Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-04-2006, 14:00   #461
Bajapa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004

Posty: 176
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Polish Power
Domyślny

nie gram w tibie, knight już nie mój, palkiem gram ostatnio bardzo rzadko bo mam ważniejsze sprawy na głowie... a wiecie co mnie najbardziej martwi? los mamy Rugivit'a, któy by ją pewnie zabił krzesłem jakby stracił skilla przez nią (kto nie wie o co chodzi polecam www.gazeta.pl). W dodatku nie zauważył że to że kiedyś był w gildii nikogo nie obchodzi... i w*****a mnie takie coś jak low lvl szpanuje skillami bo nie umie wziąść GS-a i iść poexpić, tylko całymi dniami stoi i sie bawi mieczykiem i myśli że jest paker. blokowałeś demona? warlocka? nie? boś jest dupa, a takie skille masz... WOOOOOOW! Uwierz mi że zrobienie 11mil expa jest trudniejsze niż twoich zasranych skilli, ale ty (pisze ty z dużej litery, jak mam do kogoś szacunek) najwidoczniej tego nie umiesz... pozatym w dupie cie mam.. poprostu screenów nie wklejaj
Bajapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 14:15   #462
Catum
Użytkownik Forum
 
Catum's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 35

Posty: 71
Imię: Sosibios
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 127
Skille: 97+/96+
Poziom mag.: 8
Catum ma numer GG 2292769
Domyślny

@Tyrteusz

Zgadzam się z innymi którzy mówią żebyś nie dawał tu screenów. Temat jak sama nazwa wskazuje jest o gildii Polish Power ... A ty do niej nie należysz z tego co widze ... :> Kogo to obchodzi że BYŁEŚ ? To jest aktualny temat,jeśli chcesz wklejać sski to dołącz do gildii a następnie możesz tu chwalić się advensami ...

@topic

Sski ładne tylko ich mało troszke Dawajcie więcej

@Tasior~
Ty tam opiekuj sie moją koleżanką na novej
POzdrO
__________________
18:35 GM Darkside Calmera [2]: if you can't kill a dwarf soldiers at level 98
18:36 GM Darkside Calmera [2]: then you're not the original owner...
Catum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 15:12   #463
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

UP@
Swietnie powiedziane..

Evil~
Uwazaj, bo z kazdym postem tracisz 10% swoich szarych komórek.To jest ich topic(polish power~)
Jezeli tutaj nic nie znaczy(topic) w sensie dawania ssow
To po co ? Tworzy sie drugi temat z pacery ...

Edit Evil~
Own3d ? Kto mu karze trenic ? Prosze, nie pisz postow bo to zaczyna byc zalosne =,(
I widzisz... tutaj sie róznimy.. on jest maniakiem, ktory umie siedziec na dupie 24/7 aby podskoczyla mu cyferka. a ja w 2 lata robie 2,5mln expa ...


Your Koro~
__________________
Alternative.

Ostatnio edytowany przez Koronowany rycek - 21-04-2006 o 15:16.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 21:40   #464
Rainok
Użytkownik Forum
 
Rainok's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 35

Posty: 115
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: Packera
Poziom: 7.5
Skille: 9/9
Poziom mag.: -1
Rainok ma numer GG 4537564
Domyślny

W srodek konfliktu zamieszczam ADV Me roX

Rainok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 21:54   #465
Y@hu^^
Użytkownik Forum
 
Y@hu^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2005

Posty: 578
Domyślny

@Rainok
Twoj podpis mowi wszytko o tych ostatnio postach.....

btw, gz lvla g0g0 80
__________________
Flow buja jak na wydmach~
Y@hu^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2006, 23:04   #466
Evilus
Użytkownik Forum
 
Evilus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 54
Skille: 13/37
Poziom mag.: 6
Evilus ma numer GG 3513537
Domyślny

