Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-08-2009, 21:51   #41
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Nie wiem jak jest z WoWem, ale CipSoft kreuje Tibię taką jaką chcą ją gracze.
Z WoWem jest tak samo: dzieci się skarżyły, że hard mode'y w Ulduarze są za trudne, i co zrobił Blizz? Wydaje patch z jakimś śmiesznym raidem na poziomie... ehh szkoda gadać. To samo z klasami: "klasa xxx jest overpowered!" - co zrobił Blizz? Znerfił.

Cytuj:
j/w, chociaż dziwi mnie że tak wielu "młodszych" graczy zna na tyle angielski (większość to pl i br), aby móc udzielać się na anglojęzycznym forum w takim stopniu żeby wpływać na decyzje CipSoftu co do update
Nie tylko w Polsce są takie dzieci, w innych krajach j. ang. jest jednak na trochę wyższym poziomie. I nie zdziwiłbym się, jeśli większość byłaby przetłumaczona na translatorze xd

Cytuj:
No tak, te które sobie poradziły zrobiły to w taki sposób, że po prostu nikomu nie zabroniły korzystania z cheatów, a te które tego nie zrobiły wciąż borykają się z tym problemem i to nie ma związku z twórcami gier, ale jak stwierdził Kicek- z graczami.
Ohh no nie wiem, wystarczy spojrzeć na chociażby Cabala, Gunza: co ich łączy? Gameguard. Racja, łatwy do przełamania, ale jednak minimalizuje stopień botowania, bo nie każdemu chce się bawić, a już na pewno nie dzieciaczkom.

Cytuj:
Stare expowiska wciąż są używane, tylko po co robić filmik o tym o czym było już setki filmików?
To dam inny przykład (przypominam argument kogoś tam up: w WoWie z update na update liczą się tylko nowe insty, stare odchodzą w niepamięć): dlaczego expi się na frostach a nie na ratach i trollach? Mam nadzieję, że teraz załapiecie.

Cytuj:
Sam w WoWa grałem mało i bardzo dawno temu, ale mam znajomych którzy twierdzą, że po wbiciu max lvl w nim gra dość szybko staje się nudna i najlepiej jest zacząć zabawę od nowa, na przykład inną rasą i klasą.
Różnie to bywa. Niektórym się nudzi. Dla mnie np. gra zaczęła się gdy wbiłem max lev i dopiero wtedy gra stała się emocjonująca i interesująca.

Cytuj:
A ja sam stwierdziłem to samo np. w Guild Wars, gdzie po wbiciu maksymalnego 20 lvl chwilę pocieszysz się wyjątkowo rozbudowanym systemem pvp i rezygnujesz z gry, ewentualnie startujesz nową klasą.
Zauważ że w takim GW czy WoW masz cel do którego zmierzasz: wbijesz max lev to poraidujesz albo porobisz pvp. A w Tibii? Wbijesz level w nieskończoność. Patch, w którym Cipsoft wprowadzi w końcu coś na endgame i wprowadzi max lev będzie przełomem.


Cytuj:
CipSoft ze swoją 35 osobową ekipą też ma inne projekty na głowie. I jakoś nie chce mi się wierzyć żeby z 2700 osobowej grupy tylko garstka "niewiele większa niż CipSoft" pracowała nad WoWem.
Diablo 2, Diablo 3, Starcraft2, nowe mmo, WoW, Warcraft4. Jest tego naprawdę sporo, nie zapominaj też, że to nie jest tak że 2700 osób pracuje nad grami.

Cytuj:
Jak już wspomniałem- mylisz się. Śmiem twierdzić nawet, że Tibia jest RPGiem bardziej niż WoW.
RPG to nie tylko książki i tajemnice. Gdybyś przeszedł całą sagę Warcrafta, poczytał trochę o fabule Warcrafta i WoWa, zrobił najlepsze chain questy w WoWie, i zawitał od czasu do czasu na server RP - nawet na trialu - zmieniłbyś zdanie.


