Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2005, 09:49   #1
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny Znowu wojna?

Niedawno zakonczyla sie wojna miedzy Zion Team Alliance a Obscure warriors (delete Kunkixxa -104lv ms), a juz zapowiada sie kolejna. Krazyly plotki ze ZTA huntuje najlepsza polska gildie na serwie - Myrmidons za .... zabicie archera! Nie wiecie o co chodzi? chyba jak wiekszosc Polakow na serwie. W kazdym razie gildia Myrmidons zostala zlikwidowana, wczoraj zabito jednego z ich vice-liderow, a dzisiaj po ab'dendirel chodza hl z brazyli i zabijaja ludzi z poza brazyli.
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2005, 01:53   #2
Pepo.o
Użytkownik Forum
 
Pepo.o's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Wiek: 36

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Niph
Pepo.o ma numer GG 3431995
Domyślny

Pogłoski o niejakiej wojnie zostały zdementowane przez jednego z byłych vce-liderów gildii; gildia rozpadla się z pewnych powodów wewnętrznych (przeprowadzilem "mini-wywiad").
Pepo.o jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 10:18   #3
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

Z tego co widzialem wynika co innego. Jeden z vice-liderow zginal, wczoraj brazylijczycy chodzili po ab i zabijali nie br. Dzisiaj czytalem na forum ze zginal tez jeden 50+ lv nie z brazyli, zabity przez zta(nie znam go, wiec nie wiem czy tez bez powodu). Dzisiaj na forum widzialem wypowiedz Loathe(najwyzyszy level na emperze) i z niej wynika ze jednak cos sie dzieje.Nie wiem z kim rozmawiales, ale ja wczoraj widzialem sie z bylym liderem i on takze potwierdzal ze brazylijczycy huntuja innych(m.in.polakow), bo boja sie ze za szybko levelujemy, chociaz troche to dziwne bo nie ma az tak duzo polakow h-lv....
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 23:05   #4
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

To była 2 na servi gildia, teraz juz nie istnieje bo Dames ich huntował, za zabicie arhcera, ktory bił jednego z czlonków gildi,
a obecnie tylko polowa graczy gra na emperze, reszta zmienila serva (ja tez),
Ciekawe czy dames zmadrzeje
poszukajcie sobie topica na tibia.com,

ale ja wiem swoje dames to ciota ....
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 10:34   #5
Zguba Smoka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2005
Lokacja: WTF?! Mieszkam w Ab!

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak.
Świat: Empera
Poziom: 12
Skille: 46/43:D
Poziom mag.: 2
Domyślny

Znowu wojna. Ledwo przestałem pamiętać o SD, FB i UE, które ladały przed moją postacią... ach...
Ale ja się nie dam!!! Nie zmienie serva!!! Wojna się skończy (wcześniej czy pózniej) na tym, że Zion Team Aliance™ dostanie bana...
Zguba Smoka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 11:47   #6
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

jedna się skonczy, nastepna zacznie niestety ale w ZTA sa takie nooby np. dames ze beda huntowac wszystkich na wyzszych lvl, watpie czy jest sens grania na tym swiecie a miało być tak pięknie ....
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 14:20   #7
Zguba Smoka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2005
Lokacja: WTF?! Mieszkam w Ab!

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak.
Świat: Empera
Poziom: 12
Skille: 46/43:D
Poziom mag.: 2
Domyślny

Ech... jak sie boisz było nie wybierać swiata PvP

Ostatnio edytowany przez Zguba Smoka - 13-11-2005 o 14:22.
Zguba Smoka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 15:23   #8
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny

lol ja sie nie boje bo zostaje ale mowie że DAMES BEDZIE DEDAC WYZSZE LVL,
przyjajmiej huntowal myr

PS. to ja nius
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 20:01   #9
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

dobrze wiedziec ze ktos jeszcze zostaje na tym serwie po tym jak tylu znajomych odeszlo ja tez nie zmieniam serwa, jesli z tym nic nie wyjdzie koncze z tibia, a na razie laze runemakerem i zabijam tych br ktorych dam rade
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 17:03   #10
Okonius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 37

Posty: 329
Stan: Początkujący
Imię: Okonius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny To ja moze sprostuje

