Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-02-2007, 19:54   #41
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Nurgel? I ty mówisz, że znasz się na młotku? Obrażasz ten świat, ot co. Won.

I jestem za stworzeniem grupy RPG. Znam jeszcze paru kolesi za.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2007, 20:26   #42
ElNoob
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 48
Imię: 1999999
Profesja: Rookstayer
ElNoob ma numer GG 5605970
Domyślny

@up
lol nawet nie probojcie bo i tak wam to nie wyjdzie
A co brak kasy ci doskwiera ze rpg chcesz zrobic?
__________________
JESTEM DYSORTOGRAFEM I NIE CZEPIAC SIE MOJICH BLENDOW !!!!
TAK SIE CIESZE ,ZE POPRAWILEM SIE W PISOWNI!!!
ElNoob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 21:07   #43
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Człowieku, jesteś największym idiotą jakiego znam (bez obrazy). Umiesz czytać ze zrozumieniem? To chyba w podstawówce, co dochodzi o istotnych brakach w edukacji. Nam chodzi o GRUPĘ (G! R! U! P! Ę!) RPG, tak jak np. Metal Militia... Rozumiesz? (Przynajmniej ja tak to interpretuję). A co do tworzenia autorskiego systemu, to dlaczego ma się nie udać? Ja mam już część własnego stworzoną i nie widzę problemów...

Idiota -.-"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 21:34   #44
Virusmaxi
Użytkownik Forum
 
Virusmaxi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Rabka-Zdrój
Wiek: 29

Posty: 1,320
Virusmaxi ma numer GG 5004017
Domyślny

@Elnoob

Twój nick podkreśla twoją głupotę. Z tobą nieda się dogadać. Robisz sobie wszystkich z forum za wrogów. Won i nie wracaj.

PS. Fake do dupy Tło troszku fajne ale tak to do dupy.
__________________
Forum Wielotematyczne Forfunn.
Funkcji szukaj mówię NIE!!
Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Toribash
Virusmaxi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 21:41   #45
Oerta
Zbanowany
 
Oerta's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005
Lokacja: Guild Wars
Wiek: 31

Posty: 778
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guild Wars: P
Poziom: 20
Oerta ma numer GG 8324646
Domyślny

sorry za offtopa,ale muszę wszystkich oświecić którzy chcą ową grupę stworzyć:

Kiedyś próbowałem i nic z tego nie wyszło,więc nie radze próbować...
Oerta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 18:53   #46
Doktór Lewatywa
Użytkownik Forum
 
Doktór Lewatywa's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Lokacja: Rzeszów--OwNz!-- Ilość postów: ok. 100
Wiek: 32

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ElNoob Pokaż post
A khorn ma magow o ile mi wiadomo
To miała byc ironia? Pozdro... Coś ci nie wyszło... Wyjdź plx.
Doktór Lewatywa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 19:04   #47
mati8dwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 158
Domyślny

@Up
Ma jednego bohatera:
http://uk.games-workshop.com/hordeso...re-gallery/16/
Nie wiem może go zobaczył i pomyślał, że jest to zwykła jednostka .
mati8dwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 20:16   #48
LolnY
Użytkownik Forum
 
LolnY's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 993
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 22
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
LolnY ma numer GG 9277178
Domyślny

Nie najlepsze (napewno), ale też nienajgorsze. Poczekamy, zobaczymy. Może coś z tego będzie.
LolnY jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 16:33   #49
Elor Vener
Użytkownik Forum
 
Elor Vener's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 15
Stan: Niegrający
Elor Vener ma numer GG 6776124
Domyślny

Eh.... po pierwsze.Tam był kapłan Sigmara...Wiesz jak wygląda ? Najwyraźniej NIGDY nie miałeś styczności z Warhammerem.... kapłan Sigmara był łysy,nosił czerwone szaty,napierśnik i młot bojowy.Pozatym, ci żołnierze...Nie wyglądają jak Armia Imperium. Armia Imerpium (tutaj widze piechurów ) ... powinna :
a) nosić dwu-kolorowe stroje zazwyczaj: biało-niebieski lub biało-czerwone
b) MUSZĄ mieć... halabardy, co najważniejsze RUSZNICE i miecze przy boku.

