Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-01-2011, 19:40   #841
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
PO w odroznieniu od PiS nie przymusza do wiary i nie miesza w szkolach tak, by kierowano tylko w jedna strone (poglad). Kto pamieta gimnazjum w latach 2005-2007 ten wie.
Do wiary nikt nikogo nie przymusza, a promowanie betonowego fundamentalizmu co najwyżej może dopełniać obrazu groteski tej partii, ale niczym groźnym nie jest.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2011, 19:01   #842
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
To prawda, ze czas na reformy byl lepszy. Ale polityka rzadzi sie swoimi prawami. Jak ogolowi spoleczenstwa wytlumaczyc, ze reformy sa potrzebne, kiedy wszystko idzie wzglednie dobrze i jakos sie kreci? Przeprowadzenie reform w takim okresie jest strzalem w stope. Po pierwsze dlatego ze nie mozna wtedy siac propagandy sukcesu, bo reformujac przyznajemy, ze jednak jest niezbyt dobrze, ze trzeba naprawiac sytuacje. Z drugiej strony opozycja ma latwe zadanie wtedy, spoleczenstu latwiej jest wmowic wtedy, ze te reformy sa po to, zeby rzadzacym jeszcze latwiej bylo sie nakrasc.
No tak, ale politycy sa wybierani po to, zeby dobrze prowadzic kraj, a nie zeby napchac sobie kieszenie latwa forsa.

No ale skoro sami ministrowie mowia tak (odnosnie kandydowania do Sejmu i Senatu):
Ukryty tekst:

- Nie ma gwarancji, że jeśli wygramy wybory, to ci sami ministrowie znajdą się w rządzie. Wybory do Parlamentu Europejskiego będą dopiero za trzy lata, a zawsze lepiej mieć jakiś fotel, więc zostaje start do Sejmu lub Senatu - przyznaje ważny polityk z zarządu Platformy. O tym więcej w "Gazecie Wyborczej".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niepe...wiadomosc.html



To czego mozna od nich wymagac?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus
Mówisz ze przeciętnie zarabia się 2000 netto?? Nie wiem co ty za bajki opowiadasz! U nas większość z moich znajomych/sąsiadów itp itd ma coś kolo 1200-1400 w porywach do 1600 , Ci co maja 2000 to już żyją jak pany. (nie mowie wcale tylko o młodych na utrzymaniu rodziców , ale także o tych co maja rodziny lub żyją na swoim) To mężczyźni , kobieta która ma ponad 1000 jest już zadowolona.
Jesli w duzym miescie prowadzisz wlasna dzialalnosc gospodarcza, to w zakresie wykanczania mieszkan mozesz osiagnac te 2000zl, jednak nie jest to regula - czasami jest wiecej, czasami mniej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia
O ile etyka istnieje.
U mnie istniala. Nie wspominajac juz o tym, ze kazdy tak marudzil na ten obowiazek chodzenia na zajecia, a jak przyszlo co do czego, to kazdy sie cieszyl z darmowej 5, ktora podciaga mu srednia.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubon
Nic sie nie zmieni, dopoki nie pojawi sie nowa partia, zlozona calkowiecie z nowych ludzi, ktorzy nie nalezeli wczesniej do zadnej z obecnych partii, bowiem kazdy nowy, mlody czlowiek, ktory wstepuje do istniejacych juz ugrupowan przesiaka nie tylko ich pogladami, ale tez sposobem dzialania (innymi slowy - jezeli w partii kradna, to i on bedzie krasc, bo wszyscy tak robia, a on tez chce sie nachapac).
Posluze sie slowami JKM - "nie chodzi o zlikwidowanie swin, chodzi o zlikwidowanie koryta".




A teraz z serii "sukcesy polityki zagranicznej rzadu" - Rosja w swoim raporcie oczywiscie cala wine zrzucila na polskich pilotow. Widac "bratanie sie" z Rosjanami w wydaniu Tuska skonczylo sie na poklepywaniu po plecach - znowu.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 21:03   #843
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
U mnie istniala. Nie wspominajac juz o tym, ze kazdy tak marudzil na ten obowiazek chodzenia na zajecia, a jak przyszlo co do czego, to kazdy sie cieszyl z darmowej 5, ktora podciaga mu srednia.
I bez sensu. Ja bym wolał nie mieć piątki podciągającej średnią i nie musieć tracić czasu na takie bzdury (chociaż moi nauczyciele mieli dość liberalne spojrzenie i przymykali oko na moje prawie 300 godzin nieusprawiedliwionych w 3 klasie LO). Na średnią i tak nikt nie patrzy.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 23:52   #844
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
I bez sensu. Ja bym wolał nie mieć piątki podciągającej średnią i nie musieć tracić czasu na takie bzdury (chociaż moi nauczyciele mieli dość liberalne spojrzenie i przymykali oko na moje prawie 300 godzin nieusprawiedliwionych w 3 klasie LO). Na średnią i tak nikt nie patrzy.

W moim przypadku akurat lekcje religii bardziej przypominaly lekcje religioznawstwa, a dodatkowo - jak ktos nie mial ochoty sluchac - siedzial i uczyl sie/odrabial lekcje - problemu nie bylo.

