Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-08-2009, 11:33   #41
Krakoww
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 02 2008
Lokacja: Krakow

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Melixaro
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

na moje bylo dobrze czabylo tego nie ruszac jak ktos wyzej napisal dodac tylko noobom servery no-pvp z 3 i by byl spokuj to nie poco naprawiac palec jak nie mamy doswiadczenia?wezmy odrazu cala reke!!!!
co do tego systemu jak ja to rozumiem maja byc punkty to mi sie podoba nie bd czabylo prowadzic statystyk fragow?aalbo zle zrozumialem a cipsoft powienien sie zastanawic bo juz miesiac minol pieniazkow mniej graczy mniej wiec chyba sprzydalo by sie szybciej to wprowadzic niz czekac do jesiennej latki?

ktos napisal wyzej ze zje... mu system run uhania itp.. coto by ci dalo jak bys mial recznie teraz?idz na wojne kazdy na bocie i tylko ty recznie i zgryt zebami ze nie ogarniasz zastanow sie tez nie bylem za tym ale jak boty wyszly to tylko daje legalna gre ludziom ktory nie uzywaja botow choc znam takie osoby co musza sobie leczenie ustawiac bo nie ogarniaja....
poprawilem se bledy

Ostatnio edytowany przez Krakoww - 02-08-2009 o 11:42. Powód: ortografia na wesolo
Krakoww jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2009, 12:35   #42
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

cipsoft dalej bedzie troszczyl sie tylko o hajs.
a glupi ludzie beda dalej grac i im ten hajs dawac.

zrozumcie ze oni pierdola to czy wam sie podoba czy nie, skoro gra wiecej ludzi a $ plynie to znaczy ze zmiany ida w dobra strone.

smutne.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10
Marna_Prowokacja jest offline  
stary 02-08-2009, 12:59   #43
Andrea
Użytkownik Forum
 
Andrea's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2005

Posty: 140
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marna_Prowokacja Pokaż post
cipsoft dalej bedzie troszczyl sie tylko o hajs.
a glupi ludzie beda dalej grac i im ten hajs dawac.

zrozumcie ze oni pierdola to czy wam sie podoba czy nie, skoro gra wiecej ludzi a $ plynie to znaczy ze zmiany ida w dobra strone.

smutne.
Cipsoft to firma, która jak inne firmy, muszą zarabiać. To chyba normalne.
A tobie radzę nie kupować żadnych produktów, w żadnym sklepie i gdziekolwiek, bo okażesz się głupkiem, który daje zarabiać jakimś firmom.
Sporo zmian w grze to propozycje, które wyszły od samych graczy.
Sam jesteś smutny.

Odnośnie wprowadzenia war systemu na światach n-pvp to narzekają tylko gracze z pvp, jakby to im w czymś przeszkadzało. Zazdrość?
__________________
Nie mam podpisu
Andrea jest offline  
stary 02-08-2009, 13:00   #44
Valas Hune
Użytkownik Forum
 
Valas Hune's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: Gorzów Wielkopolski

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Valas Hune ma numer GG 8818499
Domyślny

Ciekawe teraz co będzie się na n-pvp działo I tak dobrze, że ten system dotyczy tylko i wyłącznie ochotników. Jak najbardziej za.
Valas Hune jest offline  
stary 02-08-2009, 13:07   #45
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

czyli tak :

