Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-03-2010, 19:35   #1
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny Nabór na adminów - podania.

Witam graczy naszego serwera!

Jak wiecie, zorganizowaliśmy wybory. Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, oraz masz dużo czasu wolnego na pilnowanie porządku, napisz swoje podanie! Pragnę zaznaczyć, że nie szukamy osób, które po otrzymaniu admina pograją 2 tygodnie i tyle będzie ich widać. W podaniu proszę zastosować się do poniższego wzoru:

Cytuj:
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Podania będą zbierane przez około tydzień.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 18-03-2010 o 19:44.
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2010, 20:23   #2
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

1. Radosław, 21, studiuję
2. Gram od początku powstania servera, miałem admina na kilku innych, które nie istnieją, grywam aktywnie.
3. Nie byłem karany, admini sami wiedzą, czy mają ze mną zatarg. Mnie nic nie wiadomo.
4. Wystarczająca - AMX nie jest skomplikowany.
5. Podobają niektórzy ludzie grający, irytują mnie niektóre mapy (te z błędami zwłaszcza) i kurczaki.
6. Uważam, że zna mnie większość administratorów, wiedzą na co mnie stać i czy warto ze mną współpracować. Nie mam zamiaru się nad wyraz produkować, bo sądzę, że oceniliście mnie już wewnętrznie przez ten czas, który gramy/graliśmy ze sobą.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...

Ostatnio edytowany przez Radix - 18-03-2010 o 20:26.
Radix jest offline  
stary 18-03-2010, 21:00   #3
markossjm
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 03 2010
Lokacja: Małopolska

Posty: 9
Domyślny

1. Marek, 18lat, chodzę do technikum.
2. w CS'a gram prawie 3lata moj nick markos[sjm], nie posiadam
3. w grze nigdy, ale w konflikcie byłem z Rybą. ale już się zmieniłem
4. dobra
5. podoba mi się atmosfera, ludzie którzy graja, nie podobają mi się niektóre mapy ale da się przeżyć.
6. długo gram u was, wiecie jak gram jak się zachowuje, ale to od was zależy czy dacie mi szanse adminowania a jeśli dacie, to was nie zawiodę pozdrawiam !
markossjm jest offline  
stary 19-03-2010, 20:13   #4
Sinotes
Użytkownik forum
 
Sinotes's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2009
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 8
Stan: Niegrający
Sinotes ma numer GG 12383563
Strzałka Siemqa!

Witam!
1. Łukasz <>18 lat <>liceum (biol-chem) <> Piłka nożna/nauka/CS
2. Gram już spory okres czasu :No steam - jakieś półtora roku
:Steam -koło roku.
*Na Cs.tibia.pl gram od początku kupna konta steam ,zawsze jako KARTOFELEK!
*Moje doświadczenie w Administrowaniu serwerów:miałem jeden taki zaszczyt na Kopytko.org (NS+S) dopuki nie kupiłem Steam'a oraz zaczęcia grania na CS.tibia.pl.
3. AMX 9/10
4. Server jest tym na którym gram najcześciej (prawie zawsze ,gdy gram w Counter'a) a gram dlatego ,że przyciaga wiele ludzi ,którzy juz w Cs'a grać umieją .Nie wiem jak to nazwać ale server ma w sobie to coś co przyciaga.
-Administratorzy wiedzą kiedy można pokrecić beczką.
-Nie ma zbędych opcji typu widać zaraz po strzale ile przeciwnikowi zabraliśy pkt życia
-Ma w sobie ogromną prostote tę ,przez którą pokochaliśy Cs'a
-----------------------------------------------------------------------
- Nie podoba mi się tylko ofensywne nastawienie innych graczy do innych (przecież ma być to przyjemność).
- Można by było dać jakieś fajne dzwięki np po pokrojeniu kogoś nożem czy po wygranej rundzie cos jak "Polska do boju wzywa nas" to odpręża a sever jest >>TP relax<<
5. Jestem osobą która cos o tej grze wie ,znam już ludzi grających aktywnie. Ostatni wynik w ranku >31< COŚ zawszę moge wnieść.

