Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2009, 18:39   #21
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 33

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
Panowie bez obrazy, ale co on takiego wielkiego robi, że stał się dla was królem PvP?
Ogarnia. Zauważ to. Królem nie jest, ale sam/a musisz przyznać - wybija się ponad większość hotkeyowców.


@down
tak, to elf. Ale ogarnianie to nie tylko wciskanie hotkeya.

hahah. Nagraj lepszy :>
__________________

Ostatnio edytowany przez jerrry - 19-02-2009 o 18:46.
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2009, 18:41   #22
aa_wymysl_cos
Użytkownik Forum
 
aa_wymysl_cos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Jaworzno

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Dobrze ogarnia ale jego bot. Mniemam, że to ten najlepszy-elfbot Hail ElfBot.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Ogarnia. Zauważ to. Królem nie jest, ale sam/a musisz przyznać - wybija się ponad większość hotkeyowców.

Litości...sam to ich nie klika...
I tak jak Overlord napisał...on nie robi nic nadzwyczajnego...

Ostatnio edytowany przez aa_wymysl_cos - 19-02-2009 o 18:44.
aa_wymysl_cos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 18:43   #23
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Powiem Ci tak. Pomijając to, że ma bota, leci na healingu, ponownym zaznaczaniu przeciwnika i dashu to żeby efekt byl 2x lepszy powinien używać flam ue, woi'a, stawiać fe, używać ue nie do spamu lecz zabijania,a jego cała taktyka ubijania przeciwników opiera się na sd. Da się zauważyć też inne błędy, lecz nie będę się wbijał w szczegóły Większość sukcesu jest oparte na słabych umiejętnościach przeciwników

Ostatnio edytowany przez Overlord - 19-02-2009 o 18:44.
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 18:44   #24
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Dobry typ.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 18:44   #25
Mezive
Użytkownik Forum
 
Mezive's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bruxelles

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mi-ni
Profesja: Royal Paladin
Świat: xerena
Domyślny

"God please let me log out" xD
Mezive jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:13   #26
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Kolejny fajny film ale:
Z 1 strony, ma bota bardzo dobrze ustawionego i dużo mu to pomaga. Ma skilla choć do Wizava fakt jeszcze nie dorasta ale....
z 2 strony co on ma zrobić i pokazać, żebyście nie napisali "ech nic wielkiego".

Chcąc nie chcąc PVP w Tibii jest bardzo ograniczone więc ciężko tu pokazać niewiadomo jakiego skilla. No jakby uciekając wszedł na POI zrobił solo dźwignie w 10 min i ukrył się w puminie na górze, to bym powiedział, że koleś to masakrator.

Swoją drogą dla mnie póki co najlepszym pvp-owcem zostaje Masakrowiec spodobał mi się w tibii 7.4 bez hotów, z UH trapami i wydaje mi się, że wtedy było najtrudniej bo najwięcej było można zrobić trapów. Cipy uznali, że to byly niedociagnięcia w grze więc to znerfowali
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2009, 20:45   #27
Marecki666
Użytkownik Forum
 
Marecki666's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 579
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Innomin8s
Świat: noobtional pvp
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
No jakby uciekając wszedł na POI zrobił solo dźwignie w 10 min i ukrył się w puminie na górze, to bym powiedział, że koleś to masakrator.
no ale, zeby na seale przejsc to trza chyba 80 lvl, nie?
__________________
lepiej być murarzem niż ćpunem
Marecki666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 00:11   #28
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 10 2008

Posty: 446
Domyślny

zgadzam sie z niektorymi osobami up-jego skill polegal w duzej mierze na zalosnym ogarnaniu przeciwnikow i bocie,aczkolwiek wiekszosc takich typow pada jak szmaty po kilku sec od pojawienia sie yellow skulla,natomiast ten typ troche polatal
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 00:26   #29
hardok123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 12 2008

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: -
Świat: Askara
Poziom: 179
Skille: -
Poziom mag.: 78
Domyślny

@up
co Ci z takiego grania w tego gladiatusa przychodzi? zarabiasz coś na tym? ; o
hardok123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 00:55   #30
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

up
a musze zarabiac?
MSem w tibi więcej zwaliłem kasy niż zyskałem... (PACC...)a jak już nie mam gdzieś waste to ded i 100k w dupeczke i znowu waste xD
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 00:57   #31
Macunio
Użytkownik Forum
 
Macunio's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 302
Stan: Na Emeryturze
Imię: Patrov
Profesja: Knight
Świat: Jamera
Poziom: 72
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

zupelnie inni ludzie graja na jamerze teraz niz kiedys ...
__________________
nie jestem bardziej posłuszny beliarowi niż ty innosowi.

