Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Askara

Notki

Askara Wydarzenia ze świata Askara

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-10-2007, 14:34   #1
Danit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wielki Dzień Dla Askary.

Dnia 11 października o godzinie 23:09 gracz o nazwie "Hasanno" osiągnął jako pierwszy 200 lvl Jest to wielki dzień dla całego serwera i raczej będzie zapamiętany

Jako iż jest to Polak wielkie GRATZ dla niego

link do oryginalnego tematu na tibia.com

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=1860544
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-10-2007, 00:12   #2
Oris Palladyn
Użytkownik Forum
 
Oris Palladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006
Lokacja: Tam

Posty: 406
Imię: enigmA
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 188
Domyślny

podnieta ? :b aby:
__________________
Limit
Oris Palladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 01:52   #3
Xsi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2007
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 32

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 80+
Xsi ma numer GG 709032
Domyślny

Czy ja wiem czy takie święto chociaż nastepny Polak pewnie br, swe i angolom za przeproszeniem dupy ściska :>
Xsi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 12:49   #4
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Wielki dzień to ten, w którym Zunri opuścił askare xD
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 14:50   #5
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Wielki dzień to ten, w którym Zunri opuścił askare xD
Wielki dzien to ten w ktorym zamkniesz pysk i nie bedziesz sie wypowiadal na tym forum.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 18:44   #6
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Kultury buraku!

Rozumiem, że masz poczucie tego, że jesteś tylko wielkim frajerem i debilem ale nie zezwala ci to na używanie takich dziecinnych odzywek na forum
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 20:45   #7
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Kultury buraku!

Rozumiem, że masz poczucie tego, że jesteś tylko wielkim frajerem i debilem ale nie zezwala ci to na używanie takich dziecinnych odzywek na forum
Tak jak tobie nic nie zezwala na nazywanie mnie frajerem i debilem, nie wiedzac o mnie nic poza tym ze cie obrazam.
W tym wypadku ty jestes dzieckiem neo i downem ktory nie potrafi sie poddac konstruktywnej krytyce. Jesli juz chciales mi pojechac mogles uzyc jakiejs blyskotliwej, cietej riposty a nie gadac jak ciota ktora zreszta jestes (zapewne jest to dziedziczne)

Ostatnio edytowany przez krzysheak - 20-10-2007 o 20:48.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 22:37   #8
kuva5
Użytkownik Forum
 
kuva5's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 70
Stan: Niegrający
Imię: Kuba xD
Świat: Real life
kuva5 ma numer GG 6664659
Domyślny

WIelki dzień to był dla całęj tibi jak mateusz dragon wielki,seromontis. Oni wbili po 300 lvl a na harmoni jest z 12 ludzi kturzy mają po 200-240
kuva5 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2007, 08:55   #9
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kuva5 Pokaż post
WIelki dzień to był dla całęj tibi jak mateusz dragon wielki,seromontis. Oni wbili po 300 lvl a na harmoni jest z 12 ludzi kturzy mają po 200-240
czy ja wiem czy taki wielki dzien .. dla mnie to byl dzien jak codzien , osobiscie sie nie przejmuje lvlami innych graczy , .. tylko nie piszcie prosze "oo ja noob sam by nie wbil a pie*doli" nie wbilbym bo nie czuje takiej potrzeby

@temat

Jak sie nie myle to pierwsza osoba na askarze z 200 lvlem no to gratulacje ;P
Driger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2007, 11:36   #10
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Tak jak tobie nic nie zezwala na nazywanie mnie frajerem i debilem, nie wiedzac o mnie nic poza tym ze cie obrazam.
W tym wypadku ty jestes dzieckiem neo i downem ktory nie potrafi sie poddac konstruktywnej krytyce. Jesli juz chciales mi pojechac mogles uzyc jakiejs blyskotliwej, cietej riposty a nie gadac jak ciota ktora zreszta jestes (zapewne jest to dziedziczne)

Już kiedyś próbowałeś mi udowodnić swoją rację... Noo i ci nie wyszło :<

Nie moglem też użyć błyskotliwej i ciętej riposty, bo w twoim poście, na który odpowiedziałem, nie było NIC błyskotliwego.

