
stary 14-02-2007, 04:51   #1771
Jacky
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 02 2007

Posty: 3
Domyślny

http://img357.imageshack.us/img357/7772/mengirtyz1.jpg


Cos wam nie poszlo


Może następnym razem wam sie uda :s
Jacky jest offline  
stary 15-02-2007, 09:02   #1772
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Gridlok
Feb 15 2007, 07:59:07 CET Killed at Level 98 by Hinogoos
and by Redeo
August jest offline  
stary 16-02-2007, 00:21   #1773
marttin89
Użytkownik Forum
 
marttin89's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Wiek: 29

Posty: 38
Imię: Nestor Xav
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Eclipse
Świat: Askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 45
Wyślij wiadomość przez ICQ do marttin89 marttin89 ma numer GG 1697917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adikeen Pokaż post
No nie powiedzialbym zeby dolaczal do jakiejs ze stron bo wojna sie juz skonczyla. I wyniklo z niej tylko strata postaci. Nebulas, Qerix, Calh troje straceni przez Ordo.. co jest nie do uwierzenia, ale to jest prawda.
Powiem wam nawet przez kogo zostaly te 3 postacie stracone...
Otoz wszystkie one zostaly zniszczone przez jedna osobe a mianowicie Pyrokar Aldix. Nebulas dal passy Pyrokarowi, pyro mu nie ufal i po jakims czasie go zrookowal i wymyslil bajke wraz z Nabonitem ze to niby siostra nebulasa cos sciagnela. Qerix stracil postac poniewaz pyrokar ustawil jednego z noobcharów qerixa na magebombie, ktora usmiercila Vukiosa. Calh czyli ja dostalem hacka od pyrokara, nie mial passów przez 2 tygodnie i nic nie zrobili, nagle chcieli zrobic akcje i... niby nabonit nie mial kim grac, uwierzylem bo wczesniej nic sie nie dzialo, a tu nagle smiechy na tsie i zaczeli wychodzic wiec chcialem sie lognac i ujrzalem napis "Your account is bannished". A potem w rozmowie z Shargasem dowiedzialem się ze zdziwieniem ze BYLEM SZPIEGIEM. Podobno maja na to dowody typu zdjecia (ktorych naprawde nie maja), ale nie chca pokazac. Shargas powiedzial tez ze ostatnio jak nie bylem na tsie to udała im się akcja na Maledrusa i Silvera bo oboje padli. Ale zapomniał chyba o tym, ze sami stracili 7 osob. To moim zdaniem juz przesada
normalnie pękam ze smiechu. UDALA IM SIE AKCJA GDZIE PADLO OD NICH 7 OSOB A OD VU 2 KNIGHTOW I 0 LOOTA Z NICH AHhahahahHAHHAHAHHAhAHHahHa...
Odkopalem moje konto na tym forum, bo normalnie nie moglem tego czytac, co ty pierdolisz czlowieku, masz numer do nebulasa? zadzwon do niego, skontaktuj sie z nim, on ci powie, ze to nie bylem ja tylko xaemus, on jest tego juz na 100 % pewien. To byl jeden z najlepszych moich ziomkow w tej grze, wiec po raz drugi ci powiem, nie pierdol glupot. Co do Qerixa to prawda, uzylem jego konta do magebomb i przez to dostal delete'a. Jednak nadal jest moim kumplem i nic tego nie zmieni, z toba bylo tak jak opisales, miala byc "akcja" i wszystko sie udalo. Shargas powiedzial ci prawde, a co do loota to wlasnie widac kim jestes, obchodzi cie tylko hajs i loot, ciekawe za ile cie Vu kupilo Jakbys byl szczery, to nic by sie nie stalo, ale ty wciaz musiales wszystko wiedziec, kazdy name noob chara, kazdy lvl, kazde miejsce, wszystko, a sam miales tajemnice przed nami. Jak chcesz jeszcze o czyms pogadac to zlap mnie w grze, chociaz ostatnio jestem malo onilne.

aaa calh Dlaczego nie przedstawiles czytelnikom sytuacji, jak mnie Vu pingowalo, przez to, ze podales im moje ip?:> Nie napisales rowniez o tym, ze zmieniles haslo do bota ;/ nastepnym razem miej odrobinke honoru i napisz o wszystkim




Co do mojego ostatniej gleby, tak, padlem od demona przez moj blad. I jestem w stanie sie do tego przyznac. S
Szanuje wiekszosc moich przeciwnikow, czasami ponosza mnie nerwy jak wiekszosc z nas.


Nestor aka Pyrokar Aldix

P.S. jeszcze kiedys bede fragowal na nebuli ;]
marttin89 jest offline  
stary 16-02-2007, 14:37   #1774
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Dobra pyro teraz to zagrales... Nigdy nie pytalem o kazdy nick nooba sam do mnie pisales, btw nie znam twojego ip, a vu cie nie pingowalo (jak coś to neo) sam mowiłeś o wszystkim.