@koro
mocniej wiecej glebiej plxxx.
rozumiem tutaj jakies texty duffyego bo to prawdziwy member, ale innych ludzi niezwiazanych kompletnie z pp i ich polityka po co sie wypowiadaja?
@all nie wiem kto i co~~
Jestescie smieszni, ja osobiscie zazdroszcze skilli tyrteuszowi, czy on spytal czy zazdroscicie mu zycia, chara czy eq? nie chodzilo mu o skille,
a skoro koro twoje 7x/7x jest szczytem marzen tibijskich to gratz~~
@sabu:
nie odwracaj sie tak do zoe!! wiecej!!oneone
@zoe
<tuli siostrzyczke>
@tyrteusz:
wklej cos jeszcze ale bez skilal teraz, jako byly vice, i znajomy zalozycieli ci pozwalam huahuahuauh
@aires:
jak bedziesz czytal to gratz lvla
Evilus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 16:30   #467
keyu
Użytkownik Forum
 
keyu's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Pacera
Wiek: 34

Posty: 168
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Domyślny

Panie Evilku:
Przykra sprawa ze juz mnie nieznasz, moze tylko niepamietasz.. ? za duzo trawy spaliles czy stukneles sie w glowe jak tanczyles przed lustrem?
Rozmawialem z kilkoma osobami na Twoj temat i mam juz nieco inne zdanie o Tobie niz mialem kiedys (niekoniecznie negatywne aczkolwiek tez nie pozytywne): "inne" w szerokiej gamie kolorów znaczenia tego słowa
Moim zdaniem (niepowiem "skromnym zdaniem", bo po co miec skromne zdanie) zachowujesz sie tak jakbys chcial sie przed kims (?) popisac (?) takie sformuowania typu: Rozmowa krola z krolem >lol
Moze Sabu jest dla Ciebie krolem, ale dla mnie i mysle ze dla nikogo wiecej niejest, moze najwyzej idolem lub autorytetem.
Mysle ze obrazisz sie za to na mnie jeszcze bardziej przecierz "wbijam Ci noz w plecy" ale wkoncu poznalem sie na tym co wielu ludzi juz dawno mi mówiło i wcale nie jestem zdrajcą ^^"
Panie Tyrteuszu:
Co masz poza skillami ? ehh nieodpowiedziales jeszcze, wiec co masz ? Polish Army? muhehe , lvl , mlvl , ziomow ? super hunty , ? kazdy sie jara bo masz skille a gdybys mial teraz 70/70 zastanow sie kto by Cie "lubil"? na to nieodpowiadaj tylko rozkmiń jak bedziesz to czytal i mial chwilke czasu.
Kiedys bylismy ziomami ale przykra sprawa, stalo sie. Wyrzucili Cie z PP zaczeles palic wszystki mosty , wyzywac moich kolegow (niechodzi mi o Vern Froka bo to nigdy niebyl moj ziom), za bardzo kozaczyles , przykro ze teraz sie tego dowiadujesz a nie wtedy ale masz charakter taki jaki masz, a ja mam taki jaki mam wiec ta znajomość niemogla trwac wiecznie.
Kiedys jak Cie poznalem na 12 lvlu to byles zupelnie inny, Hool'mdze, Eros Abyson, Rugivit de'Vile (?) i pare innych, a dopiero jak zrobiles Tyrteusza, jak nabiles okolo 80 skille to zaczeles kozaczyc, wczesniej byles spoko.
Do wszystkich:
Myslcie sobie co chcecie, ja sie przyjaznie z tymi co byli ze mna zawsze, ktorzy nieodwracaja sie nigdy, ludzie którym ufam bezgranicznie wiedzą o tym najlepiej. Ktoś kto był ze mną przez chwile i zostawił mnie "w tyle" nigdy niebył przyjacielem tak naprawde. Przyjacielem sie nie zostaje, nim sie jest albo nie jest.
Myslcie sobie co chcecie, mówcie o mnie co checie ale pamietajcie ze tylko prawda sie liczy. Jesli Cie szanuje to o tym wiesz, jesli nie to widocznie na to niezasługujesz. Nikogo nie prosilem nigdy o przyjazn i niemam zamiaru prosic ani za nic przepraszac. Wiecej grzechow nie pamietam za zaden nie zaluje

