Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Kyra

Notki

Kyra Wydarzenia ze świata Kyra
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-09-2008, 16:59   #41
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
Miejmy nadzieje ze kiedys takie czasy nastana ze all polacy beda razem i wyjebia z serva swe i sapinow.
a nadzieja matka głupich .. zarówno heri jak i gedd sa zbyt dumni żeby sie pogodzić



a swe nie są gorszymi pa od polaków i wszyscy o tym wiedzą
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-09-2008, 22:16   #42
ebernardyn
Użytkownik Forum
 
ebernardyn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 140
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
a nadzieja matka głupich .. zarówno heri jak i gedd sa zbyt dumni żeby sie pogodzić



a swe nie są gorszymi pa od polaków i wszyscy o tym wiedzą
Powiem tak, alkohol łamie wszystkie podziały

A jeśli chodzi o szwedów to oni robią największe PA, nigdy nie doświadczyłem takiego PA od polaków jak od szwedów. Być może takie przypadki miałem
__________________
Temat: [Inne] Nie wierzysz w UFO? Zmienisz zdanie.
Gaaraa: to nie możliwe ze to fotomontaż, wyszły mi ciary
Lasooch: Dlaczego niby nie fotomontaż?
xoz: bo jakby ufo nie istnialo to by nie bylo polowy z moich znajomych :S emo pewnie tez nie

pwn3d
ebernardyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 00:29   #43
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
ja mam pomysl. trzeba wyjebac swe i grac normalnie, z tego co wiem heri i reszta zdradzili dlatego ze gedd i jego ludzie za bardzo sie panoszyli i uwazali ze jesa mastah (moge sie mylic) a po 2 nie zapominajmy ze gedd kiedys tez byl ze swe, wiec nie wiem o co mu chodzi kiedys heri, old mothoonost , sairus'ek i syranus (teraz ervelio) walczyli przeciwko geddowi i reszcie swe.

Wiec gedd zjebal akcje bo sam kiedys byl zdrajca, a jakby teraz byl z herineeyem i reszta to by wyjebali z serva raz na dobre swe i hiszpanow i gdy juz by to zrobili to kurwa bym pilnowal tylkp tego zeby w gildi byl spokuj i nikt sie nie klucil , zgrywal kozaka. I kyra by byla polskim servem.
Bo tak jak ebernardyn napisal swe sciagaja na kyre coraz wiecej swoich rl ziomow, wrescie bedzie tak ze urosna w sile i wyjebia all polakow i kyra bedzie swe serverem.


co do gedda .. to z tego co pamiętam zostawił swe żeby pomoc polakom.. sam zenek spotkał sie z nim w rl żeby go przekonać.. udało sie... swe przez pewien czas praktycznie nie grali na kyrze... i jak gedd na tym wyszedł ?? Polacy zdradzili go.. wiec w sumie nie ma co sie mu dziwić..
nawet gdyby znowu Polacy byli razem i tak by sie kłócili i po czasie było by to samo...
chyba ze faktycznie wypija razem flaszkę i serducha im zmiękną XD
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 17:18   #44
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

jak zenek w chuja polecial o*******ajac na poi questa tylko po to zeby zaplacic swe zeby go przyjeli do gildi, to od tego sie zaczelo.
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 21:11   #45
z3n3k
Użytkownik Forum
 
z3n3k's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2006

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
jak zenek w chuja polecial o*******ajac na poi questa tylko po to zeby zaplacic swe zeby go przyjeli do gildi, to od tego sie zaczelo.

