Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Wasze propozycje poradników

Notki

Wasze propozycje poradników Zanim Twój poradnik trafi na strone, zostanie tutaj sprawdzony.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-07-2011, 17:07   #1
Surnival
Użytkownik Forum
 
Surnival's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2011

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny Poradnik Dla Knighta

Poradnik Dla Knighta

Spis Treści:

1.Kto to jest Knight?

2.Opis broni.

3.Skille.

3. a) M LvL.

4.EQ.

5. Expienie knightem/Expowiska

5. a) Jak efektywnie expić

6.Blokowanie

7.Questy




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1 - Kto to jest Knight?

- Jest to rycerz, który włada trzema typami bronii - Sword(miecz), Axe(topór), Club(maczuga). Knight jest profesją która ma najwięcej HP, ale za to posiada najmniej MANY. Knight o dobrych skillach staje się bardzo potężny. Expiąc rzadko kiedy wychodzi na minus.

2 - Opisy Broni.

Sword - Bardzo często są wybierane przez początkujących graczy, ale jak każde bronie mają swoje plus i minusy.

#Plusy :

+W miarę mała waga(nie wliczając kilku mieczów).

+Dosyć dobre DMG

+Lekka waga

+Dostępność Sword Ringów

+Swordy są idealne do bloczenia

+Łatwość ich kupna na starszych serverach


#Minusy :

-Duża cena Swordów

-Mało questów ze Swordami

-Na nowych serverach niektóre Swordy są ciężko dostępne

-Duża cena Sword Ringów

Axe - Chyba najpopularniejszy typ broni na Tibijskiej arenie. Axe posiadają duże DMG, ale za to mają mało DEF'a.

#Plusy :

+Duże DMG

+Dosyć łatwo dostępne na wyższych LVL

+W miarę tanie Axe Ringi

+Ich ciężar nie przekracza 100 o.z.(nie wliczając kilku broni)

+Tanie

#Minusy

-Mała dostępność na niższych LVL

-Dużo Dwuręcznych

-Słaby DEF

Club - Zapomniane, raczej rzadko używany(niestety) typ broni. Cluby mają mało DMG, ale za to posiadają duży DEF, co czasami przydaje się Druidom i Sorcererom.

#Plusy :

+Dużo DEF'a

+Bardzo, bardzo tanie Club Ringi

+Ładnie wyglądają

#Minusy :

-Małe DMG

-Ciężkie

-Drogie

3 - Skille.

Bez skilli nasz Rycerz wysokiego LVL'a nie nabije, więc przedstawiam wam moją tabelę skillów.

8 LVL - Polecam wbić 45 Skill żeby potem mieć już spokój do 20 - 30 LVL'a

25 LVL - 55 +

30 LVL - 65 +

40 LVL - 70 +

50 LVL - 75 +

60 LVL - 80 +

70 LVL - 85 +

Więcej o skillach :


>>KLIK<<


Wiadomo, im wyższe skille tym lepiej, to są tylko moje progi.

3. a) Magic Level. - M Lvl, poziom magiczny. Jeszcze nie tak dawno mottem każdego rycerza było wbić 4 Mlvl żeby używać UH'ów,jednak że teraz są lepsze potiony to powstał nowy próg , jest to 9 Mlvl po przebiciu tego progu możemy używać Magic Walle, które są bardzo przydatne na PvP światach.

4 - EQ

EQ, czyli ekwipunek naszego bohatera.

a) Bez ekwipunku nasza postać jest marna. Progi, na którym możemy nosić dane rzeczy:

8-20lvl: crown helmet, plate armor, plate legs, dragon shield, orcish axe / serpent sword / morning star, scarf, leather boots

21-30lvl: steel helmet/crusader helmet, knight armor, plate legs / knight legs, tower shield, dwarven axe / crimson sword / clerical mace, scarf lub platinum amulet, leather boots / zaoan shoes

Na 25 lvl wymienić broń na knight axe / wyvern fang / diamond sceptre.

31-40lvl: crusader helmet, knight armor lub crown armor, knight legs / blue legs, tower lub vampire shield, beastslayer axe / bright sword / sapphire hammer, platinum amulet, leather boots / boots of haste.

45-55lvl: royal helmet, dragon scale mail, crown/golden legs, demon/master mind shield, dreaded cleaver[40lvl],ornamented axe[50lvl] / assasin dagger[40lvl],relic sword[50lvl] / queen's sceptre[55lvl]

5 - Expienie Knightem/Expowiska

Expienie Knightem/Expowiska, czyli jak efektywnie i gdzie expić Rycerzem.

