Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-01-2012, 16:54   #21
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Oczywiście, coś takiego istnieje, można włamać się do praktycznie każdego, niezależnie od zabezpieczeń - tylko osoby coś takiego potrafiące nie bawią się w ataki na śmiertelników, bo po co. Dla paru mp3 i kilku k na koncie? Nie opłaca się.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2012, 16:58   #22
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Oczywiście, coś takiego istnieje, można włamać się do praktycznie każdego, niezależnie od zabezpieczeń - tylko osoby coś takiego potrafiące nie bawią się w ataki na śmiertelników, bo po co. Dla paru mp3 i kilku k na koncie? Nie opłaca się.
Wiesz, obawiam się, że można ich podzielić na tych, którzy cieszą się, bo coś zdobyli z komputera "ofiary", ale także i na tych, którzy mają niezwykłą uciechę, że udało im się dostać do takiego komputera, ew. coś zepsuć, skasować, podejrzeć itp. ... W jakich czasach żyjemy wiemy wszyscy, a złośliwość i radocha z niej bywa często i niestety na porządku dziennym...
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2012, 17:02   #23
Cinderella
Użytkownik Forum
 
Cinderella's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2010
Lokacja: Carlin

Posty: 79
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Skille: 1/1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Oczywiście, coś takiego istnieje, można włamać się do praktycznie każdego, niezależnie od zabezpieczeń - tylko osoby coś takiego potrafiące nie bawią się w ataki na śmiertelników, bo po co. Dla paru mp3 i kilku k na koncie? Nie opłaca się.
Ale opłaca sie -i to bardzo- tym, którzy "stawiają " bootnety.
Właśnie takie niepozorne komputerki nadają sie najbardziej do budowania sieci botów.
Takie 'zombie" nie jest samo w sobie niebezpieczne, ale generuje duży ruch w sieci.
No i to ACTA ...
Cinderella jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2012, 17:03   #24
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Tacy ludzie raczej ot tak się*nie włamią, sam właściciel komputera musi ich w jakiś sposób wpuścić ściągając jakieś śmieci. Lecz wtedy sam jest sobie winien.

@Cinderella
Nikt myślący nie będzie ręcznie wbijał się na parę tysięcy komputerów by zrobić z nich armię zombie. Najczęściej wrzuca jakiś syf do neta i chętni sami się infekują.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 28-01-2012 o 17:14.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2012, 19:17   #25
pasior20
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2012

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Sylthio, a ataki sieciowe, otwieranie portów i próba "wejścia" poprzez nie, a następnie instalacja oprogramowania szpiegowskiego? Posiedź przez chwilkę przy włączonym komputerze i necie, nawet nic nie robiąc i posprawdzaj jak wtedy wygląda ruch sieciowy...Dzieje się, nawet wtedy i to sporo... To zupełnie normalne, zwykły ruch w sieci, który odbywa się przy włączonym necie no i (głównie) przy korzystaniu z niego. A że tam siedzą troszkę bardziej cwani-na swoją złą stronę użytkownicy, co już już przecież nie jest naszą winą.

Pasior, tak jak pisze Slythia, mogło się coś uszkodzić, to że cokolwiek złego się dzieje na kompie jeszcze nie musi oznaczać obecności wirusa, zwyczajnie jakiś plik mógł ulec zniszczeniu.




no ja juz tam nie wiem dokladnie moze i sie uszkodzil moze i wirus nie wiem tego bo nic nie moge zrobic...;p a to duzo pozmienialo na moimkompie bo duzo rzeczy nie moge zrobic ani programow otworzyc np nawet przez to panelu sterowania nie moge otworzyc... musze tylko albo nowego windowsa poszukac bo linuxa to tym bardziej niechce bo nie bede go ogarnial ani nic;p wole sie pomeczyc i uzywac dalej windowsa;p
pasior20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:02.


Powered by vBulletin 3