Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-01-2012, 16:48   #21
Aolde Miko
Użytkownik Forum
 
Aolde Miko's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005

Posty: 70
Imię: Tren
Profesja: Royal Paladin
Gildia: >.<
Świat: Pacera
Poziom: 26
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~~
Aolde Miko ma numer GG 6118714
Domyślny

To najwidoczniej, więcej wiem od 100 rookslayera...
PG wypadał z normalnych minosów i nie było w tym nic dziwnego, dopóki go nie wycofali, jestem tego pewien na 100% i co byście nie napisali to jestem tego pewien (potwierdzają to również strony o tibi - na tibia.pl też przy poison daggerze było info o tym że kiedyś leciał z minotaurów, nie wiem czemu ją skasowali).
Jak grałem na tibi 7.6 bądź 7.8 (nie pamiętam) to lootnąłem 1 PG na rooku i wyszedłem z nim na maina, potem gdy expiłem na foldzie również wypadł mi PG z zwykłego minosa - i temu mi nikt nie zaprzeczy, bo pamiętam to jak dziś.
Pozdrawiam
__________________
Klnę się prawdą i nieprawdą
Klnę się mieczem, słuszną bitwą
Klnę się gwiazdą, tą poranną
Klnę się wieczorną modlitwą
Aolde Miko jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2012, 19:35   #22
Anonimowyrooker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2012

Posty: 7
Domyślny

Albo jesteś noobem albo go udajesz , Nie ma Poison Dagera na rooku i Nigdy nie było . MasterWizard poprzez 100lv na emeryturze pokazał poprostu iż w dawnych czasach też nie był dostępny , Dalej Sunrise koleś który spędził na MH i Poison Cave więcej czasu niż Ty w całym życiu przed kompem , nie posiada Poison Dagera , Biega z bowem i Arowsami . PD jest na tyle specyficzny że byśmy zauważyli iż ktoś go używa i to bez problemu
Anonimowyrooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2012, 23:26   #23
Aolde Miko
Użytkownik Forum
 
Aolde Miko's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005

Posty: 70
Imię: Tren
Profesja: Royal Paladin
Gildia: >.<
Świat: Pacera
Poziom: 26
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~~
Aolde Miko ma numer GG 6118714
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anonimowyrooker Pokaż post
Albo jesteś noobem albo go udajesz , Nie ma Poison Dagera na rooku i Nigdy nie było . MasterWizard poprzez 100lv na emeryturze pokazał poprostu iż w dawnych czasach też nie był dostępny , Dalej Sunrise koleś który spędził na MH i Poison Cave więcej czasu niż Ty w całym życiu przed kompem , nie posiada Poison Dagera , Biega z bowem i Arowsami . PD jest na tyle specyficzny że byśmy zauważyli iż ktoś go używa i to bez problemu
To może zrozum, że w temacie właśnie zapytałem, dlaczego (chyba) nikt na rooku, nie ma PD, choć był on dostępny i jestem tego pewien, a że Ty wolisz pisać bzdury zamiast wpisać w google ,,poison dagger na rooku'' lub ,,poison dagger on rookgaard'' i przejrzeć parę tematów, to nie zamierzam z Tobą rozmawiać.
__________________
Klnę się prawdą i nieprawdą
Klnę się mieczem, słuszną bitwą
Klnę się gwiazdą, tą poranną
Klnę się wieczorną modlitwą
Aolde Miko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:08   #24
Anonimowyrooker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2012

Posty: 7
Domyślny

a Po co mam wpisywać w google , skoro grałem na roku w okresie 2002/4
Zresztą mam kontakt z RD'B i nieraz pisałem również z Sunrise.
Wyjawię wam teraz wielką tajemnice więc słuchajcie uważnie ,
PD nigdy nie leciał z minosa lecz z Orca Wariora , a jakiś ktoś ze stron fanowskich pomylił te 2 looty i z tego powodu wziął się ten mit. koniec tematu
Anonimowyrooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:10   #25
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

RD'B kocha tworzyć nowe mity, tak więc nie traktowałabym go jako źródła pewnych informacji ;].
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:15   #26
Anonimowyrooker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2012