Ostatnio edytowany przez Sinotes - 28-03-2010 o 13:28.
Sinotes jest offline  
stary 19-03-2010, 22:52   #5
Shogun123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2009

Posty: 6
Domyślny Podanie o: admina

Cze
Nick z gry: Shogun(Łukasz)
Staż gry: 2.5 lata
Wiek: 18 lat
Zainteresowania:cs .deska .
Czas spędzany w grze:w soboty i niedziele to ile sie da w tygodniu to 1-3 h.(na serwie gram od 1 roku chyba )
Swoja ocena znajomości AMXX: słabo (rcon bardzo dobrze)Miałem server 3 miesiące.
Spróbował bym namówić na mapy standardowe czyli de_dust2,de_nuke itp aimy wywalił (bo wszyscy wychodzą) i zostawił bym mapy awp_india scoutzknivez a te kurczaki mogą ale nie musza po przypominają server 4fun
Dlaczego właśnie ja: lubię porządek na serwerze .

Ostatnio edytowany przez Shogun123 - 20-03-2010 o 09:36.
Shogun123 jest offline  
stary 20-03-2010, 14:10   #6
Savan
Użytkownik Forum
 
Savan's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2009
Lokacja: Rzeszów

Posty: 24
Imię: Savan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Deduwa
Świat: Azura
Poziom: 80
Poziom mag.: 55
Domyślny

1. Witam, nazywam się Miłosz, jestem z Rzeszowa - stolica podkarpacia. Moja twarz kryję się pod nickiem m8, jestem koleżeński, potrafię się dzielić fragami, czasami troszkę przeklinam, ale mogę się opanować :*, chodzę do szkoły średniej, rocznikowo mam lat 18, zajmuję się niczym.
2. Moja kariera w CS'a rozpoczęła się bodajże w 2002 roku, grałem od V klasy podstawówki, po trzech latach wymiatania i łojenia dup gra mi się znudziła, później wróciłem na pół roku i znów przerwa. Tak do dziś. Admina miałem dwa razy w życiu, na Krwawej Uazni i na serwerach Qtasów. Pozdrawiam Droma :*
3. Ryba mnie nie lubi, ale staram się z nim rozmawiać grzecznie, dziś mi powiedział nawet, że u niego wszystko w porządku ))))
4. Mogę se ogarnąć commandmenu.
5. Można rzec wszystko all right, ale moglibyście dodać zamiast rundy rozgrzewkowej, jakąś runde kur (:
6. Jak ludzie zobaczą, że mam adma to będzie pierdolnięcie.

Ostatnio edytowany przez Savan - 20-03-2010 o 14:11.
Savan jest offline  
stary 20-03-2010, 14:13   #7
sin^
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Michał, 19, Uczę się.
2. W CS'a gram około 5 lat ,na serwerze od ~2 lat. Nick jaki miałem to 'sin' aktualnie gram na 'szczesliwie wesoly'.
3. Nie.
4. 6/10
5. Przede wszystkim ilość osób ,które obrażają bez powodu. Wszystko mi sie podoba
6. Myślę, że jestem jedną z dłużej grających osób na tym serverze. Znam tu większość graczy i myślę ,że można mi zaufać
 
stary 20-03-2010, 15:56   #8
kambos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny nabor adminow

