Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-06-2010, 20:56   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Na północy Zao.

Jak już CipSoft wspomniał w poprzedniej zapowiedzi, nadchodząca aktualizacja zabierze Cie w otchłań korupcji i terroru Zao.

W końcu nadszedł czas kiedy można przekroczyć Wielką Bramę na północy Zao i dowiedzieć się jakie zagrożenia i wyzwania czekają na Ciebie. Boisz się potężnego przeciwnika i jego niepokonanej armii? To dobry znak! Nie martw się jednak na zapas, nie zostaniesz sam – Zalamon, stary, mądry jaszczurzy mag będzie Twoim przewodnikiem. Niemniej jednak on i jego ruch oporu nadal potrzebują Twojej pomocy.


Odkryj zepsute północne tereny Zao pełne pól ryżowych oraz górskich ścieżek . Wejdź do królestwa Imperatora wypełnionego tajemniczymi ogrodami, odważ się wejść do przerażającego pałacu. Pomóż Zalamonowi i ruchowi oporu raz na zawsze pokonać straszliwego Dragonkin. Przygotuj się na ogromne, starożytne zło, które czai się w Zao wysysając całą energię by w końcu pogrążyć świat w niekończących się ciemnościach. Nie pozwól by to się stało! Musisz być silny i wytrwały w dążeniu do celu. Musisz to zrobić dla dobra Zao i całej Tibii.


Czy w międzyczasie tej epickiej potyczki będziesz w stanie pomóc innym w potrzebie? Zapomniany lud ukrywający się w górach na północy Zao skrywa własną tajemnicę. Być może znajdzie się tam ktoś, kto będzie czekał na Ciebie.


Ponadto mędrzec Cael z Farmine poszukuje poszukiwaczy przygód chętnych do zebrania dla niego skażonych kawałków ziemi z Zao. Nie ważne czy jesteś początkującym czy doświadczonym graczem, Cael będzie wdzięczny za każdą pomoc. Także ojciec mieszkający na Edron potrzebuje pomocy przy wyborze prezentów dla czterech synów.


Jak widzisz letnia aktualizacja będzie obfitować w wyzwania, także lepiej już teraz zacznij ostrzyć broń, naciągnij łuk I wypoleruj runy na nadchodzące wydarzenia. Więcej zdjęć nowych terenów można znaleźć na promowanych i wspieranych stronach oraz na oficjalnej stronie na Facebooku.
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2010, 17:11   #2
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Chyba juz w to nikt nie gra tak mi sie zdaje

->A tak chcialem sprzedac postac i kase i zarobic na tym
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 04-06-2010, 22:47   #3
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Strzałka Letni Update - Nowe tereny Zao.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Chyba juz w to nikt nie gra tak mi sie zdaje

->A tak chcialem sprzedac postac i kase i zarobic na tym
Gdyby nikt nie grał, raczej nie trudziliby się z nowymi lokacjami.

Dosyć pociesznie wygląda ciąg dalszy Zao. Nie narzekam.
__________________
Versa jest offline  
stary 05-06-2010, 16:46   #4
Buszman
Użytkownik Forum
 
Buszman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Domyślny

Widzę, że komentarzy co do kolejnych updatów coraz mniej. Więc chyba faktycznie mało kto w to gra.. Ludzi na serwerach nie ma praktycznie wcale. Jeśli ktoś już gra, to gra z paccem. Panowie i panie facc już dawno grają w Metina
Mi tam się podobają nowe lokacje i sprity. Zobaczymy czy zrobią w końcu coś żeby przyciągnąć taki multum graczy jak to było za czasów 7,6 kiedy na rooku w depo ludzie się nie mieścili
__________________

Buszman jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:01.


Powered by vBulletin 3