Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-04-2010, 17:10   #141
Maciek418
Użytkownik Forum
 
Maciek418's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Albinovof
Profesja: Elder Druid
Gildia: Unquanion
Świat: Candia
Poziom: 133
Poziom mag.: 70
Maciek418 ma numer GG 9822963
Domyślny

Lech w swojej bezradności też był sympatyczny, zawsze z pamięci starał się mówić. Maria Kaczyńska mimo, że miała dużo pieniędzy z mężem mówiła skromnie, że sami przygotowywują potrawy wigilijne, wielkanocne Będzie to wielka strata dla Polski, ale "Polak mądry po szkodzie"
Maciek418 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2010, 17:13   #142
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał (nie czytałem wszystkiego) ale czy nie uważacie, że ta żałoba to bardziej pokazówka niż prawdziwa pokora?
Polska narodowa skłonność do spektakularnych i pustych wybuchów żalu. Po śmierci papieża było dokładnie to samo, tylko na ciut większą skalę.

Cytuj:
1] jaki samolot po zahaczeniu o drzewo wybucha i rozpada się na kawałki?? rozumiem że uderzył w ziemie ale.. podchodził on do lądowania i jego prędkość była mniejsza.. więc co by było gdyby jego prędkość była większa?? znikłby czy co?
Gdyby była większa - zmniejszyłaby się prędkość opadania i być może udałoby się poderwać samolot do lotu.

Cytuj:
Popatrzcie, elita polskiej polityki zginęła w wypadku lotniczym czyli ci którzy najbardziej zacierali ruskom nosa... Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby nie powiązać faktów,do tego ruscy nie pozwalają sie zbliżać do samolotu...
Strefa jurysdykcji ruskich - oni zajmują się zabezpieczeniem wraku. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby zakładać, że rozniosą oni kordon ochronny i zaczną zapraszać każdego w pobliżu żeby sobie ciała pooglądał.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:21   #143
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Jakim prawem mówisz mi, co może mi sprawiać radość, a co nie? To może od jutra będziesz decydował, w co mam się ubrać, co mam jeść?
Minimalna godnosc ludzka nie jestesmy zwierzetami
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:32   #144
Seereek01
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a mnie ciekawi jedna rzecz, dziś miał być u nas pierwszy mecz wiosenny , czy został on odwołany? bo nie chce mi się w ciemno iść na stadion.
Ja miałem mieć dzisiaj mecz i odwołali =/.

Top:
Ja pierdole.. Przed śmiercią każdy się z niego nabijał ( w tym ja). Przeróbki na YT, Piosenki, że się go zabije, Niemiecki (?) artykuł o ziemniakach... A teraz wódz Polski dla małoletnich kurw. Mi osobiście jest smutno z powodu śmierci kilkudziesięciu typa ale płakać nie będę...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:41   #145
Canaton
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2010

Posty: 3
Domyślny

Samolot nie podnosił się pionowo. Skręcał jednocześnie, w tym przechyle zahaczenie o drzewo wytrąciło go z toru lotu i łup.

Zresztą prawda jest taka, że teraz wszyscy, albo płaczą, wyśmiewają, teorie spiskowe wysnuwają, a za kilka dni wszyscy o tym zapomną.
Canaton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:42   #146
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Strefa jurysdykcji ruskich - oni zajmują się zabezpieczeniem wraku. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby zakładać, że rozniosą oni kordon ochronny i zaczną zapraszać każdego w pobliżu żeby sobie ciała pooglądał.
Czepiasz się, nie miałem na myśli zwykłch szarych ludzi tylko naszych specjalistów od takich zdarzeń i nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie jest oczywistym że tym samolotem powinni się zając tylko i wyłącznie nasze polskie służby... znając życie tak nie będzie, a czerną skrzynkę pewnie "rumy ukradły".

@edit
O znaleźli skrzynkę, czekamy.