Owy " mistrz miecza" ,a raczej winnien być kapłan Sigmara... powinien krzyknąć "SONS OF SIGMAR ! FOR THE EMPIRE !" i wtedy ruszyć do boju... Ci kolesie to WOJOWNICY CHAOSU a nie Chaos.... (BARDZO mało wiesz o świecie Warhammer'a ) .... Co do WOJOWNIKÓW CHAOSU winni oni... Być wysi od żołnierzy Imperium .. coś koło 2 metrów... napakowani... czarne hełmy z dwoma,jednym rogiem lub z ćwiekami... Zamiast tyh scyzoryków, winny być ogromne topory, morgenstreny,korbacze i miecze dwuręczne... I to jeszcze zależy jakiemu Bóstwu Chaosu słyżą... Demon ! Zupełnie go nie widać... To też zależy jakiemu bóstwu Chaosu służy demon ( wtedy innaczej wygląda...)



Fake jest żałosny....Wiesz czemu? Zabrałeś sie do roboty , NIE WIEDZĄC NIC o świecie Warhammera.... Pomysł dobry,ale ty go spaliłeś jak niepotrzebną kartke papieru....

Amen




P.S
Znam się na uniwersum Warhammera...

Wojownik Chaosu




Żołnierze Imperium

__________________



Ręka , nie dupa-dajesz tylko raz !

Ostatnio edytowany przez Elor Vener - 29-12-2007 o 16:36.
Elor Vener jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 17:06   #50
em0_-.-
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 10 2007
Lokacja: Metin2 PL

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rurichyo
Gildia: Brak =]
Świat: Feniks
Poziom: 14+
Skille: Sztylet
Domyślny

@Up Archeolog! Nie mam przeciwko nim nic, a nic ale jak już nie robi tego fake'a to po huja ten komentarz?...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drakon Pokaż post
Po co mieszasz języki? Albo dajesz polskie albo angielskie dialogi...
Mam nadzieję, że u mnie tego nie powiesz jak żołnierze Osi będą mówić po Niemiecku, a Amerykanie po angielsku ? :<

@down
ty też patrz...jemu mówisz, że archeologuje a ty to co robisz pisząc tu posta który wogóle nie ma sensu dla tego fake...nie zawiera ani occeny, ani nie wyłożyłeś wad fake'a....więc wyp***dalaj archeologu.

Ostatnio edytowany przez em0_-.- - 29-12-2007 o 17:19.
em0_-.- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 17:08   #51
Chocapic
Użytkownik Forum
 
Chocapic's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Barwice - the best "city"

Posty: 93
Stan: Niegrający
Chocapic ma numer GG 4595385
Domyślny

Archeologowie.
Ten temat był założony w lutym i od dawana nie był kontynuowany. Patrzcie na daty ;/.
__________________
..:BUM:..

"... i tak powstał Chocapic!"
Chocapic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 17:19   #52
Koper of Drawno
Użytkownik Forum
 
Koper of Drawno's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: W cieniu
Wiek: 31

Posty: 1,042
Stan: Usunięty
Gildia: Baka...
Koper of Drawno ma numer GG 591292
Domyślny

A wiesz, że właśnie sam zostałeś Archeologiem?
__________________
SDAFHHFAAAAH
Koper of Drawno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2007, 18:27   #53
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

@Elor

Fake jest kiczem, ale Twoja odpowiedź śmierdzi ;/

Cytuj:
Eh.... po pierwsze.Tam był kapłan Sigmara...
Tam był "the great sword master". Skąd wiesz, że kapłan Sigmara?

Cytuj:
Wiesz jak wygląda ? Najwyraźniej NIGDY nie miałeś styczności z Warhammerem.... kapłan Sigmara był łysy,nosił czerwone szaty,napierśnik i młot bojowy.
Czyli był jeden? I Twoim zdaniem każdy z nich musiał być łysy i ubierać się tak samo? Akurat to, co opisałeś to raczej jakiś "warpriest" czy inne cuś, bo kapłani są w WH przedstawiani jako panowie w szatach z małymi młotkami na szyjach, czy innymi relikwiami. Najwyraźniej NIGDY nie miałeś styczności z książkowym Warhammerem...