Btw jaka akcja niby wyszla? Bo ja nie widzialem zadnej, wtedy co mnie hacknales co chcialem isc po Xaemusa tylko, ze ty jestes noobem i zle mnie zrozumiales. Mowilem pojdzie noobami bloknijcie mu tombe, a ja spobuje ubic najwyzej sam padne, ale nieeee pyrokar musi pokazac potege... Co do tego hacka to jeszcze sie zobaczymy u Ciebie na chacie. A co ja tam bede robil? Zgadnij, wiekszosc z was juz pewnie wie: Pyro bedzie zbieral ząbki z podlogi, a ja w miedzy czasie "porzycze" sobie jego itemy i pobawie sie jego postaciami

Wiec jesli chcesz tego uniknac, to widze u Mevionka na Liberty Bay swoje itemy + Demon Helmet (bo z niczego innego nie masz jak zaplacic) za bana i zniszczenie postaci

@EDIT:
Zapomnialem o jeszcze jednym. "a Nie napisales rowniez o tym, ze zmieniles haslo do bota ;/ nastepnym razem miej odrobinke honoru i napisz o wszystkim" Co do zmiany hasła to jak juz Ku*Wa wiesz ja tego nie zrobiłem. Szpiegiem od samego początku byla osoba, ktora wszyscy znaja (Knaak), NIE WIERZYSZ? SPRAWDZ CZY GO NIE UBIJA JAK POJDZIE EXPIC, A NIE OSĄDZASZ LUDZI POCHOPNIE -.- Bo zapewnili obrone swojemu szpiegowi... Wiec jezeli tak napisali czemu mieliby klamac na temat ochrony szpiega. Jezeli bylem nim ja, a Vu dobrze wie, że Mevionek to mój brat, wiedz powiedz mi Ku*Wa czemu nie pojde expic nim? Ja osobiscie skonczyłem z Tibią tak jak juz mowilem Ci na tsie: "Przegramy, Koncze z tibia". I tak tez sie stalo. W moim opisie jest piosenka, posluchaj jej, a bedziesz wiedzial jak Cie pojmuje po tym hacku.

Pyrokar Aldix, Nestor Xav, Atavand --> WSIUR <-- I zapamietaj jeszcze to. Jesteś dla mnie malcem robionym palcem...
__________________
K4r4biN





K4r4biN

Ostatnio edytowany przez Adikeen - 16-02-2007 o 14:46. Powód: nvm
Adikeen jest offline  
stary 16-02-2007, 14:54   #1775
david aka fif
Użytkownik forum
 
david aka fif's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 3
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adikeen Pokaż post
Dobra pyro teraz to zagrales... Nigdy nie pytalem o kazdy nick nooba sam do mnie pisales, btw nie znam twojego ip, a vu cie nie pingowalo (jak coś to neo) sam mowiłeś o wszystkim.

Btw jaka akcja niby wyszla? Bo ja nie widzialem zadnej, wtedy co mnie hacknales co chcialem isc po Xaemusa tylko, ze ty jestes noobem i zle mnie zrozumiales. Mowilem pojdzie noobami bloknijcie mu tombe, a ja spobuje ubic najwyzej sam padne, ale nieeee pyrokar musi pokazac potege... Co do tego hacka to jeszcze sie zobaczymy u Ciebie na chacie. A co ja tam bede robil? Zgadnij, wiekszosc z was juz pewnie wie: Pyro bedzie zbieral ząbki z podlogi, a ja w miedzy czasie "porzycze" sobie jego itemy i pobawie sie jego postaciami

Wiec jesli chcesz tego uniknac, to widze u Mevionka na Liberty Bay swoje itemy + Demon Helmet (bo z niczego innego nie masz jak zaplacic) za bana i zniszczenie postaci

@EDIT:
Zapomnialem o jeszcze jednym. "a Nie napisales rowniez o tym, ze zmieniles haslo do bota ;/ nastepnym razem miej odrobinke honoru i napisz o wszystkim" Co do zmiany hasła to jak juz Ku*Wa wiesz ja tego nie zrobiłem. Szpiegiem od samego początku byla osoba, ktora wszyscy znaja (Knaak), NIE WIERZYSZ? SPRAWDZ CZY GO NIE UBIJA JAK POJDZIE EXPIC, A NIE OSĄDZASZ LUDZI POCHOPNIE -.- Bo zapewnili obrone swojemu szpiegowi... Wiec jezeli tak napisali czemu mieliby klamac na temat ochrony szpiega. Jezeli bylem nim ja, a Vu dobrze wie, że Mevionek to mój brat, wiedz powiedz mi Ku*Wa czemu nie pojde expic nim? Ja osobiscie skonczyłem z Tibią tak jak juz mowilem Ci na tsie: "Przegramy, Koncze z tibia". I tak tez sie stalo. W moim opisie jest piosenka, posluchaj jej, a bedziesz wiedzial jak Cie pojmuje po tym hacku.