Ale odpowiedź na to wszystko jest jedna: COMMUNITY I JEGO ZGUBNY WPŁYW.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 05-08-2009 o 21:56.
CytrynowySorbet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-08-2009, 22:14   #42
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Oj, tibia powinna mieć maksymalny poziom, zdecydowanie. Całkiem niedawno, wszyscy ekscytowali się MateuszemDragonemWielkim i jego poziomem 300. Teraz, zbliżają się do 400. grind, to jeden z grzechów głównych MMO, tylko z jakiegoś powodu, twórcom powyższych nie zależy na tym, żeby go wyeliminować i urozmaicić w jakikolwiek sposób rozrywkę.
Powinni większy nacisk, położyć na rozbudowane, dobre zadania, ich ilość i jakość, oraz wielowątkowość. Powinni zmniejszyć obrażenia zadawane przez różne profesje - bo w ramach balansu profesji, wszyscy teraz walą po paręset tysięcy obrażeń... jeśli nie więcej. Grafika, stała się w cholerę cukierkowata, i to na tyle, że mogą wypaść komuś zęby, więc uwaga.
Imo, powinni całkowcie wyliminować doświadczenie - niech większe znaczenie mają zbroje, miecze, magia i umiejętności. Wyobraźcie sobie - gra w której wszyscy gracze, są naprawdę mało żywotni, a jeden cios, gdy nie ma się zbroi oznacza pewną śmierć.

A co do tibi, to kiedyś nawet miałem cel - byłem handlowcem ;o. Biegało się do Kazzodrom, zbierało się lootbagi, czasem odkupywało się od innych po cenach hurtowych, wysyłało się do Thais\Venore i biegło z kazzodrom na ryneczek, posprzedawać to wszystko... kiedyś, na 3 godziny huntu, miałem około 20-30 tysięcy zysku z samego sprzedawania tarcz.

Ostatnio edytowany przez Maniak69 - 05-08-2009 o 22:18.
Maniak69 jest offline  
stary 05-08-2009, 23:21   #43
Sienx
Użytkownik Forum
 
Sienx's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 282
Imię: TomizzZ
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 299
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post


Ale po co tym masz się męczyć, nie? Najłatwiej jest ponarzekać i być zadowolonym z tego jakim to jest się słit buntownikiem..
A czy ktoś zabrania narzekania komuś ? może większość ludzi się tu nie podoba ale Cipsoft robi tematy w których ludzie mogą pisać o swoich przeżyciach po Up'ie.
Co do systemu pvp nie muszę w tej chwili udzielać się na ten temat na oficjalnej stronie, aczkolwiek Cipsoft przejrzało na oczy i zmieni to co trzeba.
Sienx jest offline  
stary 06-08-2009, 14:27   #44
kubax36
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Diablo 2, Diablo 3, Starcraft2, nowe mmo, WoW, Warcraft4.


niech ci bedzie ale co ma do tego starcraft2? premiera byla zapowiadana na grudzien 2006r. wtedy sie jeszcze martwilem ze nie zdaze nowego kompa kupic zeby se w stara2 pograc. a teraz mam dobrego kompa a premiery chyba jeszcze 2 lata nie bedzie. jestes pewny ze nad nim pracuja? bo ja raczej w to nie wierze.
 
