Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-06-2008, 07:31   #61
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
tak jak ktos up poprawił,nie wybijanie sie za ojczyzne tylko ginięcie i gdyby wlasnie nie to ginięcie i walka o polska ziemie to bys teraz szyła szwabski herb lub uczyła sie ruskiego hymnu,btw nie obchodzi Cie w ogole to ze Twoj dziadek/babcia czy tam pradziadek/babcia walczyli o to abys mogła życ w demokratycznym i niepodległym kraju?

żaled
No ale wiesz... Chesterka jest niezależna i opłacałoby jej się być Niemką, bo by miała autostrady, infrastrukturę ME2006 itp. itd. Lepiej by jej się żyło, a Polska? Przecież to tylko stara nazwa regionu...
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2008, 11:38   #62
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
No ale wiesz... Chesterka jest niezależna i opłacałoby jej się być Niemką, bo by miała autostrady, infrastrukturę ME2006 itp. itd. Lepiej by jej się żyło, a Polska? Przecież to tylko stara nazwa regionu...
Chesterka miałaby co najwyzej szanse na bycie sluzaca w domu aryjskiego pana. O ile wczesniej nie zwegliliby jej potencjalnych rodzicow za malo niemieckie nazwisko.
Swoja droga, zabawne sa deklaracje, ktore skladacie w tym temacie. W sensie ze sami zglosilibyscie sie do wojska/uciekli jak najdalej sie da. Jezeli nasz kraj rzeczywiscie by jakas wojne prowadzil, to uwierzcie mi, nikt by o wasze nastawienie do wojny i chec sluzenia w armii nie pytal : d
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 09-06-2008 o 11:43.
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 12:24   #63
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Chesterka why?? -for money!!!
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 12:51   #64
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny

Dla mnie w ogole nie powinno byc wojen. Myslicie, ze wszyscy Niemcy chcieli brac udzial w wojnie ? Wszyscy Polacy super, bo sie bronili, a wszyscy Niemcy zli, ta ? Wydawalo mi sie, ze kiedys babka od polskiego nam mowila jak to niektorzy przechodzili na strone "wroga". Jakos nie bardzo mnie interesuje to gdzie sie urodzilam. Moglam sie urodzic w Japoni w Chinach, Anglii, Norwegii... Kraj to tylko granice i wspolna historia i wiezi [?], ktorych ja ewidentnie nie czuje i mam to gdzies czy Wam sie to podoba czy nie O.o Za jakis czas moge wyprowadzic sie np. do Anglii i powiedziec, ze tam tez czuje sie jak w domu. Wazne bym byla z osobami, ktore kocham, i z ktorymi czuje wspolnote. A Euro tez mam gdzies Ale jak czytam takie "Kamienie na szaniec" to jestem pelna podziwu, ale chyba nie dumy =)+


ps. podpis
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl

Ostatnio edytowany przez Chesterkaa - 09-06-2008 o 12:52.
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 14:59   #65
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Dla mnie w ogole nie powinno byc wojen.
Równie dobrze możesz się wypowiadać na temat tego, co byś zrobiła, jakby Polacy wygrali Euro. To do niczego nie prowadzi, bo wojny i tak będą. Lepiej się skupić na tym co zrobić aby zakończyć nowopowstały konflikt zbrojny, albo do niego nie dopuścić. Narastające napięcie i tak skończy się wojną.

Co do poparcia Niemców dla Hitlera:
Bzdurą jest, że była duża część osób przeciwna jemu. W rzeczywistości ogromna większość stała się nazistami. Spójrz na wizyty Fuhrera w różnych miastach. Ile milionów ludzi się tam zlatywało. Teraz, ponieważ takie podejście stało się niewygodne, to się tego wszyscy wypierają. Sekretarki Hitlera teraz też opowiadają, że o niczym nie wiedziały. Że tylko pisały to co im kazał. Więc musiały pisać automatycznie, nie zastanawiając się, ani nawet nie rozumiejąc dyktowanego tekstu? Albo byli żołnierze. Też wciskają, że nie popierali Rzeszy i nie chcieli walczyć. Nie zastanawiajmy się nad tym czy ci zbrodniarze (ok. 90% ówczesnej ludności Niemieckiej) byli zbrodniarzami, czy nie, tylko znajdźmy skurwysynów, komendantów obozów, szefów SS itp. którzy do tej pory gdzieś prowadzą swoje luksusowe życie w egzotycznych krajach, za pieniądze skradzione przed upadkiem systemu. Trzeba ich dorwać i doprowadzić przed sąd póki żyją. Najlepiej żeby Amerykanie wydali na to kasę, bo dzięki temu będzie się ich sądzić tam. A jak wiemy, w Stanach, w wielu stanach obowiązuje kara śmierci.