Posty: 7
Domyślny

O , Cześć Slythio , Wiem znam troche RD'b No ale nie zmieniając tematu , nikt nawet nie pokusił się zrobić fake na temat PD , jak mówiłem wcześniej to jest na tyle charakterystyczna broń że nikt by nie zdołał jej ukryć
Anonimowyrooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:28   #27
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Po prostu fake'i z sofem są ciekawsze oraz przynoszą autorowi więcej sławy. Kiedyś wiele osób twierdziło, że wypadł im poison dagger z minosa (np na mainie), ale nigdy nie sprawdzałam, ile w tym prawdy.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:33   #28
Anonimowyrooker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2012

Posty: 7
Domyślny

Na mainie też nigdy nie leciał , wiem bo zawsze lubiłem przesiadywać w Mintwain.

Jest jedna możliwość jeżeli ktoś lootnął to może na takiej samej zasadzie jak to że z Orca warlorda leci Amazon Armor ale tylko podczas najazdu
Anonimowyrooker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:37   #29
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Anonimowy....dokładnie tak jak mówisz...a powiem więcej: nie jest zagrożone banem posiadanie przedmiotów, które nie są niezgodne z Tibia Rules, tj. takich, które nie zostały powzięte przy wykorzystaniu błędów gry. Gdyby ktokolwiek posiadał poison daggera mógłby pokazywać go każdemu bez żadnych obaw o cokolwiek - mało tego...znając tą legendę robiłby to na pewno.

Aolde, Irmao de Kratos to naprawdę stary gracz. Orientuje się w najwcześniejszych wersjach gry. Dokładnie wie, że poison dagger nigdy nie leciał z minosa, gdyby tak było-posiadał by go. Chłop ma taki złowieszczy temperament, lub jak kto woli - jest zarozumiały do tego stopnia, że pokazuje wszystko, co mogłoby być uznane za rare (Dice, runy, Lfluidy i wiele innych). Zaparskał wręcz śmiechem, gdy pytałem go o PD.

Nie ma żadnego PD na Rooku. Nie było i nie będzie. To kolejny podobny mit rodem z wysepki ze Spike Sword'em i Ghoulem za ścianą oraz Mino Magiem w pokoju, a także dźwignią Toma. Nie szukajmy tego, co nieistnieje..


@Slythio
A czy ja za posiadanie klucza od pokoju treningowego, run, fluidów i innych dziadostw mogę dostać bana? Część racji masz - ludzie dostawali bany z o wiele błachszych powodów i czasami też....w ogóle bez powodu.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 15-01-2012 o 12:47. Powód: Odpowiedź
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 12:38   #30
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Zawsze jest szansa, że mógł wypadać zanim zacząłeś grać. Chyba, że bawiłeś się z minoskami od czasu powstania Tibii ;].


@Masterwizard
To, że nie jest to zakazane wcale nie oznacza, że nie dostałby za to bana. Nie twierdzę jednak przez to, że PD istnieje, sama w to nie wierzę.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 15-01-2012 o 12:40.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2012, 14:57   #31
Rudimir
Użytkownik Forum
 
Rudimir's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Contras
Świat: Hexana
Poziom: 205
Skille: 146/139
Domyślny

Poison dagger na pewno leciał z mino... przynajmniej na main, bo spadł mi parę lat temu (2006 rok) i był to mino z ancient temple (po drodze do mint). Dobrze to pamiętam, choć nie wywołało to u mnie szczególnych emocji. Ot, taki typowy rare drop.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez migo666 Pokaż post
Czy mogę wbić lvl po wybraniu postac, tam w podziemiach?
W taki sposob bym nie stracil hp/many.
Rudimir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2012, 21:00   #32
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Zróbcie temat na tibia.com i zaoferujcie niewiem, np. 10k za pokazanie na trade lub na tibiacascie tego daggera, lub jak macie to 100k i będziecie mieć pewność czy ktoś ma czy nie
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-02-2012, 23:12   #33
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Dupa tam, dawno już nie lecą, mało kto ma o ile jeszcze ma a np. nie skończył gry
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2012, 23:18   #34
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rudimir Pokaż post
Poison dagger na pewno leciał z mino... przynajmniej na main, bo spadł mi parę lat temu (2006 rok)
ale Ty pierdol..y gadasz, oczywiscie ze Ci nie spadl bo nie mogl spac, nawet jezeli kiedykolwiek spadal to napewno nie w 2006 kiedy byly klienty 7.6-7.8 ;
w 2004 (czyli za czasow 7.4) tez PD nie lecial z minotaurow.