"Poddać sie konstruktywnej krytyce" - czy ty wiesz co ty napisałeś?

Cytuj:
Wielki dzien to ten w ktorym zamkniesz pysk i nie bedziesz sie wypowiadal na tym forum.
Rozumiem, że według ciebie to była konstruktywna krytyka. Pójdź teraz do szkoły, zapytaj panią o polskiego co to jest konstruktywna krytyka i potwm pisz takie posty, ok?


Dziedziczne? Zaczyna ci brakować sensownych argumentów, że już na rodzinę najeżdżasz? Masz kompleksy? Jesteś niedoceniany, nie masz przyjaciół i nikt cie nie lubi? Rozumiem, że możesz mieć te problemy, ale rodzine zostaw z dala od tego, bo właśnie teraz udowodnileś, że to ty jesteś tym dzieckiem neo, a nie ja. Mnie możesz wyzywać na wszlekie sposoby, ale od rodziny spier...
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 00:53   #11
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Już kiedyś próbowałeś mi udowodnić swoją rację... Noo i ci nie wyszło :<

Nie moglem też użyć błyskotliwej i ciętej riposty, bo w twoim poście, na który odpowiedziałem, nie było NIC błyskotliwego.

"Poddać sie konstruktywnej krytyce" - czy ty wiesz co ty napisałeś?



Rozumiem, że według ciebie to była konstruktywna krytyka. Pójdź teraz do szkoły, zapytaj panią o polskiego co to jest konstruktywna krytyka i potwm pisz takie posty, ok?


Dziedziczne? Zaczyna ci brakować sensownych argumentów, że już na rodzinę najeżdżasz? Masz kompleksy? Jesteś niedoceniany, nie masz przyjaciół i nikt cie nie lubi? Rozumiem, że możesz mieć te problemy, ale rodzine zostaw z dala od tego, bo właśnie teraz udowodnileś, że to ty jesteś tym dzieckiem neo, a nie ja. Mnie możesz wyzywać na wszlekie sposoby, ale od rodziny spier...
Tak nie mam przyjaciol spedzam cale dnie przed kompem jestem niedoceniany < zakladam ze to to co chciales uslyszec?
A wogole to smie twierdzic ze jestes wizytowka swoich rodzicow i jak juz wczesniej powiedzialem nie swiadczysz o nich najlepiej.
Jesli moge cie wyzywac na wszelkie sposoby to prosze bardzo niedorobie, noobie , szmato , palo , debilu czy mowilem juz ze jestes noobem? xD
Jak chcesz sie powyzywac to pisz Mogash/Xerena (nienawidze forum spammerow takich jak ty, ktorzy udaja nie wiadomo kogo a tak naprawde sa gowno warci: D)
Pewnie zaraz mi powiesz ze jestes ode mnie madrzejszy i nie bedziesz sie znizal do mojego poziomu ale w gruncie rzeczy to tylko nooby pisuja na tym forum a ja pojawiam sie tu sporadycznie gdyz nie warto uzerac sie z ludzmi twojego pokroju, chociaz wciaz to robie i poki co nie mam zamiaru przestac.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 01:15   #12
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Tak nie mam przyjaciol spedzam cale dnie przed kompem jestem niedoceniany < zakladam ze to to co chciales uslyszec?
A wogole to smie twierdzic ze jestes wizytowka swoich rodzicow i jak juz wczesniej powiedzialem nie swiadczysz o nich najlepiej.
Jesli moge cie wyzywac na wszelkie sposoby to prosze bardzo niedorobie, noobie , szmato , palo , debilu czy mowilem juz ze jestes noobem? xD
Jak chcesz sie powyzywac to pisz Mogash/Xerena (nienawidze forum spammerow takich jak ty, ktorzy udaja nie wiadomo kogo a tak naprawde sa gowno warci: D)
Pewnie zaraz mi powiesz ze jestes ode mnie madrzejszy i nie bedziesz sie znizal do mojego poziomu ale w gruncie rzeczy to tylko nooby pisuja na tym forum a ja pojawiam sie tu sporadycznie gdyz nie warto uzerac sie z ludzmi twojego pokroju, chociaz wciaz to robie i poki co nie mam zamiaru przestac.
Rozumiem, że z twojego toku myślenia wynika, że źle świadcze o rodzicach, dlatego, że sie cieszę, że Zunri opuszcza Askare No tak, jestem zły i niedobry

