Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-02-2004, 01:16   #41
miuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2004

Posty: 84
Domyślny

ja jestem z qumplaem na dragach i mowie "choc se SS-a zrobimy" a on na to "a co to jest ss??" i mnie tak zatkalo ze prawie deadazaliczylem
miuriel jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2004, 19:29   #42
Nemoz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja na Palkiem 8lvl i 2mlvl ze skillami 34/28, <CIACH> dwóch PKów jeden 8lvl knight a drugi 7lvl Palk, ale byłem zdziwiony jak za minute byli z kumplami po 30lvl i mnie lali....

Nie będe juz się błaźnił i opowiadał jak podszedłem do Wild Watiora i próbowałem mu ham dać bo miał żółty pasek a ja myslałem ze to zwykły gracz i chciałem miły byc... Oczywiście mnie zabił

UPS! miłem nie opowiadać...

Panuj nad jezykiem

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 10-08-2004 o 15:22.
 
stary 24-02-2004, 13:05   #43
Kuba
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Najwiekszy NooB

Najwiekszy NooB jakiego widzialem w racal z lowow z czerwonym paskiem zycia + ciagna za soba backpack w ktorym bylo 500gp 100 strzal 10 spearow i clerical mace!!Noob jak ich malo!!
Kuba
Druid
Lunara
Thais
Level xx
Level magiczny xx
 
stary 24-02-2004, 20:02   #44
Elyas
Użytkownik Forum
 
Elyas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 33

Posty: 104
Elyas ma numer GG 6660700
Domyślny

ja spotkalem nOOba ze powiedzialem mu ze bylem schakowany a on do mnie kupie od ciebie bp ja muwie ze nie mam pustego a pozniej do niego mowie sprzedam ci bp za 20k a ten ok myslalem ze da mi 20k ale jak sie okazal nie umial trade dac i dal mi 100 platynek (doslownie sto platynek) to oproznilem szybko i dalem mu a ten ucieka przede mna a ja mowie jeszzce 10k a ten s**j mi to ja mu powiedzialem s**j mi murzynku bambo. :tongue:
Elyas jest offline  
stary 25-02-2004, 20:26   #45
Klusek86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 5
Domyślny Inhotep to nOOb

dla mnie najwiekszy nOOb to Inhotep <- gosc z mijej klasy :| trenowalem z innym gosciem z klasy (3,5 godziny) i jak mialem krytyka to ten debil zaczol mnie nawalac z hmm i latwo sie domyslic :| przez to kolega ma zabojstwo :| :rolleyes:
Klusek86 jest offline  
stary 25-02-2004, 20:58   #46
Keleborn
Użytkownik forum
 
Keleborn's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 37

Posty: 13
Keleborn ma numer GG 1728655
Domyślny

Cytuj:
dla mnie najwiekszy nOOb to Inhotep <- gosc z mijej klasy :| trenowalem z innym gosciem z klasy (3,5 godziny) i jak mialem krytyka to ten debil zaczol mnie nawalac z hmm i latwo sie domyslic :| przez to kolega ma zabojstwo :|
Masz racje Klusek86 byłem tego światkiem i Inhotep to naprawde skur***** .Trzeba być naprawde hamski żeby zabić kumpla z klasy :|

A jeśli chodzi o nobów jakich widziałem to:
-palek z 15 levelem ze skillami: 12 distance fighting i 25 sword fighting.I do tego chciał se kupić FS
-no i ja grając jeszcze na rookgaardzie znalazłem w ciele zabitego playera wędke. Podszedlem do wody i zamiast dać use to... przeciągnołem i wrzuciłem ją do wody
Keleborn jest offline  
stary 26-02-2004, 06:41   #47
maszlesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 44

Posty: 75
maszlesz ma numer GG 4257845
Domyślny

Już to pisałam w jednym poście, ale jeszcze raz napisze.

