Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-10-2004, 20:17   #1
M@ti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny WarHammer

Ciekawe czy znacie tą gre (nie jest na kompa)... WARHAMMER-tak na pewno ktoś z was o niej słyszał piszcie co was w tej grze interesuje-mnie głównie hobby, ale też inne ciekawe rzeczy. Jednym słowem piszcie...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-10-2004, 20:40   #2
Irux
Użytkownik Forum
 
Irux's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004
Lokacja: A poco to wam? Liczba postów: kto by liczył.
Wiek: 33

Posty: 394
Irux ma numer GG 1631808
Domyślny

Grałem i gram w to, lubie to ponieważ lubie gry RPG, fajne jest tu bo ta książka zawiera wiele profesji i dodatków.
__________________
Irux jest offline  
stary 23-10-2004, 18:07   #3
Vanessa
eX Moderator
 
Vanessa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2004

Posty: 309
Domyślny

Znam i (od niedawna) gram
Wcześniej nie grałam w rpg, choć co nieco słyszałam. Teraz mam regularne sesje (i mam nadzieję, że tak zostanie).
Podoba mi się to, że można być kimś innym, przeżywać niesamowite przygody, obcować z magia... i robić wiele innych rzeczy, których (z oczywistych względów) nie da sie robić w rl

Mam też świetnych ludzi w druzynie i często jest bardzo zabawnie
__________________
Ph3ar

Chwilowo mnie nie ma, przepraszam

bobo!
Vanessa jest offline  
stary 23-10-2004, 21:25   #4
Zaknafenian Do'Urden
Użytkownik Forum
 
Zaknafenian Do'Urden's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 147
Zaknafenian Do'Urden ma numer GG 3088437
Domyślny

warhammer RPG- mistrzuje, gram jako gracz...swiat bardzo elastyczny ale jesli chcesz naprawde grac w warhamcia to olej przepisy. WarhammerFB- nie gram ale uwielbiam patrzec Warhammer 40 000 - Dark Angels ruuulez, zbieram gram. Warhammer -obiekt pozadania niektorych osob grajacych w tibie. Warhammer- nazwa jednego z konwentow odbywajacego sie corocznie chyba w Krakowie

...

Nie, nie mam pojecia co to moze byc ten "warhammer"
__________________
Z pamietnika GM-a:
Q:"Why was my IQ Number bannished????"
http://tibianews.net/section.asp?Ids=6&Id=67

Samera-->Knajt-->19lvl
Zaknafenian Do'Urden jest offline  
stary 01-11-2004, 13:15   #5
Drachenfels
Użytkownik Forum
 
Drachenfels's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2004
Lokacja: Z domq
Wiek: 38

Posty: 32
Drachenfels ma numer GG 5681048
Domyślny

No więc tak, w młotka gram od ponad ośmiu lat. I nie znudził mi sie do tej pory, no może poza paroma wyjątkami:
-po pierwsze, jak sie gra jako gracz, to pod żadnym pozorem nie brać się za mistrzowanie,ponieważ poznaje się wszystkie zasady dotyczące tej gry i jak się znowu zehcce grac, to juz nie przynosi takiej frajdy jak przed bawieniem się w mistrza gry - takie jest moje osobiste zdanie,
-po drugienie zgodze się ze stwierdzeniem, żeby olać zasady, po tym gra staje sie bezsensowna, nie jest juz tak interesujaca, a zarazem pociagajaca. Moim zdaniem jest to najgorsza czynnosc jaka mozna zrobic grajac wlasnie w mlotka. Mozna to porownac do bardzo interesujacej gry w ktora sie gra i nie mozna sie doczekac co bedzie dalej. W pewnym momencie ciekawosc nas tak zrzera ze siegamy po kody i przechodzimy cala gre bez zadnych problemow. Pozniej juz sie nie chce do niej wracac. Pisze to wspierajac sie na swoim przykladzie, raz w zyciu gralem na kodach. No ale nie o tym mial byc ten post.
Wracajac do młotka.
Najlepiej sie gra jesli jest wspaniala grupa, inaczej to jest strata czasu. Ja mam tak wlasnie ze z moja grupa trudno sie dogadac, ciezko wogule sie umowic na sesyjke.
Z przykroscia musze stwierdzic ze Warhammer powoli odchodzi w zapopmnienie.
Tym oto pesymistycznym stwierdzeniem, zegnam sie z wami i mam nadzieje ze to co napisalem, da wam troche do myslenia.
__________________
Est modus in rebus sunt certi denique fines ! ! !
Pora ciąć metal i krzesać iskry
Drachenfels jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:41.


Powered by vBulletin 3