W porównaniu do ciebie jestem niewiadomo kim ale to nie jest też żadne osiągnięcie.

I jak sie domyśliłeś: jestem mądrzejszy, lepszi i fajniejszy niż ty, ale niestety nic na to nie poradzę Wyzywaj mnie ile wlezie - dzięki temu będę czuł się jeszcze lepszy
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 21:04   #13
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Rozumiem, że z twojego toku myślenia wynika, że źle świadcze o rodzicach, dlatego, że sie cieszę, że Zunri opuszcza Askare No tak, jestem zły i niedobry

W porównaniu do ciebie jestem niewiadomo kim ale to nie jest też żadne osiągnięcie.

I jak sie domyśliłeś: jestem mądrzejszy, lepszi i fajniejszy niż ty, ale niestety nic na to nie poradzę Wyzywaj mnie ile wlezie - dzięki temu będę czuł się jeszcze lepszy
No wlasnie... kim jestes? noobem z forum tibia.pl ktory wygaduje glupoty i robi z siebie inteligenta, a w rl pewnie jakis niedorob ktory wzial sie z 5 minutowego romansu matki z miejscowa zuleria.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 22:42   #14
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Nie muszę udawać inteligenta

Widze, że Tobie zaczyna brakować argumentów i zaczynasz już naprawdę żałosne i dziecinne teksty sypać typu: "a w rl pewnie jakis niedorob ktory wzial sie z 5 minutowego romansu matki z miejscowa zuleria.". Widze że masz jakiś kompleks, przez co ciągle najeżdżasz na rodziców jak rozwydrzony gówniarz, który myśli, że jak wjedzie na rodziców jest fajny. I uwierz, nie jesteś fajny - jesteś żałosny i infantylny
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 09:17   #15
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Nie muszę udawać inteligenta

Widze, że Tobie zaczyna brakować argumentów i zaczynasz już naprawdę żałosne i dziecinne teksty sypać typu: "a w rl pewnie jakis niedorob ktory wzial sie z 5 minutowego romansu matki z miejscowa zuleria.". Widze że masz jakiś kompleks, przez co ciągle najeżdżasz na rodziców jak rozwydrzony gówniarz, który myśli, że jak wjedzie na rodziców jest fajny. I uwierz, nie jesteś fajny - jesteś żałosny i infantylny
Żałosny to jestes ty i twoje zasrane , gowno warte teksciki w stylu jaki juz zaprezentowales. A wogole to mnie w*****asz z twoim "wywazonym" slownictwem i patrzeniem na mnie z gory.
Jestem dzieckiem neostrady, i chuj? jestem przez to gorszy? czegos mi z tego powodu brakuje? ja tez moge powiedziec cos o twoich rodzicach jacy to oni sa rozwiezli ale tego nie zrobie bo nie chce sie nikogo oceniac tak jak ty to robisz.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 10:01   #16
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Żałosny to jestes ty i twoje zasrane , gowno warte teksciki w stylu jaki juz zaprezentowales. A wogole to mnie w*****asz z twoim "wywazonym" slownictwem i patrzeniem na mnie z gory.
Jestem dzieckiem neostrady, i chuj? jestem przez to gorszy? czegos mi z tego powodu brakuje? ja tez moge powiedziec cos o twoich rodzicach jacy to oni sa rozwiezli ale tego nie zrobie bo nie chce sie nikogo oceniac tak jak ty to robisz.
Czy ja coś powiedziałem na temat twoich rodziców? O.o Jedynie cytowałem to, co ty napisałeś post wyżej... Więć zastanów się co ty człowieku gadaz...
Widząc twoje posty moge cie oceniać tylko negatywnie, bo od razu i bez powodu najeżdżasz na ludzi i na rodziców.
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 12:04   #17
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Wielki dzień to ten, w którym Zunri opuścił askare xD.
Zunri chyba najlepiej rzadzil serverem w historii tibii... taka prawda, na
xerenie gdzie gram vuminaku ktory jest noobem jak stad do las vegas nie wbilby nawet 100 lvla a co dopiero 150 ... do tego jest jeszcze masa noobow takich jak tonerro, gilar, rangorak knight, safi askara, nevizus, gattor soreth, meemento, pepe van corsarz itp... reszty juz mi sie nie chce wymieniac.
Oczywiscie nie mowie ze jestem jakis pro ani nic w tym stylu, nie zalezy mi na respekcie takich ludzi jak ty, staram sie tylko powiedziec ze lvlowanie na askarze jest proste jak nie wiem co wlasnie dzieki zunriemu ktory dal polaczkom mozliwosc grania na dobrym serverze pvp z duza iloscia osob online.
A ty na niego najezdzasz... Pamietam jak kiedys robil pa i co z tego? Moge dac x przykladow innych serverow gdzie takie pa jak na askarze bylo przez 1-2 dni jest na porzadku dziennym.
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 12:42   #18
dymka
Użytkownik Forum
 