Witam wszystkich .. Okon Tiger z tej strony chcialem wam powiedziec jak to bylo dokladnie. Wielokrotnie rozmawialem z Loathe i Damesem na ten temat I mam jako taki obraz tego co sie dzieje
Moja gildia byla silna ... my(vice + Szczuro) stwierdzilismy ze trzeba tu polakow troche odrodzic bo jest ***nia ogolem. Wiec co miesiac zwiekszalismy bramke lvlowa do gildii o 5 lvl .. i stal sie cud .. Polacy zaczeli expic co prawda gildia odchudzila sie znacząco ale zostala ekipka bodajze 20 osob ktora naprawde lvlowala. I bylo wszystko Ok az pewnego dnia przyszedl dzien kiedy to w pelni polska ekipa poszla na Demon hunta .. moje marzenie i Nexus Stara sie spelnilo.. wyloocilismy golden legi ktore byly spelnieniem naszych marzen. Oczywiscie wiesc szybko sie rozeszla . Brazylijczycy dowiedzieli sie o tym i zaczeli sie bac tego ze polacy sa w stanie huncic wszystko .. tego samego dnia przy bloczeniu demona padl Okinah na 119 lvlu a nasz bloker na lvlu 78 nie mial problemow. TEn archer byl tylko podpucha.. Oficjalnie potwierdzam ze bylo cos takiego jak hunt Br na wszystkich ale trwal on moze 2 dni gdyz wojna wisiala w powietrzu .. ja po bardzo dlugich rozmowach z Loathe nottinghsterem i Dames brionem doszlismy do wniosku ze to nie ma sensu jednak wolny bylem tylko Ja Nexus Star i Akira Tiger potem do tej waskiej grupki dolaczyli takze Szczurofon i Lee Tiger. Wyszlo jednak na to ze Ci ktorych sie najbardziej bali sa wolni a wiec po co huncic reszte ?? Oczywiscie .. Padl Crevon straszny bol i strata gdyz on juz tu nie gra. Rozmawialem na ten temat z Bandido de platinium i faktycznie byl to element hunta na polakow ale wszystko wskazuje na to ze to przeszlosc oficjalnie oglaszam ze mozecie spokojnie grac Sprawa jest zalatwiona i powiedzcie wszystkim swoim znajomym zeby to przeczytali. Ogolnie jest OK jak jakis brazol sie do was przyczepi to dlatego ze ma jakis inny powod. I prosze o nie naglasnianie sprawy na forum Tibii.com bo to tylko pogarszalo sprawe...

Good luck for all
Okonius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2005, 19:40   #11
Zguba Smoka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 10 2005
Lokacja: WTF?! Mieszkam w Ab!

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak.
Świat: Empera
Poziom: 12
Skille: 46/43:D
Poziom mag.: 2
Domyślny

Dzięki ci Okon za tę radosną wiadomosc... Dobrze ze ZTA juz nie hunci Polaków...
Zguba Smoka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2005, 20:28   #12
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Czyżby? Dzisiaj (17 listopada) Dames Brion, Bandido de platinum i Bruno von'Terrier zabili Zuch Misq'a i próbowali zabić Millkę.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2005, 21:13   #13
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

dzisiaj padl Zuch Misq. widzialem screeny na ktorych jako wytlumaczenie bruno von terrier podaje wojne, czyli jednak nie skonczyli huntowac
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2005, 19:20   #14
Dilmmer Robjanal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wojna trwa Wczoraj trzech członków ZTA goniło mojego znajomego prawdopodobnie za to że mówił po polsku Jeśli tak dalej pujdzie to niskie lvl będą siedzieć w depo gdy na powierzni będzie trwać wielka wojna ZTA Vs reszta świata
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 17:05   #15
Okonius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 37