@Chesterkaaaaaa,
Mam ostatnio wrażenie, że jesteś cholernie płytka, udając mroczną filozofkę.

Ostatnio edytowany przez Korektor - 09-06-2008 o 15:01.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 15:57   #66
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Myslicie, ze wszyscy Niemcy chcieli brac udzial w wojnie ?
Zdecydowana większość. Chyba wiedzieli za czym głosują wybierając Hitlera? Przecież on zawsze chciał 'oczyszczenia świata z nie-aryjskiego pomiotu', a czym miał to zrobić, jak nie siłą?

Cytuj:
Wszyscy Polacy super, bo sie bronili, a wszyscy Niemcy zli, ta ?
My nie strzelaliśmy pierwsi i nie chcieliśmy wojny, więc... w sumie tak (choć z pewnością nie wszyscy).

Cytuj:
Wydawalo mi sie, ze kiedys babka od polskiego nam mowila jak to niektorzy przechodzili na strone "wroga".
Po co ten cudzysłów? To był wróg. A bratających się z wrogiem (i złapanych przez naszych) rozstrzeliwano, tak jak trzeba.

Cytuj:
Kraj to tylko granice i wspolna historia i wiezi [?]
Państwo to wojsko, administracja, granice, władza itp. My mówimy o NARODZIE polskim.

Cytuj:
ktorych ja ewidentnie nie czuje i mam to gdzies czy Wam sie to podoba czy nie O.o
Uch, ale nam dokopałaś swoim buntem.

Cytuj:
A Euro tez mam gdzies
Uch, powiało mocniejszym buntem, aż go czuję na plecach.

@Korek
Seconded.

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 09-06-2008 o 17:41.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 16:21   #67
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Dla mnie w ogole nie powinno byc wojen.
A dla mnie, przykladowo, KFC. Obie mozliwosci mozliwe do zrealizowania w teorii

Cytuj:
Myslicie, ze wszyscy Niemcy chcieli brac udzial w wojnie?
To oczywiste, ze na froncie walczyl tylko Hitler. Powaznie mowiac - od roku 1932-33 nastapil gwaltowny wzrost poparcia dla nazizmu i samego Hitlera, nawet jesli spoleczenstwo nie zgadzalo sie z jego ideologia. Dlaczego? To proste - mozna bylo "przymknac oczy" na ideologie nazistowska, ale poczynania Hitlera doprowadzily do dominacji niemieckiej w Europie, a tego oczekiwal narod, ktore niecale 20 lat wczesniej dostal hardo w dupe. Nie oskarzam Niemcow - zaloze sie, ze duza czesc Polakow bylaby zadowolona, gdyby Polska zaczela grac pierwsze skrzypce w Europie i wiele Polacy wybaczyliby przywodcy, ktory do tego doprowadzil.

Cytuj:
Wszyscy Polacy super, bo sie bronili, a wszyscy Niemcy zli, ta ?
Owszem.
Cytuj:
Moglam sie urodzic w Japoni w Chinach, Anglii, Norwegii... Kraj to tylko granice i wspolna historia i wiezi [?],
Jesli dla ciebie wspolna historia, wspolne korzenie, tradycja i obyczaje to malo, chyba wypada pogratulowac Jak powiedzial Shan - kraj a narod to co innego. Podczas zaboru kraju nie bylo, a jednak Polacy istnieli.

Co by nie bylo - do niektorych rzeczy trzeba dorosnac
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 09-06-2008 o 16:23.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 17:29   #68
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
niecale 20 lat wczesniej dostal hardo w dupe.
Dlatego m.in Hitler doszedł do władzy + wielkie kryzysy. W okresie dobrobytu NSDAP miało słabiutkie poparcie.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 00:23   #69
Serlos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 114
Domyślny

