Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2010, 11:12   #41
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Myślę podobnie jak Mamba, Kaczyński potrafił się postawić, mieć własne zdanie i walczyć o nie. Może nie wyglądał, może czasem palnął głupstwo ale skąd pochodzi pamiętał. Trochę dziwne, że taki głupi wypadek zdarzył się na samolocie prezydenckim, akurat po obchodach 70 rocznicy zbrodni katyńskiej i po tym jak Putin zadeklarował ujawnić jakieś tam dokumenty.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2010, 11:13   #42
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Dokładnie. (@UP)

Tusk ze swoją bandą pozbyli się "rywali"... żebyście widzieli ironiczny uśmiech Tuska i jego zachowanie kiedy rozmawiali o locie do smoleńska... "Jak nasz prezydent chce to niech leci.." <ironicznie powiedział>.... Dla mnie takie wypadki nie zdarzają się... 1,5Km od lotniska, bzdura. Nie lubię żadnego z polityków jacy nam pozostali... aczkolwiek dla mnie tylko Kaczyński był człowiekiem, który wydawał się być godnym zaufania.

Dodatkowo Ci którzy są ostrożniejsi zobaczą w tym (spisek?) całym zamieszaniu to że właśnie rozbito PiS... Według mnie może kroić się coś naprawdę wielkiego... i to przez tego szczura Tuska.
ziomeczku, wyhamuj : ) nie sadze zeby najwiekszy dyktator byl zdolny do takiej rzeczy, a Tusk raczej takowym nie jest, nie doszukuj sie spisku tam gdzie go nie ma.
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:14   #43
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
Tusk deklarował sie że nie bedzie startował w wyborach prezydenckich więc bez wystarczajacej wiedzy nie wypowiadaj sie bo w obliczu takiej tragedii wywołałes banana na twarzy. Jeśli nawet byłby to zamach terrorystyczny przygotowany przez Rosje to nawet nie wiesz jaki dym zrobiłby się na świecie gdyż Polska nalezy i do NATO i do UE.

Kaczynskiego szanowałem za to że nie bał sie powiedziec prawdy o Katyniu, nie pamietam gdzie dokładnie wypowiedział takie ostre słowa, chyba w rocznice wybuchu II ww na Westerplatte w 2009 ale tak jak juz pisałem,szacun za to mu sie nalezy, bo pod tym względem wyprzedzał Tuska, który tylko delikatnie napominał o Katyniu w momentach gdy trzeba było sie własnie ostro wypowiedziec.

to co ze nie miałby startować , ktoś z PO miał i tyle w temacie. A myślisz ze NATO a tym bardziej UE coś zrobią?? Hahaha Polska nigdy nie mogla liczyć na zachód i nie powinna (patrz miedzy innymi II wojna światowa) Skończyło by się to na apelach do pokoju itp. (tak jak zawsze) , z której strony by nie patrzeć to zachód to tchórze.


A co do tego drugiego to przyznam racje , ze on nie bal się mówić jak jest (przez co był bardzo niewygodny dla Ruskich.)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:14   #44
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Ruscy znowu nam oficerów wymordowali...
jacy kurwa ruscy? nie widzę informacji, żeby to był zamach, więc o czym ty tu pieprzysz?
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:14   #45
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
A swój telefon sprawdzałeś? Mój nie działa, kolegów i rodziny też nie...

Dodam, że mieszkam w Przemyślu, czyli dość blisko granicy z Ukrainą.
Mi tam wszystko działa, dzwonienie, smsowanie, mieszkam w woj. łódzkim
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:16   #46
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Jak tak patrzę co tu niektórzy wypisują, to aż się zagotować można. Nie macie nic mądrego do napisania? Nie piszcie nic. Kurwa...