@editx2
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Znal...o-2122201.html
Już nie mam pytań.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 10-04-2010 o 17:47.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:47   #147
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Mogłem się domyślić, że na tym, jak i na kilku(nastu) innych forach pojawią się słowa żalu, skruchy, oraz słów otuchy dla każdego, któremu ta sytuacja nie wydała się byle czym. Jednakże jak wszystko - spotyka się to z krytyką. Zrozumcie, to, że nie lubiliście prezydenta, mnie osobiście nie interesuje, mogliście wrzucać przeróbki na yt, demotywatory z nim i obrażać w każdy możliwy sposób, ale bądźcie ludźmi. Pomyślcie, jaką tragedie musi przeżywać córka pary prezydenckiej, kościół po stracie duchownych, ale co najważniejsze-MY jako państwo, które straciło "głowę" i jesteśmy bezbronni. Zginęli wszyscy głównodowodzący naszej armii.

Fakt faktem, teraz coraz więcej pojawia się ludzi, którzy boleją nad ich śmiercią, ale spójrzcie na takie głupie demotywatory. o godzinie 10 rano, 11 stron było wypełnionych zdjęciami Lecha Kaczyńskiego (co najzabawniejsze- część z nich przedstawiała jego brata) i różnymi bolejącymi komentarzami. i po co to wszystko? żeby zdobyć kilka punktów. Tak naprawdę tym ludziom chodzi o to, żeby być w centrum uwagi. Nie zdziwię się, jeśli jutro zostanie wyprowadzona seria zniczy z podobizną byłego prezydenta. Wszystko dla kasy i sławy.

Nie da się jednak odpędzić od tych teorii spiskowych. W mojej głowię też różne się kłębiły. Czy to nie dziwne, że w samolocie zginęła cała elita Polskiego zarządzania? gdyby ktoś nas teraz zbombardował, to jesteśmy jak dziecko z rękami w nocniku. Że piloci nie posłuchali rozkazów z wieży i mimo wszystko na siłę starali się aż 4 razy podejść do lądowania? To wszystko tylko spekulacje. to, co robi każdy, wrzucając to na neta. Zwykła pokazówka, "a nóż trafię, i pochwalę się znajomym że miałem racje". Poczekajmy na oficjalne ustalenie, skrzynki zostały już odnalezione, więc to kwestia czasu, by odkryć, co się stało. Na tą chwilę, moglibyśmy się zastanowić, czy jesteśmy sercem wraz z rodzinami, którzy stracili swych bliskich, czy z polską rzeczywistością, czyli dwulicowością. (i nie zaprzeczajcie że Polacy nie są dwulicowi...)
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:48   #148
Canaton
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 04 2010

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Czepiasz się, nie miałem na myśli zwykłch szarych ludzi tylko naszych specjalistów od takich zdarzeń i nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie jest oczywistym że tym samolotem powinni się zając tylko i wyłącznie nasze polskie służby... znając życie tak nie będzie, a czerną skrzynkę pewnie "rumy ukradły".

@edit
O znaleźli skrzynkę, czekamy.
Jeśli dla ciebie tylko polskie służby powinny się tym zająć to jesteś zabawny. teren Rosji, oni tez maja tam dostęp i jako, że jest to ich teren to oni pierwsi sprawdzają, a potem resztę dopuszczą.
Canaton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:49   #149
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
@edit
O znaleźli skrzynkę, czekamy.

@editx2
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Znal...o-2122201.html
Już nie mam pytań.
No już mialem na ciebie skur**ć. ^^

@topic

Nie mam słów, tragedia, szczególnie, że ja chciałem go jako prezydenta.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 17:56   #150
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Ok, re. Na początku mała rada - darujcie sobie dzisiaj kino, nie puszczają trailerów filmowych, a to jednak nie to samo.