Hee wojna mówicie? Była, jest i będzie. Jest nieodłączną częścią naszego życia...Spójrzcie wokół siebie, na pewno wojowaliście z niejednymi, którym nie podobało sie wasza postawa, wartości czy przekonania. Także nasze przykre doświadczenia w pewien sposób można przyrównać do wojny(przecie to przykre doświadczenie), więc dziecko też prowadzi w pewien sposób "wojnę" z nowo poznanym światem...
Co to ma wspólnego z tematem? Moim zdaniem wojna to nauczka, nauka, którą powinniśmy przyjmować z pokorą, spojrzeć na wszystko z dystansem i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Gdyby nie 2 wojna światowa, teraz świat taki jaki jest by nie istniał. Dzisiejsze układy (czyt. ONZ, NATO), trudno by przypuszczać, ażeby powstały bez wkładu jakim była 2WS. Może i "tamta" rzeczywistość była by lepsza, tego nie wiem, ale pokój na świecie na pewno byłby mniej chroniony...
Do celu po trupach niestety ;/ Więc, myślę że polak czy niemiec, a nawet ruski nie powinni siebie nawzajem oczerniać, bo my nawzajem siebie budujemy, nasze wartości, bez siebie byśmy nie istnieli, jak dla mnie to bezsens tak się kłócić o przeszłość, która w sumie dobrze na nas oddziałała...Dziś tacy jacy jesteśmy, jacy będziemy, wszystko w przeszłości jest wyprorokowane Spójrzcie na swoje dzieciństwo...
"Jesteśmy na siebie skazani, więc czemu nie mielibyśmy siebie pokochać?"
Serlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 08:51   #70
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Zdecydowana większość. Chyba wiedzieli za czym głosują wybierając Hitlera? Przecież on zawsze chciał 'oczyszczenia świata z nie-aryjskiego pomiotu', a czym miał to zrobić, jak nie siłą?
Ludzie popierający holokaust to była malutka część społeczeństwa. Nawet w aparacie władzy niewielu było chętnych do masowego mordowania 'nie-aryjskiego pomiotu'. Dopiero potem zaczęto propagować antysemickie postawy (vide Kryształowa Noc) i spojrzenie społeczeństwa się zmieniło. Zmieniło, ale to raczej dlatego, że, jak pisał Ashlon wierzyli w ideę podporządkowania sobie całej Europy. A że byli bardzo niezadowolonym narodem, przyszło im to łatwo.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 14:18   #71
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny

Jezeli Wy sie czujecie tu dobrze jestescie patriotami itd to swietnie. Ja nie musze i tyle.

@ Korek

Fajnie, ze mroczna =d





"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl



tak lepiej w slowa nie moglabym tego ubrac, chociaz juz nie raz probowalam to napisac.











@ down

A gdzie tu widzisz kpiny?
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl

Ostatnio edytowany przez Chesterkaa - 10-06-2008 o 20:03.
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 15:35   #72
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Jezeli Wy sie czujecie tu dobrze jestescie patriotami itd to swietnie. Ja nie musze i tyle.

@ Korek

Fajnie, ze mroczna =d





"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl



tak lepiej w slowa nie moglabym tego ubrac, chociaz juz nie raz probowalam to napisac.
Czyli dla Ciebie miara wolnosci i otwartosci spoleczenstwa jest to, czy mozesz sobie pokpiwac z ludzi, ktorzy gineli w obronie swojej ojczyzny, rodzin i przekonan?
Rincewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 16:24   #73
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rincewind Pokaż post
Czyli dla Ciebie miara wolnosci i otwartosci spoleczenstwa jest to, czy mozesz sobie pokpiwac z ludzi, ktorzy gineli w obronie swojej ojczyzny, rodzin i przekonan?
word

