Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Na kogo głosujesz?
J. Kaczyński 24 25.26%
B. Komorowski 44 46.32%
Nie głosuję 27 28.42%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-06-2010, 11:52   #41
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Dlaczego mój post zostały usunięty z powodu przekleństwa na p., jeżeli wcześniej Spider napisał tak samo i jego post trzyma się dobrze ????????

No to więc ponawiam swoje pytanie, specjalnie zedytowane dla wiernego fanatyka Wałęsy i PO(chyba, że się mylę): Dlaczego kurczę felek ludzie się tak nabrali na imidż Napieralskiego?

Ostatnio edytowany przez Articuno - 21-06-2010 o 12:01.
Articuno jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-06-2010, 11:54   #42
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
Dlaczego mój post zostały usunięty z powodu przekleństwa na p., jeżeli wcześniej Spider napisał tak samo i jego post trzyma się dobrze ????????
Jak to czemu ? Parę naszych nierozgarniętych modów w akcji !


wiem że mi zaraz tego posta usuniecie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 21-06-2010, 11:58   #43
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Tylko później nie narzekaj, że coś Ci się w państwie nie podoba.
O ile przy pierwszej turze tak można było mówić, o tyle w drugiej jest już przesądzone, że prezydent będzie zły. I jeśli ktoś uważa, że tutaj nie ma "mniejszego zła", to ja jestem w stanie go zrozumieć.
Litawor jest offline  
stary 21-06-2010, 12:04   #44
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Tylko później nie narzekaj, że coś Ci się w państwie nie podoba.
Wolę to, niż za rok przyjąć uśmieszek hipokryty i narzekać, kto wybrał tego prezydenta, bo wtedy będzie na topie takie zachowanie (jak z Kaczyńskim).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
O ile przy pierwszej turze tak można było mówić, o tyle w drugiej jest już przesądzone, że prezydent będzie zły. I jeśli ktoś uważa, że tutaj nie ma "mniejszego zła", to ja jestem w stanie go zrozumieć.
Dokładnie. Dla mnie Komorowski i Kaczyński, obaj są złym wyborem, bardzo złym. Obaj są siebie warci, żaden z nich nie jest lepszy od drugiego. Wkurza mnie już to, bo zaczyna się błędne koło - albo PO, albo PiS. To po co w ogóle inne partie? Jak ślepa masa i tak wybierze jedną z tych partii?

Róbcie sobie co chcecie, ja mam już na to, za przeproszeniem, wyjebane. Tępe społeczeństwo polskie kopie sobie dołki, a później narzeka, że w nie wpada.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 21-06-2010, 12:51   #45
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Tylko później nie narzekaj, że coś Ci się w państwie nie podoba.
Będę. Ale jeśli poszedłbym zagłosować - i tak będę narzekać, niezależnie od tego, czy wygra "mój" prezydent, czy "nie mój". Żaden kandydat mi nie odpowiadał - nawet, gdy był pierwszoturowy komplet, a nie wąsata, nudna marionetka vs. człowiek-kompleks.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
O to to to. Ale lasoooch już wybrał. Pamiętacie taki plakat wyborczy jeszcze za wyborów ś.p. Lecha? Po co wybierać mniejsze zło, wybierz c`thulu!!
Niestety Cthulhu nie kandyduje : (
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 21-06-2010, 13:34   #46
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Szkoda że nie mam tej osiemnastki, ale głosy którymi dysponuję chyba pójdą na Kaczyńskiego.

Coś czuję, że podpis powędruje do mnie z moim 2,43 % B-)
Dragon-Fly jest offline  
stary 21-06-2010, 14:01   #47
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
Dlaczego mój post zostały usunięty z powodu przekleństwa na p., jeżeli wcześniej Spider napisał tak samo i jego post trzyma się dobrze ????????

No to więc ponawiam swoje pytanie, specjalnie zedytowane dla wiernego fanatyka Wałęsy i PO(chyba, że się mylę): Dlaczego kurczę felek ludzie się tak nabrali na imidż Napieralskiego?
Twój post został usunięty, a spidera pozostał, z prostej przyczyny: jego po prostu nie zauważyłem. Chesz, wyślij mi link na PW, na pewno go usunę i dam takiego samego warna.

Co do fanatyka Wałęsy i PO mylisz się. Głosowałem właśnie na Napieralskiego(już na długo przed wyborami byłem prawie zdecydowany, choć chwilę myślałem o głosowaniu na Komorowskiego, żeby Kaczyński nie wygrał, ale doszedłem do wniosku, że od tego będę miał drugą turę.), a to z prostej przyczyny: mam lewicowe poglądy, a ten kandydat jest najbliżej lewicy(niekoniecznie blisko). Ponadto, uważam, że Polska dla samej choćby równowagi potrzebuje innej dużej siły politycznej niż PiS i PO, a w chwili obecnej jedynie SLD może taką rolę spełniać.

