Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-02-2009, 19:46   #21
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

@Rothes
Tak szczególnie Ty, walisz warny za głupie rzeczy typu, przekleństwo gdzie takich jest bardzo dużo i tym się nie należy przejmować, a keyloggery w filmach są i to codziennie po 5 jak nie więcej, albo głupie tematy typu jak włączyć Tibie bo mi myszka nie działa.

@Topic
Jak był Tompior i Wieszok to płakaliśmy ( bo owszem pracowali ale jak debile kasowali to co nie trzeba), jak nie ma to też płaczemy. Jebnięte społeczeństwo.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-02-2009, 20:09   #22
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vein Pokaż post
Rothes skoro zyjesz jeszcze to cos zrob.
Wybacz, ale nie mam uprawnień administratora, więc nic sam nic nie wskóram. A bosal po prostu na cały team leje.

Moja rada? Znajdźcie sobie lepsze forum, bo tej strony na pewno nic dobrego nie czeka (co zresztą można zauważyć od dawna).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Esprit Pokaż post
@Rothes
Tak szczególnie Ty, walisz warny za głupie rzeczy typu, przekleństwo gdzie takich jest bardzo dużo i tym się nie należy przejmować, a keyloggery w filmach są i to codziennie po 5 jak nie więcej, albo głupie tematy typu jak włączyć Tibie bo mi myszka nie działa.
Zrozum myszko, że nie wszystkie skasowane tematy są widoczne dla userów. Tak w ogóle to mamy nakaz kasowania w ten sposób jedynie tematów z keyloggerami, ot tak w razie czego, gdyby jednak potrzebny był dowód (co i tak się nigdy nie wydarzy) - reszta powinna być wywalana hardem. No ale czasem moderator też ma chęć pokazać, że istnieje, więc usuwa temat pozostawiając po nim widoczny ślad. Anyway nie Tobie oceniać ile i co robiłem, bo jako zwykły user nie widzisz nawet 75% efektów pracy moderatorów, a od bardzo długiego czasu jak gdzieś walnę warna lub coś skasuję to jedynie z litości, bo powtarzam, że od dawna tu nie moderuję.

P.S. Rozumiem, że ta cała wrogość to za tego drobnego warna "zły dział"...?
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:15   #23
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

Dajcie mi moderatora to będę szybciutko kasował tematy z keyloggerami , w większej części mojego pobytu w domu jestem na forum więc z wywiązywaniem się z obowiązków nie było by problemów , pewnie sam bym sobie z wszystkim nie poradził ale myślę że gdyby znaleśc jeszcze jednego usera do tej funkcji forum na pewno chociaż trochę by polepszyło się. Ja mógłbym zajmowac się działami : ,,inne'' ,,filmy'' ,,zdjęcia'' i w ,,owionie''

Pozdro
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:19   #24
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Wybacz, ale nie mam uprawnień administratora, więc nic sam nic nie wskóram. A bosal po prostu na cały team leje.

Moja rada? Znajdźcie sobie lepsze forum, bo tej strony na pewno nic dobrego nie czeka (co zresztą można zauważyć od dawna).

Zrozum myszko, że nie wszystkie skasowane tematy są widoczne dla userów. Tak w ogóle to mamy nakaz kasowania w ten sposób jedynie tematów z keyloggerami, ot tak w razie czego, gdyby jednak potrzebny był dowód (co i tak się nigdy nie wydarzy) - reszta powinna być wywalana hardem. No ale czasem moderator też ma chęć pokazać, że istnieje, więc usuwa temat pozostawiając po nim widoczny ślad. Anyway nie Tobie oceniać ile i co robiłem, bo jako zwykły user nie widzisz nawet 75% efektów pracy moderatorów, a od bardzo długiego czasu jak gdzieś walnę warna lub coś skasuję to jedynie z litości, bo powtarzam, że od dawna tu nie moderuję.

P.S. Rozumiem, że ta cała wrogość to za tego drobnego warna "zły dział"...?
Widać prace moderatorów uwierz widać, nie jestem do Ciebie nastawiony wrogo, a ten warn szczególnie nic do tego nie ma bo dostałem go słusznie, temat zrobiłem na szybko i dla jaj ;p.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:19   #25
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Wybacz, ale nie mam uprawnień administratora, więc nic sam nic nie wskóram. A bosal po prostu na cały team leje.

Moja rada? Znajdźcie sobie lepsze forum, bo tej strony na pewno nic dobrego nie czeka (co zresztą można zauważyć od dawna).

