Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2006, 15:35   #1
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Strzałka GoonZu<-- znudzony tibią,musisz to zobaczyć

Witam wszystkich zainteresowanych.
Zaczne od tego,że kilka miesięcy temu zakończylem kariere w Tibi(lvl60 ek), decyzja ta była jak najbardziej w pełni słuszna,gdyż miałem już dość noobów w wieku 10-12 lat,które nie umiały powiedzieć nic innego oprócz "free items" albo "czy będziesz moim kolegą" , zaczołem poszukiwać gry odpowiedniej dla mnie, z dużo lepszą grafiką,bardziej rozbudowanymi skillami i z wiekszą srednią wieku ludzi tam grających.No i tak po długich testach róznych gier zaczołem grać w GoonZu i tego nie żałuje.

Goonzu to jak twierdzą twórcy "Government Economy Game".Mamy tu do czynienia z bardzo rozwiniętą ekonomią, ogromną iloscią skilli(około 30) z 6 klasami(axeman, swordman, spearman, canman<mag>, gunman, bowman)z masą itemków(od armor,skończywszy na necklace),które to robimy sami lub kupujemy od innych graczy poprzez wymiane lub za pośrednictwem marketu.
Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło,że ta gra jest dla dzieci(pod względem graficznym),jednak zapewniam was, że tak nie jest. Masa okienek,skilli, itemów, potrzebna dosyć dobra znajomość angielskiego odstrasza tych wszystkich "noobów".Jednak nie martwcie się, po kilku minutach dobry gracz, pownien spokojnie opanować tą gre.

Co ma Goonzu,a czego nie ma Tibia xP
- ogromna ilośc miast, które są stopniowo zasiedlane(wybierany zostaje Town Chief,który po wygranych wyborach dobiera sobie 5 pomocników,miasto może mieć max. 100 rezydentów<posiada własne logo,town chat,może dobudowywać sobie budynki,ma swój magazy i wiele więcej>obecnie w grze jest 13 w pełni sprawnych miast i kilkadziesiąt innych,które w przyszłości będą zasiedlone i czekają na swoją kolej
-na 20 lvl możemy mieć własnego konia(jest już bardziej dostępny niż kiedyś) lub lisa (koń jak i lis daje nam 30 dodatkowych slotów w bagu,dodaje nam dodatkowe staty,służy za środek lokomocji) Obecnie konia można kupić również w item mall za real kase...
-jak już wspominałem crafting,możemy sami wykuwać sobie "eq" czytając odpowiednie ksiązki, przez co zwiększamy skill
-na 30 lvl możemy summonować summona(na zawsze) summon zarówno jak i gracz lvl-uje na 100 lvl, summon może ubierać eq, summon staje się silniejszy przez evolucje
-ogromna ilośc wszelakiego rodzaju itemów
-GvG > guild vs guild, walki gildii ustalane przez Guild Masterów
-TvT> town vs town, walki miast, przegrane miasto traci część capitału
-w przypadku śmierci tracimy tylko niewielką część expa(który odrabiamy w pare minut) oraz 10% money(marbles),czyli właściwie nic bo kase można zostawić w banku
-comiesięczny event z fajnymi nagrodami...
-item mall , różnego rodzaju przedmioty za real kase <uwieżcie mi bez nich też można się obejść, można je kupić za kase w GoonZu od bogatych graczy
-trade port , sprzedaż minerałów graczą z koreańskich i japonskich serwerów
-dosyć duża ilość expowisk, nie spotkacie tutaj kopert typu " Adam hunt here" respawn jest na tyle szybki, że dla każdego starczy mobków
-możliwość bezpiecznego AFK-owania bez obaw o śmierć ze strony innych graczy
-po osiągnięciu wielkiej popularności, możemy startować na kandydata comiesięcznych wyborów GoonZu(lorda) gry oraz 6 ministrów, 12 Guardianów jak i policjantów... którzy to posiadają unikatowe itemki
-w grze występuje potworek o nazwie Doma Pig hmm.... można by go nazwać antybotem, respi się na jakiś czas po czym znika, uniemożliwia tym samym automatyczne expie oraz używanie różnych bothów -.-
NIEDLUGO DOPISZE WIĘCEJ

http://global.goonzu.com/center/default.asp <--strona główna,pobieramy full version,a nie wersje skróconą
http://goonzu.pl <-- polski portal
Kończąc.W GoonZu gra spora liczba Polaków 30+, mamy już 2 polskie Gildie...Moim celem jest rozpowszechnianie infoemacji na temat tej gry i zachęcenie do niej jak największej ilości osób oraz zbudowanie polskiego miasta,jednak do tego celu potrzebujemy 100 osób.