O czym ty pierdolisz w ogole? To ja byłem w wygrywającym teamie, a szwedzi wtedy przegrywali, ale chciałem im z Dadim pomóc. Kasa z poi poszła na 3 ludzi(na mnie, Dadiego i TSP). Więc nie wiem co mają do tego szwedzi? łał
__________________
" a friend to all is a friend to none. "
z3n3k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 00:37   #46
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez z3n3k Pokaż post
O czym ty pierdolisz w ogole? To ja byłem w wygrywającym teamie, a szwedzi wtedy przegrywali, ale chciałem im z Dadim pomóc. Kasa z poi poszła na 3 ludzi(na mnie, Dadiego i TSP). Więc nie wiem co mają do tego szwedzi? łał


tak rzeczywiście było,, bo zenek ma dobre serduszko i pomaga słabszym
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 16:23   #47
Bloody'Lady
Użytkownik Forum
 
Bloody'Lady's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 59
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Send a message via Skype™ to Bloody'Lady
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
tak rzeczywiście było,, bo zenek ma dobre serduszko i pomaga słabszym

Nom a ty pomagasz żydom.
__________________
Przyjaciół trzymaj się blisko a wrogów jeszcze bliżej.
Ukryty tekst:
To to to
To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz!
Są za tobą ej (za tobą) chcą zatrzymać ci serce
To złe miejsce zły czas uciekaj! Raz! Raz!
Mają broń ty nagą dłoń i nic więcej
Bloody'Lady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 17:14   #48
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

To nie zmienia faktu tak jak sami ludzie z Buchamy gadali ze nie beda z zadnym zdrajca w teamie, a jednak sa bo kiedys zenek sam ich zdradzil.

Ale i tak Gedd juz stracil respekt na kyrze wiec tam jebali go

Ostatnio edytowany przez Imperor - 09-09-2008 o 17:18.
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 17:20   #49
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
tak rzeczywiście było,, bo zenek ma dobre serduszko i pomaga słabszym

Tak jak i ty oczywiscie pomagasz slabszym prawda?
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 18:44   #50
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloody'Lady Pokaż post
Nom a ty pomagasz żydom.


nie ja walczę z tymi co mnie zabili (Fearless Legion).. a to ze oni są po tej samej stronie co heri team to już nie moja wina..



@Imperor
myślę że wielu osobom pomogłam, szczególnie jak mieli problemy ze szwedami..
Jeśli to adnotacja do tego ze doszłam do tych co maja przewagę w war.. to powiedziałam ze nie będę sie w to mieszać dopóki ktoś sie do mnie nie przyje*** jak ktoś mnie zabije to idę do drugiej strony i tak zrobiłam.. i Ci co są normalni nie maja mi tego za złe.

a i.. wy kółko gedd i gedd .. ludzie zrozumcie ze on ma kyre w d. gra na innych serwach a u nas tylko czasami sie pokazuje...

Ostatnio edytowany przez Princess Agusia - 09-09-2008 o 19:08.
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 19:22   #51
Pawlos II
Użytkownik Forum
 
Pawlos II's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień

Posty: 192
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Pawlos II ma numer GG 6793058
Domyślny

Kyra jest takim servem ze dlugo nie wytrzyma bez podzialow.

Btw co do twojej smierci Agniesia to glupio ze ci z FL cie jebneli ;/

Ostatnio edytowany przez Pawlos II - 09-09-2008 o 19:24.
Pawlos II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 13:51   #52
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
Ale i tak Gedd juz stracil respekt na kyrze wiec tam jebali go
No to jak on stracił to może ktoś inny zyskał?
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 16:11   #53
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valest Pokaż post
No to jak on stracił to może ktoś inny zyskał?
Moze ty? albo ktos z twojej rodziny?
Tak na powaznie to najbardziej na kyrze respekt mialem do gedda, kolejne miejsce zajmowal old terazul.
A teraz to wszyscy tylko sie noobia taki abo kurwa kto nim gra? jakies dziecko 10+ lat. A elfhame to juz n/c.
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 07:11   #54
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
Moze ty? albo ktos z twojej rodziny?
Tak na powaznie to najbardziej na kyrze respekt mialem do gedda, kolejne miejsce zajmowal old terazul.
A teraz to wszyscy tylko sie noobia taki abo kurwa kto nim gra? jakies dziecko 10+ lat. A elfhame to juz n/c.
Oczywiście że ja w trafiłeś w 10 !! gratuluje

I takie małe info jakby ktoś nie wiedział Erig działa xDDD
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 09:21   #55
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Domyślny

[quote=Imperor;2259285]ja mam pomysl. trzeba wyjebac swe i grac normalnie, z tego co wiem heri i reszta zdradzili dlatego ze gedd i jego ludzie za bardzo sie panoszyli i uwazali ze jesa mastah (moge sie mylic) a po 2 nie zapominajmy ze gedd kiedys tez byl ze swe, wiec nie wiem o co mu chodzi kiedys heri, old mothoonost , sairus'ek i syranus (teraz ervelio) walczyli przeciwko geddowi i reszcie swe.