stary 06-08-2009, 16:13   #45
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Kłócić się nie będę ale pewny jestem, że kilka tysięcy graczy wróciło by do Tibii, gdyby gra została cofnięta do pozoimu Tibii sprzed dnia kiedy dodano poty, a były uhy, kiedy nie było staminy i innych dupereli. W update'ach byłyby dodawane tylko nowe tereny, potwory, questy i oczywiście loot. Może to banalne ale dzięki takiemu zabiegowi ta gra by ożyła, bo co tu dużo mówić - Tibia umiera. Wątpię, że do czasu updatu 9.0 będzie więcej niż 10 tysięcy graczy online.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 06-08-2009, 18:34   #46
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Będąc obiektywnym : Cipsoft spierdolił sprawę , ale gwoździem do trumny ,byli i są...gracze...którzy nie potrafią grać 4fun , tylko musza być najlepsi, dlatego botują ...co z tego mają?nic oprócz psucia innym gry...poza tym społeczność tibijska , nigdy nie była mocną stroną tej gry , na każdym kroku wyzywanie,kradzieże,13 latki z keyloggerami...a to pewnie dla tego ,że nagle Tibia stała się bardzo modna wśród dzieci z gimnazjum ,którzy dostrzętnie tą gre rozdupczyli.A co do updatów to jest śmiech na sali...ktoś tam pisał ,że ile oni mają z tym roboty itp...hahaha...Każdy średnio doświadoczony programista , zrobiłby taki update w przeciągu 2 tyg...im to zajmuje 6 miesięcy...nie oszukujmy się tibia 7.5 i uciekanie przed zlurowanymi GS'ami w venore już nie wrócą , a w tibie grają 12 latki z botem i tyle z tego jest...jak juz stwierdza ze nie oplaca sie botowac , to tibia upadnie i może kiedyś powstanie jakiś inny projekt..być może lepszy.
Tentotrix jest offline  
stary 06-08-2009, 21:43   #47
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Artheras Pokaż post
A od kiedy gram w Tibię spotkałem bardzo mało osób, które wiedzą co nieco o rpg, przypadek?, mało doświadczenia? wątpię.
No tak, bo przecież pytałeś każdą z poznanych osób "wiesz co to DnD?".
Cytuj:
Moim zdaniem podstawą gatunku mmorpg jest przede wszystkim wiele możliwości przy tworzeniu postaci, to nam właśnie unicestwia tą monotonność, o której wspomniałem. W Tibii nie możemy nawet wybrać rasy. Dalej ważne jest, żeby w grze był pewien wątek fabularny, wykonywany przez poszczególne questy, może być on ukryty, ale tak, żeby normalny gracz potrafił go odnaleźć i jeszcze jedna ważna rzecz, a mianowicie mapa, pole rozgrywki, musze przyznac, że ten punkt jest w Tibii dopracowany bardzo dobrze, ale fabuła i tworzenie postaci niestety nie prezentuje się najlepiej.
Chyba każdy quest ma jakąś fabułę. No, przynajmniej wszystkie pojawiające się w quest logu i większość pozostałych. A co do dodania ras- no niestety z tym byłoby teraz (12 lat po stworzeniu Tibii!) ciężko. Sam sobie wyobraź ile dodanie ich narobiłoby chaosu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Z WoWem jest tak samo: dzieci się skarżyły, że hard mode'y w Ulduarze są za trudne, i co zrobił Blizz? Wydaje patch z jakimś śmiesznym raidem na poziomie... ehh szkoda gadać. To samo z klasami: "klasa xxx jest overpowered!" - co zrobił Blizz? Znerfił.
Demokracja. Może tobie się to nie podoba, ale większość tak wybrała.
Oczywiście ironia, zdaję sobie sprawę z tego że jest zapewne tak jak w Tibii- ludzie są za czymś, a jak wejdzie to w życie to narzekają.
Cytuj:
Nie tylko w Polsce są takie dzieci, w innych krajach j. ang. jest jednak na trochę wyższym poziomie. I nie zdziwiłbym się, jeśli większość byłaby przetłumaczona na translatorze xd
No to niestety- skoro te dzieci stanowią większość to CipSoft nieświadomie stwarza grę pod tych młodszych graczy, o których wcześniej wspomniałeś. Nie można mieć mu tego za złe.
Cytuj:
Ohh no nie wiem, wystarczy spojrzeć na chociażby Cabala, Gunza: co ich łączy? Gameguard. Racja, łatwy do przełamania, ale jednak minimalizuje stopień botowania, bo nie każdemu chce się bawić, a już na pewno nie dzieciaczkom.