Zrozum myszko, że nie wszystkie skasowane tematy są widoczne dla userów. Tak w ogóle to mamy nakaz kasowania w ten sposób jedynie tematów z keyloggerami, ot tak w razie czego, gdyby jednak potrzebny był dowód (co i tak się nigdy nie wydarzy) - reszta powinna być wywalana hardem. No ale czasem moderator też ma chęć pokazać, że istnieje, więc usuwa temat pozostawiając po nim widoczny ślad. Anyway nie Tobie oceniać ile i co robiłem, bo jako zwykły user nie widzisz nawet 75% efektów pracy moderatorów, a od bardzo długiego czasu jak gdzieś walnę warna lub coś skasuję to jedynie z litości, bo powtarzam, że od dawna tu nie moderuję.

P.S. Rozumiem, że ta cała wrogość to za tego drobnego warna "zły dział"...?
Ja cie nie lubie bo mi dales bana na miecha za to ze w temacie gdzie bylo 20 postow spamu wkoncu odpowiedzalem noobkowi jak sie wlacza mc . Ofc to nie te konto .

@2up
Przez pierwszy miech nie wiatpie zeby tak bylo ale pozniej zobaczylbys wady . Moderatorow powinno byc 30 .

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 07-02-2009 o 20:24.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:28   #26
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

up
może i masz troche racji ale wątpię żeby wejście na forum , następnie w temat luknięcie że w linku jest keylogger/link jest podmieniony , skasowanie go było by za trudne dla mnie ;p Jest to chwila roboty a forum bez tych wszystkich keyloggerów było by o wiele lepsze mi czy kliknę raz czy 10 razy myszką różnicy nie robi ale jak widac obecnym moderatorom tak.

Sorry że nie piszę ,,ci'' ale Vista jest zwalona i coś się pierdzieli.
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:28   #27
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
up
może i masz troche racji ale wątpię żeby wejście na forum , następnie w temat luknięcie że w linku jest keylogger/link jest podmieniony , skasowanie go było by za trudne dla mnie ;p Jest to chwila roboty a forum bez tych wszystkich keyloggerów było by o wiele lepsze mi czy kliknę raz czy 10 razy myszką różnicy nie robi ale jak widac obecnym moderatorom tak.

Sorry że nie piszę ,,ci'' ale Vista jest zwalona i coś się pierdzieli.
Gdybym był adminem to moda byś nie dostał. Widać, że noobisz.

Ale spokojnie można dać m.in. Slythii która się na tym zna i jest moderatorką hunted.pl i jeszcze kliku innym osobom które są kilka lat na tym forum. Wybory były to wybrali tylko 3 osoby, według mnie o 7 za mało.
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:49   #28
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

ad ilosc moderatorow:

Duze forum wymaga skoordynowanej pracy sporej grupy moderatorow, narzekanie wam nic nie da tak dlugo jak z gory nie przyjdzie decyzja o posprzataniu gowna, wiec zakladanie tematow mozecie sobie darowac.

ad keyloggery:

95% tematow z filmami zakladanych przez ludzi ze stazem krotszym niz pol roku konczy sie tym, ze w 2-3 poczatkowych postach ktos kopiuje link na wypadek podmiany. Poza tym kazdy, nawet sredniointeligentny uzytkownik, powinien sprawdzac na pasku przegladarki url z linka zanim w niego kliknie. Jesli tego nie robi, powinien sie doedukowac w kwestii bezpieczenstwa wlasnego komputera, Tibia.pl za to nie odpowiada a imho w sumie nie jest to glupia metoda wymuszenia na ludziach samodzielnosci i odpowiedzialnosci za glupote.

Dziecinada z keylogerami w plikach .com nie jest zlawiskiem tylez groznym, co w*****ajacym. Staram sie takie tematy sukcesywnie usuwac, tyle ze nie mam wystarczajaco duzo czasu zeby wszytkie ogarnac.

Cytuj:
gdyby jednak potrzebny był dowód
u mnie wyglada to tak:

keylogger -> perm ban -> skasowanie _wszystkich_ postow.

Keylogerow nikt nie wrzuca przypadkiem, w uzasadnionych sytuacjach ( np konto zalozone w 2004, ostatnia aktywnosc 2 lata temu a tu nagle ktos wrzuca KG ) moge dac miesiecznego bana, moze ktos sie zalogowal na konto w kafejce i jakies dzieci robia mu brzydki kawal. Miesiac bez konta przezyje. Wszystkie inne manifestacje debilizmu -> perm ban i kasacja postow. Przez 5 lat nikt sie nie zwrocil z odwolaniem.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 22:33   #29
Ja213
Użytkownik Forum
 
Ja213's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Tam

Posty: 100
Imię: Okin Kan
Profesja: Paladin
Gildia: -----
Świat: Candia
Poziom: 40
Skille: 73/59
Poziom mag.: 13
Domyślny

Ale można zrobić inaczej np:
z jednego ip nie może być 2 kont
trzeba aktywować konto przez pocztę