Wiec gedd zjebal akcje bo sam kiedys byl zdrajca, a jakby teraz byl z herineeyem i reszta to by wyjebali z serva raz na dobre swe i hiszpanow i gdy juz by to zrobili to kurwa bym pilnowal tylkp tego zeby w gildi byl spokuj i nikt sie nie klucil , zgrywal kozaka. I kyra by byla polskim servem.
Bo tak jak ebernardyn napisal swe sciagaja na kyre coraz wiecej swoich rl ziomow, wrescie bedzie tak ze urosna w sile i wyjebia all polakow i kyra bedzie swe serverem.[/QUOTE



Po twojej wypowiedzi stwierdzam iż jesteś jednym z typów który ma hunta od swe/buchamy i nie potrafi nic z tym zrobić. Z tego co napisałeś rozumiem że chciałbyś aby wszyscy polacy się zjednoczyli i wyjebali wszystkie inne narodowosci. Następnie piszesz że trzymałbyś pożądek w gildi zeby był spokój i wszyscy się kochali... ok to ma nawet sens. Stary tylko odpowiedz mi teraz na jedno proste pytanie... co ty byś kurwa w tej grze robił jakby już doszło do takiej sytuacji? Chodzilibyśmy razem dla rozrywki expić na ratach na roty w Liberty a od czasu do czasu zabić draga na zamku kolo miasta elfów. Jakie by to było pięknie. Człowieku czy do Ciebie nie dociera że wojna to jest najlepsze co może być w Tibi? I co chwile jakiś noob piepszy; "Niech polacy sie zjednocza one11one1 zrobimy pokój i wszyscy polacy beda sobie expic " W skrócie: Jak ci się wojna nie widzi i to że ktoś cie zabija za friii to wy*******aj na non-pvp

PS: Sam mam hunta od tego żydostwa ale kurwa nie płacze. Wojna musi być

PS2: To że mam hunta i to że mnie ubijają jest kurwa niczym w porównaniu z tą bandą pół mózgów z przeciwnej strony którzy wołają za nami że jesteśmy żydami, następne se kurwa trendi słowo znaleźli. Nie tak dawno było modne słowo "retard" teraz kurwa wszyscy są żydami. Dla przykładu: Idą se chłopaczki z carlin 20 levelki na kopy krasnoludów pekować. Zabili tam jakiegoś 30 levelka. Następnego dnia pani w przedszkolu się ich pyta: -pochwalcie się kogoście wczoraj ujebali - a oni na to - a jakiegoś żyda z thais... No lol wszyscy są kurwa jude ostatnio




@Agniesia

nie ja walczę z tymi co mnie zabili (Fearless Legion).. a to ze oni są po tej samej stronie co heri team to już nie moja wina..



@Imperor
myślę że wielu osobom pomogłam, szczególnie jak mieli problemy ze szwedami..
Jeśli to adnotacja do tego ze doszłam do tych co maja przewagę w war.. to powiedziałam ze nie będę sie w to mieszać dopóki ktoś sie do mnie nie przyje*** jak ktoś mnie zabije to idę do drugiej strony i tak zrobiłam.. i Ci co są normalni nie maja mi tego za złe.

a i.. wy kółko gedd i gedd .. ludzie zrozumcie ze on ma kyre w d. gra na innych serwach a u nas tylko czasami sie pokazuje...








