Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-05-2010, 20:57   #1
asdf1125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2010

Posty: 4
Domyślny Masowe Bany

Witam !
Jest to mój pierwszy post na tym serwisie, chociaż długo już z niego korzystam.Ale mniejsza o to...
May 17 2010 -
"Today, 4412 Tibia accounts have been excluded from the game ..."
Cytat z tibia.com.
Miałem kilkumiesięczną przerwę od Tibii, to znaczy nie chciało mi się grać. Po kilku miesiącach [3?] wróciłem na swojego knighta. Przez ten czas zdążyłem wbić od 59 do 65 lvl'a na moim knighcie [ CAŁKOWICIE MANUALNIE, BEZ ŻADNEGO BOTA] Dzisiaj wbijam na Tibie, patrze a tu niespodzianeczka: BAN.
Jak się okazało na stronie Tibii konto zostało zbanowane z "automatu" :
Comment: Automatically detected.
Przecież to zaczyna być śmieszne ! Po powrocie do gry nie używałem żadnego bota, wręcz non-stop co zobaczyłem ,raportowałem botterów. No i się doczekałem...
To jest jakaś parodia, żeby za całkowicie manualną grę dostać bana...
Wiem, że raczej nie mam szansy na "unbana" (chociaż cieszył bym się)
No, ale jak tak dalej ma być to co ? Po unbanie przykładowo będę grać dalej i co ? Znów dostane bana "za nic ?"
Nie wiem co o tym myślicie ale dla mnie to jest gorzej niż żenujące...
asdf1125 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2010, 22:05   #2
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Ja myślę, że skoro jest to takie żenujące to najlepiej ich ukarzesz nie dając im zarobić z twojej strony ani złotówki.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2010, 22:27   #3
Bloordy
Użytkownik forum
 
Bloordy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2010

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bloordy
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Dziś, 4412 kont zostało wykluczonych z gry za korzystanie z nielegalnego oprogramowania w ostatnich tygodniach. Konta te zostały zidentyfikowane przez nasze automatyczne narzędzie. Wszelkie odwołania od kar nie będą brane pod uwagę.
Co nas to obchodzi? I po co zakladasz nowy temat? Tylko zasmiecasz forum glupotami. Wyraznie pisze ze wszelkie odwolania od kar nie beda brane pod uwage. Kthxbye.
Bloordy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 09:17   #4
asdf1125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2010

Posty: 4
Domyślny

Ale człowieku czy ja pisałem, że mi zależy na odwołaniu tego bana.
Mi chodzi o to, że nie używałem ŻADNEGO BOTA a dostałem bana i pytam się za co ? Co to Rosyjska Ruletka ? Bloordy aka Kthxbye aka mnie nie zbanowali to jestem zadowolony. Ja nie pisze, że chce się odwołać od tego bana. Ale co, po miesiącu znów dostane bana za manualną grę, bo "szczęście się do mnie uśmiechnie" ? :O

@
Vil "Ja myślę, że skoro jest to takie żenujące to najlepiej ich ukarzesz nie dając im zarobić z twojej strony ani złotówki. "
^Tego trochę z deka nie zrozumiałem.
asdf1125 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 10:18   #5
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

bloordy, zdziwil bys sie...mnie to samo spotkalo tyle ze delete dostalem. Pisalem emaile do cipow ze ten ich 'tool' popelnia bledy, nawet ich za to nie potepialem no ale ciul, response jaki ja dostalem brzmial mniej wiecej tak 'sorry we can't help you'.
__________________
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 11:23   #6
kontakt
Użytkownik forum
 
kontakt's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009

Posty: 7
Domyślny

większość zbanowanych to facce, czyli już rozumiesz politykę cipów - nie masz pacca, masz bana. mój kumpel miał to samo, nawet grałem z nim razem (wspólne hunty) i wiem że nie bocił. cipy chcą zrobić tak samo jak w WoWie, czyli nie płacisz - nie grasz. i w koncu pewnie tak zrobią. może będzie można pograć za free np do 50 lvela, potem ogranicza jeszcze bardziej etc. a poźniej pewnie sami wymyślą płatne boty.
kontakt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 14:51   #7
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Vilowi chodziło o to, abyś nie kupował żadnych pacców czy rec keyów, prościej mówiąc - nie dawał kasy cipsoftowi.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 15:16   #8
asdf1125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2010