Dlaczego ludzie nabierają się na imidż, tego nie wiem. Ale tak samo nabierają się na Kaczyńskiego, który może i kreuje się inaczej, ale na pewno nieszczerze, więc może wytłumaczysz mi, dlaczego Kaczyński nagle zaczął opowiadać jaki to jest dobry, jak to on Ruskich lubi(orędzie do narodu rosyjskiego), jak to współpraca jest potrzebna, jak to czas skończyć z wojną na górze etc... Przecież to takie samo wciskanie kitu jak Napieralski z tymi bliźniaczkami w klubie disco
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 21-06-2010 o 14:03.
Gangrel jest offline  
stary 21-06-2010, 14:32   #48
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Jak już jesteśmy przy "imidżu" to zachowanie Kaczora idealnie odwzorował Palikot do tego stopnia, iż myślano, że odmieniony Palikot ma zostać co najmniej ministrem, więc postawa Kaczyńskiego w każdym calu mi nie odpowiada, żeby nie mówić o rozbawieniu, bo jednak bądź co bądź ten człowiek przeżył tragedię.
__________________
Juzefek jest offline  
stary 21-06-2010, 15:10   #49
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Najciekawsza jest hipokryzja Polaczkow w Stanach. Glosuja na Kaczora, bo sa patriotami i wierza, ze w Polsce bedzie lepiej. Hiehiehie... 5, 10 czy 20 lat placa podatki Obamie i kwicza o czyms, co niewiele wiedza. :d
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline  
stary 21-06-2010, 15:37   #50
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Nie miałbym nic przeciwko temu, aby Komorowski był pionkiem Tuska, bo na obecną chwilę, on jest najbardziej sensownym politykiem w naszym państwie. Wątpiłbym też, żeby Kaczyński lepiej prezentował Polskę swoją osobą od Komorowskiego.
Wylansowany jest offline  
stary 21-06-2010, 15:40   #51
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Komorowski.

Kaczynski - ludzie glosujacy na niego to naiwniacy. Czlowiek, ktory przed 10 kwietnia mial jedne z najnizszych wynikow popularnosci, byl jedna z osob o najnizszym spolecznym zaufaniu, nagle staje sie wzorem wszelkich cnót i dobroci. Zdobyl popularnosc na smierci wlasnego brata. Jak to sie ma do jego w glownej mierze gleboko wierzacego elektoratu? Moralnosc raczej nie jest w zgodzie z zerowaniem na smierci bliskich.

Z innych kwestii. Widzialem jego sposob wladzy przez wystarczajacy czas, zeby stwierdzic, ze to zdecydowanie nie jest dobry wybor. Ciagle tworzenie afer, wyrzynanie swoich wspolpracownikow, sianie propagandy strachu przed spiskami, ukladami, ruso- i eurofobia, i wiele tym podobnych rzeczy, to zdecydowanie nie moja polityczna bajka. To jest gra na emocjach mniej znajacych sie na polityce i wspolczesnym swiecie osob, o raczej niewysokim poziomie i wszystkich tych, dla ktorych od zrownowazonego rozwoju, poglebiania wspolpracy miedzynarodowej, wazniejsze jest rozliczanie przeszlosci i publiczny lincz. A ja do tych igrzyskowiczow sie zdecydowanie nie zaliczam. Jest tez spora grupa, zwlaszcza mlodych, ktorzy popieraja Kaczynskiego, bo wydaje im sie, ze tak "awangardowe" zachowanie przypisuje im latke inteligentnych, ktorzy potrafia myslec samodzielnie. Na szczescie tylko im sie wydaje

Komorowski - nie jest do na pewno kandydat dobry (ale takiego niestety nie bylo w tych wyborach w ogole, no moze byl jeden - Olechowski, ale poparcie niestety mial niewielkie). Jest niewyrazista marionetka, popychana przez partie, pozbawiona charyzmy. Ot, taki sympatyczny starszy pan, ktory niewiele moze zdzialac, ale przynajmniej bedzie spokojny. Nie tego Polska potrzebuje, Polska potrzebuje silnego, zdecydowanego prezydenta, nastawionego proeuropejsko i zajmujacego sie dobrym i godnym reprezentowaniem Polski na arenie miedzynarodowej, a tego Komorowski niestety nie zapewnia. Bledem PO bylo wystawienie Komorowskiego zamiast Sikorskiego, on na arenie miedzynarodowej dzialalby bardzo sprawnie, a jego wielkim atutem jest tez wiek. Dobrze radzilby sobie w tej roli rowniez Olechowski.