Pyrokar Aldix, Nestor Xav, Atavand --> WSIUR <-- I zapamietaj jeszcze to. Jesteś dla mnie malcem robionym palcem...
bywa :/
A to cos jest dla calego asesino? ;////////////////////////////////////////

a ty wlasnie moze ja zaplace za pyra? Mam dobre serducho w ch*j

Und~

Ostatnio edytowany przez david aka fif - 16-02-2007 o 14:58.
david aka fif jest offline  
stary 16-02-2007, 16:21   #1776
Soongo-Can
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hahaha widać co dzieje się w szeregach Asesino. Rozpad i raczej nie podniosą się już. Moim zdaniem o wojnie nie ma już mowy ani o jej wyniku bo wszystko jest już jasne.
 
stary 16-02-2007, 16:52   #1777
sandera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 4
Domyślny

Calh osmieszyles sie tutaj starsznie kurwa wrzuty robisz z jakis disow tedego i tak dojebal z plomieniem haha jestes malcem robionym palcem

Songo co do wojny... uwierz mi ze jest taka osoba na nebuli ktora solo mogla by zrobic czystke z VU i kazdy z nich by mial lvl 1 pozdro for all
zreszta... zrobil to z Kasia i zrobia z reszta
sandera jest offline  
stary 16-02-2007, 17:49   #1778
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@pyro~
Moze i se kiedys na nebuli pofragujesz, moze nawet swoim ms'em ale pamietaj, jaka cane zaplacil Calh~ za nic/szpiegowanie. Widzisz popelniles blad, a moze i nie, tylko czy to powud rzeby niszczyc chara?, ciekawe tylko czy zalujesz? :s To jest tak jak bym byl jakis memberem ex ordo i powiedzial: Pyro jest zdrajca bo widzialem jak przechodzil na statku obok Vury, czy to jest powud, a z tego co kojarze to raczej nie wyszla wam zadna akcja

@calh~
zhakowal cie? no i co z tego skoro miales skonczyc z tibia, to w symie nic nie straciles prucz kilkudziesieciu do kilkuset zloty zalerzy ile chcialbys pociagnac na allegro za chara. Zrobisz mu wjazd?za glupia pikselowa gre?(pamietaj on jest u siebie i ma przewage) pobijesz go? i pujdziesz na dolek, jak nie byles karany to cie wypuszcza, a jak byles, to se posiedzisz.

@Ola_Petrov
kasi sie nalezalo ?
prosze podaj przyklad

Z wypowiedzi sandera wnioskuje ze na nebuli grasuje jakis evul HACKER !! no czekamy kiedy to VU bedzie mialo 1 lvl <lol2>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 16-02-2007, 17:58   #1779
sandera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 4
Domyślny

hahaha smieszny jestes i tyle Ci moglabym powiedziec....
wiesz dlaczego Xaemus nie hackuje juz ludzi z Vanum itp???

Bo jasno pewna osoba postawila mu sytuacje jesli zrobi jeszcze jednego hacka starci all.. i w tym momencie kicklo go z gry wystarszyl sie zmienil pass chudzierlok identyczna sytuacje mial wczoraj gdy kicklo go z gry...
poogladaj czasem telewizje to go poznasz ...
sandera jest offline  
stary 16-02-2007, 18:05   #1780
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marttin89 Pokaż post
Pytales o kazdy nick, kazdy nowy char, ktory mial byc szykowany do wojny, wszystko chciales wiedziec, moj char, terta, knaaka, wiec sklej pizde pączuś.
Bede czekal, az przyjedziesz, wysiadziesz z samochodu i z cyca mi wyjebiesz? maly grubasku nie chcialem tego wczesniej pisac, ale mnie w*****les.
"Jesteś dla mnie malcem robionym palcem..."
/\
Co to kurwa ma byc, dzieciaku, obudz sie, kazdy sie z ciebie smieje a ty dalej piszesz takie glupoty.

P.S. ten link N/C zioooooom
No nie wiem ktos sie pytal o knaaka char... moze sie pytalem ale nikt nie powiedzial, Ty zadnego chara nie robiles wiec nie pie**dol, a od terta nie chcialem nicka, przynajmniej na tsie nie pytalem bo znam go lepiej ku*wa niz ty...... I nie boj sie przyjade i odechce ci sie hackowanie, jechanie lvla itp... a co do knaaka czemu go nie wytestujesz? No powiedz czemu? Wolisz mu dupsko wylizac to pojedz do niego i wyliz. Albo lepiej niech assesino przyjedzie do knaaka na chate i mu wylize dupe z gowna. Ta wojna skonczyla sie tylko na tylko przez to ze zaczelismy sobie nie wierzyc, wiec masz problem. I bedziesz mial wiekszy, tylko kolega dostanie prawko. Aaaa, znam adres tylko Nabonita moze dasz swoj co? na priv wyslij
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin 3