Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Aldora

Notki

Aldora Wydarzenia ze świata Aldora

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-01-2007, 11:37   #301
Makaveli Tha Don
Użytkownik Forum
 
Makaveli Tha Don's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Sfargront

Posty: 79
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 007
Skille: 7/9
Poziom mag.: 4
Domyślny

Wlaśnie przed chwila Aldruhn do mnie zagadal na gg i powiedzial o fragu

No musze przyznac ze to bylo niezle. Chociaz nadal EM ma 2x wiecej fragow. Nisogaf ma racje liczy sie jakosc...
__________________
Lock me in a cage I'll display my rage
Surround the court buildin with the gauge and spray
They wonder if I'll go when I'm finally sentenced
On my knees to God, beggin for repentence.

Only God Can Judge Me, Nobody Else.
Makaveli Tha Don jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-01-2007, 12:06   #302
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vagraav Pokaż post
taa już 3 razy się spuściłem. po pierwsze to eli miał skulla na brolliku nie on na nim wtedy my mass loga zrobiliśmy co do nas należało xDDD i wysłaliśmy go do temple .
Nie no stary gz fraga w sumie 2 fragow. Ale u nas morale nadal sa wysokie. A ty zachowujesz sie jak bys faktycznie sie mial zamiar spuscic. Wyluzuj troche.
A co do poczatku wojny to ona juz dawno sie zaczela i dalej jest 24 do 12.


@Kommar
Oj chlopaku, zapewne twoja babcia nosi mochera, ty nalezysz do mlodzierzy wszech polskiej i glosowales na LPR?
elmo_us jest offline  
stary 15-01-2007, 12:29   #303
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Ojciec Dyrektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Nowy Sącz

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Anima
Send a message via Skype™ to Ojciec Dyrektor
Domyślny

Elmo_us:
@Kommar
Oj chlopaku, zapewne twoja babcia nosi mochera, ty nalezysz do mlodzierzy wszech polskiej i glosowales na LPR?


Nawet jeśli jego babcia nosi mochera a , on należy do młodzieży wszech polskiej
i oddał swój głos na LPR . To tobie chu** do tego. Ciebie to ani razu nie widziałem żebyś walczył tylko posty na forum tibia.com robisz chociaż teraz masz przerwę bo forum jest offline:>
__________________

PAMIĘTAJ !
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja jest racją najmojszą !
Ojciec Dyrektor jest offline  
stary 15-01-2007, 12:38   #304
JHolger
Użytkownik Forum
 
JHolger's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Kańczuga // Rzeszów
Wiek: 41

Posty: 109
Imię: Hoolgerr
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 109
Skille: 80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makaveli Tha Don Pokaż post
Wlaśnie przed chwila Aldruhn do mnie zagadal na gg i powiedzial o fragu

No musze przyznac ze to bylo niezle. Chociaz nadal EM ma 2x wiecej fragow. Nisogaf ma racje liczy sie jakosc...
Hmm to za niedlugo to juz bedziecie oceniac czy frag byl wykonany z telemarkiem czy nie
Gratz Fraga.


@22:06 Last Del'Impro [91]: AHAHHAH ZROBMY Z CIALA NIEGO MYDLO

gratz za poglady, pewnie tak nie myslisz tylko powtarzasz za starszymi, ale to twoja sprawa, wspolczuje twoim rodzicom, pewnie ich tez kiedys bedzisz chcial przerobic na mydło.
JHolger jest offline  
stary 15-01-2007, 13:11   #305
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vagraav Pokaż post
Elmo_us:
To tobie chu** do tego. Ciebie to ani razu nie widziałem żebyś walczył tylko posty na forum tibia.com robisz chociaż teraz masz przerwę bo forum jest offline:>
Moge powiedziec dokladnie to samo, h** do tego w ilu bitwach bralem udzial.

Ostatnio edytowany przez elmo_us - 15-01-2007 o 13:23.
elmo_us jest offline  
stary 15-01-2007, 15:23   #306
Mihash
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Jasło