FACC

8 LVL -Na początku polecam wybrać miasto Ab'Dendriel, Trolle, Raty, Bugi, Wolfy

20 LVL - Acient Temple [Thais], Zamek Ab'dendriel, Dwarfy/Soldiery Kazoordon, Tomb pod Mount Sterum

30 LVL -Tutaj definitywnie polecam Cyclopy koło Thais, kopalnie Kazoordon, Mintwallin, Tomb pod Mount Sterum, Shadowthorn( Forteca Orków) - Opis expowiska

40 LVL - Mintwallin, Dwarf Guardy, Dragony, POH, Hellgate - Opis expowiska, Shadowthorn - Opis expowiska

50 LVL - POH, Orc Fortress, Dwarf Guardy, Mount Sterum, Dragony, Dragon Lordy, Hellgate - Opis expowiska

60 LVL - POH, Orc Fortress, Dwarf Guardy, Mount Sterum, Dragony, Dragon Lordy, Hellgate - Opis expowiska

70 LVL - Dragon Lordy, Dragony, Wyverny (w dordze na orc fortress), Orc Fortress, Dwarf Guard(5 kopalnia licząc od strony goblinów), Hellgate - Opis expowiska

80 LVL - Dragon Lordy, Dragony, Wyverny (w dordze na orc fortress), Orc Fortress, Dwarf Guard(5 kopalnia licząc od strony goblinów), Hellgate - Opis expowiska

Wyższe Levele ciągle to samo

PACC

10 LVL - Rotwormy, Swamp Trolle, Larvy

20 LVL - Minotaury, Cyclopolis, Larvy, Swamp Trolle, Larvy

30 LVL - Minotaury, Cyclopolis, Piraty

40 LVL - Cyclopolis, Mutated Humany, Piraty

50 LVL - Mutated Humany/Raty(polecam zacząc mutated rat taska, Należy go zacząć u Grizzlego Adamsa, trzeba zabić 200 ratów). Można także zacząć praktykować Dragi Ankrahmun, Tomby ankrahmun, Banuta

60 LVL - Mutated Humany/Raty Opis expowiska, Dragi(yalahar,ankrahmun,darashia), Ja zacząłem także dedać Bog Raidery na dzielnicy Alchemicznej w Yalahar, podczas expowania na Mutedach, Tomby Ankrahmun, Laguna Islands, Banuta

70 LVL - Dragi, wszelakie Tomby(z rozsądkiem)Opis expowiska, Bog Raidery w małych respach(raczej na kasę), Dragon Lordy, Banuta

80 LVL - Dragon Lordy/Dragony Darashia Opis expowiska, Wyrmy na Liberty Bay

90 LVL - Dragon Lordy/Dragony Darashia Opis expowiska, Wyrmy, Sea serpenty

100 LVL - Dragon Lordy/Dragony Darashia Opis expowiska, Wyrmy, Sea serpenty

Dodam że Banuta, Dwarf Guardy i Orc Fortress to miejsca w których w krótkim czasie można się dorobić okazałej sumki

5. a) Jak efektywnie expić?
Przede wszystkim nie wolno iśc "na pałę" bo wtedy narażamy się na śmierć lub marnotractwo potionów. Pokaże wam mojego ss'a w jaki sposób expić.

Jak widzicie, stoję tak aby atakowały mnie dwa potwory(w tym przypadku dwarf guardy) w ten sposób expie efektywniej, zmniejsza się ilość straconych potów i jest mniejsza szansa żebym padł. Oczywiście ten ss dotyczy potworów które biją "z łapy" co innego gdy sa to dystanswowce.

6 - Blokowanie.

Teraz co nie co o blokowaniu. Blokowanie polega na tym żeby zadawana przez potwora obrażenia skupiały się na mnie. Do blokowania potrzebna jest duża ilość potów. Co innego gdy mamy "Siochera"(druida który leczy nas czarem exura sio) Wiele potworów opłaca się blokować na full ataku,ponieważ i tak dostajemy obrażenia z magi.



7 - Questy

Questy cieszą wielu z nas, czemu? - Bo z questów zawsze jest jakaś nagroda!