@down
Uderz w stół, palancie.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 10-04-2010 o 11:18.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:17   #47
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Jak tak patrzę co tu niektórzy wypisują, to aż się zagotować można. Nie macie nic mądrego do napisania? Nie piszcie nic. Kurwa...
Można wiedzieć, do kogo pijesz?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:17   #48
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
jacy kurwa ruscy? nie widzę informacji, żeby to był zamach, więc o czym ty tu pieprzysz?

A jak ci w telewizji powiedzą ze to Muminki to uwierzysz? TELEWIZJA KŁAMIE!!! (ewentualnie wie ale boi się powiedzieć żeby nie wywołać konfliktu międzynarodowego)

myślę ze każdy z nich się domyśla/wie o co chodzi tylko przedwcześnie nic nie sugerują.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:20   #49
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
A jak ci w telewizji powiedzą ze to Muminki to uwierzysz? TELEWIZJA KŁAMIE!!! (ewentualnie wie ale boi się powiedzieć żeby nie wywołać konfliktu międzynarodowego)

myślę ze każdy z nich się domyśla/wie o co chodzi tylko przedwcześnie nic nie sugerują.
ty widzisz tylko swoje miasteczko i stadion. to tam chodzisz na ustawki, rzucasz kasztanami, bijesz się, dostajesz po ryju. zrozum, że nie wszędzie tak jest
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:20   #50
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
A jak ci w telewizji powiedzą ze to Muminki to uwierzysz? TELEWIZJA KŁAMIE!!! (ewentualnie wie ale boi się powiedzieć żeby nie wywołać konfliktu międzynarodowego)
Oczywiście kurwa, wszystko jest sprawką tych złych Rosjan. "Podejście do lądowania, gęsta mgła, pagórkowaty teren, słabo oznaczone lotnisko, usterki na pokładzie samolotu (słyszałem coś o ryczących silnikach). Chcesz czegoś więcej, spiskowcu?"
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:21   #51
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Mi tam wszystko działa, dzwonienie, smsowanie, mieszkam w woj. łódzkim
Znalazłem jedną osobę z miasta, która może zadzwonić normalnie. Strasznie dziwna sytuacja. Na konkurencyjnym forum (TORG, co się będę...) też ludzie opisują, że telefony im nie działają. Wydaje mi się wręcz pewne, że to ma jakieś powiązanie... Myślę, że jednak wszystko zostanie oficjalnie nazwane wypadkiem, a o tych telefonach nigdy nie dowiemy się prawdy.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:22   #52
mkbewe
Użytkownik Forum
 
mkbewe's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 49
Domyślny

albertus to teraz czas zebys ty zrobil zamach na Rosjan (najlepiej samobójczy) bo nasz samolot rozbil sie na ich terenie
.
idiota
mkbewe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:22   #53
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ok'rzes Pokaż post
Dokładnie. (@UP)

Tusk ze swoją bandą pozbyli się "rywali"... żebyście widzieli ironiczny uśmiech Tuska i jego zachowanie kiedy rozmawiali o locie do smoleńska... "Jak nasz prezydent chce to niech leci.." <ironicznie powiedział>.... Dla mnie takie wypadki nie zdarzają się... 1,5Km od lotniska, bzdura. Nie lubię żadnego z polityków jacy nam pozostali... aczkolwiek dla mnie tylko Kaczyński był człowiekiem, który wydawał się być godnym zaufania.