A jesli ma ktokolwiek do mnie jakis zal to nie moja wina, jestem jaki jestem mogles odrazu mnie zabic a nie pozwalać mi się rozwijac. Narka~

(wcale niezalezalo mi w powyzszej kwesti na zadnym rymie itd, pisalem tak jak jest naprawde. teraz w tibii Retired)

Evilek i jeszcze jedno: jak Ci sie wydaje ze masz wieksze prawa do PP od kogokolwiek tutaj np. ode mnie to mnie wyrzuc? niemozesz? szkoda? sproboj ponownie? znów sie nieudalo? ale przykro? moze jeszcze raz? No wiec zrob tą postać na pacerze i dołącz do gildi a potem postaraj sie to zrobić. P.S. niektore z Twoich stwierdzeń odebralem jako zarty, a niektore z tych zartow jako zarty nie na miejscu.
__________________
Wszystko kręci się jak pozytywka.. w kółko.. ta sama melodia..

Ostatnio edytowany przez keyu - 23-04-2006 o 16:35.
keyu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 18:07   #468
Tikiktaki
Użytkownik Forum
 
Tikiktaki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 35

Posty: 222
Imię: Danieluss
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 102
Skille: -------
Poziom mag.: 7
Domyślny

a tam sie znowu klucic bedizecie lepiej patrzcie i podziwiajcie xD

Tikiktaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 01:33   #469
keyu
Użytkownik Forum
 
keyu's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Pacera
Wiek: 34

Posty: 168
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Domyślny

Muhuhu Tikers jakie IP tego ots'a? xDD
Skąd wyczasnełeś takie fajoskie eq???????? :>
TYLKO mi niemów 'sie gra sie ma"
__________________
Wszystko kręci się jak pozytywka.. w kółko.. ta sama melodia..
keyu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 09:26   #470
Bajapa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004

Posty: 176
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Polish Power
Domyślny

kumpel mu pewnie jakiś pożyczył ja też biegałem w saba dh, mpa i z sovem ;]
Bajapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 15:36   #471
Tikiktaki
Użytkownik Forum
 
Tikiktaki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 35

Posty: 222
Imię: Danieluss
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 102
Skille: -------
Poziom mag.: 7
Domyślny

hehe te eq to jest moje zarobilem na nie robiac hmmy xDDDDDDDDDD

a tak serio to pozyczone od kolegi Demon helmet i ta reszta w bp oprocz rh;p
Tikiktaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 15:59   #472
Evilus
Użytkownik Forum
 
Evilus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 54
Skille: 13/37
Poziom mag.: 6
Evilus ma numer GG 3513537
Domyślny

buauaha andrevas roxujesz
podzielasz zdanie malajagi?
sabu jest dla mnei krolem w tibii, na pacerze, i taka jest prawda. ale jezeli to twoj autorytet to gratz.zdjecie dla mnie bardzo fajnie wyszlo
i jakbys glupi pustaku bo inaczej tego nie moge ujac, rozumial chociaz troche z tego co pisze rozumialbys, ze to co pisalem mialo na celu pokazanie chyba Tasiorowi ze Tyrteusz ma jakies prawda do wklejania ssow -.-', i gdzie idi*tko napisalem ze nie moze ktos tu postowac? Oo.
I naprawde nie wiem co cesz osiagnac przez wyrzucanie mi publicznie Jazzu?,
napisz ze ty nigdy nic nie paliles, i siedziales cale zycie z raczkami pod biurkiem.
pewnie powiesz mi ze zoe i sabu gadaja na mnie, takie zycie raz zyje lepiej z zoe raz lepiej z sabem, ale oprocz nich to napewno nikt z tibii nie zna mnie nawet w kilku %.
to ze twoj brat ma stajla w rapowaniu to nie znaczy ze ty go masz, bo koniec twojego posta chyba mial byc rapersko kul.
Zal.pl (c) by MagSon
@tiki:
najs dorobek
@zoe:
<>
@sabu:
<> nie bierz wiecej z nami huahua j/k
Evilus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 22:12   #473
Zoe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 10
Imię: Zoe
Profesja: Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 70
Skille: 80/76
Poziom mag.: 6
Domyślny Ojj...