Tworze sobie druida na 30 poziomie co stawiam monki daje go do innej gildii niz moja wypowiadam "niby " wojne na rok zastawiam innym charem dojscie do treningu i moge trenowac przez caly czas bez ryzyka deada czy bana (no moze po 30 dniach xd) Jak dobrze ze w to cos nie grom xd
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 02-08-2009, 13:09   #46
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wylansowany Pokaż post
@Gelt
Na Non-PvP będzie możliwość tylko wojen między dwoma gildiami. Nie będzie czegoś w stylu PK, bo wtedy, owszem, byłoby to bez sensu. Tak przeciętny gracz będzie żył spokojnie, a gildie będzie mogły załatwiać sprawy między sobą. Wg mnie to dobrze.
Ale gracze wybierając non-pvp wiedzieli co robią. Żadnych wojen, walk, pk. To teraz niech mają to co chcieli. A sprawy mogą załatwiać tak jak do tej pory.. "KARAĆ". Jak chcą się wyżyć to pozostają świty pvp i pvp-e.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 02-08-2009, 13:15   #47
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrea Pokaż post
Cipsoft to firma, która jak inne firmy, muszą zarabiać. To chyba normalne.
A tobie radzę nie kupować żadnych produktów, w żadnym sklepie i gdziekolwiek, bo okażesz się głupkiem, który daje zarabiać jakimś firmom.
Sporo zmian w grze to propozycje, które wyszły od samych graczy.
Sam jesteś smutny.

Odnośnie wprowadzenia war systemu na światach n-pvp to narzekają tylko gracze z pvp, jakby to im w czymś przeszkadzało. Zazdrość?
jesli komus za cos place to wymagam od niego dobrej jakosci produktu.
ze wyszly od graczy to nie znaczy ze innym graczom maja sie podobac. i nie jest ich sporo.

Cytuj:
Sam jesteś smutny.
tak gdy czytam niektore wypowiedzi.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10
Marna_Prowokacja jest offline  
stary 02-08-2009, 13:21   #48
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Ale gracze wybierając non-pvp wiedzieli co robią. Żadnych wojen, walk, pk. To teraz niech mają to co chcieli. A sprawy mogą załatwiać tak jak do tej pory.. "KARAĆ". Jak chcą się wyżyć to pozostają świty pvp i pvp-e.
Nie, ludzie wybierali brak mozliwosci bycia rozwalonym przez random pk ALBO na wojnie. Wojna na ktora kazdy bedzie sie musial zgodzic i na dodatek bedzie mogl odejsc kiedy chce nie sadze zeby przeszkadzala duzej liczbie osob z npvp (komus bedzie jak zawsze), o to sie nie boj. Przecietny szary gracz nadal bedzie totalnie bezpieczny, nie liczac lurowania dopoki sam nie zmieni zdania.

Top: takie rozwiazanie jest juz w wielu grach online, nareszcie bedzie rowniez w tipjii chyba ze ludzie z elfbotpvp sie zjednocza i beda plakac cipom na forum.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 02-08-2009, 13:57   #49
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Skoro wybrałeś n-pvp to oznacza, iż nie chcesz konfrontacji. W jakiej postaci by nie była. To jest niesprawiedliwe w stosunku do gracz z pvp.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 02-08-2009, 14:06   #50
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Akurat ja wybralem ze wzgledu na brak unjusta za zabijanie i ciekawsze metody zabijania wiec nie jestem dobrym przykladem. Ale powiedzmy ze wiekszosc ludzi wybiera ten typ swiata, bo nie lubia obrywac. Pewnego dnia jednak taki ktos ma ochote sie pobic, a robienie chara na pvp od poczatku rownoznaczne jest z nuda expienia. Teraz bedzie mogl pojsc sie "wyzyc" i z tego zrezygnowac jak sie nabawi.
Czy to niesprawiedliwe dla ludzi z pvp? Moze i tak, ale wy wybierajac ten swiat wiedzieliscie na co sie decydujecie.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 02-08-2009, 14:11   #51
Valas Hune
Użytkownik Forum
 
Valas Hune's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2006
Lokacja: Gorzów Wielkopolski