Mozecie mowic co chcecie ale i tak dobrze wiem ze malo kto z Was te czasy pamieta. Tak wtedy jak i dzisiaj ludzie mowili sobie ze kiedys lecial ale juz nie leci
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2012, 12:47   #35
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Nigdy nie wypadał. Kiedyś na niektórych stronach była błędna informacja, że rzekomo wypada bardzo rzadko, przez co wiele osób uwierzyło, że im wypadł. Takie jest rozwiązanie tej zagadki.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2012, 17:34   #36
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Kolejny temat o dupie marynie. Ja z orca zlocilem Orshabaal brain i znam kilka osób, które na Tibi 7.6 też zloociły, jednak nikt nie pokazuje. Brzmi podobnie do waszej teorii? Wszystkie dziwne itemy jakie znajdują się na rooku są efektem tego buga, który kiedyś sprawił, że przy rookowaniu postaci itemy na niej zostawały, chociaż i to nie jest pewne. Widziałem na Antice na screanach scimitar na mino hellu itd chociaż i to może być wyssane z palca i zwyczajnie sfakeowane. Mity wielkich herosów typu Darth i jego Iron Helmet czy innych dzieci neostrady, które chcą być legendarne są już po prostu śmieszne. Jeden z drugim botem mówi, że posiada spike sworda, poison daggera, iron helmet, robi screany, chwali się a jak go zapytasz w grze czy Ci może pokazać to są 2 odpowiedzi:
1)nie mam czasu, bo mam na noobcharze i expie
2)Nie zależy mi na rozgłosie
Jeżeli nie chce pokazać to znaczy, że nie ma. Tutaj nie istnieje żadne tłumaczenie. Przez trade nikt Ci nic nie ukradnie. No i co, wierzy ktoś, że jakiś noob zdobył iron helmet i się nim nie chce pochwalić w grze a fakei chętnie wrzuca na fora? Nie zależy mi na rozgłosie = nie robie faków i nie wrzucam ich do internetu. To takie tłumaczenie jakbym polał was benzyną, podpalił i zgasił twierdząc, że nie chciałem was tą benzyną polać. Nie obraźcie się, że jestem taki bezpośredni w tym co piszę ale raczej chyba jesteście rozumnymi ludźmi lub zwyczajnie macie na tyle bystrości w małych główkach, że to zrozumiecie. Rookguardian de'bove robiąc jakieś fejki i wrzucając je na forum robił to dla czystych jaj, później pokazał screany swojej postaci w wywiadzie i co? Legion helmet, katana, chain arm, st-legs, copper-sh, leather boots, pare bronze amuletów i takie inne pierdoły. On wzorowo ukazał jak można manipulować ludźmi, z tym że to co zrobił nie było chamskie, tylko paradoksalnie cholernie pomocne w ukazaniu tej drugiej, tajemniczej perspektywy posiadacza. Przypomina mi się jeszcze jeden wielki progamer Master Slayer, wysłali go na test serverze na wysepke z SoFem i jak się go zapyta o to, to twierdzi, ze nie może nic powiedzieć. No a co ma powiedzieć? Teleprotowali mnie na test serverze, jestem noobem, który robi z siebie legende? Tak to sprzedaje bajki, że stał koło miecyzka jakby nigdy nic i doszedł tam sam i czeka aż ktos zrobi to samo. Jeżeli wie jak tam stanąć to niech stanie? Co nie może drugi raz? Czy test servera dawno nie było? Robią fake gdzie ustawiaja gp w pentagram a później dają się zabić przez rata mając wędkę w ręku a później teleportują się do pokoju minomaga i go ubijają z fist fightingu a jak ich zapytasz jak to zrobili to odpowiadają <secret>. Patrzcie na to realistycznie i ze zdrowym rozsądkiem. Są tajne miejsca na rooku, jak to mi cipsoft odpisał na maila (było po ang ale w skócie napsize po pl):
Nie możemy powiedzieć czy quest na sof istnieje czy nie, więcej frajdy sprawia odnajdywanie questów samemu. Oczywiście, są pewne miejsca i questy, które są jeszcze niedokończone a niektóre są zamknięte i zablokowane.

