Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-06-2006, 18:24   #61
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Anime warte obejrzenia:

Great Techer Onizuka
Neon Genesis Evangelion
Slayers
Dragon Ball
Shaman King
Ghost in the Shell
GITS i GITS 2
Naruto
Vampire Hunter D
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2006, 18:29   #62
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Another Lady Innocent



^___________^
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2006, 18:48   #63
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Jeśli chodzi o mnie DB ssie na całej długości i szerokości.
Osobiście dodam jeszcze do mojej listy Cowboy Bebop i przypomne znowu o NGE (<3).
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 15:13   #64
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny !

Wspanialy temat ! (wreszcie cos na czym sie znam )

po 1 POKEMONY to Anime...

po 2 polecam ;

Spirited Away- o dziewczynie ktora musi ciezko pracowac zeby odmienic swoich rodzicow w ludzi. Trafili do krainy bogow zaczeli sie obzerac jedzeniem i zamienili sie w swinie.


Moj sasiad Totoro- pewna rodizna przeprowadza sie na wies (2 siostry i ojciec) Ich matka jest w szpitalu... Pewnego dnia mlodsza z siostr spotyka tajemniczego zwierzaka :>


Air- o pewnej dziewczynie ktora jest aniolem... (wzruszajace ...)

Girls Bravo 2 - o pewnym facecie ktory trafil na planete pieknych kobiet xD (prawe hentai )


Chobits- o chlopaka ktory znalalaz na smietniku 'robota' ktory umie tylko wypoeiedziec "Chii" Hideki (glowny bohater) nazywa 'robota' Chii i wszystkiego jej uczy i na koncu sie zakochuja w sobie... (smieszne jest a nawet bardzo w niektorych mometach)

Ruchomy Zamek Hauru- zla wiedzma zamienila piekna dziewczyne w stara kobiete dzieczyna trafia do Ruchomego Zamka Mistrza Hauru... (bardzo ladna 'grafika')


aaaa teraz moje ulubione;

SAILOR MOON- niby Anime dla dziewczyn ale chlopaka podobaja sie czarodziejki bo maja krociutkie spodniczki i dluugie nogi ^_^
Usagi glowna bohaterka znalazla czarna kotke- Lune ktora umie gadac i dala jej magiczna broszke. z czasem czarodziejek przybywa... pojawia sie Ami Rei Mako i Minako. Czarodziejki walczza roznymi demonami... na koncu 1 serii okazuje sie ze Usagi to nie tylko Czarodziejka z Ksiezyca ale rowniez Ksiezniczka Ksiezycowego Krolestwa...

Bardzo ciekawe anime dosc dlugie bo ma az 200odcinkow ale warto obejrzec...

wymienilam tu bardziej "BABSKIE" Anime bo widze ze tu same takie 'brutalne' Anime... Ogladalalam tez takie Anime ktore tam ymienialiscie ale nie chcialam sie juz tak powtarzac...
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl

Ostatnio edytowany przez Chesterkaa - 21-06-2006 o 15:15.
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 18:47   #65
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Tak czytam, czytam i nikt nie wspomnial o 2 anime, ktore wydaje mi sie na wspomnienie zasluguja. Sa to:

- Ranma - opowiesc o pewnym kolesiu, zapalencu sztuk walki , ktory pewnego razu podczas treningu wpadl do magicznego stawu. Od tej pory gdy poleje sie go zimna woda staje sie on dziewczyna, gdy goraca - z powrotem facetem. oczywiscie znalazlo sie tez troche innych osob, ktore w ten sposob zostaly "zaczarowane". Ojciec tytulowego Ranmy zamienia sie w Pande, pewna panienka z kota, inny gosc w kaczke czy kolejny w swinke morska Jest to bez watpienia komedia z elementami walki, w ktorej glownym watkiem jest oczywiscie watek milosny

- Soul hunters - swego czasu lecialo to kiedys na RTL7. Pamietam jak z niecierpliwoscia czekalem na kolejny odcinek przygod moznaby rzec polbogow-czarodzieji, ktorzy wyslani zostaja na ziemie by zdobywac dusze tych zlych Kazdy taki czarodziej ma swoj magiczny przedmiot, ktorego uzywa w walce ze zlymi 'sobie-podobnymi'. Glowny bohater jest nieco rozczarowany, gdyz w momencie gdy inni dysponuja poteznymi bronmi on dostaje zwykla rozdzke, ktora jest jednak jak sie pozniej okazuje bardzo potezna. Glowny bohater porusza sie "za pomoca" gadajacego czegos w rodzaju smoka(? - juz nei pamietam) ktory jest zarazem jego przyjacielem.

A mowiac o RTL7 to lecial tam jeszcze kiedys Yaiba - bardzo fajna kolmedia polaczona z ostra nawalanka. Najlepsza w Yaibie byla chyba piosenka konczaca "Tora tora uba, tora tora uba!"
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."