Cytuj:
Pozatym, ci żołnierze...Nie wyglądają jak Armia Imperium. Armia Imerpium (tutaj widze piechurów ) ... powinna :
a) nosić dwu-kolorowe stroje zazwyczaj: biało-niebieski lub biało-czerwone
b) MUSZĄ mieć... halabardy, co najważniejsze RUSZNICE i miecze przy boku.
Każdy żołnierz musi mieć rusznicę? Człeniu, wiesz ile to kosztowało w WH? Akurat to co tam ten bonzo przedstawił, to nie wygląda jak jakakolwiek armia, ale Twój opis też cudem nie jest. Kolory mundurów zależą od prowincji, a nie, że są 2 wersje kolorystyczne.

Cytuj:
Owy " mistrz miecza" ,a raczej winnien być kapłan Sigmara... powinien krzyknąć "SONS OF SIGMAR ! FOR THE EMPIRE !" i wtedy ruszyć do boju...
Acha, gdyby był to Warhammer anglojęzyczny ; ) Zresztą istnieje wiele różnych okrzyków bojowych i dla mnie mógłby wrzasnąć równie dobrze "For the Sigmar!", albo nawet "For the horde!".

Cytuj:
Co do WOJOWNIKÓW CHAOSU winni oni... Być wysi od żołnierzy Imperium .. coś koło 2 metrów...
Bo odżywki zajebiste mieli. Nie każdy wojownik Chaosu uległ pięciu mutacjom, nie każdy ma 8 metrów wzrostu, to są w większości zwykli ludzie, tyle że pod władzą Niszczycielskich Potęg. Co z tego, że napakowani. I Ciekawe jak miał oddać ten wzrost - zastępując ich cyklopami?

Cytuj:
napakowani... czarne hełmy z dwoma,jednym rogiem lub z ćwiekami...
Oczywiście. Bo każdy wyznawca Chaosu jest jego wojownikiem, pomińmy grabieżców, okeeej? Ty opisujesz Zbroję Chaosu. I ciekawe jak miałby przedstawić te wszystkie szczegóły w fake'u.

Cytuj:
Zamiast tyh scyzoryków, winny być ogromne topory, morgenstreny,korbacze i miecze dwuręczne...
Za miecze jednoręczne Khorn wysyła swych wojowników na randkę ze Slaaneshem, tak? Ech...

Cytuj:
Fake jest żałosny....Wiesz czemu? Zabrałeś sie do roboty , NIE WIEDZĄC NIC o świecie Warhammera....
Coś tam jednak wie.

Cytuj:
Pomysł dobry,
Pomysł zły, bo na podstawie gry. Jakby był to jego świat...

Cytuj:
ale ty go spaliłeś jak niepotrzebną kartke papieru....
Niepotrzebną kartkę papieru odłóż na później, kiedyś się przyda. Albo oddaj do recyklingu...

Cytuj:
Znam się na uniwersum Warhammera...
A ja na afrykańskich surykatkach i pieczeniu kołaczy.

Cytuj:
Wojownik Chaosu

LINK

Żołnierze Imperium

LINK
LINK
IMO to ty tylko się wzorujesz na WFB, a jeśli chodzi o szczegóły, to WFRP prezentuje znacznie większą wartość...
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 12:54   #54
Elor Vener
Użytkownik Forum
 
Elor Vener's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 15
Stan: Niegrający
Elor Vener ma numer GG 6776124
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
@Elor

Fake jest kiczem, ale Twoja odpowiedź śmierdzi ;/



Tam był "the great sword master". Skąd wiesz, że kapłan Sigmara?



Czyli był jeden? I Twoim zdaniem każdy z nich musiał być łysy i ubierać się tak samo? Akurat to, co opisałeś to raczej jakiś "warpriest" czy inne cuś, bo kapłani są w WH przedstawiani jako panowie w szatach z małymi młotkami na szyjach, czy innymi relikwiami. Najwyraźniej NIGDY nie miałeś styczności z książkowym Warhammerem...



Każdy żołnierz musi mieć rusznicę? Człeniu, wiesz ile to kosztowało w WH? Akurat to co tam ten bonzo przedstawił, to nie wygląda jak jakakolwiek armia, ale Twój opis też cudem nie jest. Kolory mundurów zależą od prowincji, a nie, że są 2 wersje kolorystyczne.



Acha, gdyby był to Warhammer anglojęzyczny ; ) Zresztą istnieje wiele różnych okrzyków bojowych i dla mnie mógłby wrzasnąć równie dobrze "For the Sigmar!", albo nawet "For the horde!".