Ja chyba najbardziej zasłużyłam na miano n00ba, jak pierwszy raz spotkałam amazonkę. Idę sobie, podchodzi do mnie Amazon i mówi "Gimme your money" czy jakoś tak. A ja do niej "I do not have". Ona mi strzała. A ja do niej "Why?, "Do not kill me". Ona mi znów strzała. A ja: "ok, I will give u my money" i wyrzuciłam 156 gp - tyle miałam. Ale i tak mnie zabiła
maszlesz jest offline  
stary 19-07-2004, 23:20   #48
czarownik iwanow
Użytkownik Forum
 
czarownik iwanow's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2004
Lokacja: Silesia
Wiek: 35

Posty: 70
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 67
Skille: 21/27:]
Poziom mag.: 60
Domyślny

hehe ja widzialem goscia na rooku (8 lvl) co kupil katane za 600 i jeszcze tego co mu sprzedal wysmial i krzyczal ze katana chodzi po 800 i on stracil. chyba nie musze opisywac reakcji tlumu?
__________________
czarownik iwanow jest offline  
stary 19-07-2004, 23:36   #49
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Byłem sobie na foldzie .
Loota zbieralem,
Gdy nagle wielkiego n00ba spotkałem.
Ganiał sie ze mną przez cała wyspe,
Aż spostrzegliśmy skrzynkę pocztową, paczke
Wysłałem drogą pocztową.
N00bik się wkońcu zdenerwołał i do mnie nagle
Zaczą spammowac, mowił żem n00b,
W końcu splajtował i się wylogował.

Taka moja mała twórczość.

P.S.: Nie wiedziałem, że to umiem ;D.
__________________
kthxbye.



>>>KLIK!<<<
Spider jest offline  
stary 21-07-2004, 13:16   #50
Shater
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004

Posty: 117
Shater ma numer GG 5115550
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Monoron
Ja kiedyś koło światyni w Carlin w carlin, widziałem nOOba do kwadratu.
Wywalił z niewiadomych powodów szynkę na ziemię, a przechodzący obok 58 lvl`owiec ją sobie wziął.
No ton nOOb (9lvl pally) zaatakował rycerza high lvl krzycząc "THIEF"
Tamten stał i coś prubował do niego gadać żeby dał sobie spokuj (nie musiał sie śpieszyć) a ten dalej.
W końcu walnął z hmm i high lvl sie wkurzył.
1sd+1nOOb="you are dead"
To musiał być niezły knight jak z sd walił

A moja historia:
1. JAk grałem pierwszy raz to kumpel mi powiedział że można sprzedawać zdechłe szczóry w sklepie no to ja myślałem że cała gra na tym polaga i nie wiedziałem że z potwora można coś wyciągnąć lol więc troche trwało zanim sie dorobiłem kasy, ale potem poszedłem za miasto zabiłem pare troli, zapakowałem zdechłego do plecaka i w sklepie mówie sell troll, a sprzedawca nic, to ja jeszcze raz i tak ciągle a wiara sie śmieje, myślałem że może troli nie sprzedaje więc próbowałem jeszcze z orkami i wolfami zanim sie kapnołem że można ciała otwierać, a zanim sie o tym dowiedziałem to nie mogłem zrozumieć po co ludzie po zabiciu trola całą grupą żucają ciałami lol