P.S Mój nick Zorti lv.92<axeman (gracz z pierwszej 30 graczy z całego świata<--pod względem lvl-u<skromny> ) Podczas pierwszego logowania do gry,byłbym wdzięczny gdybyście wpisali w okienku które wam wyskoczy mój nick (Zorti)<dostane za to punkty reputacji... już podczas gry dodajcie mnie na waszego mentora(nauczyciela) alt+t>wyszukaj mój nick>choose mentor ..powiem co i jak

To by było na tyle. Cya in game.

EDIT:ehhh... zapomnialem, stronka główna jeszcze w pełni nie działa,więc nie zobaczycie jakie potworki i itemy występują w grze,jednak niebawem mają ją poprawić,jest za to masa screenów... zapraszam do oglądania, aaaa... i nie zrażajcie się noob potworkami, na wyższym lvl-u są naprawde lepsze

Ostatnio edytowany przez Zorti - 23-05-2007 o 21:26.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-08-2006, 16:32   #2
Boski Rzeznik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 80
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: 36
Boski Rzeznik ma numer GG 3419406
Domyślny

Zapowiada się nieźle za 90% przetestuje Mnie tibia też znudziła niemoge już patrzeć na te "piksele".
Mógłby mi ktoś doradzić jaką profesje wybrać ?

Ostatnio edytowany przez Boski Rzeznik - 19-08-2006 o 16:46.
Boski Rzeznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 16:41   #3
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ehhh... piksele w tibi lubią palić oczy Napisz do mnie na Goonzu to ci powiem co i jak, możesz też mnie dodac na sponsora będe ogromnie wdzięczny... reputacja mi się przyda
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 17:01   #4
M@trixs
Użytkownik Forum
 
M@trixs's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 93
Profesja: Elite Knight
Gildia: Im alone
Poziom: NVM
Skille: NVM
Domyślny hmm..

Móglbys zapodac jakies screeny? bo wiesz zapowiada sie fajnie ale w ciemno sciagac 500mb to wiesz
__________________
*..."Nieważne elitarny czy zwykły w każdym strach zmusza do modlitwy"...

*Hated by many, respected by all.


*Let's the body hit the floor...
M@trixs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 17:07   #5
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ehh... screenow na stronce głownej masa nawet ja na paru jestem
see & joy>fan art page <-- na wypadek jak by ktoś nie potrafił znaleźć
EDIT:
a odnośnie profesji to nie ma jako takiego wyboru,poprostu czytasz odpowiednie ksiązki(wtedy rośnie skill) oraz walczysz daną bronią (dostajesz skill exp podczas walki) i taka ciekawostka na 10 lvl kasują ci się punkty ze status, wtedy możesz je rozdać ponownie.Godną polecenia jest canman,jednak nie polecam dla nowych,gdyz trzeba kupowac potiony dodające hp (cos w rodzaju UH) i potiony dodające mane(mana fluidy ) a one sporo kosztują

Ostatnio edytowany przez Zorti - 19-08-2006 o 17:11.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 17:15   #6
Zumer
Użytkownik forum
 
Zumer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Domyślny hmm...

A, mógłbyś szczegółowo (no może nie tak bardzo) opisac jak się zalogowac itp.??
Zumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 18:13   #7
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

Wchodzimy na oficjalna strone gry(podana wyżej) 1.klikamy register>u gory po lewej 2.potwierdzamy ze znamy regulamin 3.Podajemy dane(wazne zeby imie i nazwisko bylo prawdziwe,gdyzy w przypadku haka odzyskacie account dzieki danym personalnym) w polu ID:mogą byc cyfry jak i liczby, wypelniamy dalej, pod koniec wciskamy check for avaibility przy ID a pozniej przy e-mailu 4. zostaje wyslany e-mail, wchodzimy na e-mail odbieramy wiadomosc,klikamy na link,5. logujemy sie na stronce 6.Odpalamy gre 7.tworzymy postac 8.Wyswietli sie tabelka(mile widziane wpisane tam mojego nicku (Zorti) 9.Wciskamy start 10.Wybieramy serwer(jest narazie tylko jeden) 11.Cieszymy sie grą To chyba wszystko heh...
EDIT:
pisalem z pamieci,moglem sie pomylic w koncowej czesci