Questy, które warto wykonać na FACC:

Vocation Quest (20 lvl)Opis

Draconia (25 lvl)Opis

Dwarf Hell (32 lvl)Opis

Crusader Helmet (35 lvl)Opis

DTD (35 lvl)Opis

Mad Mage Room (40 lvl)Opis

Naginata (40 lvl)Opis

Orc Fortress (40 lvl)Opis

Bright Sword (45 lvl)Opis

Black Knight (50 lvl)Opis

Deep Fibula (50 lvl)Opis

Banshee Quest (60 lvl)Opis

Questy, które warto wykonać na PACC:

Eleonore QuestOpis

Explorer SocietyOpis

Paradox Tower (30 lvl)Opis

Djinn Quest (Blue) lub Djinn Quest (Green) (40 lvl)Blue Green

Fire Axe (60 lvl)Opis

Medusa Shield (60 lvl)Opis

Vampire Shield (70 lvl)Opis

Behemoth Quest (80 lvl)Opis


Pits of Inferno (80 lvl)Opis

Annihilator Room (100 lvl)Opis

Demon Quest (100 lvl)Opis

The Inquisition Quest (Demon Hunter Outfit Quest) (100 lvl)Opis

The Elemental Spheres Quest (80 lvl)Opis

In Service of Yalahar Quest (80 lvl)Opis

Banuta (The Ape City)Opis

Barbarian TestOpis

Ice IslandsOpis

Svargrond arena: GreenhornOpis

Svargrond arena: ScrapperOpis

Svargrond arena: WarlordOpis

Postman QuestOpis



Poradnik jest napisany przeze mnie, wykorzystałem do niego moją wiedze i czytanie innych poradników

Pozdrawiam i zastrzegam sobie prawo do tego poradnika.

Ostatnio edytowany przez Surnival - 26-02-2012 o 22:53. Powód: Zmiana koloru czcionki, zmiana niektórych zdań.
Surnival jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-07-2011, 20:15   #2
Salorek
Użytkownik Forum
 
Salorek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2010

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Mało przejrzyście wygląda ten Twój poradnik, jeżeli chodzi o treść to nawet jest z sensem.
__________________
I'm going after them because they are going to be me know how it's called loyalty
Salorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2011, 23:00   #3
NoiseMonster
Użytkownik Forum
 
NoiseMonster's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2010
Wiek: 28

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xenation
Profesja: Paladin
NoiseMonster ma numer GG 8546556
Domyślny

Mi się podoba bo dawno nie widziałem poradniku do nowej tibii.
Knight może blokować tylko te 5 potworów co tam są? Nie potrzebnie je wymieniłeś.
NoiseMonster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2011, 23:23   #4
Surnival
Użytkownik Forum
 
Surnival's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2011

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Usunąłem te zdanie z potworkami do blokowania, proszę o komentarze, poradnik będzie edytowany, ponieważ kupuję pacca i będą nowe doświadczenia.

Pozdrawiam
Surnival jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2011, 11:58   #5
Ghadburn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2011

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ghadburn
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 50+
Skille: 70/70+
Poziom mag.: 5
Domyślny

50 LVL - POH, Orc Forest

Fortress a nie Forest

a co do skilli...

8 LVL - Polecam wbić 45 Skill żeby potem mieć już spokój do 20 - 30 LVL'a
25 LVL - 55/60
30 LVL - 65
40 LVL - 65/70
50 LVL - 70/80
60 LVL - 85
70 LVL 90+

tego nie rozumiem. niby na 50 lvl mamy mieć 70 fightingu i 80 shieldingu czy jak?

wysil się troche jak już sie za to bierzesz...

p.s.
o bocie bym na twoim miejscu w ogóle nie pisał
Ghadburn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2011, 12:02   #6
Raiglard
Użytkownik forum
 
Raiglard's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2011
Wiek: 33

Posty: 21
Raiglard ma numer GG 36831801
Domyślny

Hm..poradnik 2/10 - nie postarałeś się w ogóle. Nie ma screenów, obrazków, zero estetyki.
O skillach mógłbyś dodac - im większe tym lepsze - dlatego jak ktoś ma zaparcie/ciepliwośc czy co tam jeszcze to niech trenuje od razu do jak największych.
I dlaczego wielokrotnie piszesz np 70/80? Shielding wyższy od ataku aż o 10? Nie wiem w jakim celu trenowac shielding o 10 więcej a broń zostawic, ale spoko - każdy ma bzika na innym punkcie.
Knight jest dobrą profesją na bota - kurna co bot i co ludzie uważają o botach - mają do mojej manualnej gry w Tibię? Wspomnienie o nim eliminuje Ciebie z miejsca na 'główną stronę' z poradnikami.