Posty: 61
Stan: Na Emeryturze
Mihash ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kommar Pokaż post
Bardzo dobrze powiedzial. Na pohybel mosiom. Nie mozesz zrozumiec, to zapytaj swoich dziadkow, jak sie zachowywali zydzi przed II wojna i czy to, ze ktos postanowil przykrocic ich panoszenie, bylo takie dziwne. A parchy do dzis twierdza, ze nigdy nikomu niczym nie zawinily, chociaz do tej pory troche duze chca miec wplywy jak na 3 mln mocha.
Wez ty sobie poczytaj, co to jest syjonizm, ktory oni praktykuja. Jako ciekawostke mozesz tez poczytac o Talmudzie, jednej z podstawowych ksiag judaizmu. Jesli nadal nie bedziesz rozumial, to znaczy zes sam pejsaty.
To czy zasłużyli na to co ich spotkało czy nie to już nie tobie osądzac. Osobiście za Żydami nie przepadam, ale na to co zrobiono z nimi podczas II W.Ś, moim zdaniem nie zasługuje nikt, nie ważne jakie by były jego winy. Pewnie fakt, że wówczas zginęły również tysiące Polaków jest dla ciebie nieistotny. Wyjdź i nie wracaj, proszę.
__________________
Why should I go where everyone goes?
Why should I do what everyone does?
I don't like it when you get too close,
I don't wanna be under your thumb.
Mihash jest offline  
stary 15-01-2007, 17:38   #307
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

Kurwa czemu wyskakuje mi debug?
MagField jest offline  
stary 15-01-2007, 17:51   #308
Piero
Użytkownik Forum
 
Piero's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 145
Imię: Piromann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 106
Domyślny

Gratz fraga, ale zachowanie niektorych osob w stosunku do pochodzenia Eliego pozostawie bez komentarza...

Eternal till the end,
~Piro.
Piero jest offline  
stary 15-01-2007, 18:36   #309
Jiibav
Użytkownik Forum
 
Jiibav's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2007
Lokacja: Chicago IL. USA

Posty: 115
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jibav
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul Pokaż post
Nie liczy sie ilosc fragów a jakosc Xd , po za tym co z tego EM nabiło duzo fragów skoro oni nie opuszczaja pz (no zdarzaja sie wyjatki ) po prostu Eli popelnil bład myslal ze nikt go niezlapie ani nikt go nie strapuje pomylil sie . EM teraz bedzie wiedzialo zeby nas nie lekcewazyc i to bedzie dla EM nauczka .

wiec wolisz zrobic 1 fraga na elim niz 6 fragow na innych? Ok, grats. Cale EM popelnilo blad nie tylko Eli. O ile wiem to Wy tylko expicie na POH no moze kiedy Nemtor jest online to wychodzicie gdzies dalej ale najczesciej to i tak sie konczy wizyta w templu lub ucieczka do PZ.



@Vagraav: Serpahim nie mial jak walczyc bo go nie bylo pozatym czesto liderzy mowia kto ma isc do i to nie jest zalezne od niego.
__________________
I won't let you to get asylum for your pain.

esy, floresy, fantasmagorie.
Jiibav jest offline  
stary 15-01-2007, 19:14   #310
Pall_Mall
Użytkownik Forum
 
Pall_Mall's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 153
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 56
Poziom mag.: 52
Domyślny

Przyznaje jak ktos napisal ze czasami wstydze sie ze jestem polakiem a ze teksty rasistowskie ten pan powinien dostac bana.

btw. Moze jego starą spalili i ma jakies kompleksy ? kto wie
Pall_Mall jest offline  
stary 15-01-2007, 19:42   #311
roXen
Użytkownik Forum
 
roXen's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Wiek: 33

Posty: 156
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

@Vagraav

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vagraav Pokaż post
NO I CO QRWA PANOWIE CO RZADZI Xddddddddddd POSZEDL W 2 SEC ^^
nie, prawie wcale sie nie podnieciles <lol984343>
__________________
roXen jest offline  
stary 15-01-2007, 20:46   #312
Kommar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 38

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ghatdyn
Profesja: Druid
Świat: Nerana
Poziom: 120
Skille: 25/33
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez elmo_us Pokaż post
@Kommar
Oj chlopaku, zapewne twoja babcia nosi mochera, ty nalezysz do mlodzierzy wszech polskiej i glosowales na LPR?
po pierwszze - *młodzieży*, analfebeto. majac 23 lata troche glupio walic takie byki, chlopaku. po drugie - *wszechpolskiej*, jak to milo mowic o organizacji, ktorej nawet z nazwy sie nie zna.
po trzecie - nie naleze, a na lpr nie glosowalem. niby dlaczego mialbym popierac wyznawcow kultu zyda jezusa, piewcow "narodu wybranego" i jego "ziemi obiecanej", skoro jestem antysyjonista?
po czwarte - dlaczego tak bulwersuje cie to, ze powiedzialem prawde o zydach?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mihash Pokaż post
To czy zasłużyli na to co ich spotkało czy nie to już nie tobie osądzac. Osobiście za Żydami nie przepadam, ale na to co zrobiono z nimi podczas II W.Ś, moim zdaniem nie zasługuje nikt, nie ważne jakie by były jego winy. Pewnie fakt, że wówczas zginęły również tysiące Polaków jest dla ciebie nieistotny. Wyjdź i nie wracaj, proszę.
skad wywnioskowales ze smierc polakow jest dla mnie nieistotna? wyssales to z bolca, pewnie parchatego. skoro nie mi osadzac czy zasluzyli, to tobie tez nie, wiec oszczedz sobie to, ze twoim zdaniem nikt nie zasluguje na tania smierc. a co do wychodzenia i nie wracania, to ciezko mi zalecic tobie cos takiego, bo dokad niby mialbys isc? w europie nie ma dla ciebie miejsca, w palestynie tez takich jak ty nie widze, moze syjonistyczne usa?

