Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-07-2006, 13:13   #141
Evinio
Użytkownik forum
 
Evinio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Wiek: 36

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 58
Poziom mag.: 63
Evinio ma numer GG 6359872
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
1.Nie wydaje mi sie, zeby to bylo w jakikolwiek sposob krzywdzace dla w/w jury

2.Oj, a gdzie ja napisalem, ze twoja praca nie jest autentyczna? Nie wspominajac o tym, ze uwazam, iz nagroda jest ci udzielona slusznie.

3.Uwierz mi, ze nie zalezy mi na tym udowodnieniu, tak jak i tobie nie zalezy na potwierdzeniu informacji, jakie Ferrari stoi pod moim domem

4.W ktorym miejscu kogos obrazilem? Powiedzeniem, ze dobre swiadectwa maja tez idioci? A to nie jest prawda? Nigdzie tu nie obrazilem tych, ktorzy otrzymali takie swiadectwo zasluzenie.

5.Ludzie inteligentni maja "bardziej rozwinieta" wyobraznie od tych prostych, wiec... No, ale skoro wedlug ciebie wybujala wyobraznia to choroba psychiczna, to pozazdroscic Tolkienowi

6.@Anders : owszem, nie mam zielonego pojecia o tworzeniu grafiki. Zapewne, gdybym posiadal taka wiedze, jaka ty dysponujesz, nie wydawaloby mi sie, ze jest to przerobiony smok
1.A czy ja powiedziałam że kogokolwiek krzywdzi tego typu gadanie? Obrażanie nie zawsze jest krzywdzące, szczególnie dla tych, którzy się tym nie przejmują [co nie zmienia faktu, że słowa nie do końca przemyślane mogą przedstawiać kogoś w złym światle]
2.Wzorowanie się na smoku albo przerabianie potwora, jak dla mnie, podważa autentyczność, dlatego się tak oburzam, bo to nie moja wina, że gryf ma 4 nogi i skrzydła, tak jak smok... chyba nie zrobię gryfa z mackami ośmiornicy zamiast skrzydeł :|... chociaż wtedy i tak dla niektórych "znawców" może być przerobionym smokiem, bo obrazek ma takie same wymiary [64x64], czyż nie?
3. Więc po co gadać o takich głupotach?
4. To po co piszesz o czymś co nie ma związku ze sprawą?:| ani z osobą, która traktujesz ze złośliwością?
5.według mnie wybujała wyobraźnia nie zawsze oznacza rozwiniętą, czasem wygląda raczej na chorą wyobraźnię, albo zwykłą złośliwość [z czego raczej trudno się śmiać, nawet jak miało być śmieszne], a to raczej nie świadczy dobrze o tobie... Złośliwością bronią się ludzie, którym brakuje argumentów... Ps.poczytaj o schizofrenii [bo chyba nie wiesz zbyt wile o tej chorobie]- nawet inteligentne osoby mogą na nią chorować
6. hmm... to zastanawiające... skoro nie znasz się na grafice to po co zabierasz głos w tym temacie? kompromitacja... wolny kraj, konstytucja ci na to pozwala, no coż...
Evinio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2006, 14:38   #142
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evinio
5.według mnie wybujała wyobraźnia nie zawsze oznacza rozwiniętą, czasem wygląda raczej na chorą wyobraźnię, albo zwykłą złośliwość [z czego raczej trudno się śmiać, nawet jak miało być śmieszne], a to raczej nie świadczy dobrze o tobie... Złośliwością bronią się ludzie, którym brakuje argumentów... Ps.poczytaj o schizofrenii [bo chyba nie wiesz zbyt wile o tej chorobie]- nawet inteligentne osoby mogą na nią chorować
Specjalnie czytalem o tym na wikipedii. A ty to tak napisalas/napisales, jakoby kazda osoba z bujna wyobrazna byla chora. No i fajnie, jesli uwazasz, ze bujna wyobrazna = chora.
Cytuj:
6. hmm... to zastanawiające... skoro nie znasz się na grafice to po co zabierasz głos w tym temacie? kompromitacja... wolny kraj, konstytucja ci na to pozwala, no coż...
A czy napisane jest w nazwie tematu "tylko dla doswiadczonych w grafice komputerowej"? Wg ciebie nie moglbym porownywac BMW m6 z m5, bo nie znam sie na mechanice. Gratuluje podejscia.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 11-07-2006, 17:14   #143
Azazel Warrior
Użytkownik forum
 
Azazel Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Rypin

Posty: 14
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Gildia: Master Dupy
Świat: Amera
Poziom: 300
Skille: 900/900
Poziom mag.: 99
Wyślij wiadomość przez ICQ do Azazel Warrior Azazel Warrior ma numer GG 968475 Adres Jabbera do Azazel Warrior
Dumny

Wow ale ten czas leciiiii
Azazel Warrior jest offline  
stary 11-07-2006, 18:50   #144
Saviol007
Użytkownik Forum
 
Saviol007's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Wałbrzych...
Wiek: 36