Bóg kocha idiotów, tylu ich stworzył. ""
Macunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 01:04   #32
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
up
a musze zarabiac?
MSem w tibi więcej zwaliłem kasy niż zyskałem... (PACC...)a jak już nie mam gdzieś waste to ded i 100k w dupeczke i znowu waste xD
nie martw sie, jestesmy z toba ;< klikne w ten link i ci pomoge, zebys nie musial pozniej plakac, ze cie w kolejnej grze dojechali
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 01:27   #33
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
nie martw sie, jestesmy z toba ;< klikne w ten link i ci pomoge, zebys nie musial pozniej plakac, ze cie w kolejnej grze dojechali
tak , tak pomóżmy maćkowi/jasiowi w grze ! ludzie łączmy się i klikać ! ażeby maciek/jasio mógł grać w bezsensowna ,przegladarkowa gre!

@topic
extra,zobaczylem,że ma bota i wyłaczyłem..kurwa mac do chuja o pvp mozna mowic jak sie gra bez bota (co w dzisiejszej tibi jest rarem ;9 ) a wy sie jaracie bo biega na bocie up/down po schodach w ank...zal mi was ...chyba juz w ogole nie pamietacie czasow prawdziwego pvp 7.4 , gdzie bota mialo moze 3 osoby na server....bez hotkeyow i wtedy to dalo sie ogarniać ...
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 01:39   #34
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
no mi sie tez wydawalo ze szybciej biegam bo po glebszym zastanowieniu sie nie ma tych 'przerywnikow' i postac nie staje na moment tylko biegnie caly czas szybciej z drugiej strony kumpel mowi ze to 'mi sie wydaje, ze szybciej biegam', chociaz patrzac na to nie mozna powiedziec ze sie wydaje, bo w koncu nie ma tych przerywnikow i char zapieprza jak nienormalny nie wiem jak to jest zrobione i czy to na 100% jest, ze ty szybciej biegasz bo mysle ze na openkach dasha mialby kazdy a jednak 80% ludzi podejrzewam ze nie ma
Stanij na wejsciu do ankh, odpal stoper i biegnij na dashu do konca pustyni, pozniej zrob to samo bez dasha i zobacz jak to jest.

Powiem tyle, dash = mapclick, a wiec dodaj speeda, jedyny minu na wojnie to ze idzie 2 kratki i czasami mozna wpasc niechcacy do trap + nie mozna sie tak dobrze manasowac wiec sa + i -. Na opence przyda sie gdy uciekasz, na battlu nie za bardzo, bo tam duzo nie biegasz, chyba ze chcesz przebiegnac przez m walle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Overlord Pokaż post
Powiem Ci tak. Pomijając to, że ma bota, leci na healingu, ponownym zaznaczaniu przeciwnika i dashu to żeby efekt byl 2x lepszy powinien używać flam ue, woi'a, stawiać fe, używać ue nie do spamu lecz zabijania,a jego cała taktyka ubijania przeciwników opiera się na sd. Da się zauważyć też inne błędy, lecz nie będę się wbijał w szczegóły Większość sukcesu jest oparte na słabych umiejętnościach przeciwników
Jak by zrobil fe to by tamtych dwoch sciagnelo ich zanim bo ich mogl summon uderzyc, kompletna strata many, tak samo na flama, duzo by im nie zrobil, a znajac tibie to kazdy ma bota na lecznie.

Bledy? Ja tam bledow nie widzialem, jedynie co mogl zrobic to biegac po pustyni az straci pz, chyba ze poniego biegli, mogl tez schowac sie w tombie za tp*, liczac ze tamci nie mieli by scarab coina.

*nie wiem od jakiego lvl sa tomby, wiec nie wiem czy by to wyszlo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piio Pokaż post
Kolejny fajny film ale:
Z 1 strony, ma bota bardzo dobrze ustawionego i dużo mu to pomaga. Ma skilla choć do Wizava fakt jeszcze nie dorasta ale....
z 2 strony co on ma zrobić i pokazać, żebyście nie napisali "ech nic wielkiego".

Chcąc nie chcąc PVP w Tibii jest bardzo ograniczone więc ciężko tu pokazać niewiadomo jakiego skilla. No jakby uciekając wszedł na POI zrobił solo dźwignie w 10 min i ukrył się w puminie na górze, to bym powiedział, że koleś to masakrator.

Swoją drogą dla mnie póki co najlepszym pvp-owcem zostaje Masakrowiec spodobał mi się w tibii 7.4 bez hotów, z UH trapami i wydaje mi się, że wtedy było najtrudniej bo najwięcej było można zrobić trapów. Cipy uznali, że to byly niedociagnięcia w grze więc to znerfowali
Poi dzwigni nie da sie przebiec ms/ed, to by bylo zbyt latwe.
A co ty chcesz od niego i jego bota, ma biegac bez bota jak 90% ludzi uzywa bota? Co by to mu dalo, tylko musial by sie 2x wiecej trudzic, a takto mogl sie pobawic. To nie tibia 7.4, tam i tak byly boty, (@Tentotrix) 3 osoby mialo bota? (reszta komentarza) Moim zdaniem to mieli ludzie ktorzy byli w wojnie lub mieli znajomosci.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
up
a musze zarabiac?
MSem w tibi więcej zwaliłem kasy niż zyskałem... (PACC...)a jak już nie mam gdzieś waste to ded i 100k w dupeczke i znowu waste xD
Teraz sa inne czasy, teraz w tibi duzo latwiej sie zarabia, i blessy nie sa az tak cenne jak byly kiedys.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
tak , tak pomóżmy maćkowi/jasiowi w grze ! ludzie łączmy się i klikać ! ażeby maciek/jasio mógł grać w bezsensowna ,przegladarkowa gre!