@UP. Heh pierwszy to napisałeś
Raiglard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2011, 12:08   #7
Kamardon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Lokacja: Koszalin

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Lunara
Poziom: 210
Poziom mag.: 80
Kamardon ma numer GG 9292754
Domyślny

Skoro zrobiles upa poradnika to wez pob uwage moje rady bo wprowadzasz nowych graczy w blad.

1. Knight nie uzywa UH poniewaz zostaly wproadzone potki, teraz priorytetem w skilu magicznym jest wbicie 9mlvl aby uzywac magic walle. Ale to na wysokich poziomach. Lecz najlepiej zaczynac wbijac mlvl od poczatku poprzez leczenie sie zasada manas+ heal spell.

2. Nie zgadzam sie z tym co napisales o clubach bo teraz jest ich naprawde duzo do wybory i knight trenujacy obuchami nie odstaje od reszty. I z mojego doswiadczenia sa wmiare tanie.

3. Zaktualizuj rowniez conieco eq bo podales wszystko ze starych czasow.

4. Napisz wiecej o skilowaniu (co, gdzie i jak? [nie moze zabraknac wzmiance o skilarni w edron])


Reszta mysle ze jest ok. Jak to przerobisz bdzie ciekawiej.
Pozdrawiam.
Kamardon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2011, 21:14   #8
Albanxxx
Użytkownik Forum
 
Albanxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny Poradniczek...

Chłopie... Jeśli chcesz napisać poradnik to się trochę nad nim napracuj. Poradnik oceniam naprawdę bardzo słabo. Teraz napiszę co mi w nim nie pasuje. Poradnik bardzo krótki i niedopracowany. Nie podałeś w nim ważnych informacji. Czemu tutaj nie ma expowisk dla pacc? Niektórzy gracze go posiadają więc Twój poradnik im nie pomoże. Nie napisałeś nic o magii... Teraz przejdę do skilli... Hahaha dawno się tak nie uśmiałem. Czemu niby mamy mieć 70/80? Skill broni idzie tak samo jak shielding więc wg. Ciebie musielibyśmy trenować bronią do 70. Potem wogóle nie bijemy potworków tylko zostawiamy, żeby nas biły, żeby rósł shielding. No no super. A potem na 50 lvl mamy mieć 70 a na 60 mamy mieć 85? To jest bardzo duża różnica. Na 50 lvl 70 skila to za mało ale na 60 lvlu 85 skila to za dużo :O. Bardzo długo by róśł nam ten skill. Na 50 lvlu powinniśmy mieć najlepiej tak z 75 a na 60 powinniśmy mieć 80. Ok, wbijesz np. 80 lvl to skiluj sobie dalej ile chcesz 85 może być. Potem najlepiej wogóle nie skilować bo skile idą bardzo wolno a pozatym skile wlecą podczas expienia. Znalazłem jeszcze trochę małych błędów ale nie chce już mi się pisać. Narazie poradnik słabiutki... Dopracuj go trochę, dodaj więcej screenów to wtedy zobaczymy Narazie daję 2/10 za chęci
Albanxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2011, 23:16   #9
Surnival
Użytkownik Forum
 
Surnival's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2011

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Tak jak pisałem będę posiadaczem pacc, więc dodam expowiska, a co do tych skilli, to są to takie progi ze może ktoś mieć skilla od 60 do 70 (60/70)lub więcej, Jest tam napisane

Ostatnio edytowany przez Surnival - 15-09-2011 o 18:54.
Surnival jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 01:32   #10
Albanxxx
Użytkownik Forum
 
Albanxxx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2009

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny Poradnik

Przepraszam najmocniej Nie doczytałem się tam o tych skilach
Albanxxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2011, 12:36   #11
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Surnival Pokaż post
Tak jak pisałem będę posiadaczem pacc, więc dodam expowiska, a co do tych skilli, to są to takie progi ze może ktoś mieć skilla od 60 do 70 (60/70)lub więcej, pisze tam jak wół
Jest napisane.


------

@topic
Poradnik niechlujny, nie przydatny.

Byś się wysilił i do danego questu dał link z spojlem.
Dodał w opisie knajta ile many dostaje hp i capa.
Linki do expowisk / zdjęcia.