Posty: 257
Profesja: Elite Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 86
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Saviol007 ma numer GG 6852017
Domyślny

Bez sensu moim zdaniem zdecydowanie chociaz drugie miejsce powinien miec "Soulscreaper" ja bym nawed wstawil jako 1 miejsce... najbardziej nietypowy i taki ktorego niebylow tibi...
__________________
[.....Loading.....] please wait 10 hours
PG mode in progress....
Milosc z odwzajemnieniem to tak jakby slonce swiecilo na ans z dwoch stwon..
Filmik Wmv w moim wykonaniu:
http://rapidshare.de/files/20189385/lolhaha*****.html
tu link dla ludzi obawiajacych sie keya:
http://rapidshare.de/files/20231358/lolhaha*****.html
jest to Jeden z moich najlepszych projektow WMV.
Photobucket by Czarek.
http://s2.photobucket.com/albums/y27/Zulik/
Saviol007 jest offline  
stary 11-07-2006, 19:25   #145
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saviol007
Bez sensu moim zdaniem zdecydowanie chociaz drugie miejsce powinien miec "Soulscreaper" ja bym nawed wstawil jako 1 miejsce... najbardziej nietypowy i taki ktorego niebylow tibi...
No nie żartuj, jak dla mnie ta praca nie zasługuje wogóle na większa uwagę .. i chyba jest to nawet plagiat :<
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 12-07-2006, 00:21   #146
Laszlo
Użytkownik forum
 
Laszlo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Mielec

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 24
Skille: 60/42
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saviol007
Bez sensu moim zdaniem zdecydowanie chociaz drugie miejsce powinien miec "Soulscreaper" ja bym nawed wstawil jako 1 miejsce... najbardziej nietypowy i taki ktorego niebylow tibi...
Właśnie, najbardziej nietypowy i taki, którego nie było w tibii. Sam sobie przeczysz, bo potwór miał pasować do klimatu tibijskiego a nie być nietypowy.

Pytanko:
Czy będzie można oglądnąć ten temat ze zgłoszeniami?

Ostatnio edytowany przez Laszlo - 12-07-2006 o 00:28.
Laszlo jest offline  
stary 12-07-2006, 09:42   #147
Talron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: W jeleniej dziórze
Wiek: 33

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zafgos
Profesja: Knight
Świat: Thoria
Poziom: 30
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

Giant skeleton mi sie nie podoba - według mnie nie powinien wogule być w czołówce. Dlczaczego? Niedługo dojdzie do tego że w tibii rozsiane będą gian rotwormy, aqua dragony, poison orki i inne tego typu badziewia...Czy tak trudno wymyślić coś nowego? Tibia pl nie miała dużego problemu z wyborem prac bo tylko 2% było w pełni zrobionych.
Talron jest offline  
stary 12-07-2006, 14:28   #148
Vasali
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 1 miejsce...

gdy na tibia.pl zostal zamieszczony konkurs z tymi potworkami to bylo dokladnie napisane ze potwor ma byc w wymiarach 32/32 piksele a owy giant szkielecik nie jest :/ wiec ja nie wime czemu chlopak wygral jak w temacie gdzie byly zamieszczone najczesciej zadawane pytania bylo napisane "nie mozna robic wiekszych, w regulaminie jest to dokladnie opisane" a ja chcac zrobic 64/64 piksele doczytalem to i przestalem robic prace....
Wiec chyba powinna wygrac praca ktora jest zrobiona ZGODNIE Z REGULAMINEM !!!!!!

CYA....
 
stary 12-07-2006, 14:35   #149
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasali
gdy na tibia.pl zostal zamieszczony konkurs z tymi potworkami to bylo dokladnie napisane ze potwor ma byc w wymiarach 32/32 piksele a owy giant szkielecik nie jest :/ wiec ja nie wime czemu chlopak wygral jak w temacie gdzie byly zamieszczone najczesciej zadawane pytania bylo napisane "nie mozna robic wiekszych, w regulaminie jest to dokladnie opisane" a ja chcac zrobic 64/64 piksele doczytalem to i przestalem robic prace....
Wiec chyba powinna wygrac praca ktora jest zrobiona ZGODNIE Z REGULAMINEM !!!!!!

CYA....
Czytanie ze zrozumieniem blx ? Przecież w regulaminie nie ma nic o tym że mogą być tylko 32x32 ... jest to:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MayGyver
Grafika może obejmować jeden, bądź cztery kwadraty o rozmiarach 32x32.
Angel of Death jest offline  
stary 14-07-2006, 19:22   #150
kitii7
Użytkownik forum
 
kitii7's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do kitii7 kitii7 ma numer GG 7724667 Send a message via Skype™ to kitii7
Domyślny

Gratuluje zwycięzcom
kitii7 jest offline  
stary 08-12-2007, 01:37   #151
D_mon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 10 2007

Posty: 16
Domyślny

Niedługo mija 3 Rok(za 2 lata ;D) od pierwszej odpowiedzi to Dobra okazja żeby coś napisać w nudną piątkową noc p
D_mon jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:43.


Powered by vBulletin 3