@topic
extra,zobaczylem,że ma bota i wyłaczyłem..kurwa mac do chuja o pvp mozna mowic jak sie gra bez bota (co w dzisiejszej tibi jest rarem ;9 ) a wy sie jaracie bo biega na bocie up/down po schodach w ank...zal mi was ...chyba juz w ogole nie pamietacie czasow prawdziwego pvp 7.4 , gdzie bota mialo moze 3 osoby na server....bez hotkeyow i wtedy to dalo sie ogarniać ...
Zobacz komentarz ktory napisalem do posta Piio. I tak ci co najbardziej ogarniali mieli boty.
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 05:02   #35
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
może padł, ale coś mi się wydaje, że jednak to odrobi. skoro założył temat na tibia.com to znaczy że potrafi ogarniać. może fatycznie to jeden z tych "legendarnych" ogarniaczy ;p
ahahhah, to ja też założę temat na tibia.com i to będzie znaczyło, że potrafię ogarniać

Do reszty: Korzystać z bota też trzeba umieć, poza tym w czasach gdzie 90% graczy używa botów to nie wiem o co się czepiacie. Chcąc nie chcąc boty stały się elementem gry i ja już się z tym pogodziłem, walka z tym to walka z wiatrakami, uwierzcie mi
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 09:09   #36
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Cytuj:
Poi dzwigni nie da sie przebiec ms/ed, to by bylo zbyt latwe.
A co ty chcesz od niego i jego bota, ma biegac bez bota jak 90% ludzi uzywa bota? Co by to mu dalo, tylko musial by sie 2x wiecej trudzic, a takto mogl sie pobawic. To nie tibia 7.4, tam i tak byly boty, (@Tentotrix) 3 osoby mialo bota? (reszta komentarza) Moim zdaniem to mieli ludzie ktorzy byli w wojnie lub mieli znajomosci.
-Przeciez nic nie napisałem, że mam coś do tego jego bota.
-Przecież o tym POI to była tak wielka ironia (apropo tego że zawsze piszą że film cienki), że nie wiem jak można było ją przeoczyć.
-Przecież nie napisałem, że w 7.4 nie było botów tylko hotów. Boty były, mniej rozbudowane ale tak jak już powiedziałem było więcej czynników na które było trzeba uważać, żeby nie paść.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 14:37   #37
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 33

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Mada Pokaż post
ahahhah, to ja też założę temat na tibia.com i to będzie znaczyło, że potrafię ogarniać

nie. najpierw ogarniesz kilka rs, uciekniesz przez anty-pk team a potem powtórzysz tą akcje. Tak staniesz się znanym. myślisz że jak teraz osoby z rs ktore widzialy cam zobaczą be ast w polu widzenia, to napiszą mu hello i będą z nim gadać? bd uciekać do pz
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 16:39   #38
Angerfist
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Świat: Antica
Domyślny

Film dobry lecz tak strasznie dobry nie jest. Nie mówie że ja jestem super elo pvp mastah ale w końcu latać po piramidach przez 15 minut i potem uciec i dać loga to za trudne nie jest.
moim zdaniem najlepszy pk movie są zrobione prez acko & boskizeuss oraz masakratora ( tibia 7.4 )
Angerfist jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2009, 20:01   #39
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Taaaaa ... geniusz .... chyba uzywania bota do leczenia.
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2009, 11:04   #40
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
Z 1 strony, ma bota bardzo dobrze ustawionego i dużo mu to pomaga. Ma skilla choć do Wizava fakt jeszcze nie dorasta ale....
Oczywiscie, ze dorasta.

Zrozumcie, ze wiekszosc z was z jednej strony chcialaby typa co wszystko robi recznie, z drugiej strony koniecznie low lvl, bo jak high to przeciez zadna sztuka, ale jednak low lvlem nie da sie zrobic takiego combo jak Wizav, ze wstaniecie z krzesel zaslinieni - 'wow, zdjol go na ue!11'. Chcecie takiego low/mid-lvl pvp to macie, nic wiecej koles nie jest w stanie zrobic.

A Jamera to chyba najgorszy pod wzgledem pvp serwer w Tibii. (liczac non pvp nawet). xd
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.


Powered by vBulletin 3