1. Siemanko z tej strony kamil lat 19 na codzień się uczę a w weekendy pracuje lubię też grać w piłkę nożną oraz siatkówkę...
2.Gram od czterech lat około!Na tym serwerze praktycznie od początku jego istnienia ... nie posiadam admina na żadnym serwerze dlatego tym bardziej jestem zainteresowany! a mój nick to oczywiście VODKA BOLS
3. nie byłem karany ponieważ zachowuje kulturę oraz staram się przestrzegać wytyczonych zasad! ogólnie mam dobre stosunki z adminami
4.średnio ale doczytam jeszcze
5.Podoba mi się to że jest wysoki poziom oraz można dogadać się z współgraczami chciałbym przede wszystkim wstawić jakąś ciekawą muzyczkę przy rozpoczęciu mapki oraz po zakończonych rundach...ogólnie nie mam zastrzeżeń do serwera mapek jest dużo głosowania są co do zmiany mapy..tak więc jak pisałem wstawił bym tą muzyczkę żeby było ciekawiej
6. hmmm dlaczego ja?! może dlatego że mam dobre kontakty z adminami,dobrym poziomem reprezentował bym ten serwer, jeśli chodzi o kulturę oraz umiejętności jakie posiadam w grze counter-strike i jeszcze jedna sprawa jest taka żę czasami na serwer wchodzą ludzie których nie interesuje rywalizacja w grze tylko chęć popsucia wszystkim dobrej zabawy... wiecie o co mi chodzi miłego wybierania adminów i do zobaczenia na serwerze ach bym zapomniał od około pół roku zawsze jestem w top 15 i moje ostatnie wyniki to jak dobrze pamiętam 2,3,5,3 miejsce mogli byście mi dać szansę

Ostatnio edytowany przez kambos - 20-03-2010 o 16:06.
 
stary 20-03-2010, 17:34   #9
.1nvers
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ja

Dzień dobry. Na wstępie mówię! nie proszę się o admina, sprawdzam czy byśta chcieli. Z chrztu imię otrzymałem niezwykle zacne, mianowicie Łukasz (wszystkie dupy szczają jak usłyszą to imię, ale mniejsza o to). Mam 21 lat. Pracuję sobie. W cs'a gram od łohohoho i jeszcze dłużej od kiedy opanowałem do perfekcji narząd ruchu kończyn górnych, czyli około 8 lat. U was troszku gram, dość często. Nicka mam .1nvers. Nie posiadam. Dostałem od ch... banów za "czity" paranoja co się z tym światem dzieje, a u was nie przypominam sobie (sorry dzisiaj za rzut HE na awp_wall, nie wiem na ile bo w konsoli nie jest napisane). Nie jestem w konflikcie z żadnym z adminów, O. Umiem zmieniać mapy, kickować, banować i ładnie pisać na środeczku białymi literkami. Taka była moja znajomość AMX za dawnych czasów, teraz to nie wiem , ale bardzo szybko się uczę. Podoba/ją mi się dobre ustawienia serva, mam tu mały ping itd. Nie podoba mnie się nazwa, ale to taki szczegół, no dobra, duży problem Pomysły będę przedstawiał jak zostanę adminem, teraz nie będę na marne wykorzystywał mojej weny twórczej. Przekonać was mogę sobą, gram, widzicie jak się zachowuję i takie tam, pisać o sobie nie lubię i walić ściemy też. Na koniec, MÓJ INTERP TO 0.022! i odczep się jeden z drugim. A i lubię rozmawiać i proszę mnie nie uciszać! Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez .1nvers - 20-03-2010 o 17:37.
 
stary 20-03-2010, 22:33   #10
zafira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 01 2010

Posty: 4
Domyślny

1. Jakub, 16 lat ----> interesuje się rysowaniem, motoryzacją, grafiką komputerową, grami komputerowymi oraz językiem angielskim(ale to sztywno brzmi XD).

2. W CS'a gram około 5 lat... Na tym serwie chyba od września zeszłego roku (2009 gdyby kroś nie wiedział ). Mój nick w grze to E2rd Kiedys miałem admina na innym servie.

3. Raz... Ryba - Ty mi kiedys bana na godzinę dałeś xd Chyba wtedy miałeś gorszy dzień ^^ Ogólnie to było za kampienie chyba... W konflikcie raczej z żadnym nie jestem (chyba, ze o tym nie wiem ^^).