Podsumowujac, slabe wybory, w ktorych wystartowala tak naprawde druga liga kandydatow. Mam nadzieje, ze wygra Komorowski, ale przede wszystkim mam nadzieje, ze za 5 lat trafi sie kandydat, ktory by mi odpowiadal duzo bardziej niz obecni.
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 21-06-2010 o 15:45.
Gtyk jest offline  
stary 21-06-2010, 17:33   #52
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Kaczyński.
__________________
Vil jest offline  
stary 21-06-2010, 17:51   #53
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel Pokaż post
głosowałem właśnie na Napieralskiego(już na długo przed wyborami byłem prawie zdecydowany, choć chwilę myślałem o głosowaniu na Komorowskiego, żeby Kaczyński nie wygrał, ale doszedłem do wniosku, że od tego będę miał drugą turę.), a to z prostej przyczyny: mam lewicowe poglądy, a ten kandydat jest najbliżej lewicy(niekoniecznie blisko).
Napieralski i sld to lewicaPrzeciez to partia ukladow biznesowo-politycznych, bez zadnych znamion lewicowosci ani zadnej innej ideologii. Lewacy z PPS, MS czy innych tru lewackich ugrupowan glosowali na Zietka albo Kaczynskiego.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 21-06-2010, 18:20   #54
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Tylko później nie narzekaj, że coś Ci się w państwie nie podoba.
Nie jestem policjantem, to nie moge narzekac na policje? Nie jestem katolikiem, to nie moge narzekac na kosciol katolicki? Litosci. Skoro w panstwie wybierani sa sami klamcy i zlodzieje i Lasooch nie ma na kogo glosowac, to morda w kubel i nie bulgotac?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk
Z innych kwestii. Widzialem jego sposob wladzy przez wystarczajacy czas, zeby stwierdzic, ze to zdecydowanie nie jest dobry wybor. Ciagle tworzenie afer, wyrzynanie swoich wspolpracownikow, sianie propagandy strachu przed spiskami, ukladami, ruso- i eurofobia, i wiele tym podobnych rzeczy, to zdecydowanie nie moja polityczna bajka. To jest gra na emocjach mniej znajacych sie na polityce i wspolczesnym swiecie osob, o raczej niewysokim poziomie i wszystkich tych, dla ktorych od zrownowazonego rozwoju, poglebiania wspolpracy miedzynarodowej, wazniejsze jest rozliczanie przeszlosci i publiczny lincz. A ja do tych igrzyskowiczow sie zdecydowanie nie zaliczam. Jest tez spora grupa, zwlaszcza mlodych, ktorzy popieraja Kaczynskiego, bo wydaje im sie, ze tak "awangardowe" zachowanie przypisuje im latke inteligentnych, ktorzy potrafia myslec samodzielnie. Na szczescie tylko im sie wydaje
Wiekszosc "zarzutow" mozna odniesc tak samo do PO:
a) Tworzenie afer. Przyklad z brzegu - "afera" z laptopem Ziobry.
b) Wycinanie wspolpracownikow - Tusk juz wycial Olechowskiego i Rokite, ciekawe, kto bedzie nastepny.
c) Sianie strachu - zamiast spiskow mamy strach przed PiS, przed SLD, przed nacjonalizmem, przed "powrotem IV RP".
d) Tu mamy natomiast PiSofobie.

Roznica w tym jest taka, ze PO ma lepszych specow od wizerunku, przez co kreuja sie na "swiatowych" i "nowoczesnych", przy jednoczesnym zagonieniu PiS w strefe "zasciankowosci".

Sorbet dobrze to podsumowal - oboje sa siebie warci, natomiast wiele ludzi dalej kojarzy prezydenta z przywodca narodu. A taki wizerunek ma Kaczynski, nie omkły Komorowski. No i Komorowski ma denerwujacego cwaniaka-Nowaka.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 21-06-2010, 18:49   #55
Robert Lublin
Użytkownik Forum
 
Robert Lublin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: A Jak Myślisz? -.-
Wiek: 33

Posty: 598
Profesja: Royal Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 135
Domyślny