Droga Agnieszko musisz zrozumieć że jak się ma swój honor to nie można tak z wszystkim dookoła i piepszyć i maić ich (czytaj lizać dupe). Tak załatwiłaś nie jednej osobie frii u szwedów tylko pytanie jakim sposobem? A takim że liżesz dupe wszystkim i masz wszędzie układy gz pomysłu ale dla mnie byłyby to działanie źle wpływające na moje samopoczucie i psychike. Wiesz skojarz akcje, wrzucam sobie do filmiku Real Kyra Faces fotke Claudii Schiffer lub jeśli wolisz Heidi Klum w skąpej bieliźnie i podpisuje Migthy Angiesia 100 level eleder drut. Następnie oglądam komentarze na You Tube owego filmu nom i sobie tak czytam; Elfhame commented: oh Agnieszka you are so hot, Nicke commented: Agniesia lets go in some place tommorow, CzesiekPorgomcaSmokof: ale ma duże cycki. Widząc tak pozytywnie nastawioną do mnie publike zaczynam rozmawiać z ludźmi a konkretnie z ludzikami w tibi. Gdy już mam już wylizane wszystkie dupencje na kyrze zaczynam kozaczyć bo wiem że mnie kurwa teraz już nikt nie ruszy. A na deser żeby kurwa było tego mało dochodzę o dziwo gdzie? No do buchamy i swe bo przecież oni są slabi i trzeba im pomóc. To wy*******aj i nie wracaj żydówko.

Mały żarcik na pożegnanie: -Co robi żydówka w piecu? -Puszcza się z dymem. lol pozdro

Ostatnio edytowany przez protektor_migthy_agnes - 11-09-2008 o 10:48.
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 10:47   #56
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez protektor_migthy_agnes Pokaż post
Po twojej wypowiedzi stwierdzam iż jesteś jednym z typów który ma hunta od swe/buchamy i nie potrafi nic z tym zrobić. Z tego co napisałeś rozumiem że chciałbyś aby wszyscy polacy się zjednoczyli i wyjebali wszystkie inne narodowosci. Następnie piszesz że trzymałbyś pożądek w gildi zeby był spokój i wszyscy się kochali... ok to ma nawet sens. Stary tylko odpowiedz mi teraz na jedno proste pytanie... co ty byś kurwa w tej grze robił jakby już doszło do takiej sytuacji? Chodzilibyśmy razem dla rozrywki expić na ratach na roty w Liberty a od czasu do czasu zabić draga na zamku kolo miasta elfów. Jakie by to było pięknie. Człowieku czy do Ciebie nie dociera że wojna to jest najlepsze co może być w Tibi? I co chwile jakiś noob piepszy; "Niech polacy sie zjednocza one11one1 zrobimy pokój i wszyscy polacy beda sobie expic " W skrócie: Jak ci się wojna nie widzi i to że ktoś cie zabija za friii to wy*******aj na non-pvp

PS: Sam mam hunta od tego żydostwa ale kurwa nie płacze. Wojna musi być

PS2: To że mam hunta i to że mnie ubijają jest kurwa niczym w porównaniu z tą bandą pół mózgów z przeciwnej strony którzy wołają za nami że jesteśmy żydami, następne se kurwa trendi słowo znaleźli. Nie tak dawno było modne słowo "retard" teraz kurwa wszyscy są żydami. Dla przykładu: Idą se chłopaczki z carlin 20 levelki na kopy krasnoludów pekować. Zabili tam jakiegoś 30 levelka. Następnego dnia pani w przedszkolu się ich pyta: -pochwalcie się kogoście wczoraj ujebali - a oni na to - a jakiegoś żyda z thais... No lol wszyscy są kurwa jude ostatnio




@Agniesia

nie ja walczę z tymi co mnie zabili (Fearless Legion).. a to ze oni są po tej samej stronie co heri team to już nie moja wina..



@Imperor
myślę że wielu osobom pomogłam, szczególnie jak mieli problemy ze szwedami..
Jeśli to adnotacja do tego ze doszłam do tych co maja przewagę w war.. to powiedziałam ze nie będę sie w to mieszać dopóki ktoś sie do mnie nie przyje*** jak ktoś mnie zabije to idę do drugiej strony i tak zrobiłam.. i Ci co są normalni nie maja mi tego za złe.

a i.. wy kółko gedd i gedd .. ludzie zrozumcie ze on ma kyre w d. gra na innych serwach a u nas tylko czasami sie pokazuje...