4. Adminem byłem dosć dawno, ale myślę, że w miarę szybko bym sobie przypomniał

5. W sumie serwer jest dobry... Teraz wprowadzono parę map - swietnie. Czasami za często potarza sie jedna i ta sama mapa, ale to zwykle późnymi wieczorami kiedy jest "walka" o gracza XD Ogólnie jest w porządku

6. A jak nie ja to kto niby inny??? Dobrze znam ludzi z serwa, raczej jestem dosć ostrożny w decyzjach no i nie nadużywam swoich przywilejów - nie cierpie jak ktos to robi..

No to chyba tyle Myślę, że dobrze sie zaoferowałem i czekam na wynik

POZDRAWIAM - E2rd
zafira jest offline  
stary 20-03-2010, 22:34   #11
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Jo, jak i Invers urodzilem sie we Wsi. Mojo rodzinno mieścina są Walidrogi. Ze chrztu dostałem imie Kamil (chocioż ksiądz loł w pory jak to słyszoł). Do niedawna byłem kaleką, teraz juz prawie w pełni sprawny fizycznie, chocioż czasami to mnie ząb z tylnego szerega napierdziela.
Chciołom tysz dodać, ze we ceesa to gram dosc czestawo, nawet owniem wam ranking. Kiedyś miałem papużke, ale dołem jej gume, co by robiła balony i umrzyła, no kur*a.
Kota tysz miołem, Mruczek sie zwał, ino skurczysyn bo błocie łazić lubiał, tom go raz z bratem w domestosie wyprali i skurczysynowi sie sierść wypadło. Długo już nie żył, bo jesc gnida nie chciał.
Poza tym, w csa gram dobry kawał czasu, od początku szczelołem do u was. Czasem to i nawet w głowe.
Amxa ogarniom, bo to moj drugi jezyk jest. U nas w Walidrogach, to nawet tramwaja mamy, nie to co w Gliwicach. Nawet asfalt mamy na główny drodze, ino na noc to chopy zwijaja, co by nam kury nie wydziobały.
Kiedyś to jo sie bił z jedym adminem, co sie zwoł Bebilon, ale ju jest dobrze, bo my sie nie spotykomy, nawet Kaktus mam nadziejo, ze mnie polubiał troszku od tamtego czasu.
Serwer wasz jest jedwabisty, u nas w Walidrogach, to wszystke chopy z remizy paczo jak grom i nawte czasem browara postawio za staty, wiec zmienioc to ja bych nic nie chcioł.

A tak na koniec dodam, ze adminowałem juz na serwerach Ster-gaming.pl
Do tej pory jestem administratorem serwera HNS, nigdy nie było na mnie zadnej słusznej skargi, wiec mam wrażenie, ze dobrze pelnie swoja funkcje.
Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, jak sie uprzec to moge nawet swoja frekwencje na serwerze poprawic
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]

Ostatnio edytowany przez Avallach - 21-03-2010 o 09:18.
Avallach jest offline  
stary 21-03-2010, 12:39   #12
Feniks_01
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Call meh

1. Marek, lat 21, student (administracja bezpieczeństwa) praca (przedstawiciel handlowy)
2. Nick "Feniks", jak długo gram w CS? Hmmmm.... non steam chyba jakies 2 lata tego było a na legalu to juz ponad 3 lata. U was gram nawet sie zdarza,ze czesto (pewnie zauwazyliscie
3. Bana dostalem chyba 2 razy w życiu, raz bo gdzies tam zabilem admina (ja tero on CT) a drugi raz to juz sam nie wiem... Pewnie za staty
4. Co mi sie podoba? Kadra administratorów A tak poważnie to serwer jest ok tylko teraz te kurczaki sa irytujace... Dobrze,ze teraz jest glosowanie na mape, tego brakowalo.
5. "jeżdżę szybko iż... lubię zapier...ać" Mam was przekonać do siebie? No to teraz czytać uważnie all bo nie bede powtarzał... PRZKONUJĘ WAS DO MNIE!!!
 
stary 21-03-2010, 16:05   #13
Golo_Ogrodowy
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Golodupiec Ogrodowy.