W zasadzie nawet nie czytałem calego tego jednego niczego bo to nic nie warte. Nie wiem po co robiłeś poradnik gorszy od tych co już są.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 18:34   #12
MassPeker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 10 2011

Posty: 3
Domyślny

Mi się nawet podoba, jest prawie wszystko zawarte co trzeba, linki do tych lepszych expowisk są. Trochę go popraw i będzie OK.
MassPeker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2011, 23:41   #13
Alarik
Użytkownik Forum
 
Alarik's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 30

Posty: 135
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Alarik ma numer GG 9298541
Domyślny

Nie lubie jak poradniki sa tworzone przez osoby nieznajace chociaz podstawowych zasad pisania... Zdania sa troche chaotyczne, ale najbardziej uderzaja powtorzenia.Knight, knight, knight. Postaraj sie znalezc jakies zamienniki lub po prostu zastosuj kilka zdan zlozonych. Ogolnie zle nie jest, jakas tam wiedze posiadasz . Jesli masz trudnosci z poprawnym pisaniem, to zawsze mozna poprosic kogos o sprawdzenie tekstu przed wyslaniem. Zycze powodzenia z poprawianiem poradnika, poniewaz po kilku poprawkach i dodaniu paru rzeczy moze byc fajnie.



PS/ od razu uprzedzam hejterow, ktorzy uwielbiaja teksty typu 'madrzy sie, a sam polskich znakow nie uzywa', ze pisze z telefonu, dlatego nie korzystam z naszych, ojczystych liter
__________________
Kliknij i pomóż!


Ostatnio edytowany przez Alarik - 13-10-2011 o 07:55.
Alarik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2011, 21:35   #14
Corrby
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 12 2011
Lokacja: Tarnów

Posty: 25
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 10
Skille: 50/42
Poziom mag.: 4
LOL

Bardzo fajny poradnik kiedys jak bede gral knightem to napewno skorzystam
Corrby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2011, 16:02   #15
sruofjaslo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011
Lokacja: Jasło

Posty: 18
Imię: Donki Kong
Gildia: brak
Świat: Furora
Poziom: 42
Skille: 60/55
Poziom mag.: 4
Domyślny ...

na poh mozna sie wybrac juz na 20lvlu ze skillami min 55+
sruofjaslo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-12-2011, 19:02   #16
djsaven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2011

Posty: 21
Domyślny

O i tak powinien wyglądać dobry poradnik;pwszystko dobrze wyjaśnione;p super robota;p
djsaven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2011, 01:42   #17
Surnival
Użytkownik Forum
 
Surnival's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2011

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Zrobiłem niewielkiego up'a. Dawno nie zaglądałem na ten poradnik, mile się zaskoczyłem że jednak ktoś go jeszcze czyta i dodaje komentarze. Myślę, że na dniach postaram się go troszeczkę "odpicować" i zobaczymy.

Pozdrawiam.
Surnival jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2012, 15:26   #18
Erol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2008

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Przy okazji jak będziesz aktualizował, możesz dodać do expowisk shadowthorn. Jak dobrze pamiętam chodzi tam sporo osób jednak jak zrobi się luźniej knightem ze skillami 75-80 biegając wszędzie można wyciągnąć te 25-30k expa/h dodatkowo loot też nie jest zły.

Będąc przy expowiskach o ile dobrze pamiętam na facc nie ma wyrmów no chyba, że przez ostatnie 3 update się to zmieniło. Dodatkowo nie wyfern tylko wyvern. Do przedziału 80+ można dodać również dwarf guardy na jednej z kopalń (nie będę mówił której) można wyciągnąć 30-35k expa/h z dobrym eq można śmigać z 2h bronią bez waste a z lootbaga + iron ore można dorobić się niezłej sumki.

Co do skillowania to do progów nie będę się czepiał każdy gra jak lubi. Jednak wbijanie skilli 90+ na 70 lvl ... owszem na świecie PVP z summonem nie na świecie non-pvp ... bardzo żmudna robota. Na non-pvp należy od razu zabierać się za skillowanie do 70-75 potem można pograć do 30 lvl jak się komuś znudzi i dalej skillować do 80+ kiedy jeszcze slime daje rade i nie pada po 6-8 strzałach. Warto byłoby o tym napisać
Erol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-02-2012, 20:41   #19
Surnival
Użytkownik Forum
 
Surnival's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2011

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: 80+
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Poradnik został zaktualizowany, dodałem wiele informacji oraz zmieniłem wygląd. Myślę że teraz jest przyjemniejszy dla oka.
Dodałem także opisy do questów

Ostatnio edytowany przez Surnival - 26-02-2012 o 13:52.
Surnival jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2012, 23:27   #20
WrobeL97
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Poradnik dobry, daje 8/10 poniewaz czytałem lepsze : )

Ostatnio edytowany przez WrobeL97 - 21-04-2012 o 23:37.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:31.


Powered by vBulletin 3