Droga Agnieszko musisz zrozumieć że jak się ma swój honor to nie można tak z wszystkim dookola i piepszyć i maić ich (czytaj lizać dupe). Tak załatwiłaś nie jednej osobie frii u szwedów tylko pytanie jakim sposobem? A takim że liżesz dupe wszystkim i masz wszędzie układy gz pomysłu ale dla mnie były by to działanie źle wpływające na moje samopoczucie i psychike. Wiesz skojarz akcje, wżucam sobie do filmiku Real Kyra Faces fotke z Claudii Schiffer lub jeśli wolisz Heidi Klum w skąpej bieliźnie i podpisuje Migthy Angiesia 100 level eleder drut. Następnie oglądam komentarze na You Tube owego filmu nom i sobie tak czytam; Elfhame commented: oh Agnieszka you are so hot, Nicke commented: Agniesia lets go in some place tommorow, CzesiekPorgomcaSmokof: ale ma duże cycki. Widząc tak pozytywnie nastawioną domnie publice zaczynam rozmawiać z ludźmi a konkretnie z ludzikami w tibi. Gdy już mam już wylizane wszystkie dupencje na kyrze zaczynam kozaczyć bo wiem że mnie kurwa teraz już nikt nie ruszy. A na deser żeby kurwa było tego mało dochodzę odziwo gdzie? No do buchamy i swe bo przecież oni są slabi i trzeba im pomóc. To wy*******aj i nie wracaj żydówko.

Mały żarcik na pożegnanie: -Co robi żydówka w piecu? -Puszcza się z dymem. lol pozdro
Drogi ch** go wie kim ty jesteś, bo masz zbyt mało odwagi żeby pisać w swoim imieniu .. jeśli dla Ciebie lizanie d. to jest to ,ze normalnie rozmawiam z niektórymi ludźmi bez względu na to po której są stronie twoja sprawa.. Nie należę do osób które w jeden dzień pija z kimś vodke a na drugi delejtuja mu chara bo maja zbjeba** psyche przez tą grę... Nie wyzywam kogoś bo walczy po innej stronie.. a miesiąc później siedzieć z nim na jednym vt i udaje przyjaciela.. (no z wyzywaniem sylka to wyjatek bo samam sobie szuka.. apropo lizania dupy spójrz na wasza koleżankę która jak była w buchamy najgłośniej sie darła jeb** żydów i co później .. ) a więcej osób na kyrze lizało mi d** niż ja im.Co do szwedów siedziałam z nimi na vt od początku gry na kyrze.. nawet jak przegrali wojnę z polakami.. wiec nie mam nic sobie do zarzucenia... wiec mój drogi Ch** go wie kto ty jesteś skończ pierd**lic na mój temat . A zresztą Ty mówiłeś coś , czy to tylko gnój parował ?? ... rozumie ze masz problemy emocjonalne i chcesz odwrócić uwagę od siebie ale to naprawdę nie moja wina, że w dzieciństwie karmili cie z procy i teraz masz gębę jak tłuczek do ziemniaków,czy że jesteś rozwinięty jak papier toaletowy. Chyba ci się coś zassało w mózgu, albo lepiej idź do stolarza, bo ci się klepki poluzowały, a nie wypowiadaj sie na forum o czymś o czym nie masz pojęcia.. chociaż w sumie mi to wisi jak kilo kitu na agrafce
Rada na przyszłość :lecz się na nogi, bo niestety na głowę już za późno.
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 12:09   #57
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Drogi ch** go wie kim ty jesteś, bo masz zbyt mało odwagi żeby pisać w swoim imieniu .. jeśli dla Ciebie lizanie d. to jest to ,ze normalnie rozmawiam z niektórymi ludźmi bez względu na to po której są stronie twoja sprawa.. Nie należę do osób które w jeden dzień pija z kimś vodke a na drugi delejtuja mu chara bo maja zbjeba** psyche przez tą grę... Nie wyzywam kogoś bo walczy po innej stronie.. a miesiąc później siedzieć z nim na jednym vt i udaje przyjaciela.. (no z wyzywaniem sylka to wyjatek bo samam sobie szuka.. apropo lizania dupy spójrz na wasza koleżankę która jak była w buchamy najgłośniej sie darła jeb** żydów i co później .. ) a więcej osób na kyrze lizało mi d** niż ja im.Co do szwedów siedziałam z nimi na vt od początku gry na kyrze.. nawet jak przegrali wojnę z polakami.. wiec nie mam nic sobie do zarzucenia... wiec mój drogi Ch** go wie kto ty jesteś skończ pierd**lic na mój temat . A zresztą Ty mówiłeś coś , czy to tylko gnój parował ?? ... rozumie ze masz problemy emocjonalne i chcesz odwrócić uwagę od siebie ale to naprawdę nie moja wina, że w dzieciństwie karmili cie z procy i teraz masz gębę jak tłuczek do ziemniaków,czy że jesteś rozwinięty jak papier toaletowy. Chyba ci się coś zassało w mózgu, albo lepiej idź do stolarza, bo ci się klepki poluzowały, a nie wypowiadaj sie na forum o czymś o czym nie masz pojęcia.. chociaż w sumie mi to wisi jak kilo kitu na agrafce
Rada na przyszłość :lecz się na nogi, bo niestety na głowę już za późno.