Wniosek jest taki: Do Minomaga wejścia nigdy nie było i nie będzie, z ghoulem jest to samo a co do SoFa to tak racjonalnie rzecz ujmując: czy miecz z takim atakiem potrzebny jest dla gracza do wbicia 8lvlu? Po co jest projektowany rook? Żeby wbić 8 lvl i z niego wyjść. To, że my rookstayerzy, ja i milion innych progamerów tam gra to tylko alternatywna forma rozrywki, takie granie w inny sposób niż pewe schematy to przewidują. Tyle w temacie. Pozdrawiam, wierzę że to co tu napisałem troszkę otworzy oczy elicie wiernych, którzy bezgranicznie doszukują się prawdy w każdej bzdurze.

ps
1.Do kolegi co lootnal poison dagger w ancient temple - są tam tez orc warriory, z ktorych owy item leci
2.Do kolegi, który lootnal w zamku kolo ab - tam takze kreca sie orc warriory


Tak przy okazji mały offtop:
Slythia czy w tych czasach, kiedy z Pottym graliście Rookgaard był takim kultowym miejscem i obleganym przez rookstayerów?
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2012, 20:00   #37
Wormek1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
Nigdy nie wypadał. Kiedyś na niektórych stronach była błędna informacja, że rzekomo wypada bardzo rzadko, przez co wiele osób uwierzyło, że im wypadł. Takie jest rozwiązanie tej zagadki.
Wypadał niebywale rzadko i sobie to uświadom. A to że go nie widziałeś kołku to to nie znaczy że nikt go nie miał. Zresztą kiedyś prawda i tak wyjdzie na teren i wtedy wspomnisz mój post.
Zresztą są 2 możliwości albo został usunięty z rookgaardu albo jak już ktoś gdzieś pisał chyba Klocek że szansa na jego loot jest 0.000001% np tak ciężko ci to zrozumieć?

Ostatnio edytowany przez Wormek1 - 06-06-2012 o 23:17.
Wormek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2012, 22:42   #38
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wormek1 Pokaż post
Wypadał niebywale rzadko i sobie to uświadom. A to że go nie widziałeś kołku to to nie znaczy że nikt go nie miał. Zresztą kiedyś prawda i tak wyjdzie na teren i wtedy wspomnisz mój post.
Nie wypadał, baranie, i skończ ten temat.
A "to że go nie widziałeś, to nie znaczy, że nikt go nie miał" to nie jest żaden argument, bo na tej samej zasadzie mogę stwierdzić, że superhiperniebywale rzadko z ratów wypadało e-plate.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 06-06-2012 o 22:44.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2012, 23:35   #39
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Jeżeli wypadał rzadko to mi powiedz kto go ma?
Nikt nie ma = nie wypadał.

To sterta głupot i powielania opowieści z krypty przeczytanych gdzieś w google.
Jeżeli twierdzisz, że poison dagger wypadał z minotaurów na rooku i ktoś go ma to Twoim obowiązkiem jest to udowodnić. Ja mogę powiedzieć, że MPA leciało kiedyś niebywale rzadko z rata i to jest tak samo wiarygodna teza jak Twoja, bo tak samo nie jestem w stanie jej udowodnić także kończ waść Pan, wstydu oszczędź.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2012, 22:22   #40
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Nie wiem czy moje słowo coś znaczy, ale mam konto od 20 września 2005, wg tibia-wiki.net wtedy była wersja 7.5. Grałem regularnie tak do wersji 8.5 i nigdy nie spotkałem się z PD. Czy był wcześniej? Tego nie wiem. Co do maina mam wrażenie że mi kiedyś wypadł, serio, ale głowy sobie uciąć nie dam.
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin 3