Ostatnio edytowany przez Kommar - 15-01-2007 o 21:04.
Kommar jest offline  
stary 15-01-2007, 21:42   #313
Abnis
Użytkownik forum
 
Abnis's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Opole

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Abnis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Source
Świat: Aldora
Poziom: 51
Skille: 77/38
Poziom mag.: 15
Abnis ma numer GG 3381329
Domyślny

Gratz fraga !! Czyżby następnym "wybrańcem" jest Wizak ?: >

HAIL CO ~~
Abnis jest offline  
stary 15-01-2007, 22:36   #314
Mihash
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Jasło

Posty: 61
Stan: Na Emeryturze
Mihash ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kommar Pokaż post
skad wywnioskowales ze smierc polakow jest dla mnie nieistotna? wyssales to z bolca, pewnie parchatego. skoro nie mi osadzac czy zasluzyli, to tobie tez nie, wiec oszczedz sobie to, ze twoim zdaniem nikt nie zasluguje na tania smierc. a co do wychodzenia i nie wracania, to ciezko mi zalecic tobie cos takiego, bo dokad niby mialbys isc? w europie nie ma dla ciebie miejsca, w palestynie tez takich jak ty nie widze, moze syjonistyczne usa?
Jejku skąd u ciebie taka nienawiśc do Żydów? Boli cię to że mają od ciebie więcej pieniędzy, stanowisk, władzy? A może sam jesteś jednym z nich, ale nie chcesz przyjąc tego do wiadomości? Hmmm co do drugiej częsci twojego posta - czy każdy nie podzielający twoich poglądów jest dla ciebie Żydem ? Nie wiem jak ci to wytłumaczyc aby jednoczesnie nie obrazic cie.
__________________
Why should I go where everyone goes?
Why should I do what everyone does?
I don't like it when you get too close,
I don't wanna be under your thumb.
Mihash jest offline  
stary 16-01-2007, 00:03   #315
Princes
Użytkownik Forum
 
Princes's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Way It Was
Świat: Kyra
Poziom: 125
Skille: 96/93
Poziom mag.: 8
Król

Gratulacje fraga od gildi NKWD z Kyry
Czekamy na fragi EM.

Osobiscie kibicuje i CO i Anima oraz EM
Kiedys gralem z ludzmi z Olecka a z EM mam znajomych teraz na Kyrze.

Sila i Honor!

....................
Princes Keaya
Princes jest offline  
stary 16-01-2007, 01:11   #316
Kommar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 01 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 38

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ghatdyn
Profesja: Druid
Świat: Nerana
Poziom: 120
Skille: 25/33
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mihash Pokaż post
Jejku skąd u ciebie taka nienawiśc do Żydów? Boli cię to że mają od ciebie więcej pieniędzy, stanowisk, władzy? A może sam jesteś jednym z nich, ale nie chcesz przyjąc tego do wiadomości? Hmmm co do drugiej częsci twojego posta - czy każdy nie podzielający twoich poglądów jest dla ciebie Żydem ? Nie wiem jak ci to wytłumaczyc aby jednoczesnie nie obrazic cie.
za co ich nienawidze? już zapomniales moj post, ktory poprzednio cytowales? syjonizm, talmud, to sa rzeczy za ktore ich nienawidze. tak trudno ci to zrozumiec? jesli nie, to po co pytasz?
moze to tez dla ciebie za trudne, ale osoba, ktora twierdzi, ze skoro nie placze nad holokaustem zydow, to jest mi obojetna smierc polakow, to nie "kazdy nie podzielajacy moich pogladow". dla mnie ktos, kto wysnuwa takie wnioski to albo zyd, albo ktos niespelna rozumu. nie sadze, zebys pisal swoje posty ze szpitala psychiatrycznego, wiec przyjmij do wiadomosci, zes zwyczajnie zatruty parchem.
Kommar jest offline  
stary 16-01-2007, 02:31   #317
Mihash
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Jasło