Sylka darła się na vencie "jebać żydów" bo miała do tego powody(niewiem kurwa jaki to ma związek z lizaniem dupy). Tak jak ty teraz pewna osoba wjeżdżała jej na ambicje więc postanowiła dołączyć i nie do Buchamy źle poinformowana koleżanko tylko do Deathly Edge i tej osobie najebać. Poszliśmy sobie z nią bo nic ciekawszego do roboty nie było plus nienawidze szwedów wiec postanowiliśmy pomóc polaczkom i zabić swe. Długo tam miejsca nie zagrzaliśmy bo nas wyjebali po miesiącu znajomości w sumie bez powodu. I tak mieliśmy dość tej beznadziei i czekania po cztery godziny do trzeciej nad ranem na akcje która w końcu się nie odbyła bo pan niejaki Łukasz nie chciał wystawiać swojego chara o 3 w nocy bo bał się massloga a żyd sobie expił do świtu na frostach (przy czym było nas na vencie około 16-17 chłopa więc można było żyda złożyć i spokojnie zrobić defensa ale i tak by nikt nie wpadł). I teraz ty nie robiąc nic całe życie oprócz lizania dupy doszłaś do buchamy (bronisz się tym że FL cie zabiło i masz reason żeby dojść do jednej ze stron a i tak dobrze wiemy że zrobiłabyś to prędzej czy później lub też jakbyś miała jakiś problem odrazu na skargę do kumpli i na jeden by huj wyszedł czy cię ktoś zabił czy nie więc lepiej cie było zajebać odrazu jak tylko się naciełaś). Także podsumowując my za chęć pomocy w warze za podzienke dostaliśmy kopa w dupe plus hunta od Deathly Edge plus hunt od swe i zeriow (taki mały paradox) a ty nigdy nie walcząc (my też huja walczyliśmy ale przynajmniej próbowaliśmy) masz zajebiście na dodatek się nosisz i kozaczysz. Może i niemam powodu ale cię poprostu nienawidze może ci zazdroszcze huj wie, jednow jest pewne; będziesz gryść beton lub jak wolisz piasek na pustyni. Zdechłaś na swojej "potężnej agniesi" już dwa razy padniesz more times. I weź wymyśl jakieś lepsze teksty niż oklepane rymowanki o jasiu i dupie marynie bo jakbyś napisała coś konkretnego to przynajmniej bym się z tego pośmiał ale widzę że jednak tępa jesteś i na nic lepszego cię nie stać. Tak na przyszłość; nie wjeżdżaj mi na starych w następnym poście, huja o ich wiesz pozdro

I na koniec porcja dowcipów o żydach:

-Zyd do gory nogami na suficie? - Zydrandol.