Ostatnio edytowany przez Khazar - 21-06-2006 o 18:49.
Khazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2006, 07:55   #66
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

moje:
Naruto
Bleach
Yaiba
Dragon ball
Shaman king
Ninja scroll

dla mnie wymiataja ;]
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2006, 22:43   #67
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Ja uwielbiam DB, w chacie mam nawet 42 tomy mangi.
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2006, 23:01   #68
sebcio
Użytkownik Forum
 
sebcio's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Nibiru.

Posty: 288
Stan: Na emeryturze
sebcio ma numer GG 6.4.7.0.0.8.1
Domyślny

Polecam Tsubase

Manga opowiadajaca o przygodach pilkarskich (i nie tylko) Kapitana Tsubasy i jego druzyny. Naprawde godne polecenia.
__________________
sebcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 14:27   #69
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

A ja Wam polecam IS'a x)
Takie to to romansidłowe.
Standard, chłopak - dziewczyna (anime z homo to jeszcze nie widziałem ;o), on sie w niej zakochał, a potem przez kilkanascie tomów/pare odcinków walczy o odwzajemnienie.
Fajne bardzo ^^

I Green Greena..
Hmm, to to wogóle fabułą nie grzeszy.
Takie coś podchodzące pod hentai, pozwole sobie zacytować znajomą.

Znajoma (19-06-2006 21:45)
no są laski
Znajoma (19-06-2006 21:45)
i są faceci
Znajoma (19-06-2006 21:45)
i oni je podglądają i takie tam
Znajoma (19-06-2006 21:45)
one niekiedy się dają

Ostatnio edytowany przez Gallar - 24-06-2006 o 11:14.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 19:41   #70
Teleri
Użytkownik Forum
 
Teleri's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 222
Teleri ma numer GG 4722598
Domyślny

Read or die
zdaje sie ze jest takie anime, z tego co widzialem kilku minutowy film to bardzo fajne
__________________
;x
Teleri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 20:32   #71
Iska
Użytkownik Forum
 
Iska's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005
Lokacja: Koszalin
Wiek: 36

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Iska ma numer GG 2847931
Domyślny

Oto spis anime ktore ci polecam

tytuly ktore musisz obejrzec koniecznie !!! Genialne pod kazdym wzgledem :

Cala seria Neon Genesis Evangelion + (genialny) End of Evangelion - Ludzie znajduja zwoje znad morza martwego , na ziemie zaczynaja sie ataki "aniolow" , ludzkosc wiezi jednoego z "aniolow" i na jego przykladzie tworzy 4 biomechy ktore maja za zadanie zniszczyc wszystkie 18 aniolow . End of Evangelion to podsumowanie calej serii jest to naprawde film godny obejrzenia . Ogolnie mowiac biomechy , tajemnicze organizacje i ekstra klimat - musisz obejrzec

Cala seria Last Exile - Tajemniacza Gildia sprawuje wladze na swiecie . 2 krainy walcza ze soba o przetrwanie , a nastepnie jednocza aby zniszczyc Gildie . Zaje...sta grafika , przepiekne walki okretow powietrznych , jednym slowem kolejny tytul godny obejrzenia

Gto ( Great Teacher Onizuka) - anime o perypetiach mlodego czlonka gangu ktory postanawia zostac nauczycielem aby uczyc piekne dziewczeta . Zwala na maxa , musisz obejrzec ^^

Hellsing - tytulowa organizacja walczy z wampirami . Kolejne ciekawe anime warte obejrzenia
__________________
Wówczas rzekła wróżka do wiedźmina: Taką ci dam radę: obuj żelazne buty, weź do ręki kostur żelazny. Idź w żelaznych butach na koniec świata, a drogę przed sobą kosturem macaj, łzami skrapiaj. Idź przez ogień i wodę, nie ustawaj , wstecz się nie oglądaj...

...I wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych, ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wrózki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.
Iska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 21:11   #72
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

wybaczcie że tlyko jendo, ale opisałem 6 anime i mi net padł i wszystko posło się..
- Tenjou Tenge - jakby to powiedzieć. Jest to połączenie pięknych kobiet z krwawymi walkami. NAprawde dobre i dość humorystyczne (zwłaszcza na początku) anime. Choć jak się zajdzie dalej, to tematy robią sie coraz poważne. Anime godne polecenia, jak ktoś lubi zwłaszcza walki, zwłaszcza jak lubi walki które w dodatku mają powód by istnieć.
No i w dodatku to nie są zwyczajni walczący ^^. Właśnie skończyłem oglądać to anime i stwierdzam zę co cchwile wracam do ciekawszycxh momentów tego anime. Więc jak szukasz czegoś do obejrzenia - dawaj.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2016, 14:51   #73
doomed
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2016

Posty: 5
Domyślny

Reaktywujmy ten temat, bo ja od niedawna interesuję się anime i chętnie się z wami powymieniam opiniami Co myślicie o tym, że japońskie bajki po polsku zaczynają robić? Mi się wydaje, że to fajny pomysł, a wam?
doomed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:12.


Powered by vBulletin 3