Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-09-2009, 21:26   #21
Zokar
Użytkownik Forum
 
Zokar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2008
Lokacja: Anglia
Wiek: 27
Wpisy bloga: 15

Posty: 322
Stan: Aktywny Gracz
Zokar ma numer GG 10510933
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juzefek Pokaż post
Boty były, ale wtedy spokojnie robiły UHy i SDki na mc i nikomu to z grubsza nie przeszkadzało, a jak na serwie pvp się trafiło na taką farmę z noobcharem to można było się ładnie obłowić.
Taaa, ale to nie zmienia faktu że bocili. Mi to nie sprawia problemu że bocą, bo bocą na własną odpowiedzialność, ja za nich bana nie dostane, mam gdzieś, najlepiej strapować i tyle.
Nie podoba ci się Fakt botterów, trudno, nie wyżalaj się tutaj, tylko idź pograć w WoW'a gdzie nie ma botów.
Cze!
__________________
...Yeah whatever, Just give me a break...
Zokar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2009, 16:48   #22
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Nie graj na no - pvp i problem sie rozwiaze.
Mnie tez w*****aly boty, poszedlem na elysie i problem z nadmiarem botów sie rozwiązał. pusty swiat.
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 01:28   #23
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Co za bzdura, na pvp rowniez lataja farmy i maja się dobrze :-), w tej chwili okolo 36 postaci z moich komputerow
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 20:46   #24
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt Pokaż post
Co za bzdura, na pvp rowniez lataja farmy i maja się dobrze :-), w tej chwili okolo 36 postaci z moich komputerow
znajdz mi na elysii farme ktora zajmuje jakis normalny spawn a nie rotwormy to ci 100k dam
no moze szwedzkie gold farmy chronione przez ariocow, zajmujace all day yalahar dragi i siejniki gleboko zaszyte w kazoo ale nadal pozostaje dla normalnych graczy duzo miejscowek, co ci przeszkadza ze w kazo ktos sobie boci ;PP
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2009, 21:09   #25
Eklezjastyk
Użytkownik Forum
 
Eklezjastyk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
znajdz mi na elysii farme ktora zajmuje jakis normalny spawn a nie rotwormy to ci 100k dam
no moze szwedzkie gold farmy chronione przez ariocow, zajmujace all day yalahar dragi i siejniki gleboko zaszyte w kazoo ale nadal pozostaje dla normalnych graczy duzo miejscowek, co ci przeszkadza ze w kazo ktos sobie boci ;PP

nie przeszkadza ci, bo jakby ci przeszkadzalo 1) nic bys nie mogl z tym zrobic 2) jakbys chcial cos z tym zrobic znow zaczal bys grac na candi celescie harmoni bo bys dostal przyslowiowy wpierdol i wyjazd z servera z powymienanymi zamkami na wylot wiec skoncz pi3rdolic


ok piatek dzis wiec tak o
__________________
The bible of millennium, Eklezjastyk.
Eklezjastyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 11:47   #26
ChairDefender
Użytkownik forum
 
ChairDefender's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2009

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: candia
Poziom: 29
Skille: 71/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cóż te programy cip softu które niby mają automatycznie banować itp itd to jest gówno prawda ja sam z kilkoma moimi przyjaciółmi używaliśmy ostatnio tego przez 3 miechy konkretnie TA i jakoś żaden z nas bana nie dostał do tego dodam że miałęm spotkanie z gm kilka razy i za każdym razme uratował mnie alarm .Statystycznie co 2 tibijczyk używa bota i co 20 jest wykrywany przez nie umiejetne nastawianie go ahaauahauahau
ChairDefender jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 11:57   #27
Groo0oosZ
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 01 2008

Posty: 145
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ChairDefender Pokaż post
Cóż te programy cip softu które niby mają automatycznie banować itp itd to jest gówno prawda ja sam z kilkoma moimi przyjaciółmi używaliśmy ostatnio tego przez 3 miechy konkretnie TA i jakoś żaden z nas bana nie dostał do tego dodam że miałęm spotkanie z gm kilka razy i za każdym razme uratował mnie alarm .Statystycznie co 2 tibijczyk używa bota i co 20 jest wykrywany przez nie umiejetne nastawianie go ahaauahauahau
Tak, "nie umiejetne", kumpel używał NG tylko do full light'a i dostał bana
Na razie nie wiadomo jak działa ten ich system, ale jest kilka teorii.
Pozdrawiam.
Groo0oosZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-09-2009, 11:57   #28
Deletke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2008