-Czym sie rozni przejechany zyd od przejechanego psa?
- Sladami hamowania przed psem.


I tu mój ulubiony

Co najczesciej krzyczy sedzia na meczu w Oswiecimiu?
- Spalony.

Ostatnio edytowany przez protektor_migthy_agnes - 11-09-2008 o 12:13.
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 12:52   #58
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez protektor_migthy_agnes Pokaż post
Sylka darła się na vencie "jebać żydów" bo miała do tego powody(niewiem kurwa jaki to ma związek z lizaniem dupy). Tak jak ty teraz pewna osoba wjeżdżała jej na ambicje więc postanowiła dołączyć i nie do Buchamy źle poinformowana koleżanko tylko do Deathly Edge i tej osobie najebać. Poszliśmy sobie z nią bo nic ciekawszego do roboty nie było plus nienawidze szwedów wiec postanowiliśmy pomóc polaczkom i zabić swe. Długo tam miejsca nie zagrzaliśmy bo nas wyjebali po miesiącu znajomości w sumie bez powodu. I tak mieliśmy dość tej beznadziei i czekania po cztery godziny do trzeciej nad ranem na akcje która w końcu się nie odbyła bo pan niejaki Łukasz nie chciał wystawiać swojego chara o 3 w nocy bo bał się massloga a żyd sobie expił do świtu na frostach (przy czym było nas na vencie około 16-17 chłopa więc można było żyda złożyć i spokojnie zrobić defensa ale i tak by nikt nie wpadł). I teraz ty nie robiąc nic całe życie oprócz lizania dupy doszłaś do buchamy (bronisz się tym że FL cie zabiło i masz reason żeby dojść do jednej ze stron a i tak dobrze wiemy że zrobiłabyś to prędzej czy później lub też jakbyś miała jakiś problem odrazu na skargę do kumpli i na jeden by huj wyszedł czy cię ktoś zabił czy nie więc lepiej cie było zajebać odrazu jak tylko się naciełaś). Także podsumowując my za chęć pomocy w warze za podzienke dostaliśmy kopa w dupe plus hunta od Deathly Edge plus hunt od swe i zeriow (taki mały paradox) a ty nigdy nie walcząc (my też huja walczyliśmy ale przynajmniej próbowaliśmy) masz zajebiście na dodatek się nosisz i kozaczysz. Może i niemam powodu ale cię poprostu nienawidze może ci zazdroszcze huj wie, jednow jest pewne; będziesz gryść beton lub jak wolisz piasek na pustyni. Zdechłaś na swojej "potężnej agniesi" już dwa razy padniesz more times. I weź wymyśl jakieś lepsze teksty niż oklepane rymowanki o jasiu i dupie marynie bo jakbyś napisała coś konkretnego to przynajmniej bym się z tego pośmiał ale widzę że jednak tępa jesteś i na nic lepszego cię nie stać. Tak na przyszłość; nie wjeżdżaj mi na starych w następnym poście, huja o ich wiesz pozdro

I na koniec porcja dowcipów o żydach:

-Zyd do gory nogami na suficie? - Zydrandol.


-Czym sie rozni przejechany zyd od przejechanego psa?
- Sladami hamowania przed psem.


I tu mój ulubiony

Co najczesciej krzyczy sedzia na meczu w Oswiecimiu?
- Spalony.
Naprawdę urzekła mnie Twoja historia.. przykro mi ze tak strasznie Was traktowali.. widocznie czymś sobie zasłużyliście..
Mylisz sie nie doszła bym do wojny .. nie miałam zamiaru walczyć, bo kilka osób od heriego jest naprawdę ok w przeciwieństwie do waszego sylkowego teamu nieudaczników, co cwaniakuje tylko na noobcharach.. a to ze padłam na darashi to dlatego ze mi net wyje**lo wiec woow pogratulować.. i obiecuje Ci ze ja od was już na pewno nie padnę
jeśli chodzi o moje teksty to musiałam sie po prostu zniżyć do Twojego poziomu żeby do ciebie coś dotarło.. chociaż i tak wydaje mi sie że jesteś za bardzo upośledzony przez ta grę, żeby cokolwiek zrozumieć.