1. Michał, lat 17, nauka w Technikum Informatycznym
2. W CS'a gram jakieś 4 lata w tym ponad rok na steamie z małymi przerwami. Tutaj w sumie gram 3 miesiące, jak nie lepiej więc zdążyłem poznać większość graczy jak i adminów
3. Bany bodajże były, czy sprawiedliwe czy nie to w sumie nie pamiętam ;p Co do konfliktów to może był wcześniej z Rybą, ale szczerze przyznaje, sam czasem prowokowałem ;D
4. Miałem kiedyś swój serwer, admina na paru innych więc nie będzie problemu, w razie czego Uncle Google pomoże
5. Podoba mi się atmosfera, trochę co niektórych poznałem więc czasami podczas gry jest wesoło Co bym zmienił, hmm.. przydałby się jakiś AntyCheat. Fakt, grają u nas dobrzy gracze, ale czasem trafiają się tacy, gdzie nie wiadomo czy to cheater czy "skillowiec"
6. Znam dobrze zasady panujące tutaj, jeśli dochodzi do jakiś konfliktów między innymi to staram się być bezstronny. Większość mnie tutaj zna, gracze jak i administracja więc wiecie jaki jestem i nie ma co się rozwodzić

Ostatnio edytowany przez Golo_Ogrodowy - 21-03-2010 o 19:13.
 
stary 21-03-2010, 22:14   #14
Gubu
Użytkownik forum
 
Gubu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2009
Lokacja: ChoRzów

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Gubu ma numer GG 8261512
Domyślny

Cytuj:
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
Więc... Na imię mi Przemek. Syczaj, cicho. Lat mam 16, zajmuje się... No niczym w sumie. Moje życie jest puste jak... Jak szklanka. Która jest pusta.
Cytuj:
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
Nie ma co przedstawiać Ogólnie to pyka się tam kilka lat ale zawsze były i są jakieśtam przerwy. U was gram odkąd mam steama. Kampie pod nickiem JoB. Aktualnie nie posiadam admina na żadnym innym serwerze. No i takie tam...
Cytuj:
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
Raz sobie lece na aztecu w brame i JEB ni stąd ni zowąd ban na 5k min. Już miałem sięgać po żyletki, ale jakośtam się to wyjaśniło no i dostałem unbana. Miałem chyba jeszcze kiedyś bana od Ryby, ale pewien nie jestem. Z pamięciom u mnie ciężko. Aktualnie nie jestem w konflikcie z żadnym z administratorów. Chyba.
Cytuj:
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
Bardzo Dobra. Ogarniam na pamięć prawie wszystkie komendy.
Cytuj:
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
Cały serwer jest do dupy, dlatego na nim gram. No a tak na poważnie nic bym nie próbował udoskonalać, bo można przedobrzyć. Co za dużo to niezdrowo.
Cytuj:
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Bo jestem wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju

Ostatnio edytowany przez Gubu - 21-03-2010 o 22:16.
Gubu jest offline  
stary 23-03-2010, 11:09   #15
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

No nie 4 hp...