Wraz z kilkudziesięciu tysiącami innych graczy doświadczyłem na skórze anty-bot systemu. Nie eliminuje on wszystkich cheaterów, ale robi to ze znaczną częścią.
Cytuj:
To dam inny przykład (przypominam argument kogoś tam up: w WoWie z update na update liczą się tylko nowe insty, stare odchodzą w niepamięć): dlaczego expi się na frostach a nie na ratach i trollach? Mam nadzieję, że teraz załapiecie.
Jak wcześniej wspominałem- mało grałem w WoWa i za wiele o nim nie wiem, więc i tak nie łapię, ale odpowiedzią na twoje pytanie jest zapewne to, że exp na nich z czasem staje się coraz mniej opłacalny.
Cytuj:
Różnie to bywa. Niektórym się nudzi. Dla mnie np. gra zaczęła się gdy wbiłem max lev i dopiero wtedy gra stała się emocjonująca i interesująca.
No tak, to jednak zależy od gustu, teraz trzeba zapytać się graczy czy chcą max lvl i pójść za tym co wskaże większość.
Cytuj:
Zauważ że w takim GW czy WoW masz cel do którego zmierzasz: wbijesz max lev to poraidujesz albo porobisz pvp. A w Tibii? Wbijesz level w nieskończoność. Patch, w którym Cipsoft wprowadzi w końcu coś na endgame i wprowadzi max lev będzie przełomem.
CipSoft nikogo nie zmusza do wbijania 500 lvl. Każdy bije ile chce, jeden 80 żeby zasmakować PoI, inny 150 aby móc skorzystać ze wszystkiego co daje rpg (wydaje mi się, że CipSoft nie robi questów dla wyższych lvl?), a inny grinduje w nieskończoność, bo chce by jego postać była potężniejsza. Każdy decyduje sam ile lvl ma bić, nie można mówić, że w Tibii ciągle się expi, ciągle expią tylko ci którzy tego chcą.
Cytuj:
Diablo 2, Diablo 3, Starcraft2, nowe mmo, WoW, Warcraft4. Jest tego naprawdę sporo, nie zapominaj też, że to nie jest tak że 2700 osób pracuje nad grami.
No tak, ale wciąż uważam, że nad WoWem pracuje dużo więcej osób niż nad Tibią.
Cytuj:
RPG to nie tylko książki i tajemnice. Gdybyś przeszedł całą sagę Warcrafta, poczytał trochę o fabule Warcrafta i WoWa, zrobił najlepsze chain questy w WoWie, i zawitał od czasu do czasu na server RP - nawet na trialu - zmieniłbyś zdanie.
Może i jestem leniwy, ale nie chce mi się czytać o fabule WoWa, tylko po to żeby porównać, która gra ma więcej z rpg. Więc powiedzmy, że ci wieżę iż WoW jest grą bardzo fabularną, ale wciąż uważam, że dla tych którzy tego chcą w Tibii wciąż istnieje dużo z role-playingu.
Cytuj:
Ale odpowiedź na to wszystko jest jedna: COMMUNITY I JEGO ZGUBNY WPŁYW.
Strasznie się cieszę, że przekonałeś się do tego, mam nadzieję, że teraz będziesz trochę inaczej patrzył na sam CipSoft i jego pracowników.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Oj, tibia powinna mieć maksymalny poziom, zdecydowanie. Całkiem niedawno, wszyscy ekscytowali się MateuszemDragonemWielkim i jego poziomem 300. Teraz, zbliżają się do 400. grind, to jeden z grzechów głównych MMO, tylko z jakiegoś powodu, twórcom powyższych nie zależy na tym, żeby go wyeliminować i urozmaicić w jakikolwiek sposób rozrywkę.
Ale co w tym złego, że ktoś ma ten 500 lvl? Jak mówiłem- jeżeli nie chcesz nie musisz takie wbijać. Minusem tego będzie to, że ci którzy poświęcili grze więcej czasu, będą od ciebie potężniejsi, ale chyba na to zasłużyli- nawet jeżeli "są no-life'ami".
Cytuj:
Powinni większy nacisk, położyć na rozbudowane, dobre zadania, ich ilość i jakość, oraz wielowątkowość. Powinni zmniejszyć obrażenia zadawane przez różne profesje - bo w ramach balansu profesji, wszyscy teraz walą po paręset tysięcy obrażeń... jeśli nie więcej. Grafika, stała się w cholerę cukierkowata, i to na tyle, że mogą wypaść komuś zęby, więc uwaga.
Jak mówiłem: macie pomysły na zmianę- forum tibia.com zaprasza. Ale co do tych obrażeń się nie zgodzę. Wydaje mi się, że najwyższe lvle w Tibii jednym atakiem nie są w stanie zadać więcej jak 1k dmg.
A grafika w Tibii po prostu przez te lata nabrała więcej szczegółów, raczej nie ma więcej z cukierkowatości niż większość znanych i szanowanych mmorpg.
Cytuj:
Imo, powinni całkowcie wyliminować doświadczenie - niech większe znaczenie mają zbroje, miecze, magia i umiejętności. Wyobraźcie sobie - gra w której wszyscy gracze, są naprawdę mało żywotni, a jeden cios, gdy nie ma się zbroi oznacza pewną śmierć.