Wiemy coś nowego? Czytając posty, widziałem informację o znalezieniu jednej z czarnych skrzynek, czy to prawda?
<edit>
No, doszło parę postów jak czytałem, rzeczywiście zostaje czekać, bo poza skrzynkami nie ma w tej chwili się czego chwycić.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 10-04-2010 o 18:01.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:00   #151
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Ok, re. Na początku mała rada - darujcie sobie dzisiaj kino, nie puszczają trailerów filmowych, a to jednak nie to samo.

Wiemy coś nowego? Czytając posty, widziałem informację o znalezieniu jednej z czarnych skrzynek, czy to prawda?
Znaleziono już obie. niedługo ma się rozpocząć analiza
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:01   #152
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez samna777 Pokaż post
2] dlaczego jednym samolotem leciały takie "szychy" Polski? dlaczego zostali umieszczeni w jednym samolocie?
Dlatego, ze Polska nie posiada zbyt duzej floty dla VIPow. Ta, ktora jest w posiadaniu, jest mala i przestarzala. Oczywiste jest, ze wojskowi powinni leciec jednym samolotem, a cywile drugim. Najlepiej by bylo, gdyby rozbili to na 3 lub nawet 4 samoloty. Ale wyobrazasz sobie naglowki w fakcie, superexpressie itd? "PREZYDENT KREZUS LATA 4 SAMOLOTAMI!"

Z podobnego powodu nie kupiono nowych samolotow - woleli latac starym, niz dac sobie przykleic latke rzadu, ktory wydaje pieniadze "na wygody zamiast na emerytow" (znowu fakt).

Podsumowal to Kwasniewski - w Polsce nie bylo jeszcze rzadu, ktory rzadzil dluzej niz 4 lata.
Rok pierwszy - rzad cieszy sie, ze w ogole sa samoloty.
Rok drugi - rzad dochodzi do wniosku, ze trzeba je wymienic.
Rok trzeci - rzad ich nie wymienia w obawie przed opozycja i opinia publiczna.
Rok czwarty - rzad ma tak niskie notowania, ze macha na to reka i pozostawia to nastepnej ekipie.



Ps. Do wszystkich, ktorzy nie potrafia zachowac standardow kulturalnej rozmowy (szczegolnie Voon i Yoh Asakura) - jesli nie potraficie z godnoscia wypowiadac sie o, badz co badz, waszym prezydencie i najwazniejszym obywatelu RP, a nawet nie potraficie zwrocic uwagi na to, ze ci, ktorzy zgineli w tym samolocie (zaczynajac od prezydenta, poprzez poslow, senatorow, wojskowych i duchownych, a takze przedstawicieli organizacji kombatanckich) tez sa ludzmi i nalezy sie im szacunek, to nie wypowiadajcie sie w tym temacie. Za kazdy post na zasadzie "ciesze sie, ze xx zginal" i podobne nagradzam dlugim banem. Mozna kogos nie lubic, mozna kogos nie oplakiwac, ale trzeba miec chociaz odrobine kultury w sobie, chamy.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 10-04-2010 o 18:02.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:05   #153
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Znaleziono już obie. niedługo ma się rozpocząć analiza
Analizować je będzie komisja z Putinem w składzie, także tego.................
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:06   #154
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
Analizować je będzie komisja z Putinem w składzie, także tego.................
Także "czego"? Rozwiń swoja myśl, jaka idiotyczna by nie była.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:07   #155
oOoMiKooOo
Użytkownik Forum
 
oOoMiKooOo's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2008
Lokacja: W Polsce

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Refugia
Świat: Refugia
Poziom: 28
Skille: :)
Poziom mag.: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Disseny__ Pokaż post
Przepraszam, że nie przyprowadzę do Ciebie mojego znajomego. >.>
Ale, jak myślisz, czy naprawdę WSZYSCY ludzie którzy mają w opisach na gg wirtualne znicze, tak kochali prezydenta?
Hah dokładnie. Mają te 'znicze' - bo mają to inni.
I nie mówicie tutaj o spiskach. Ruscy specjalnie sadzili drzewa, żeby nasz samolot o nie zahaczył? Błagam was...
__________________
oOoMiKooOo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:13   #156
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Wiem, że to trochę nie na miejscu ale...