12:41 You see yourself. You are an elder druid.
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 13:25   #59
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Naprawdę urzekła mnie Twoja historia.. przykro mi ze tak strasznie Was traktowali.. widocznie czymś sobie zasłużyliście..
Mylisz sie nie doszła bym do wojny .. nie miałam zamiaru walczyć, bo kilka osób od heriego jest naprawdę ok w przeciwieństwie do waszego sylkowego teamu nieudaczników, co cwaniakuje tylko na noobcharach.. a to ze padłam na darashi to dlatego ze mi net wyje**lo wiec woow pogratulować.. i obiecuje Ci ze ja od was już na pewno nie padnę
jeśli chodzi o moje teksty to musiałam sie po prostu zniżyć do Twojego poziomu żeby do ciebie coś dotarło.. chociaż i tak wydaje mi sie że jesteś za bardzo upośledzony przez ta grę, żeby cokolwiek zrozumieć.

12:41 You see yourself. You are an elder druid.
Uwierz mi że niczym sobie nie zasłużyliśmy. Polaczki poczuły się widocznie zbyt potężne po paru udanych akcjach i uznali nas za zbędnych tylko wcześniej mogli pomyśleć że automatycznie mamy pograne bo swe i zerie będą nas dalej jebać ale jak widać nie dbali oto zabardzo, mogliśmy zacząć lizać dupe i dojść do drugiej strony tak jak espaniole ale tego nie zrobiliśmy. Oglądnołem jeszcze raz .cama i chyba rzeczywiście ci neta wywaliło, ale to i tak niema znaczenia padła byś tak czy siak nie miałaś już many a uhów pewnie wogoóle :. Musiałabyś nie expic żeby od nas nie paść, a to znaczy że bedziesz siedzieć grzecznie w pzcie i jedynym twoim zajęciem będzie wyzywanie się z Sylka pozdro
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 13:36   #60
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Naprawdę urzekła mnie Twoja historia.. przykro mi ze tak strasznie Was traktowali.. widocznie czymś sobie zasłużyliście..
Mylisz sie nie doszła bym do wojny .. nie miałam zamiaru walczyć, bo kilka osób od heriego jest naprawdę ok w przeciwieństwie do waszego sylkowego teamu nieudaczników, co cwaniakuje tylko na noobcharach.. a to ze padłam na darashi to dlatego ze mi net wyje**lo wiec woow pogratulować.. i obiecuje Ci ze ja od was już na pewno nie padnę
jeśli chodzi o moje teksty to musiałam sie po prostu zniżyć do Twojego poziomu żeby do ciebie coś dotarło.. chociaż i tak wydaje mi sie że jesteś za bardzo upośledzony przez ta grę, żeby cokolwiek zrozumieć.

12:41 You see yourself. You are an elder druid.
Uwierz mi że niczym sobie nie zasłużyliśmy. Polaczki poczuły się widocznie zbyt potężne po paru udanych akcjach i uznali nas za zbędnych tylko wcześniej mogli pomyśleć że automatycznie mamy pograne bo swe i zerie będą nas dalej jebać ale jak widać nie dbali oto zabardzo, mogliśmy zacząć lizać dupe i dojść do drugiej strony tak jak espaniole ale tego nie zrobiliśmy. Oglądnołem jeszcze raz .cama i chyba rzeczywiście ci neta wywaliło, ale to i tak niema znaczenia padła byś tak czy siak nie miałaś już many a uhów pewnie wogoóle :. Musiałabyś nie expic żeby od nas nie paść, a to znaczy że bedziesz siedzieć grzecznie w pzcie i jedynym twoim zajęciem będzie wyzywanie się z Sylka pozdro
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.


Powered by vBulletin 3