/znaki
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2008, 20:43   #74
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@Chesterka
Czyli innymi słowy ludzie mogą mówić, co chcą i nie brać za to odpowiedzialności?
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2008, 10:19   #75
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Ludzie popierający holokaust to była malutka część społeczeństwa. Nawet w aparacie władzy niewielu było chętnych do masowego mordowania 'nie-aryjskiego pomiotu'. Dopiero potem zaczęto propagować antysemickie postawy (vide Kryształowa Noc) i spojrzenie społeczeństwa się zmieniło. Zmieniło, ale to raczej dlatego, że, jak pisał Ashlon wierzyli w ideę podporządkowania sobie całej Europy. A że byli bardzo niezadowolonym narodem, przyszło im to łatwo.
Och, taka biedna ta wiekszosc spoleczenstwa ktora nie popierala holokaustu, a mimo to glosowala na partie majaca go niejako w programie. Glosujac na NSDAP sie holokaust zgadzali, czy im sie teraz po latach to podoba, czy nie.
Chesterkaa - czytajac twoje posty mam wrazenie, ze dyskutuje tutaj z 12 latka. Tymi twoimi sloganami i pieknymi cytatami mozna sobie co najwyzej dupe podetrzec, za nimi stoi kompletny brak argumentow i jeszcze bardziej przerazajaca pustota.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2008, 13:16   #76
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Och, taka biedna ta wiekszosc spoleczenstwa ktora nie popierala holokaustu, a mimo to glosowala na partie majaca go niejako w programie. Glosujac na NSDAP sie holokaust zgadzali, czy im sie teraz po latach to podoba, czy nie.
Cieszę się, że potwierdziłeś to, co można było zrozumieć z mojego posta.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2008, 22:29   #77
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Cieszę się, że potwierdziłeś to, co można było zrozumieć z mojego posta.
Pierwsze zdanie twojego posta zaprzecza niejako jego dalszej tresci, stad moja odpowiedz. Ale jezeli twoja intencja nie bylo usprawiedliwianie spoleczenstwa niemieckiego, to jak najbardziej sie zgadzam.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2008, 00:29   #78
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chesterkaa Pokaż post
Jezeli Wy sie czujecie tu dobrze jestescie patriotami itd to swietnie. Ja nie musze i tyle.
Oczywiscie, ze nie musisz sie czuc swietnie, a tym bardziej byc patriotka - bo nikt cie do tego nie zmusza. Ale pisanie "Och tak. Naprawde jestem dumna z tego, ze ludzie sie wybijali za ojczyzne. Przeciez to takie wspaniale" i bycie anty-wszystko + pokazywanie olewactwa na wazne sprawy wcale dobrze o rozmowcy nie swiadczy.

Cytuj:
"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl



tak lepiej w slowa nie moglabym tego ubrac, chociaz juz nie raz probowalam to napisac.
Dyskusja na kontrowersyjne tematy czy staranie sie dowiesc wlasnej racji to nie to samo co biernosc, nieasertywnosc i nadmierny konformizm czy, dosadniej, pozwalanie na wlazenie sobie na glowe, moja droga
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2008, 00:41   #79
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Buntowniczka bez powodu. Ale to z wiekiem mija: )

Btw, mowilas, że dla Ciebie dom (który i tak nie ma nic wspólnego z narodowością ale nvm) to miejsce gdzie sa Twoi bliscy. Czy miałabys tych bliskich gdyby Hitler wygrał wojnę.?: ) Czy jest Ci to tak totalnie obojętne, kto bedzie Twoim bliskim.? Bo na to wygląda.

Nikt Ci nie karze być patriotką, ale uszanuj zdanie innych. Bo to jednak są pewne wyższe wartości. No ale Ty tego niestety nie rozumiesz. Może to prze picie alkoholu z lekami lub robienie "fajki wodnej" z butelek i szlugów. Nie wiem. Ale jeżeli nie wiesz nic na dany temat, to mondrej byłoby siedzieć cicho niż robić z siebie kretynkę; )
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2008, 09:58   #80
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

No to Duńczycy, Francuzi i reszta świata za wyjątkiem Polaków, Holendrów, Brytyjczyków, Amerykanów, Greków i Ruskich powinna być w chuja dumna za to, że ich przodkowie oddali się Niemcom bez wystrzału, albo w bardzo krótkim czasie. W rzeczywistości cały świat nie był przeciwnikiem państw osi, tylko potajemnie ich wspierał. Praktycznie tylko ww. kraje broniły swojej suwerenności. Jako przykłady "powodu do dumy" mogę poniekąd dać kilka większych krajów:

Francja - oddano Paryż, utworzono zbrodnicze państwo Vichy,
Czechy - poprostu po kolei dano się pociąć na kawałki i wchłonąć przez Niemców,
Austria - rzekoma aneksja była po prostu włączeniem się do Niemiec za przyzwoleniem narodu. Większość ludzi w SS i komendantów obozów, pochodziło właśnie z Austrii,
Dania - bronili się kilka godzin,
Rumunia - współpraca z Niemcami, w tym dostarczanie ropy,
Belgia - pacz Francja,
Szwajcaria - niby neutralne państwo trzymające kasę Rzeszy,
Norwegia, Finlandia i Szwecja - bez komentarza,

Oni mają powód do dumy, co?


Nie wspominając o Włochach i Japonii, które bardzo, bardzo się związały z nową ojczyzną Hitlera.

Ostatnio edytowany przez Korektor - 12-06-2008 o 09:59.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.


Powered by vBulletin 3