Wypracowanie Szifkowego stfora

Drogi rzehóju,
ostrzegam, zanim zaczniesz to czytać, upewnij się, czy jest z tobą wszystko ok. Jest to jedna i półtora stronnicy tekstu (nie znalazłeś w tym zdaniu żadnego błędu? NIE CZYTAJ!)... Za wszelkie późniejsze ubytki i błędy w pracy "musku" oraz choroby psychiczne odpowiadasz sam. Tekst nie testowany na zwierzętach, prócz moich rybkach neonkach :>
Ukryty tekst:
1.
Mam na imię Piotrek, wiosenek 16. Zajmuję się marnowaniem życia przed monitorem i skrzynką dobra (aka komputer). W uzależnieniu pomaga mi moja stara, brudna klawiatura i wymyty od potu szary lakier na mojej czerwono szarej myszce Manty, ale No nie 4 hp... mniejsza z tym.
Lubię tworzyć i nie publikować moich pixel artów, tworzyć gry w klikach (i ich nie publikować), nie przemęczać się, spotykać się z Kartoflem aka Ziutek aka Grabski/Graba. Rysowanie to moje hobby, jak i tworzenie animacji (z rysunków). Jestem kreatywny i mam jakże infantylne No nie cztpomysły.
Mam ograniczoną listę ulubionych gier:
Tribes Vengeance (gra upada... szkoda)
Liero
No nie?
Gusanos (klon Liero, gra dedła :< )
CS (jak na razie tylko on mi pozostaje, bo karta graficzna niedawno siadła... Nieźle odbiło się to na moim ranku xd [z 22 w sobotę do 450 wczoraj])
----------------------------------------------
2.
Kartofel aka Graba powiedział, że Tribesy są głupie (taki hajt, że tej gry nie ogarnia)... Jedyny kumpel od gier tak mi powiedział :< dupek jeden. Zaproponował mi Ce-eS non-stim na wspomnianym przez niego kopytku. Tej gry nie lubiłem od wielu lat, jak można grać w CS'a... Kanciaste bronie, pełno bugów, takie gówno...
Ale nie... Czekajta, Kartofel 3 lata temu pokazał mi CS'a z botami, gdy jeszcze neta ni miał.
<--- nie czytać, bazgroły.
Dobra, jeszcze raz.
0. Jam jest Shivek.
1. Nie lubiłem CS'a.
2. Kartofel 3 lata temu pokazał mi NStima z botami.
3. Nie spodobały mu się Tribesy, pokazał mi grę na kopytku. (1.5 roku temu)
4. Botował cham (aimboty, itp), nawet mnie w to wciągnął.
5. Kupiliśmy se steama, nie używaliśmy go z 2 miechy.
6. No nie 4 hp...
7. Graba miał adma na kopytku.
8. Zacząłem grać na CS.Tibia.pl (z rok temu)
9. Namówiłem Grabę (zmienił se nick na Kartofelek [nie wiadomo po co{pewno dla jaj}])
10. Graba dostał bana na kopytku >
11. Mam dwa chromosomy więcej, ten kto czyta to ma chyba z pięć.

Tak naprawdę prawdziwej gry nauczyłem się na CS.Tibia.pl, bo kopytko było pełne botów...
----------------------------------------------
3.
Nie, nie byłem karany. Na non-steamie używałem haxów z głową, nie tak jak mój pyrzasty kumpel. VAC dał mi siłę i chęć do gry (haxy nudzą i nie dają frajdy). Z 2 tygodnie temu Ryba wyrzucił mnie z listy kumpli Steam :<
Rypciu wruć!!!
Co powie Ryba?
Cytuj:
Miałem chyba jeszcze kiedyś bana od Ryby
Cytuj:
Co do konfliktów to może był wcześniej z Rybą
Cytuj:
Raz... Ryba - Ty mi kiedys bana na godzinę dałeś xd
No nie?
Cytuj:
Ryba mnie nie lubi, ale staram się z nim rozmawiać grzecznie
Cytuj:
w konflikcie byłem z Rybą
Ojojoj :O
----------------------------------------------
4.
Dobra znajomość, Kartofelek JESTEM HARDKOREM! mi pokazywał
----------------------------------------------
5.
Wow!! Dotrwałeś aż do piątego punktu! GZ.
Server mi się podoba i tyle, fajna atmosfera, nawet jak psuję sobie rank to i tak jest fajnie W sumie rzadko gram na staty, ostatnio coś chciałem, Ryba zazdrościł mi punkcików na de_train i chciał mi thiefnąć rozbiórkę paki
Ogólnie zgapił bym wszystkie odpowiedzi poprzedników, bo nic mi do głowy oryginalnego ni przychodzi.
Cytuj:
tylko teraz te kurczaki sa irytujace...
Spadaj, kurczaki są zajebiste. Tydzień temu uratowały nam dupę na scoutzknivez (zabijaliśmy się, żeby mieć kurczaki) AAAAA, wtedy załapałem bana za team kill. No jednak... WYBACZCIE MI :< !!!!11@!!21!
----------------------------------------------
6.
Dlaczego ja?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adix.mp3
De_rats, de_rats, ogarze
Gdy miałem staty -1/12 xD na ratsach