Taka zmiana to byłoby całkowite odbiegnięcie od realiów Tibii, gry nie powinno się aż tak drastycznie zmieniać, a w większości mmorpg jest podobnie jak w Tibii.
Cytuj:
A co do tibi, to kiedyś nawet miałem cel - byłem handlowcem ;o. Biegało się do Kazzodrom, zbierało się lootbagi, czasem odkupywało się od innych po cenach hurtowych, wysyłało się do Thais\Venore i biegło z kazzodrom na ryneczek, posprzedawać to wszystko... kiedyś, na 3 godziny huntu, miałem około 20-30 tysięcy zysku z samego sprzedawania tarcz.
Teraz tak się nie da?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sienx Pokaż post
A czy ktoś zabrania narzekania komuś ? może większość ludzi się tu nie podoba ale Cipsoft robi tematy w których ludzie mogą pisać o swoich przeżyciach po Up'ie.
Co do systemu pvp nie muszę w tej chwili udzielać się na ten temat na oficjalnej stronie, aczkolwiek Cipsoft przejrzało na oczy i zmieni to co trzeba.
Nie, nie zabrania się, ale jak można poważnie rozmawiać o zmianach z kimś kto się nimi nie interesuje, tylko właśni- narzeka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Kłócić się nie będę ale pewny jestem, że kilka tysięcy graczy wróciło by do Tibii, gdyby gra została cofnięta do pozoimu Tibii sprzed dnia kiedy dodano poty, a były uhy, kiedy nie było staminy i innych dupereli. W update'ach byłyby dodawane tylko nowe tereny, potwory, questy i oczywiście loot. Może to banalne ale dzięki takiemu zabiegowi ta gra by ożyła, bo co tu dużo mówić - Tibia umiera. Wątpię, że do czasu updatu 9.0 będzie więcej niż 10 tysięcy graczy online.
Jeżeli będzie tak mało graczy, to raczej ze względu na to, że postanowią w pełni wykorzystać swoje procesory i zaczną grać w bardziej rozbudowane graficznie gry.
Mówisz o powrocie uhów? Przecież to wy narzekaliście CipSoftowi, że najtów nie można ubijać. Dla was CipSoft stworzył nowy healing system, a teraz wy narzekacie, że za łatwo się pada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
Będąc obiektywnym : Cipsoft spierdolił sprawę , ale gwoździem do trumny ,byli i są...gracze...którzy nie potrafią grać 4fun , tylko musza być najlepsi, dlatego botują ...co z tego mają?nic oprócz psucia innym gry...poza tym społeczność tibijska , nigdy nie była mocną stroną tej gry , na każdym kroku wyzywanie,kradzieże,13 latki z keyloggerami...a to pewnie dla tego ,że nagle Tibia stała się bardzo modna wśród dzieci z gimnazjum ,którzy dostrzętnie tą gre rozdupczyli.A co do updatów to jest śmiech na sali...ktoś tam pisał ,że ile oni mają z tym roboty itp...hahaha...Każdy średnio doświadoczony programista , zrobiłby taki update w przeciągu 2 tyg...im to zajmuje 6 miesięcy...nie oszukujmy się tibia 7.5 i uciekanie przed zlurowanymi GS'ami w venore już nie wrócą , a w tibie grają 12 latki z botem i tyle z tego jest...jak juz stwierdza ze nie oplaca sie botowac , to tibia upadnie i może kiedyś powstanie jakiś inny projekt..być może lepszy.
Naprawdę aż tak psują ci grę botterzy (btw których liczba ostatnio drastycznie spadła)? J
eżeli chodzi o wiek społeczności to jest mniej-więcej taki sam jak w innych mmorpg, więc tu należy narzekać ogólnie na wszystkich graczy, nie tibijczyków. Zresztą, wśród młodzieży ostatnio jest moda na metiny i linejdże, nie Tibię.
Mówiłem, że update trwa tyle, bo tyle trwają dyskusje z graczami- czy są za czy przeciw wprowadzeniem danych zmian.
Kiedy GSy pod venore was zabijały jakoś na to narzekaliście. Sami wymogliście na CipSofcie anty-luring system.
Akkorin jest offline  
stary 07-08-2009, 09:46   #48
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Nie wiem czemu każdy z was tkwi w przekonaniu, że liczba graczy tibii drastycznie spadła... Wczoraj czy tam kilka dni temu widziałem ok. 19 41+k graczy online, może powiecie, że wcześniej grało 60k~ tak, ale ile było fal mass banów ? Z tego co się oreintuje to chyba 5 = 5*5=25k~, czyli jest AŻ tak źle?