Posty: 329
Stan: Początkujący
Imię: Okonius
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dilmmer Robjanal
Wojna trwa Wczoraj trzech członków ZTA goniło mojego znajomego prawdopodobnie za to że mówił po polsku Jeśli tak dalej pujdzie to niskie lvl będą siedzieć w depo gdy na powierzni będzie trwać wielka wojna ZTA Vs reszta świata
Ja to nie wiem co sie dzieje juz sam prawde mowiac .. troche sie uspokoilo to na pewno .. ja bym uwazal na Jah Wideluxa i Dames Briona bo tym cos odbija a reszta juz zluzowala z deczka .. ale sie nie damy a slowo wojna pada tylko z ust ludzi ktorzy nic nie wiedza na ten temat .. Wojna to walka dwoch stron a Tu mamy do czynienia z huntem (?) Z tym ze moje dzialanie i reszty polakow z jako takim lvlem poleagaja na rozmowach .. w gruncie rzeczy to juz duzo dogadalismy a Dames i reszta nie beda dlugo zabijac bo w koncu bana dostana i musza sie z tym liczyc. Expcie sobie spokojnie noscie time ringa i troche wiecej uhow i tyle jako sobie poradzimy ale powinno byc spokojniej.
Okonius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2005, 23:07   #16
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Fakt, że wszyscy prędzej czy później wylecimy z serwera wydaje mi się już przesądzony. Część Polaków zostaje tylko po to, żeby polować na Brazylijczyków. Proponuję więc zrobić tak: zamiast bezsensownie zabijać low leveli zbierzmy się kiedyś i uderzmy w Zion Team. Najlepiej zrobić to z rana, kiedy jest ich tylko kilku online. Nic wielkiego nie zdziałamy, ale przynajmniej zostawmy im po sobie pamiątkę. I tak nic nie mamy do stracenia.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 09:24   #17
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

Jestem za. Jeśli mam skończyć z tym serwerem co się pewnie stanie to z chęcia zabiłbym tylu br ilu się da. Na pewo trochę ludzi się przyłączy, nie tylko z Polski, nie tylko my mamy dość zachowania ludzi z ZTA. Tylko że jeśli najwyższe levele się nie zdecydują to nie sądze żebyśmy mieli szanse zabić kogokolwiek z ZTA.
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2005, 13:04   #18
Dilmmer Robjanal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Poczekajcie jeszcze troche ja mam bana do końca miesiąca I może zobaczymy co się potoczy. Jeżeli nadal będzią huncić to zbierzemy się. Ja będę walczył po zakończeniu bana i myśle że z kilkoma znajomymi pogadam. Ale jak mówiłem jak chcecie to czekajcie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 20:14   #19
fannet
Użytkownik Forum
 
fannet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Stargard
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 187
fannet ma numer GG 717454
Domyślny lol

fakt że przez chwile był spokoj ale to byl tydzien nawet nie,

teraz jak sie zalogujecie (wyzsze lvl polakow), to chyba siedzicie w domkach lub dp, bo jak slyszalem to 5 br wokol dp ....

gdyby nie br to Okon i Nex pewnie do nowego roku przybili by do 90 albo moze nawet 100 lvl ... wedlug mnie raczej zostaje nam New serv ...
co nie oznacza ze nie warto negocjowac z tymi dzikusami,

A jak chcecie zabijac low lvl to zabijajcie te ktore maja protekta (czy jakos tak) u najlepszych z ZTA itp.
__________________
pozdrawiam tych co włożyli głowę do mikrofali ...
igracz.eu - moja skromna stronka o grach komputerowych
fannet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2005, 21:41   #20
sath_okh
Użytkownik Forum
 
sath_okh's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aphalon
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Undead Souls
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fannet
A jak chcecie zabijac low lvl to zabijajcie te ktore maja protekta (czy jakos tak) u najlepszych z ZTA itp.
to nie tak latwo, pod tym katem przegladalem juz tych co najbardziej podpadli, ale wiekszosc w komentarzu ma wymienione jakies same wysokie levele. trzeba by przejrzec jeszcze brazylijskie gildie w poszukiwaniu takich typkow.
Druga sprawa to wiekszosc polakow zebralo sie w "Hail freedom". Ostatnio widzialem ze zaproszeni sa tez ludzie z innych krajow z przyzwoitymi levelami (Ninirina, Chaz Kuttgar, Lancadora de Bolts). Jesli zaczelibysmy walczyc to moze wiecej jeszcze by sie znalzlo, sa przeciez przegrani z OW, nawet 100+ lv (Parachoky, Kyth'heel) nie zwiazani z ZTA. Ciekawe tez czy cale ZTA bedzie walczyc? Z tego co widzialem w opisach to Okinah, Nottinghster, Skyloko maja przyjaciol wsrod polakow i nie slyszalem zeby brali udzial w akcjach ZTA. Ktos sie orientuje czy pozostale gildie tez sie wlacza? (Scary Kids itd ). Czekam na opinie i pomysly, no i powiedzcie o temacie jak najwiekszej ilosci osob zeby ktos tu pisal i bylo wiadomo ilu nas jest i byla jakas mozliwosc koordynacji dzialan.
HAIL FREEDOM
__________________
Wierzyłem w coś, bez tego ciężko żyć
Marzyłem też, wolno było marzyć ...
sath_okh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin 3