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Ja bociłem, ale przestałem bo zrozumiałem jaki cios daje atmosferze w tibi. Ostatnio expiłem (na manualu, już jakoś 2 miech) i był tam bot. To pisałem przez 5 min do niego, bloczyłem go aż w końcu zorientowałem się, że nie ma nikogo przy kompie to zacząłem go bić, ubiłem go i chyba alarm go obudził bo po 2min od zdarzenia zalogował się i przyszedł na respa mnie 'ubić'
Ostatnio też moim 10 druidem na trollach w edron patrze, 18 knight, zabija trolla i staje na 1min. Mówię sobie, że coś nie tak, to pisze "bot, bot, bot?" nie odpowiadał to zacząłem go bić z wanda Miał tylko 4 potionki i spadło mu 2k. Trzeba być idiotą żeby nie używać alarmu...
Deletke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 19:35   #29
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

na non pvp rotwormy thais to pryszcz, idź sobie na roty veno tam obok beho i jak znajdziesz rota którego przez minute nie ubiją boty to jesteś kox, ja tam raz przyszedłem skillować 0 luda spoko na drugi dzień przychodze 4 boty i 1 8 sorc noob który mi lał i "huashuashuas noob" ciągle gadał, na pvp już bym go złożył bo miałem 2bp potów. Robie chara na pvp serverze, narq boty -.-
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 20-09-2009 o 19:36.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 08:37   #30
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eklezjastyk Pokaż post
nie przeszkadza ci, bo jakby ci przeszkadzalo 1) nic bys nie mogl z tym zrobic 2) jakbys chcial cos z tym zrobic znow zaczal bys grac na candi celescie harmoni bo bys dostal przyslowiowy wpierdol i wyjazd z servera z powymienanymi zamkami na wylot wiec skoncz pi3rdolic


ok piatek dzis wiec tak o
Co skoncz pierdolic?
Jakas hierarchia na serwerze musi byc i nic w tym dziwnego ze ludzie ktorzy rzadza serwerem od poczatku jego istnienia sobie moga postawic farme gdzie chcą... taki kozak jestes ze wszystkich bys powy*******al zeby samemu na serwie zostac? powodzenia
a inna sprawa ze zajmują w ten sposob tylko kilka spawnów a nie jak na candii celescie harmoni caly serwer, wiec mi to nie przeszkadza.
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2010, 00:52   #31
Arachmit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Szkoda mi was

Szkoda mi was, tych co myślą co mnie to niech boci.... jego sprawa, jego ban... JAKI BAN... banują 1 bot on robi 2... taka prawda na samej Pandorii Grało kiedys 400 a tera gra 250 z czego 150 to boty... jak tu expic, D alir 2 botów, mały i duży zajęty, Fibula, 3 botów, cyce thais oba respy zabotowane, + tomb 2 botów, kazoordon na 1 kopalnie 2-3 botów, gobliny, 2 botów, Hell Gate 3 botów, Zamek Ab, 5 botów... tam to jest niezły exp co ?.... GHOST LAND, na 1 dziurę 1 bot, i mój ulubiony PoH, 3 botów..... jak tu expić... niech boci... nie moja sprawa... gówno prawda, za rok może 2 w tibii będą sami Botterzy... a coś takiego jak wypad z kolegami na D Lair to odejdzie w nie pamięć na rzecz bocenia w 30 os na fibuli.... raporty powinny być wciąż rozpatrywane... i banować botterów GM-owie powinni... a Bany powinny iść prosto na IP...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 21:45   #32
19Skrzypeq45
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 06 2010

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 13
Skille: 52/50
Poziom mag.: 3
Domyślny

Tibia bez bota to nie robota ;]
Ja sobie boce a murzyny expią ręcznie ;]
To jest tak każdy botuje ale każdego wkurza że inni bocą bo jak chcesz bocić to masz mały exp/h ;-).
19Skrzypeq45 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2010, 23:48   #33
Xyth
Użytkownik Forum
 
Xyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010

Posty: 83
Domyślny

@up

Jeżeli nie masz/macie (mówię to do botterów) czasu na grę w tibię, to nie grajcie w tą grę. Sprawia wam przyjemność stawianie bota i patrzenie jak lvl sam leci ? nie rozumiem takiego postępowania, zero przyjemności z gry... a przy okazji uprzykrzacie życie innym, uczciwie grającym ludziom.
Xyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:43.


Powered by vBulletin 3