Niemoge az patrzec jak caly czas sa tutaj jakies klutnie. Ustap jeden drugiemu i bedzie po wszystkim, a nie wnikacie w jakies smieszne szczegoly. Czy ja zawsze mam tu porzadek zaprowadzac? Obydwoje zaraz dostaniecie kopa z lokcia od Zoski i wam sie odechce chasania Tak wiec cicho byc i ladne rzeczy pisac <tuuuuli>
Zoe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 22:45   #474
Rainok
Użytkownik Forum
 
Rainok's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 35

Posty: 115
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: Packera
Poziom: 7.5
Skille: 9/9
Poziom mag.: -1
Rainok ma numer GG 4537564
Domyślny

Attonsion attonsion !!! Nowa wiesc ! Gracz niezwykle utalentowany i szprytny osiagnal zaszczytny 79 Level

Otoz udalo nam sie uchwicic gdy "szczytowal" i oto efekt naszego podkradania i ukrywania za krzakami i murami OFa



Nastepne szczytowania tegoz gracza beda umieszczane w kolejnych wydaniach naszego szpiegowskiego posta.
Rainok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 23:09   #475
Vizharan
Użytkownik Forum
 
Vizharan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005

Posty: 437
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 58
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Domyślny

Poliz pale'R Gtz
Vizharan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 23:40   #476
Koronowany rycek
Użytkownik Forum
 
Koronowany rycek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 781
Stan: Niegrający
Imię: Bziqol
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 70
Wyślij wiadomość przez ICQ do Koronowany rycek Koronowany rycek ma numer GG 10231901 Adres Jabbera do Koronowany rycek
Domyślny

Cytuj:
a skoro koro twoje 7x/7x jest szczytem marzen tibijskich to gratz~~
Rotlf! Haha!
Evilek przypominam ci ze to jest gra, moim szczytem marzen to narazie byc szanowanym na rlu jak teraz.
Wielu Mówi ze tibia to gra dla zabawy (Play For fun)
Chce sie w tej grze zaje.biscie bawic a nie srac przy skillach i patrzec jak mi cyferka wpadnie.. Dzizys wes mysl co piszesz, TO TYLKO GRA

@Topic
Bardzo fajne zdjecia, gl hf dalej
__________________
Alternative.
Koronowany rycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 18:29   #477
keyu
Użytkownik Forum
 
keyu's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Pacera
Wiek: 34

Posty: 168
Stan: Początkujący
Imię: Andrevas
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
buauaha andrevas roxujesz
To wiedzialem juz dawno

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
podzielasz zdanie malajagi?
Tak. ale rowniez innych ludzi ktorzy Cie znaja

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
sabu jest dla mnei krolem w tibii, na pacerze, i taka jest prawda. ale jezeli to twoj autorytet to gratz
Krolem? a moze bogiem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
i jakbys glupi pustaku bo inaczej tego nie moge ujac, rozumial chociaz troche z tego co pisze rozumialbys, ze to co pisalem mialo na celu pokazanie chyba Tasiorowi ze Tyrteusz ma jakies prawda do wklejania ssow -.-',
1. ja ciagle mam do Ciebie szacunek, nie przezywam Cie, (nigdy Cie nieprzezwalem) a to swiadczy o Tobie ze jestes pustakiem i jeszcze jedno, nierozumiem "chociarz troche z tego co piszesz" , moze postaraj sie inaczej to ubrac w slowa bo jesli ani ja ani kazdy kto to czyta nic z tego nierozumie to chyba nie nasza wina tylko Twoja.
2. Tyrteusz niema nawet 1% prawa do wklejania tutaj ssów (czyli zupełnie tak samo jak ty.) Moze kiedys byli w gildi ale juz go niema. Pozegnalismy sie, zrobilismy papa itp. Moim zdaniem juz niema szans tu wrocic, a jesli niemoze wrocic to znaczy ze jest tu nie mile widziany przez nas, tym samym niema praw do wklejania tu ssów. Proste logiczne i niema co juz o tym dyskutowac ale ja moge tylko mówić.