Ostatnio edytowany przez Zorti - 19-08-2006 o 18:14.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 18:24   #8
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

http://www.forum.tibia.pl/showthread...ghlight=Goonzu
Było. Najpierw się szuka potem robi temat.
jak to temat o innej grze to sorry
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 19:02   #9
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ojjjj... drogi kolego jestes w bledzie !! link ktory podales wyzej, mowi o calkiem innej grze,to byla werjsa beta z przed kilku miesiecy, a teraz zmienilo sie wszystko:grafika,itemy,potworki,hunting ground,nowe skille...wiec odrazu nie musiałes zażucać mi błędu Proponuje dalej ciągnąć ten post, a nie tykać się jakichś starych,zgniłych
EDIT:
P.S a post który podałeś to widziałem

Ostatnio edytowany przez Zorti - 19-08-2006 o 19:26.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 19:18   #10
Zumer
Użytkownik forum
 
Zumer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Dzięki za odpowiedz Zor*~
już ściągam (Troche dużo)
Zumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 19:23   #11
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

Zawsze pamiętaj co duże to i dobre ;] a np. taka tibia nieduża i do ... reszte sam dopowiedz,ale mi przychodzi na myśl słowo "du.a" Chociaż nie chce obrażać graczy tibijskich respekt dla nich,sam kiedyś w to grałem,jak by nie te piksele,które mi lewe oko wypaliły to może bym i zostal.... kto wie.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 20:18   #12
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Pieprzysz bzdury. Miast tworzyć od groma i jeszcze trochę tematów o każdym nowym wcieleniu jakiejś gry lepiej to wałkować w jednym odpowiednim temacie. To samo się tyczy wszystkich Gothico-Morrowindowo-Oblivionowych tematów.
Btw:
Nie nazywaj mnie "kolegą" bo nigdy takim wobec ciebie nie będę.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 19-08-2006 o 20:20.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 20:34   #13
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

Nie lubie takich typków jak ty, którzy tylko szukają błędów innych i myślą,że są the best.. Nie interesuje cię temat,to oszczędź sobie zbędnych komentarzy...I to nie jest żadne wcielenie gry,tylko orginalna gra,nie żaden bot tej gry..więc prosze cię.. to ty nie pieprz bzdur,chyba że sobie nabijasz posty, to rób to dalej
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2006, 20:39   #14
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zorti Pokaż post
Nie lubie takich typków jak ty, którzy tylko szukają błędów innych i myślą,że są the best.. Nie interesuje cię temat,to oszczędź sobie zbędnych komentarzy...I to nie jest żadne wcielenie gry,tylko orginalna gra,nie żaden bot tej gry..więc prosze cię.. to ty nie pieprz bzdur,chyba że sobie nabijasz posty, to rób to dalej
Taak, nie mam co robić tylko śledzić takich jak ty i nabijać sobie posty.
A poza tym, jeżeli tamto to była beta a to już wersja po niej, to jest to jej inne wcielenie. Proste nie ? A jeżeli masz dalej jakieś wątpliwości to specjalnie dla ciebie zapraszam na pw/gg, żebyś nie mówił, że nabijam sobie posty.
Ah i jeszcze jedno - ja JESTEM de best, jak mogłeś tego nie zauważyć ? :<
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 00:53   #15
Ezual
Użytkownik forum
 
Ezual's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2006
Wiek: 30

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 22
Poziom mag.: 25
Ezual ma numer GG 6703842
Domyślny Zasysam :D

Właśnie zasysam gre ;p moze wreszcie jakas ciekawa gra tylko kicha ze sa bronie nowoczesne... no i te motory :/ ale lookne ;d
Ezual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 06:15   #16
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ehhhh.. motorów jeszcze nie ma,a z nowoczesnych broni to tylko gun jest...
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 11:42   #17
Zumer
Użytkownik forum
 
Zumer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Domyślny ?^_^?

A, ile trzeba czekac na tego e-maila bo już troche czekam wszystko sie zasysło i jest ok ale ile mam czekac!!??
Zumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 11:51   #18
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ehhh.. proponuje zrobic e-maila na www.tlen.pl ,tam przychodzi po kilkunastu sekundach, bo ty pewnie masz z wp albo onetu Spróbuj tak jak mówilem,jak nie podziała to, pózniej coś wymyślimy

Ostatnio edytowany przez Zorti - 20-08-2006 o 11:54.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 12:02   #19
Zumer
Użytkownik forum
 
Zumer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Domyślny Xd

Nie zgadłeś mam w interi, ok spróbuje, ale czy bende mugł użyc tego samego hasła i id??

Dzięki za pomoc ale już przyszło

Ostatnio edytowany przez Zumer - 20-08-2006 o 12:18.
Zumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 12:12   #20
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

ehh pewnie nie .. bedzie pokazywalo,że ta osoba już istnieje..
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:30.


Powered by vBulletin 3