Bo odżywki zajebiste mieli. Nie każdy wojownik Chaosu uległ pięciu mutacjom, nie każdy ma 8 metrów wzrostu, to są w większości zwykli ludzie, tyle że pod władzą Niszczycielskich Potęg. Co z tego, że napakowani. I Ciekawe jak miał oddać ten wzrost - zastępując ich cyklopami?



Oczywiście. Bo każdy wyznawca Chaosu jest jego wojownikiem, pomińmy grabieżców, okeeej? Ty opisujesz Zbroję Chaosu. I ciekawe jak miałby przedstawić te wszystkie szczegóły w fake'u.



Za miecze jednoręczne Khorn wysyła swych wojowników na randkę ze Slaaneshem, tak? Ech...



Coś tam jednak wie.



Pomysł zły, bo na podstawie gry. Jakby był to jego świat...



Niepotrzebną kartkę papieru odłóż na później, kiedyś się przyda. Albo oddaj do recyklingu...



A ja na afrykańskich surykatkach i pieczeniu kołaczy.



IMO to ty tylko się wzorujesz na WFB, a jeśli chodzi o szczegóły, to WFRP prezentuje znacznie większą wartość...
Dobra.... Z tym kapłanem mnie powaliłeś... Jakbyś wiedział, jest kilka zakonów kośioła Sigmara... Nie wszyscy to chłopaczki, w szatach i młoteczkami zawieszonymi na szyji..... Jest kilka zakonów.Ale po co , tłumaczyc komuś takiemu jak ty ? To jest setrotypowy kapłan Sigmara.

Dokładnie wiem... To załeżało od landu i jego majętności.... Middenland,Reikland i Talabekland mogły wystawić regiment muszkieterów.. Wiem ,więcej niż ci się wyjdaje... Dla porównania: Averland... raczej biednawy land... Może wystawi halabardników ?

Jasne...mógłby.Ale wkońcu to żołnierz Imperium. I wierzy w Sigmara... I raczej walczy w imię swego boga-imperatora...

Ahaaa <zmartwiona mina> .... czyli uważasz , że wojownicy Chaosu to pierwsze lepsze dupki ,w zbroji... Mylisz się.Oni są wybierani.... Są elitą. Wybierani za swą żądze mordu i oddaniu Chaosowi....Raczej muszą być przypakowani...Wiesz, zbroja i broń z deka waży... Pozatym chyba nigdy nie widziałeś, wojownika Khorna ..... Są wielcy, umięśnieni i mają zamiłowanie do bitki i rozlewu krwi.... Jasne.... zobacz sobie Grabieżców Chaosu i powiedz mi .... "że to zwykli ludzie są" .... uwaga bo uwierze...

Nie każdy...ale każdy ma specyficzny wygląd,styl bycia i metody walki .... Winnieneś to wiedzieć... Poczytaj "Zabójce Besti" Williama Kinga... tam są opisani wojownicy Chaosu , poszczególnych bogów...


To fajnie ,że sie na tym znasz... jakieś hobby.... Ja preferuje: warzenie bimbru na myszach, skręcanie skrętów z husteczek i herbatki , oraz palenie na stosie, takich buców jak Ty


AMEN.

Idź w pokoju,synu....
__________________



Ręka , nie dupa-dajesz tylko raz !
Elor Vener jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 14:55   #55
Odaz
Użytkownik Forum
 
Odaz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007
Lokacja: Świnoujście

Posty: 183
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mama i jaa
Profesja: Paladin
Gildia: Mama i tyy
Świat: Morgana
Poziom: 007
Skille: 65/39
Poziom mag.: 5
Odaz ma numer GG 6682848 Send a message via Skype™ to Odaz
Domyślny

Nie wiem co oceniać. Czekam na pierwszą część. -.-
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php...=1#post1781277

ZDJĘCIA Z SECURY


mam CZY latka CZY i PUL siengam HUJEM ponat stuł

www.e-swinoujscie.pl jedyny taki aktualny serwis o Świnoujściu
Odaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2007, 16:14   #56
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Teraz naprawdę widzę, że nie czytałeś żadnego podręcznika do Młotka, a ZWŁASZCZA tego dot. Chaosu. Tam to jest naprawdę dokładnie opisane.
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:47.


Powered by vBulletin 3