2. Jak wyszedłem na maina to gonił mnie elf a ja myślałem że pk i zwiewałem pod depo a ludzie myśleli że jestem lurerem
__________________
Fuck The System
Shater jest offline  
stary 21-07-2004, 13:24   #51
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dla mnie najwiekszymi n00bami sa thiefy itp. Trenuje sobie skille a tu przy... taki i zaczyna lac ja mu ze trenuje a ten dalej. Do niedawna mysalem ze na Harmonii to tylko tzw br tak robia ale dzisiaj sie przekonalem ze nawet polacy . Pozdro dla tych ktorzy sa porzadnymi graczami
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline  
stary 21-07-2004, 15:31
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 16:16
Ghost Nieudany
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 16:22
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 16:27
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 16:43
Ghost Nieudany
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 19:06
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 20:26
Mati Crusher
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 20:40
Ghost Nieudany
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 20:53   #52
Tomek89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja mam 2 historie:
1. Kilka miechów temu pisze do mnie ziom o xsywie isakson i mówi że go pk zabił, no to ja sie pytam o jego level, profesje itp, on mowi ze to jakis paladyn i ze ma xsywe Hunter. ja zaczalem sie smiac z niego a jak spojrzalem pol godziny pozniej na stronke isaksona to mial z 5 razy napisane killed by hunter bo probowal zwloki wyciagnac i jak stracil caly sprzet to juz tam nie szedl

2. podchodzi ziomalina do gościa i pisze ze "you are thief" a on odpowiada "no, i'm knight"
 
stary 21-07-2004, 20:56   #53
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Oj ludzie... mówię wam... ale dzisiaj zn00bilem
Przyszedl do mnie kumpel, ktory gra w tibie od dzisiaj... ja mialem 10lvl. 7m.lvl. Dzisiaj rano zostalem zabity (nieslusznie) i odrabialem wszystko do nowa. Wszystko czyli np. 10 HMM, kasa no i ogolnie moj bacpack.
No wiec on przyszedl do mnie i zalogowalismy sie. Bylem w Verone kolo Trolls Cave. Moja mama kazala mi isc do babci (Pietro wyzej) po 10 jajek... idac mowie mu : "Nic nie klikaj... nie ruszaj. Zaraz wracam!"
Ja wracam i malo nie zemdlalem... on siedzi juz w jaskini i leje go jakis gosc... i mowi mi "Ktos Cie atakuje!!" Ja zaczalem przeklinac patrze, a kolo mojego nicka biala czacha !!! Dre sie na niego, ze zaatakowal kogos, a ten mnie teraz zabije. Pospiesznie mowie, ze to byl missclick, ze niechcacy, zeby przestal... ale mnie gosc zabil. Stracilem po raz nastepny 10 HMMow, line, wedke i wszystko... kase... Ja nie wiem co zrobic... znowu odrabiac nie mam jak Nie mam kasy, wedki, run.. niczego nie mam W depo nic wartosciowego Jestem totalnym n00bem, ze pozwolilem koledze "Jeszcze wiekszemu n00bowi" tykac gre
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline  
stary 21-07-2004, 21:38
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 21:45   #54
motorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 07 2004

Posty: 4
Domyślny

to nic raz na Azurze na trade napisal ziom
ze za 10 rybek zamieni sie za (fanfary) dragon hamera
motorek jest offline  
stary 21-07-2004, 21:49
Tomkos
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 21:58
Kajulec
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 22:01
Ghost Nieudany
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 22:08   #55
Super Elite Knight Funekib
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004

Posty: 37
Domyślny

Ja miałem najlepszą jazdę. Na securze.

Kiedyś sobie ide po moscie goblinów patrzę koleś 10 knight biegnie Na wild warriora.


Wild Warrior do niego wyszedł a koleś
,,Hi" do niego ja myśle jakiś walnięty. Za chwilę Wild Warrior biegnie I ,,Gimme your money" hitnął kolesia za 20hp Koleś oczywiście wyrzucił z 70 gp i stanął w miejscu. Gdy zginął biegał po Carlin ,że Pk Go zabił na SEcurze To Musiał Być Big Big