Również chciałbym wskazać, że CipSoft zaczyna tworzyć coś nie tylko dla lvla, ktoś jeszcze pamięta, że niedługo będzie event ze światłem? Już coś tam załapali i z pewnością będą się tego trzymać.

I teraz ostatnia sprawa, skończcie już tą gadanine o wow'ie... Ile WOW ma lat, a ile Tibia?

Co do tych ras, fajnie, że tibia jest inna, a nie stara upodobnić się jak to metin czy inne japońskie gówna do wow'a bądź l2... Tibia ma swój urok i nic tego nie zmieni (chyba, że na siłe..)

Lvl Cap? Po co to? Bijesz ile TOBIE się podoba, no chyba, że musisz być best na serwie to niestety, licz się z tym, że to jest "wyścig szczurów''
Kicek jest offline  
stary 07-08-2009, 12:07   #49
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kicek Pokaż post
Ile WOW ma lat, a ile Tibia?
Tibia - 12 lat.
WoW - 5 lat.

Ale racja, dość już, razem doszliśmy do tego, że to nie wina twórców tylko community.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 07-08-2009, 13:23   #50
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ale racja, dość już, razem doszliśmy do tego, że to nie wina twórców tylko community.
I mam nadzieję, że wszyscy w końcu to zrozumieją, zamiast żalić się na CipSoft. Proponowałbym nawet odsyłać do lektury tego tematu, gdyby ktoś narzekał na nową Tibię, aby zapobiec kolejnemu flame'owaniu.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 07-08-2009 o 14:39.
Akkorin jest offline  
stary 07-08-2009, 20:36   #51
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Była propozycja stworzenia starego serweru na Tibi.com. Nie przeszło.
Maniak69 jest offline  
stary 08-08-2009, 10:55   #52
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Choćby taki, że są to gry MMORPG. I popatrz, jak przykłada się Blizzard do WoWa (wydaje tak często, i tak dużo, że nie zdążysz nacieszyć się poprzednim patchem, a już jest kolejny), a jak Cipsoft do Tibii (kilka nowych obrazków z painta na 6 miesięcy.To co oni robią przez resztę czasu?).
Liczą kase xD?

topic@

Cipsoft wstawia dla nas [czyt. facc] kilka obrazków a dla dzieci neo [czyt. pacc] wstawia wszytko co mają aby znowu kupiły pacc. Ostatnio czytałem wywiad z Cipsoftem na jakimś forum. Zroftlowało mnie jedno pytanie:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szkockie Forum Pokaż post
- Czy w większości Update'ów dajecie więcej dla Pacc czy Facc?
- Staramy się równoważyć to aby jedna strona chciała kupić pacc i nie zniechęcać się z gry,a druga strona gdy skończy się jej pacc nie czuła się odtrącona. Każdy gracz Pacc/Facc się dla nas liczy.
Roftl xd
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline  
stary 08-08-2009, 13:04   #53
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@up

Aahahahah rotfl fail xD (patrz cytat)

A co do tego pacc i facc. Jakbyś noradin nie zauważył, to na FACCU jest więcej dzieci neo. Będzie chyba oczywiste że na pacc będzie więcej nowości, bo trzeba zachęcić do kupna.
ruszek jest offline  
stary 09-08-2009, 22:02   #54
Artheras
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 08 2009

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post

A co do dodania ras- no niestety z tym byłoby teraz (12 lat po stworzeniu Tibii!) ciężko. Sam sobie wyobraź ile dodanie ich narobiłoby chaosu.
Drogi Akkorinie ja sobie zdecydowanie zdaję sprawę, że byłoby ciężko, ale to nie jest jedyny powód. Taka jednak prawda, że CipSoftowi, również poprostu niechce dodawać nic, wymagającego większej uwagi z nowymi up-date'ami.
Artheras jest offline  
stary 14-08-2009, 14:28   #55
Vlarduc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2007

Posty: 6
Domyślny

a co mnie obchodzą te buraki . ta gra jest żalowa i zawsze będzie niedorobiona .
Vlarduc jest offline  
stary 16-08-2009, 21:03   #56
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Choćby taki, że są to gry MMORPG. I popatrz, jak przykłada się Blizzard do WoWa (wydaje tak często, i tak dużo, że nie zdążysz nacieszyć się poprzednim patchem, a już jest kolejny), a jak Cipsoft do Tibii (kilka nowych obrazków z painta na 6 miesięcy. To co oni robią przez resztę czasu?).
Weź nie porównuj molocha do łupinki jaką jest CipSoft.
Gollumek jest offline  
stary 18-08-2009, 19:04   #57
Madon95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 08 2009

Posty: 4
Domyślny ;)

prawda jest taka że coraz mniej ludzi jest online (mozna to sprawdzic w prawym gornym rogu strony tibia.com) mi sie tam tibia podoba i tak wiecej ludzi gra w tibie niz w gry typu WODBO... jedyne tragiczne zmiany (upy) to te robiące z z servkow pvp servy (noob)no-pvp

Ostatnio edytowany przez Madon95 - 18-08-2009 o 19:05.
Madon95 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin 3