DO WSZYSTKICH MODÓW: Tyrteusz i Evilek nie sa w gildi, kasujcie ich zdjecia.

i tyle.
A Ziomku Evilku jak jestes taki kozak to zacznij grac znowu na pacerze i wejdz do gildi. <koniec kropka>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
i gdzie idi*tko napisalem ze nie moze ktos tu postowac? Oo
Nigdzie? Moze wlasnie dlatego niezworcilem Ci za to uwagi?
<Czytanie ze zrozumieniem> Przeczytaj jeszcze raz tamten post i zacytuj to jak mówie te magiczne słowa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
I naprawde nie wiem co cesz osiagnac przez wyrzucanie mi publicznie Jazzu?,
Nic publicznie niewurzucam, tymbardziej Jazzu. To bylo "Pytanie" na temat: Czy stuknoles sie w glowe gdy tanczyles przed lustrem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
napisz ze ty nigdy nic nie paliles, i siedziales cale zycie z raczkami pod biurkiem.
Masz wysokie loty ^^ Wkrecaj sobie wkrecaj, napewno dobrze na tym wyjdziesz. Btw : bardziej niz o palenie chodzilo mi o Twój zryty baniak i zoraną pamięć

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
pewnie powiesz mi ze zoe i sabu gadaja na mnie, takie zycie raz zyje lepiej z zoe raz lepiej z sabem, ale oprocz nich to napewno nikt z tibii nie zna mnie nawet w kilku %.
Ja nic takiego niepowiedzialem to jest dowód że sobie wkręcasz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evilus
to ze twoj brat ma stajla w rapowaniu to nie znaczy ze ty go masz, bo koniec twojego posta chyba mial byc rapersko kul.
Hehehe czytanie ze zrozumieniem rox.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez keyu
(wcale niezalezalo mi w powyzszej kwesti na zadnym rymie itd, pisalem tak jak jest naprawde. teraz w tibii Retired)
To znaczylo ze Rym tam byl przypadkowy nawet go niezauwazylem przy pisaniu. dopiero pozniej jak poprawialem bledy zobaczylem ze sie zarymowalo to juz nawet niechcialo mi sie zmieniac. I to bylo napisane lol "czytanie ze zrozumieniem" = <ile jeszcze razy bede musial to napisac>
A co Ty mozesz wiedziec czy mam talent nigdy mojego tekstu nieslyszales, a tez mam jeden fajny.

Ohoho Evilek nawet sie nieobraze jak nic nieodpiszesz juz nawet niechce mi sie z Toba wiecej klucic, poprostu wyjdz i zamknij drzwi. Ja mam swoich ludzi i wiem ze trzymaja moja storne. A jak na tak bardzo "inteligętną osobę" Za szybko sie denerwujesz i obrazasz ludzi, spojrz w lustro i powiedz co widzisz, jesli masz jakies kompleksy to niemusisz sie wyrzywac obrazajac innych.
__________________
Wszystko kręci się jak pozytywka.. w kółko.. ta sama melodia..

Ostatnio edytowany przez keyu - 26-04-2006 o 18:41.
keyu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 18:57   #478
Vizharan
Użytkownik Forum
 
Vizharan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005

Posty: 437
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 58
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Domyślny

gadanie gadanie a moze jakis screeen ?
Vizharan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 19:10   #479
Tikiktaki
Użytkownik Forum
 
Tikiktaki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 35

Posty: 222
Imię: Danieluss
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 102
Skille: -------
Poziom mag.: 7
Domyślny

plose baldzo


Tikiktaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 11:13   #480
Bright Flame
Użytkownik Forum
 
Bright Flame's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 133
Domyślny

hyhy ladnie
Bright Flame jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin 3