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drom
O lol, Shivek, co ty tam robisz!
Kampa nad garażem/okienka koło garaży (Ce-eS_ofis)

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Ty, Shivek, to możesz mieć downa, a nie Rybę.
Gdy dziecinnie opowiadałem o tym, że podszywam się za Rybę, bo mnie wykickał z listy

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
Nie, ty Shivek masz 51 IQ.
de_nuke Ryba oznajmił, że gada z ludźmi, którzy mają powyżej 50 IQ.

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba
A nie mówiłem, że ich zajebiesz?
cs_italy, gdy byłem w TT spamiłem "nid bekop", a Ryba mi nie pomógł :< Sam "zajebałem 4 typciów w domku z hostami"

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drom
O lol, Shivek, ale ty farcisz!
cs_italy, Drom mnie z TT zabrał, gdy miałem 11/1 :<

-----
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drom
Lol, Shivek, ale ty masz farta!
Drom, jak ja, nadużywa pewnych wyrażeń. Ciągle lole lecą a u mnie No nie 4 hp... Tym razem ocaliłem CT zabijając ostatniego terro 10 sec przed końcem rundy. cs_italy

-----
Znam kolesi z Ce-eS.Tipja.pl, admów, itp.
Wiem kto hajci, kto nób (tak jak ja). Obeznany jestem. Mikro naprawiłem, od dziś zaczynam go używać do godziny 19:00 (później nie, bo rodzice będą mnie huncić)

Przeczytałeś to! Ten post był tak denny, nudny, dupny, że oficjalnie można mówić o tobie "Pogromca trouli".
ROTFLe
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.

Ostatnio edytowany przez Shivek - 24-03-2010 o 09:06.
Shivek jest offline  
stary 26-03-2010, 16:57   #16
damk
CS Tibia.pl Team
 
Data dołączenia: 07 03 2009
Lokacja: Milanówek
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
damk ma numer GG 588379
Domyślny

1.Damian lat 17. Obecnie chodzę do technikum ekonomicznego, ale nie będzie problemu znalezienia czasu na grę .
2.Nick - damka(dmk), nie mam admina na innych serwerach, gram 4fun. Gram od 3 lat na tibii ponad rok.
3.Raczej jestem zaprzyjaźniony z adminami,nie przypominam sobie, abym miał z którym kol wiek konflikt Karany nie bylem.
4. Znajomość amxa podstawowa, miałem własne serwy szczególnie pod ligę.
5. Podoba mi się atmosfera i nabijanie z nie których graczy, którzy używają mikrofonu przed mutacja , mapki które sa grane. Myślę, że zmian nie potrzeba serwer jest doprecyzowany do ostatniej cegiełki.
6. Składam podanie nie pierwszy raz , gram dość długo na waszym serwie, większość osób mnie kojarzy ponieważ gram codziennie , w rożnych godzinach i pokazuje swojego skilla. I najważniejsze nie mam konfliktów z innym graczami.
damk jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:57.


Powered by vBulletin 3