Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2010, 15:18   #121
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Katastrofa w Smoleńsku
Znajomi - 14987
Ja pierdole....
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2010, 15:20   #122
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Duży wstrząs dla polski, może to i dobrze, może ustaną kłótne a może nie(tylko czemu takim kosztem)Mam Ojca Chrzestnego w marynarce Polskiej i chodzą plotki, że prezydent znowu się uparł żeby wylądować. Normalny samolot pasażerski po 1 nie udanej próbie lądowanie leci na inne lotnisko lub czeka w powietrzu aż się poprawią warunki pogodowe a tu były aż 4 próby(jak się mówi do 3 razy sztuka, po co ta 4 próba??...) Ile z tego prawdy? Nie wiem
@Edit
http://www.wykop.pl/ramka/344228/nie...ecznosciowych/
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 10-04-2010 o 15:24.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 15:21   #123
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Katastrofa w Smoleńsku
Znajomi - 14987
Ja pierdole....
http://www.allegro.pl/item992359590_...kaczynski.html
http://www.allegro.pl/item994742023_...kaczynski.html
http://www.allegro.pl/item994683016_...i_info_pl.html
http://www.allegro.pl/item992359460_...ka_damska.html

._________.

Debilny naród...
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 15:23   #124
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Katastrofa w Smoleńsku
Znajomi - 14987
Ja pierdole....
Wstyd......

@up
Jedna usunieta, allegro walczy

Ostatnio edytowany przez rentonB - 10-04-2010 o 15:24.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 15:44   #125
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Katastrofa w Smoleńsku
Znajomi - 14987
Ja pierdole....
Hipokryzja nie zna granic.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 15:50   #126
Sidis
Użytkownik Forum
 
Sidis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2009

Posty: 252
Domyślny

Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał (nie czytałem wszystkiego) ale czy nie uważacie, że ta żałoba to bardziej pokazówka niż prawdziwa pokora? Wiem, że zginęło wiele ważnych osobowości, ale codziennie świat traci sporo więcej ludzi a wszystko idzie swoim torem...
__________________
Cytuj:
gdzie jest napisane ze trzeba pisac po polsku ja moze mam swoj jezyk i tak pisze! (nawet jesli rozni sie jednym slowem od waszego)
Ileż można znaleźć wytłumaczeń na brak słownika w domu
Sidis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:00   #127
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A co to ma do hipokryzji, dziewczynko?
A dużo, chłopczyku. Najpierw ludzie na prezydenta wyklinali, że nie potrafi zajmować się państwem i śmiali się z niego, a teraz nagle płaczą za nim i wstawiają "znicze" na nk.
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:03   #128
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Co do nagonki na Voona, ja podzielam jego zdanie, strata Kaczyńskiego wyjdzie nam na dobre. Szkoda większości załogi, ale ja np. po Gosiewskim płakać nigdy nie będę.
Co innego nie płakanie za kimś, a co innego cieszenie się z czyjejś śmierci (ty chyba prezentujesz oba stanowiska). Dzizas, tępota ludzka nie zna granic.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:03   #129
~>Salmon<~
Użytkownik Forum
 
~>Salmon<~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vartuis
Profesja: Knight
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
~>Salmon<~ ma numer GG 7143677
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał (nie czytałem wszystkiego) ale czy nie uważacie, że ta żałoba to bardziej pokazówka niż prawdziwa pokora? Wiem, że zginęło wiele ważnych osobowości, ale codziennie świat traci sporo więcej ludzi a wszystko idzie swoim torem...
Nie jest to na pokaz, bo każdy zdaję sobie sprawę, że nastąpi kryzys w państwie, oczywiście ciągłość władzy zostanie zachowana, ale chaos będzie panował jeszcze przez wiele tygodni.