Dodatkowo Ci którzy są ostrożniejsi zobaczą w tym (spisek?) całym zamieszaniu to że właśnie rozbito PiS... Według mnie może kroić się coś naprawdę wielkiego... i to przez tego szczura Tuska.
Z ciebie to jest jednak debil. Taka katastrofa a ty szukasz spisku u parti rządzącej...Brzydzę się tobą..
@
Wygląda zupełnie tak jakby te ciała, duchy tych osób które zgineły w Katyniu domagały się nagłośnienia sprawy, żeby ludzie w całej europie wreszcie zaczęli o tym rozmawiać i żeby uczyli tego nie tylko w szkole w polsce, ale i na całym Świecie(tudzież europie) Jakby chciały zwrócić ponownie na siebie uwagę.. Straszne.
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 10-04-2010 o 11:25.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:23   #54
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Znalazłem jedną osobę z miasta, która może zadzwonić normalnie. Strasznie dziwna sytuacja. Na konkurencyjnym forum (TORG, co się będę...) też ludzie opisują, że telefony im nie działają. Wydaje mi się wręcz pewne, że to ma jakieś powiązanie... Myślę, że jednak wszystko zostanie oficjalnie nazwane wypadkiem, a o tych telefonach nigdy nie dowiemy się prawdy.
Może abonamentu nie opłaciliście.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:24   #55
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lotress Pokaż post
Oczywiście kurwa, wszystko jest sprawką tych złych Rosjan. "Podejście do lądowania, gęsta mgła, pagórkowaty teren, słabo oznaczone lotnisko, usterki na pokładzie samolotu (słyszałem coś o ryczących silnikach). Chcesz czegoś więcej, spiskowcu?"
no może źle powiedziałem , 70 % ze to Rosjanie , 29 % ze ktoś inny 1 % ze to wypadek.


Zresztą o czym tu gadać , jakby ci zabili ojca a w tv powiedzieli ze to był wypadek to tez pewnie byś uwierzył telewizji.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:25   #56
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Może abonamentu nie opłaciliście.
UASHu8ahsuahsuaHSUhasushauashuashsauhsauas, funny!
















NOT

Jak zwykle w Twoim wykonaniu :/
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:26   #57
Maciek418
Użytkownik Forum
 
Maciek418's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Albinovof
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unquanion
Świat: Candia
Poziom: 133
Poziom mag.: 70
Maciek418 ma numer GG 9822963
Domyślny

Tyle niewinnych osób zginęło ! I to właśnie w rocznicę jednej tragedii... Ahh, szkoda żyć na takim świecie, nie wiem dlaczego to akurat stało się w Polsce!? Szmajdziński, szef nbp, ipn-u, BP, prezydent, jego żona i wiele innych ! Jak to możliwe? Czy ten Bóg istnieje?!
Maciek418 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:27   #58
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Zresztą o czym tu gadać , jakby ci zabili ojca a w tv powiedzieli ze to był wypadek to tez pewnie byś uwierzył telewizji.
Chciałem ci odpisać, ale ty żyjesz w urojonym, wyimaginowanym świecie, więc to po prostu mija się z celem.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:28   #59
Elders
Użytkownik Forum
 
Elders's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 560
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ktoś kazał jednak wylądować pilotowi mimo złych warunków. Już raz było tak, że Kaczyński naciskał na pilota aby wylądował, lecz ten się nie posłuchał. Wcześniej mówili, że Kaczyński kazał znów lądować, więc chyba nic go to nie nauczyło ... poczekajmy na czarną skrzynkę to więcej się dowiemy. Szkoda tych wszystkich ludzi oraz ich rodzin ...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etanov2 Pokaż post
ja gram w tibie bo jest jakas fabuła sredniowieczna i latasz rycerzykiem i napieprzasz w potworki , mozesz sie w handel bawic itp , jakas odmiana od gta czy innego badziejstwa
Elders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 11:29   #60
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Wszędzie szukacie spisku? To mógł być przypadek. Ludzie przychodzą i odchodzą. Różnymi sposobami.
Tylko jedno jest podejrzane. Gdyby mgła była naprawdę taka niebezpieczna, to przez nią musieliby odwoływać wszystkie loty.
Mnie się wydaje, że to przez awarię samolotu. Ewentualnie z winy pilota, co jest mało prawdopodobne. Dowiemy się, gdy znajdą czarną skrzynkę.

Btw. z ciekawości przeglądałam zagraniczne kanały informacyjne. O tej tragedii mówili na kanałach rosyjskich, amerykańskich, japońskich, francuskich i arabskich. No ciekawe...
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:10.


Powered by vBulletin 3