@re Down
Na Mnie Też PlXXXX (ahahaha)
Super Elite Knight Funekib jest offline  
stary 21-07-2004, 22:18
kidler
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 21-07-2004, 22:22   #56
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny to

to ja mam takiego kumpla którego wprowadzalem na minaz rooku mo i chciałem mu pokazć gdzie morze chodzić i najakie potworki więc zaprowadzilem go na elfy te w Ab Dendrial no ale tam sa takie krzaki które tzreba wycinać machetą to poszedłem pod krzaka i mówie głośno: "mniam mniam ciam ciam" i popkręciłem sie troche i uciolem krzaki a on sie mnie pyta jak to zrobiles jak no powiedz ja tne inne krzaki pokoleji i powtarzam formułke a on znowu sie pyta jak jak no powiedz no to powiedziałem mu żeby podzszedł pod krzaka i powiedział "mniam mniam ciam ciam" i sie zakrecil to ten zaczyna podchodzic pod krzaki i sie wyzierac: "mniam mniam ciam ciam" i sie krenicic a ja w brech a ten nie kapi o co chodzi i dalej a ja w brech az wkoncu mu powiedfzialem to byl taki zdziwiony
Łolek jest offline  
stary 21-07-2004, 22:41   #57
Chomikvader
Użytkownik Forum
 
Chomikvader's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2004

Posty: 87
Domyślny

Ja za najwiekszego nooba uwazam siebie... mam 20 lvl, koles na 10 lvlu biegnie (ucieka) od rotow (chyba +/- 10 go gonilo, koles panikuje, widzi ze ja sorc wiec uh me plz... no i uhnelem go... SDkiem Przez swoje noobostwo zmarnowalem sdka jak hmm by wystarczyl
(BTW, wczesniej ten koles latal za mna ciagle i lootowal roty, ale dalem sobie siana )
__________________
Rust in pieces.
Chomikvader jest offline  
stary 21-07-2004, 23:22
roland
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: post nie na temat
stary 22-07-2004, 12:57   #58
Franzi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2004

Posty: 6
Domyślny UH this dragon!

Mam kumpla (30+lvl knight ,skile 60,60+, imienia nie podam) który namiętnie chodzi na dragony.I tak pewnego pieknego dnia poszedł na draga koło kazz.Wszystko fajnie dragon już czerwony był i kumpel wtedy zamiast uhnąć siebie to uhnął draga (I TO DWA RAZY) no i miał pózniej free podróż do temple.Znam jeszcze ziomka co uhował ghoule ale to już inna historia.









UH ALL DRAGONS!
Franzi jest offline  
stary 23-07-2004, 03:11   #59
TiS
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2004

Posty: 12
Domyślny

Troche sie gra wiec historyjki tez sie zna

1.
Poznałem jakiegos kolesia na rook jak wychodziłem z niego koledze, chwalil sie ze ma w venore postac knighta i robi sobie maga. Ku mojemu zdziwieniu podczas gry, i robieniu questów zaliczyl z 5 dedów

2.
Sorc na 56 lvl płaci 32lvl knightowi 6K tygodnioro za ochrone

3.
37 lvl knight chcial trenowac z moim knightem, po spytaniu sie o skill usłyszalem odpowiec 57/39, co sie okazalo ?? gosc biegal z hmm i two handet sword...
(rrening sie nie udal... mój knight ma 73/71 na 27lvl)

4.
N()()b chcial kupic uh na rook

5.sorc na 10 lvl chcial zabic mojago uh makera (22lvl 36mlvl) po 10 minitach walki jak patrzylem sie oco chodzi z nacelowanym SD zapytam sie mnie jak sie uzywa hmm bo chce mnie zabic
TiS jest offline  
stary 23-07-2004, 10:31   #60
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

@Re up: A jednak wyjątki są. Jak wcześniej pisałem sprawdź na tibia.com nick Exile Bloodsoul.
YO HO HO PUZZLE PIRATEN! )

@Re topic: Przypomniala mi sie historyjka pewna:
Idę na 11 lvl zwiedzać... orc land. Byłem wtedy palladynem i mialem 100 strzal. Trafilem na... War Wolfa, które mnie zabił! Podczas walki IHnąłem go zamiast walnąć z HMM. To były czasy...
__________________
TheNatoorat jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin 3