Posty: 61
Stan: Na Emeryturze
Mihash ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kommar Pokaż post
za co ich nienawidze? już zapomniales moj post, ktory poprzednio cytowales? syjonizm, talmud, to sa rzeczy za ktore ich nienawidze. tak trudno ci to zrozumiec? jesli nie, to po co pytasz?
moze to tez dla ciebie za trudne, ale osoba, ktora twierdzi, ze skoro nie placze nad holokaustem zydow, to jest mi obojetna smierc polakow, to nie "kazdy nie podzielajacy moich pogladow". dla mnie ktos, kto wysnuwa takie wnioski to albo zyd, albo ktos niespelna rozumu. nie sadze, zebys pisal swoje posty ze szpitala psychiatrycznego, wiec przyjmij do wiadomosci, zes zwyczajnie zatruty parchem.
Co do śmierci Polaków - fakt, źle zrozumiałem post, napisałem głupoty.
Ale powiedz mi, dlaczego ktoś nie podzielający twoich poglądów jest od razu parchem? Napisałeś w pierwszym poście, że jeżeli po przeczytaniu co to syjonizm, nie zrozumię dlaczego tak nienawidzisz Żydów, sam jestem parchem.
Przeczytałem i jakoś mnie to nie przekonało. Jeżeli na podstawie tego usprawiedliwiasz uśmiercanie całego narodu to jesteś po prostu idiotą.
Dlaczego nie mamy zgładzic całego narodu Niemieckiego, dzięki któremu życie straciły miliony ludzi w Europie, nawet nie licząc Żydów. Dlaczego nie zgładzimy całego narodu Angielskiego za kolonializm. Dlaczego nie zgładzimy narodu Chińskiego za aneksję Tybetu. Nawet jeśli nienawidzisz Żydów za to co robią teraz na terytorium Palestyny, wiele narodów, według tego co powiedziałeś, zasługiwałoby na to co spotkało Żydów.
__________________
Why should I go where everyone goes?
Why should I do what everyone does?
I don't like it when you get too close,
I don't wanna be under your thumb.
Mihash jest offline  
stary 16-01-2007, 10:05   #318
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kommar Pokaż post
po pierwszze - *młodzieży*, analfebeto. majac 23 lata troche glupio walic takie byki, chlopaku. po drugie - *wszechpolskiej*, jak to milo mowic o organizacji, ktorej nawet z nazwy sie nie zna.
po trzecie - nie naleze, a na lpr nie glosowalem. niby dlaczego mialbym popierac wyznawcow kultu zyda jezusa, piewcow "narodu wybranego" i jego "ziemi obiecanej", skoro jestem antysyjonista?
po czwarte - dlaczego tak bulwersuje cie to, ze powiedzialem prawde o zydach?
Gleba. Jezus nie jest przez Żydów uznawany jako żyd, ponieważ nie stosował się do wszystkich nakazów ich prawa.
Wiesz co to w ogóle antysyjonizm?
Jak już piszesz nazwę organizacji to może z wielkiej litery, jako że to nazwa własna?
TehRegent jest offline  
stary 16-01-2007, 11:29   #319
Drah
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Po co wy z nim w ogole dyskutujecie? Nie przekonacie go, znam takich ludzi jak on, a raczej znalem, bo juz sie zmienili. Kiedys moze chlopak zrozumie, ze bardzo sobie upraszcza obraz swiata.

A tak swoja droga, to by sie przydal jakis moderator w tym temacie

Ostatnio edytowany przez Drah - 16-01-2007 o 11:33.
 
stary 16-01-2007, 15:44   #320
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ....

@14latek
Nie poruszaj takiego tematu ktory jest ci zupelnie obcy...
Nazwal go parchem bo jest idiota(parch)
Nie nazwal cie jeszcze parchem wiec nie rozpaczaj nad swoim marnym losem.

Btw. Zydzi wciaz czekaja na Mesjasza ^^ caly czas

MOHER sie pisze

TO ze jest antysemita, to nic nie znaczy... do porownania Polakow Hitler nie zaczal tak przesladowac jak Zydow, zaglada biologiczna polskiego narodu miala nastapic po calkowitej zagladzie Jude.
przymiotniki z malej litery... niemiecki

@anytsemita
Zydzi nie mieli wlasnego panstwa... nie mieli gdzie zyc...
W takiej samej sytuacji sa obecnie kurdowie. Nie dziw sie ze probowali za wszelka cene odzyskac ziemie, ktora zamieszkiwali od XV w pne.

On nie mowi ze dobrze ze zydow wybili... Polska byla nastepna w kolei... w ogole nie chce sie o tym gadac przeczytajcie troche o okresie 1938-45...

Nie popieram przesladowania zydow, chociaz osobiscie nie lubie ich narodu...

NIKT TUTAJ NIE POPIERA SMIERCI ZYDOW
Poznanski Rycerz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:14.


Powered by vBulletin 3