HAHAHAHA!

Czytając posty o teoriach spiskowych nie mogłem inaczej zareagować. Tym bardziej, że argumenty były IDIOTYCZNE.

Nie lubiłem go. Szkoda, że umarł. W końcu był naszym prezydentem. Pomijam fakt, że to straszny obciach an arenie narodowej.. Lot starym samolotem zakończony rozbiciem się...
Najbardziej boli jednak strata tylu waznych ludzi.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:18   #157
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

To jest racja. Po tygodniu/tygodniach od katastrofy, kiedy wszyscy ochłoną, będzie to wstyd. Prezydenci giną raz na dziesiątki/setki lat, a nasz, wraz z innymi bardzo ważnymi osobami na pokładzie zginął w katastrofie lotniczej, podróżując jakimś starym tupolewem.

Eh, nigdy bym nie przypuszczał, że obudzę się w III RP, jak co sobotę o 13 i okaże się, że nie mam już prezydenta o.0. Pozostaje za ten miesiąc iść i zagłosować na Komorowskiego.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:18   #158
Mandaryniarz
Użytkownik Forum
 
Mandaryniarz's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2008
Lokacja: Wrocław.

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

Nikt jest doskonały, taki też nie był nasz prezydent. Mimo wszystko był dobrym prezydentem, patriotą, kochał swój kraj - co się najbardziej liczyć powinno. Kiedyś nawet mówił w jakimś wywiadzie ,że zawsze chciał zrobić coś dla Rzeczypospolitej. Jaki był taki był, teraz go nie ma, a szkoda bo potrafił "trzymać fason" i być tam gdzie być powinien. Co do samej katastrofy dziwne ,że w jednym wypadku zginęło tyle osobistości(szef IPN, prezes NBP czy najważniejsi dowódcy Wojska Polskiego). Jedno jest pewne - jeżeli ktoś pomógł w tej katastrofie, prędko się o tym raczej nie dowiemy.
__________________
Celesta thread.

Celesta.
Mandaryniarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:24   #159
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Także "czego"? Rozwiń swoja myśl, jaka idiotyczna by nie była.
Jeśli byłaby tam jakaś "ciekawa prawda" to tak czy tak się o niej nie dowiemy. Rzeczywiście trąci to teorią spiskową, ale nie tak jak na http://www.fanslask.pl/index.php?opt...=38:aktualnoci
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2010, 18:30   #160
Eipiq
Użytkownik Forum
 
Eipiq's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2010

Posty: 123
Domyślny

A wy dalej z tymi teoriami spiskowymi... Ja wam mówię, mam tajne informacje od moich anonimowych kolegów z rosyjskiego wojska, że w lesie stał oddział do zadań specjalnych i naparzał w nas samolot. To musi być prawda! Zróbmy krucjatę na Ruś!

Nie będą ruski odmawiać nam praw do naszego samolotu. Zostawmy ciała, nie gaśmy pożaru, niech dziennikarskie sępy ruszą do boju, zniszczą dowody, niech nasi specjaliści, których nie ma na miejscu ruszą do badań. Tak Polacy zjednoczmy się i wykopmy ruskich z miejsca naszej katastrofy. Nie będą Czerwonoarmiści dotykać ciał naszej elity!

To na pewno drugie morderstwo narodu ruskiego na polskiej elicie. Tak być nie może. Ruszmy na nich z bronią, trzeba wykryć ten spisek, ten ohydny zamach, to bluźnierstwo.

<Post doprawiony szczyptą ironii, bez kasowania poproszę.>

Ogarnijcie się. Ochłońcie. Włączcie myślenie. Dziękuje.
__________________
Zdeklarowany deista.
Eipiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:55.


Powered by vBulletin 3