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Valas Hune ma numer GG 8818499
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Skoro wybrałeś n-pvp to oznacza, iż nie chcesz konfrontacji. W jakiej postaci by nie była. To jest niesprawiedliwe w stosunku do gracz z pvp.
Niestety takie jest społeczeństwo, że zamiast cieszyć się, że oni też dostają coś fajnego, to wolą się wkurzać, że ktoś inny dostał trochę więcej. Muszę przyznać, że jest to pewna niesprawiedliwość, a pokrzywdzoną stroną są gracze na serverach PVP. Jednak czy oni odnoszą jakieś konkretne straty? Nie. System wojen mają też u siebie, a servery n-pvp nie ingerują w ich życie w żaden sposób. Gracze na n-pvp niech załatwiają to między sobą i wykorzystują to co im dano jak chcą. Pvp niech się zajmie sobą.
Valas Hune jest offline  
stary 02-08-2009, 14:25   #52
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Bardzo się cieszę, iż macie o wiele lepsze możliwości do wbicia większego lvla, co za tym idzie zdobywanie pieniędzy które możecie wydawać na przeróżne questy, addony, outfity, pacc za gp. Dzięki temu możecie polować na inne potwory. W dodatku moje serce wręcz pęka z radości iż dostaniecie możliwość prowadzenia wojen, gdy już zdobędziecie wysoki poziom oraz zbierzecie dużo pieniędzy.

Wiem po co wybrałem pvp i tego nie żałuję. Nie żałuję bo dzięki temu mogę zaatakować gracza który mi przeszkadza lub wziąć udział w wojnie. Non-pvp tego by mi nie dało.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 02-08-2009, 14:33   #53
Andrea
Użytkownik Forum
 
Andrea's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2005

Posty: 140
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marna_Prowokacja Pokaż post
jesli komus za cos place to wymagam od niego dobrej jakosci produktu.
I słusznie, ale płacisz i dalej jesteś tym głupkiem, który daje komuś zarobić.
Jeśli chodzi o Tibie, to wcale nie jest wysokiej jakości produkt, ale też cena nie jest wcale wygórowana (dla takiego Niemca, Szweda czy Japończyka to są grosze).A jeżeli ktoś to chce kupić to jego prywatna sprawa i ty mu tego nie zabronisz.

Cytuj:
Pvp niech się zajmie sobą.
Oni już się sobą zajęli. Przecież ten obecny system PvP to nic innego jak zasługa płaczących i narzekających graczy z PvP.
__________________
Nie mam podpisu
Andrea jest offline  
stary 02-08-2009, 14:40   #54
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Skoro wybrałeś n-pvp to oznacza, iż nie chcesz konfrontacji. W jakiej postaci by nie była. To jest niesprawiedliwe w stosunku do gracz z pvp.
Tak jak myślałem.

Przemawia tu zazdrość, bo nasze serwy staną się lepsze.

Cóż, to jak z updatem profesji. Raz jedna miała dobrze, raz druga. Życie Gelt.
Erhion jest offline  
stary 02-08-2009, 15:03   #55
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrea Pokaż post
I słusznie, ale płacisz i dalej jesteś tym głupkiem, który daje komuś zarobić.
Jeśli chodzi o Tibie, to wcale nie jest wysokiej jakości produkt, ale też cena nie jest wcale wygórowana (dla takiego Niemca, Szweda czy Japończyka to są grosze).A jeżeli ktoś to chce kupić to jego prywatna sprawa i ty mu tego nie zabronisz.



Oni już się sobą zajęli. Przecież ten obecny system PvP to nic innego jak zasługa płaczących i narzekających graczy z PvP.
nie. glupim jest ten ktory placi za bubla, bo jest uzalezniony, bo koledzy maja a on nie, bo ma za duzo pieniedzy, powodow jest duzo.



ale nie dla polaka.
niech kupuje to jest jego problem.
a moja prywatna sprawa jest to ze uwazam go za glupka.

narzekajacych 10 latkow ktorzy nie wiedziec czemu wybrali tibie, ktora wydawala sie gra prosta, jaka jest (a raczej byla) naprawde dowiedzieli sie pozniej padajac od 10 osob bedac Bogu ducha winnym spokojnym tibijczykiem.