dymka's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006

Posty: 112
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Rzeczywiście nie jesteś pro ani nic w tym stylu.... Jesteś zwykłym cwaniakiem, pyskującym na ludzi tylko dla tego, ze piszą coś odmiennego od twojego niepełnosprawnego zdania (przepraszam, ze wtrącam się w wasza kłótnie z Igorem ). Właśnie przez takich jak ty, wyzywających ludzi za nic, opowiadających o tym w jaki sposób pojawiły się na świat etc., szerzy się światem (Tibijskim) sława o "pl", ciotach, złodziejach, kłamcach, chciwcach, zboczeńcach i lizidupach. To właśnie ty, kutasiku, z twoim rzucaniem się na ludzi, zamiast sensownych wypowiedzi, robisz z siebie idiotę na forum i w grze. Chcesz rozmowę - to uważaj na to, co piszesz, chcesz po prostu powyzywać ludzi, bo cię nikt nie lubi - wynocha do piaskownicy i tam sobie walcz z gumowymi zabawkami.
__________________
Kot Da Vinci
dymka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 17:14   #19
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysheak Pokaż post
Zunri chyba najlepiej rzadzil serverem w historii tibii...
Już na askarze mam lepszy przykład... Brian Dark i jego Eclipse...

Poza tym, mimo iż ich nazywasz noobami to TY miałeś hacka Panie Pr0!
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 20:41   #20
krzysheak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 2

Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Już na askarze mam lepszy przykład... Brian Dark i jego Eclipse...

Poza tym, mimo iż ich nazywasz noobami to TY miałeś hacka Panie Pr0!
Srki, w poprzednim poscie "ze gram Vuminaku" - taka literowka, oczywiscie chodzilo o "gra Vuminaku"

Co do twojego posta to powiedzialem ze chyba a wogole to najezdzacie na zunriego a on zapewne nic wam osobiscie nie zrobil a szczegolnie tyczy sie to igrexou ktory jest frajerem. Ogolnie to tak, mialem hacka i co z tego? teraz wyszlo na moje bo to ja mam w miare chara a ty nie i na porzadnym servie bez ludzi twojego pokroju a wogole rodzice sie nie postarali z imieniem dla ciebie.

@dymka
To oczywiste ze twoje zdanie jest subiektywne bo jestes kumplem tego lamusa i jak myslisz ze w dwoch razniej to twoja sprawa.
A wlasnie... do ktorej grupy naleze jesli chodzi o cioty dupolizy itp?
krzysheak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:32.


Powered by vBulletin 3