Posty: 4
Domyślny

Rozumiem, rozumiem nie załapałem kontekstu zdania po prostu, zwracam honor
@
Czekam na dalsze opinie.
asdf1125 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 20:12   #9
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

Też zaczynam sądzić, że to rosyjska ruletka. Wkutwił mnie Cipsoft i to równo, bo 2 dni temu ja dostałem banana. Od początków grałem ek i to całkowicie uczciwie. Mniej więcej do 45 lvla. Ale jakże nieopisana była moja złość, kiedy wielokrotnie widząc 150 lvla na dragach musiałem wynosić sie pod grożba możliwych nieprzyjemności, bo otrzymalem odp po 10 minutach od wyslania msg. No więc ja też zalatwilem sobie ng. Jedyne opcje ktorych uzywalem to manasowanie mnie. I pograłem sporo na tym, jakieś 4 miechy, w końcu mogłem klepać z exori, nie martwić się o mane i wbić konkretny lvl. Nikt nic nie zrobił. Dopiero wczoraj stoje sobie grzecznie w domku i nagle ciach: kick. Po próbie zaloga okazalo sie, ze mam bana za bota. CO TO DO KU*WY ICH PAKISTAŃSKIEJ MACI JEST? Obserwuje typow ktorych wczesniej przylapalem na boceniu - expia dalej i wbijaja coraz to wiecej lvli! A tu ku*wa czlowiek dostaje baniaka za to, ze czekal na kumpla we wlasnym domku.

Dla mnie ten ich system to jeden wielki wał. Od dluzszego czasu mysle o napisaniu je*anego maila z prośbą o ujawnienie zasad działania tego ich systemu. Bo skoro nie chcą teraz wytłumaczyć, to niech - proszę Was bardzo - udowodnią, w jaki sposób i jak to możliwe, że maszynka nie kosi wszystkich botterow a czasem rowniez tych, co graja uczciwie. Jeżeli nie podadza to co, ku*wa, we wszystkich grach przez net zrobią se takie maszynki, ustawią na losowe wykaszanie 50% userów bedacych online na jeden miesiac i to wszystko pod pretekstem "sprawnie dzialajacego systemu wykrywającego zue intencje gracza oraz źle zmyte talerze w kuchni"? Wg mnie można śmiało powiedzieć, że ten system działa na zasadzie ruletki, jak ktos tu wspomnial.

Je*ał ich pies.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.

Ostatnio edytowany przez Jacobsson - 18-05-2010 o 20:14.
Jacobsson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 20:28   #10
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jacobsson Pokaż post
Też zaczynam sądzić, że to rosyjska ruletka. Wkutwił mnie Cipsoft i to równo, bo 2 dni temu ja dostałem banana. Od początków grałem ek i to całkowicie uczciwie. Mniej więcej do 45 lvla. Ale jakże nieopisana była moja złość, kiedy wielokrotnie widząc 150 lvla na dragach musiałem wynosić sie pod grożba możliwych nieprzyjemności, bo otrzymalem odp po 10 minutach od wyslania msg. No więc ja też zalatwilem sobie ng. Jedyne opcje ktorych uzywalem to manasowanie mnie. I pograłem sporo na tym, jakieś 4 miechy, w końcu mogłem klepać z exori, nie martwić się o mane i wbić konkretny lvl. Nikt nic nie zrobił. Dopiero wczoraj stoje sobie grzecznie w domku i nagle ciach: kick. Po próbie zaloga okazalo sie, ze mam bana za bota. CO TO DO KU*WY ICH PAKISTAŃSKIEJ MACI JEST? Obserwuje typow ktorych wczesniej przylapalem na boceniu - expia dalej i wbijaja coraz to wiecej lvli! A tu ku*wa czlowiek dostaje baniaka za to, ze czekal na kumpla we wlasnym domku.