Jeśli wygra Kaczynski to tylko przez to, że ludziom jest go szkoda bo stracił brata, bez tego incydentu nie zdobył by nawet 1% poparcia... a nawet nie był by kandydatem na prezydenta bo startował by jego brat.
Robert Lublin jest offline  
stary 21-06-2010, 18:50   #56
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=2YrA0OM0xq4
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 21-06-2010, 18:59   #57
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
Najciekawsza jest hipokryzja Polaczkow w Stanach. Glosuja na Kaczora, bo sa patriotami i wierza, ze w Polsce bedzie lepiej. Hiehiehie... 5, 10 czy 20 lat placa podatki Obamie i kwicza o czyms, co niewiele wiedza. :d
A Ty może wiesz? hahaha
Articuno jest offline  
stary 21-06-2010, 19:01   #58
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Lewacy z PPS, MS czy innych tru lewackich ugrupowan glosowali na Zietka albo Kaczynskiego.
Ciekawe skąd ta pewność. ¬¬
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline  
stary 21-06-2010, 19:11   #59
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Wiekszosc "zarzutow" mozna odniesc tak samo do PO:
a) Tworzenie afer. Przyklad z brzegu - "afera" z laptopem Ziobry.
b) Wycinanie wspolpracownikow - Tusk juz wycial Olechowskiego i Rokite, ciekawe, kto bedzie nastepny.
c) Sianie strachu - zamiast spiskow mamy strach przed PiS, przed SLD, przed nacjonalizmem, przed "powrotem IV RP".
d) Tu mamy natomiast PiSofobie.

Roznica w tym jest taka, ze PO ma lepszych specow od wizerunku, przez co kreuja sie na "swiatowych" i "nowoczesnych", przy jednoczesnym zagonieniu PiS w strefe "zasciankowosci".
Zgadzam sie z tym calkowicie. Dlatego tez nie jestem zwolennikiem PO (aczkolwiek wole ich duzo bardziej niz PiS). Ale chodzi bardziej o to, w jakim kierunku jest to wszystko ustawione.

a) Tu sie zgadzam, afery sztuczne tez tworza, ale na mniejsza skale, nie na tym jest oparta ich glowna polityka, nie przypisuja sobie wizerunku nieustepliwych szeryfow ktorzy wytna wszystkie uklady
b)Tak, ale robia to po cichu, to sa zagrywki wewnatrzpartyjne, ktore poza partie wychodza w malym stopniu. Pod wzgledem PiS zarzut jest glownie taki z mojej strony, ze robia z tego spektakl, najpierw wielkie przyjmowanie Leppera jako wicepremiera, koalicja itd, a pozniej przez kilka miesiecy medialne zarzynanie go. Wygryzanie konkurencji to normalna rzecz w polityce, ale chodzi o sposob w jaki sie to robi - po cichu, czy urzadza sie z tego spektakl
c) Zgadzam sie, ale tu tez stopien tego jest zdecydowanie mniejszy. Glownie chodzi mi o polityke miedzynarodowa, gdzie Kaczynscy i PiS stawiali sie niemal zawsze w opozycji do UE, a Polska na tym traci. Wstrzymywanie rozwoju wspolpracy miedzynarodowej, powodowalo ze Polska tracila na znaczeniu, stawala sie hamulcem UE. Populistyczne haselka to jedno, ale realne podkopywanie pozycji Polski na arenie miedzynarodowej to drugie
d) PiSofobie akurat podzielam, z przyczyn ktore wymienilem wczesniej

Specow od wizerunku PiS tez ma swietnych, zapewniam cie. Oni sami kreuja siebie na konserwatystow, umiarkowanych eurosceptykow, ludzi kosciola itd, bo tam znajduja spora rzesze ludzi. Problem w tym, ze zeby zdobyc ich poparcie, posuwaja sie do polityki takiej, jak opisalem powyzej. Szeryfowie rozwalajacy uklady, spiski, walczacy o godnosc Polakow na arenie miedzynarodowej, nieustepliwi romantyczni wojownicy moralnosci w zlym i brudnym swiecie. Ale taka polityka dziala na niekorzysc Polski na arenie miedzynarodowej, bo przykleja nam sie latke zascianka, a wizerunek panstwa trzeba kreowac na nowoczesny i postepowy, bo to daje korzysci.
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 21-06-2010, 19:55   #60
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Nie jestem policjantem, to nie moge narzekac na policje? Nie jestem katolikiem, to nie moge narzekac na kosciol katolicki? Litosci. Skoro w panstwie wybierani sa sami klamcy i zlodzieje i Lasooch nie ma na kogo glosowac, to morda w kubel i nie bulgotac?
Jestem w sumie jeszcze młody i wiem zapewne niewiele. Nie wiem też jak się żyło wcześniej. Wiem jedynie, że bardzo dużo ludzi oddało życie po to, aby Polska była krajem demokratycznym, w którym każdy będzie miał prawo głosu i każdy będzie mógł decydować o tym, kto ma reprezentować jego państwo. Teraz kiedy mamy już to wszystko - z przywileju za który wielu polaków zginęło korzysta połowa społeczeństwa.
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.


Powered by vBulletin 3