Cytuj:
Co do nagonki na Voona, ja podzielam jego zdanie, strata Kaczyńskiego wyjdzie nam na dobre. Szkoda większości załogi, ale ja np. po Gosiewskim płakać nigdy nie będę.
Nigdy nie popierałem Kaczyńskiego , a Gosiewskiego uważałem za chodzącą pokrakę, ale pisanie że wyjdzie to nam na dobre albo że to jest dobra nowina jest niesmaczne i wyjątkowo głupie.
__________________
Podpis
~>Salmon<~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:08   #130
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
A dużo, chłopczyku. Najpierw ludzie na prezydenta wyklinali, że nie potrafi zajmować się państwem i śmiali się z niego, a teraz nagle płaczą za nim i wstawiają "znicze" na nk.
Wiele osób chciało żeby odszedł, ale nie w taki sposób. Osobiście zachowam żałobę w sobie, ale nie będę za nim płakał.
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:24   #131
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Wiele osób chciało żeby odszedł, ale nie w taki sposób. Osobiście zachowam żałobę w sobie, ale nie będę za nim płakał.
Każdy musi kiedyś umrzeć. Ale nie to miałam na myśli. Skoro najpierw go nie chcieli to dlaczego teraz udają, że im szkoda?
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:26   #132
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

ta tragedia po prostu pokazała jak nie udolni jesteśmy. Ledwo trzy lata temu była katastrofa pod Mirosławcem, dzisiaj podobna sytuacja. Widać że zamiast zapobiegać takiemu zdarzeniu jak to miało miejsce w Mirosławcu rząd nie podjął nic, więc skutek widzimy dzisiaj. W ogóle kto lata dzisiaj radzieckimi samolotami...
@edit
do ludzi wierzących w teorie spiskowe. Ludzie ogarnijcie te łby swoje to Polska i jakieś 'spiski' nie istnieją.
do ludzi na*******ających spam na różnych portalach społecznych. Żałobę trzyma się w sercu, pamięć po straconych pozostaje w naszej głowie.
__________________
"Real power can't be given it must be taken"

Ostatnio edytowany przez Evil Maul - 10-04-2010 o 16:40.
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:41   #133
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
A dużo, chłopczyku. Najpierw ludzie na prezydenta wyklinali, że nie potrafi zajmować się państwem i śmiali się z niego, a teraz nagle płaczą za nim i wstawiają "znicze" na nk.
Jesteś w stanie udowodnić, że ci sami ludzie, którzy na niego psioczyli teraz wystawiają mu znicze? Jeśli nie - przeproś.

Cytuj:
Co innego nie płakanie za kimś, a co innego cieszenie się z czyjejś śmierci
Jakim prawem mówisz mi, co może mi sprawiać radość, a co nie? To może od jutra będziesz decydował, w co mam się ubrać, co mam jeść?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:44   #134
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

a mnie ciekawi jedna rzecz, dziś miał być u nas pierwszy mecz wiosenny , czy został on odwołany? bo nie chce mi się w ciemno iść na stadion.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:47   #135
samna777
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmmm... szczerze? nigdy nie dowiemy się co sie stało tak naprawdę.. czy to był faktycznie wypadek, czy tez może zamach... możemy jedynie spekulować. ale żadne kłotnie, spory i obrzucanie się wyzwiskami tu nie pomogą..


w każdym bądź razie.. wg mnie.
1] jaki samolot po zahaczeniu o drzewo wybucha i rozpada się na kawałki?? rozumiem że uderzył w ziemie ale.. podchodził on do lądowania i jego prędkość była mniejsza.. więc co by było gdyby jego prędkość była większa?? znikłby czy co?
2] dlaczego jednym samolotem leciały takie "szychy" Polski? dlaczego zostali umieszczeni w jednym samolocie?
3] dlaczego Rosjanie zastanawiają się nad przyjęciem polskich naukowców do badań nad ciałami i dochodzeniem w sprawie?

media mogą pokazywać wiele.. ale kto mediom mówi całą prawdę??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:48   #136
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Okoliczności wypadku są conajmniej dziwne.

Popatrzcie, elita polskiej polityki zginęła w wypadku lotniczym czyli ci którzy najbardziej zacierali ruskom nosa... Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby nie powiązać faktów,do tego ruscy nie pozwalają sie zbliżać do samolotu... Wszystko na jedno wychodzi.

I raczej wątpie że to awaria samolotu, a wątpie też w to że piloci którzy przelatali kilkaset godzin (lub więcej) popełnili tego stopnia błędy, przecież ich tam było 4 ludzie to nie epoka edwarjańska że za drążkiem lata jeden małodoświadczony pilot.