Pomysłów jest dużo tylko wykonanie ;/ już gorzej
Ja213 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 22:51   #30
Timox
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 160
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Domyślny

Dla mnie post zawierający bluźnierstwo, kłótnie, robi o wiele mniej zamieszania i nerwów niż temat z keyem. Moderatorzy takie posty kasują szybciutko, a taki temat z keyem widnieje długo. Powinien być przeprowadzony odpowiedni nabór moderatorów odpowiedzialnych TYLKO za dział filmów, w reszcie działów by miał takie same uprawnienia jak zwykli użytkownicy, a w dziale filmy by robił porządki. Na takie miejsce napewno by się znalazły osoby, bo są i tacy którzy zaglądaja tylko i wyłącznie w dział filmy...
Timox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 23:07   #31
Domofon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 01 2009

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Ja cie nie lubie bo mi dales bana na miecha za to ze w temacie gdzie bylo 20 postow spamu wkoncu odpowiedzalem noobkowi jak sie wlacza mc
Wiem, że moja wypowiedź będzie istnym kamikaze, ale raz się żyje ; /
Kiedy inni dostali bana na miesiąc za kilka postów spamu, ja w tym samym czasie dostałem perma za dwa wyrazy i jedną emotkę. Cóż, życie.

Teraz staram się nie zachowywać jak idiota, chociaż stawiam na to, że i tak za 5min zostanę zbanowany ; /
Pozdrowienia dla Rothesa.
Domofon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 23:14   #32
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Bądź co bądź, paru moderatorów (czy kiedyś czy dziś) daje i dawało warny za głupoty, np. klnięcie, gdzie połowa użytkowników zarzuca ku*wami i ch*jami na okrągło.
Inna sprawa, czemu by nie zrobić rekrutacji do modków?
Zresztą... to i tak nie ma sensu, czas szukać innego forum. Z takiego bagna nawet Chuck Norris nie zrobi ogrodu.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 23:51   #33
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

3 moderatorów? Tutaj powinno być moderatorów ze 300. Pół forum by poleciało, gdyby ktoś się wziął do roboty i usuwał każdy post niezgodny z regulaminem (np. moje )
mc200 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:04   #34
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Inna sprawa, czemu by nie zrobić rekrutacji do modków?
Jeśli Administracja uzna, że dany user spełnia wszystkie wymogi bycia Moderatorem, to sama się z tym do niego zgłosi. Niemniej jednak, Administratorzy usiłują przekonać użytkowników, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku i co najśmieszniejsze, sami w to wierzą.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 08-02-2009 o 00:07.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:15   #35
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

to forum już dawno jest martwe S: sad but true.
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:21   #36
Esprit
Użytkownik Forum
 
Esprit's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2008

Posty: 251
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Jeśli Administracja uzna, że dany user spełnia wszystkie wymogi bycia Moderatorem, to sama się z tym do niego zgłosi. Niemniej jednak, Administratorzy usiłują przekonać użytkowników, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku i co najśmieszniejsze, sami w to wierzą.
Miśku administrator to już od dawna ma wyjebane na tą strone i forum. Matkus mi tłumaczył.
Esprit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:24   #37
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

'Gdzie Ci moderatorzy!'

Ja wiem gdzie, w Polsce.

@temat: Jak chceta rekrutacji modów to róbta. Tylko potem nie kwiczta.

@Vil oraz Esprit: true, true _/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:25   #38
Dawidek_of_Secura
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bys rothes keye usuwal a nie zajmujesz sie gownami
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:27   #39
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mc200 Pokaż post
3 moderatorów? Tutaj powinno być moderatorów ze 300. Pół forum by poleciało, gdyby ktoś się wziął do roboty i usuwał każdy post niezgodny z regulaminem (np. moje )
A na ich czele król Leonidas

@topic
Co do słów Rothesa to zgadzam się z nim. Wymagacie rzeczy kolosalnych typu usuwanie każdego posta czy tematu z keylogerem, usuwanie spamu etc. Nie ma osób idealnych, na pewno nie możecie o sobie powiedzieć, że nie spamowaliście nigdy, czy karmili trolle. Ja śmiało stwierdzam, że za spam miałem już kilka ostrzeżeń i nie płacze. Co do samego pytania zawartego w temacie odpowiedzi już zostały udzielone przez samych moderatorów, więc nie widzę sensu by ten temat był dalej otwarty.
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2009, 00:35   #40
Timox
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2007

Posty: 160
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez semilunaris Pokaż post
'Gdzie Ci moderatorzy!'

Ja wiem gdzie, w Polsce.

@temat: Jak chceta rekrutacji modów to róbta. Tylko potem nie kwiczta.

@Vil oraz Esprit: true, true _/
Dziecko wyjdź z tąd, tu się toczą poważne dyskusje, a nie powód do kpin.
Timox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin 3