Dla mnie ten ich system to jeden wielki wał. Od dluzszego czasu mysle o napisaniu je*anego maila z prośbą o ujawnienie zasad działania tego ich systemu. Bo skoro nie chcą teraz wytłumaczyć, to niech - proszę Was bardzo - udowodnią, w jaki sposób i jak to możliwe, że maszynka nie kosi wszystkich botterow a czasem rowniez tych, co graja uczciwie. Jeżeli nie podadza to co, ku*wa, we wszystkich grach przez net zrobią se takie maszynki, ustawią na losowe wykaszanie 50% userów bedacych online na jeden miesiac i to wszystko pod pretekstem "sprawnie dzialajacego systemu wykrywającego zue intencje gracza oraz źle zmyte talerze w kuchni"? Wg mnie można śmiało powiedzieć, że ten system działa na zasadzie ruletki, jak ktos tu wspomnial.

Je*ał ich pies.
Dobra, ruletka ruletką, ale botowałeś - dostałeś bana. System jako tako, ale działa i teraz nie miej pretensji, że jak to ty sobie botowałeś i dostałeś bana? Jak to możliwe? Burz się do nich, jakbyś nawet nie miał tego syfu na kompie, a nie wtedy jak przyuważyłeś innych boterów i poszedłeś w ich ślady.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 21:19   #11
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

Nie czaisz moich intencji. Nie usprawiedliwiam się (wrecz tego zaluje, .ze uzylem bota), ale mam to za złe, że ten ich system wciąż dzieli na "równych i równiejszych". Jedni botują przez pół roku bez konsekwencji, inni dostaja bana po 1 dniu. Jezeli robia cos takiego jak maszyna do automatycznego wykrywania botów, powinna ona dzialac sprawnie i jednakowo wszystkich traktować, karac kazdego ktory uzyje bota od razu po odpaleniu tibii.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.

Ostatnio edytowany przez Jacobsson - 18-05-2010 o 21:21.
Jacobsson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 21:28   #12
asdf1125
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2010

Posty: 4
Domyślny

@2xup
Ale co ze mną? Ja W OGÓLE nie używałem bota i dostałem bana.
I niech ktoś sobie nie myśli, że tutaj płaczę, etc...oczekuje tylko sprawiedliwości...

Ostatnio edytowany przez asdf1125 - 18-05-2010 o 21:39.
asdf1125 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2010, 21:32   #13
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asdf1125 Pokaż post
@2xup
Ale co ze mną? Ja W OGÓLE nie używałem bota i dostałem bana.
I niech ktoś sobie nie myślę, że tutaj płaczę, etc...oczekuje tylko sprawiedliwości...
No dokładnie. Chodzi mi o sprawiedliwość.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.
Jacobsson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2010, 17:02   #14
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

to kogo banuje zależy chyba od sposobu działania bota albo od częstości używania. Aczkolwiek bym się nie zdziwił, gdyby okazało się że większość niezbanowanych 100+ hasających radośnie na botach ma kumpla GMa...
__________________
Imperial Guard - last line of defence between Imperium of Man and mutants, aliens and heretics...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2010, 23:35   #15
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RedFOg Pokaż post
to kogo banuje zależy chyba od sposobu działania bota albo od częstości używania. Aczkolwiek bym się nie zdziwił, gdyby okazało się że większość niezbanowanych 100+ hasających radośnie na botach ma kumpla GMa...
to Game Masterzy mają mnóstwo znajomych, tylu, że nie starczyłoby im życia aby poznać WIĘKSZOŚĆ 100+ leveli
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin 3