/ co do npvp to im nie zazdroszcze bo i tak grac nie potrafia. ich pvp bedzie na poziomie kupionych z allegro charow.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10

Ostatnio edytowany przez Marna_Prowokacja - 02-08-2009 o 15:06.
Marna_Prowokacja jest offline  
stary 02-08-2009, 15:23   #56
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erhion Pokaż post
Tak jak myślałem.

Przemawia tu zazdrość, bo nasze serwy staną się lepsze.

Cóż, to jak z updatem profesji. Raz jedna miała dobrze, raz druga. Życie Gelt.
Lepsze? Staną się idealne. Trudno, przenieść się tam i tak nie zamierzam.

Tu troche przykład z profesjami nie pasuje. Teraz serwery są mozna powiedzieć.. Równe. Na non-pvp lepszy exp, na pvp.. No samo pvp. Jakie by nie było. A teraz?

Ps. Może non-pvp przemianują na OTS?
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 02-08-2009, 15:46   #57
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Lepsze? Staną się idealne. Trudno, przenieść się tam i tak nie zamierzam.

Tu troche przykład z profesjami nie pasuje. Teraz serwery są mozna powiedzieć.. Równe. Na non-pvp lepszy exp, na pvp.. No samo pvp. Jakie by nie było. A teraz?

Ps. Może non-pvp przemianują na OTS?
Idealne? Nadal nie bedzie mozna wywalac ludzi z expa metoda z pvp, tylko tradycyjna metoda "zluruj co sie da" co nie zawsze dziala. Na npvp akurat nie zawsze jest lepszy exp, jesli na pvp jestes superkozakiem to mozesz przeganiac innych i sam miec prawie kazde expo.

A tak poza tym, moze czas zeby ludzie z pvp przenosili sie na npvp zeby sie pobawic, a nie na odwrot jak to zawsze do tej pory bylo?
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 25-08-2009, 00:08   #58
Alaron
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 07 2009

Posty: 3
Domyślny

to nie do końca prawda że pvp jest pokrzywdzone... Musimy patrzeć w przeszłość. W niedawnym update'cie pvp dostało black skule oraz Ulepszyli pz [to u wszystkich ale na non-pvp mniej przydatne] mówmy co chcemy ale nie można powiedzieć że o pvp i e-pvp zapomniano.

Jak na mój gust to powinni zrobić na tibia.com 1 wielkie głosowanie obowiązkowe [nie da sie zalogować bez oddania głosu] i wyszło by co naprawdę ludzie o tym myślą.

Zresztą nie zależnie jak się w tym temacie obrzucimy błotem... Jak będziemy wołać o pomstę do nieba... Zwyzywamy Chip soft to i tak to nic nie pomorze, nic nie zmieni taka jest była i będzie prawda... to jest na prawdę smutne... [a może po prostu straciłem wiarę ]

Ostatnio edytowany przez Alaron - 25-08-2009 o 00:12.
Alaron jest offline  
stary 25-08-2009, 00:24   #59
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

hah juz widze te kolejki na swiaty non pvp :d a na pvp po 150 osob bedzie gralo hahah ten cipsoft oszalal zebyscie sie nie zdziwili ze za nie dlugo zrobia ze wszystkich swiatow non pvp :d hahahah

up@ haha takie glosowanie na 1000% bylo by za tym zeby zrobic te wary na non pvp popatrz ile ludzi gra na non pvp a ile na pvp~~
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates

Ostatnio edytowany przez Brtek00 - 25-08-2009 o 00:26.
Brtek00 jest offline  
stary 25-08-2009, 02:20   #60
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Światów pvp jest znacznie więcej niż non-pvp. Na pvp gra znacznie więcej ludzi, tak trudno to policzyć?
Virlan jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:00.


Powered by vBulletin 3