Nie tyle szkoda prezydenta co wszystkich innych 60 ważnych osób naszego kraju.
Świeczka dla nich.[*]

@edit
Nie będe obrażał niepełnosprawnych. ;p

Ostatnio edytowany przez janek@ - 10-04-2010 o 16:54.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:57   #137
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
Każdy musi kiedyś umrzeć. Ale nie to miałam na myśli. Skoro najpierw go nie chcieli to dlaczego teraz udają, że im szkoda?
Chęć zmiany prezydenta nie oznacza jego śmierci. Trzeba umieć rozróżnić niektóre sprawy. Nie chcieli Kaczyńskiego jako prezydenta, ale to nie oznacza, że nie chcieli go jako człowieka.
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 16:58   #138
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
@voon
Psy można wieszać na kimś za jego pracę, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał śmierci tej osoby. Ja nie lubiłem systemu jaki nam przedstawił nasz prezydent, jego pomysły też do mnie nie przemawiały, ale nigdy bym mu nie życzył śmierci. To wielka strata bo po mimo tego, że jego pomysły mi nie odpowiadały, to był on człowiekiem, który mógł wiele zmienić. Jak zresztą cała elita, która leciała tym samolotem. Bardzo lubiłem panią prezydent, bo była bardzo skromna i wyważona w swoich wypowiedziach.
Ja również nie życzyłem mu śmierci. Co nie zmienia faktu, że go nie lubiłem. Nie lubiłem go i uważałem go za złego prezydenta (co w sumie nie jest tylko moją paranoją). Jeśli mam do kogoś taki stosunek to jak mam się smucić po jego śmierci? Oczywiście, nie był to wielki wybuch radości przed ekranem i skakanie pod sufit, po prostu cieszę się, że tak destrukcyjna osoba nie żyje i już nic nie schrzani. Argument na poziomie, że mógł zmienić wiele jest kiepski, bo, nie szukając dobrego przykładu, facet z karabinem na koncercie również może zmienić wiele. Szkoda może mi być jego rodziny, która widziała w nim coś więcej niż ja, albo zupełnie inaczej go widziała. Oczywiście, zginęło dużo innych ludzi, którzy 'coś znaczyli', jak choćby właśnie Maria Kaczyńska, która była miłą, skromną kobietą, ale co im po moim 'szkoda', skoro ich nawet dobrze rozpoznać się nie da. Jakoś specjalnie szkoda mi się nie zrobiło, bo nie tyle osób umiera dziennie. Ale ludzie chcą igrzysk, wielkich niewielkich bohaterów, którzy nie wiadomo jak bardzo beznadziejni mogliby być za życia, po śmierci będą duma i autorytetem.

Tak swoją drogą, tylko 'Debil', 'Turbo idiota' i jakieś pytanie stronę wcześniej? Gdzie urażona polska duma?
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:05   #139
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Jakim prawem mówisz mi, co może mi sprawiać radość, a co nie? To może od jutra będziesz decydował, w co mam się ubrać, co mam jeść?
Zapomniałeś jeszcze zacytować, gdzie to zrobiłem o.0. Wyrażenie opinii, że cieszenie się z czyjejś śmierci (tym bardziej prezydenta RP) jest idiotyzmem, nie ma nic wspólnego z tym, co tam sobie napisałeś. Serio masz aż tak słabą umiejętność interpretowania postów, czy tylko próbujesz napisać byle co?

Napisz mi jeszcze coś mądrego, że serio kazałem ci "coś tam", to już totalnie wyjdę z założenia, że nawet nie warto jest czytać twoich postów.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 10-04-2010 o 17:10.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:10   #140
Disseny__
Użytkownik Forum
 
Disseny__'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2008
Lokacja: Z nienacka.
Wiek: 27
Wpisy bloga: 9

Posty: 189
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Disseny__ ma numer GG 10165026 Send a message via Skype™ to Disseny__
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Jesteś w stanie udowodnić, że ci sami ludzie, którzy na niego psioczyli teraz wystawiają mu znicze? Jeśli nie - przeproś.
Przepraszam, że nie przyprowadzę do Ciebie mojego znajomego. >.>
Ale, jak myślisz, czy naprawdę WSZYSCY ludzie którzy mają w opisach na gg wirtualne znicze, tak kochali prezydenta?
__________________
....
Disseny__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:44.


Powered by vBulletin 3