A na srednia patrza ci, ktorzy celuja w stypendium, a w takim wypadku "darmowa" piatka to zawsze korzysc.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2011, 23:54   #845
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
W moim przypadku akurat lekcje religii bardziej przypominaly lekcje religioznawstwa, a dodatkowo - jak ktos nie mial ochoty sluchac - siedzial i uczyl sie/odrabial lekcje - problemu nie bylo.

A na srednia patrza ci, ktorzy celuja w stypendium, a w takim wypadku "darmowa" piatka to zawsze korzysc.
Stypendia są afaik na tyle niskie, że czas poświęcony na niepotrzebną naukę - czy raczej potrzebną tylko do podbicia średniej - możnaby poświęcić rozdawaniu ulotek i wynieść więcej miesięcznie. Chodzi oczywiście o naukę przedmiotów, których nie zdaje się na maturze, bo matursko wypada dobrze zdać.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 14:23   #846
SoulHunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
PO w odroznieniu od PiS nie przymusza do wiary i nie miesza w szkolach tak, by kierowano tylko w jedna strone (poglad). Kto pamieta gimnazjum w latach 2005-2007 ten wie.

Program PiS jesli chodzi gospodarke polega na "wiecej wydac kasy" co sie sprowadza do jednego: minimalne ciecia lub ich brak w najbardziej pompowanych sektorch jak wlasnie koscioly.

Ale nie, ze Tusk jest <ok>. Bo wie, ze ciecia sa potrzebne, ale ich nie robi. Chcial ciec w administracji to Komorowski zablokowal. Po chuj? Nikt sie nie dowie kiedy beda ciecia wydatkow.

PS: bym rzekl PiS jest pol konserwatywne-pol teologiczne, jako ze chce mieszac cala wiare z prawem.
Myślę, że PiS zwyczajnie posługuje się wiarą jako rodzajem sztandaru - trzeba pamiętać, że ich elektoratem są w większości ludzie konserwatywni, często starsi - stąd "nacisk na wiarę".

A tak naprawdę PiS kreuje kult jednego człowieka - Jarosława Kaczyńskiego. A Kaczyński ten kult buduje wokół trumny swojego brata, z którego za życia jakieś 70% Polski się wyśmiewało, a po śmierci zrobiono z niego "ikonę narodu polskiego"...

Co więcej ja mam "protencje" do Kaczora o coś zupełnie innego - idiota "pobrzękuje szabelką" i wkłada Rosjanom paluch w oko, a Polska zwyczajnie jest za słaba, żeby brać się z Rosją za łby.
SoulHunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 17:27   #847
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Stypendia są afaik na tyle niskie, że czas poświęcony na niepotrzebną naukę - czy raczej potrzebną tylko do podbicia średniej - możnaby poświęcić rozdawaniu ulotek i wynieść więcej miesięcznie. Chodzi oczywiście o naukę przedmiotów, których nie zdaje się na maturze, bo matursko wypada dobrze zdać.
A co z nagrodą prezesa rady ministrów dla najlepszego ucznia w szkole? Nie dotarłem do informacji o tym, ale w szkole średniej sięga ona ponoć 3k na semestr.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 18:14   #848
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
A co z nagrodą prezesa rady ministrów dla najlepszego ucznia w szkole? Nie dotarłem do informacji o tym, ale w szkole średniej sięga ona ponoć 3k na semestr.
Jakbym przegrał "wyścig" o tę nagrodę tylko dlatego, że jakiś dekiel sobie średnią podwyższył darmową szóstką z religii, to bym Giertycha na pal nabił.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 20:21   #849
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Jakbym przegrał "wyścig" o tę nagrodę tylko dlatego, że jakiś dekiel sobie średnią podwyższył darmową szóstką z religii, to bym Giertycha na pal nabił.
Z tego co słyszałem, to gościu/gościówa, która tylko nabija średnią, przegrywa z np. laureatem olimpiady .
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 22:03   #850
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SoulHunter

Co więcej ja mam "protencje" do Kaczora o coś zupełnie innego - idiota "pobrzękuje szabelką" i wkłada Rosjanom paluch w oko, a Polska zwyczajnie jest za słaba, żeby brać się z Rosją za łby.
Miedzy wymachiwaniem szabelka, a wlazeniem w dupe jest jeszcze duzo rozsadnych postaw.
Ale coz, obecna Polska ma to do siebie, ze ma wielkie kompleksy (co zachod powie, swiat sie z nas smieje) oraz lubi plaszczyc sie i ponizac przed wiekszymi (USA, Rosja, Niemcy).
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2011, 23:17   #851
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
A co z nagrodą prezesa rady ministrów dla najlepszego ucznia w szkole? Nie dotarłem do informacji o tym, ale w szkole średniej sięga ona ponoć 3k na semestr.
W szkole z tysiącem uczniów najlepszym uczniem nie jest ten, kto się stara o dobrą średnią, tylko ktoś wybitny. I jakbym przegrał - niezależnie, czy zależałoby to od szóstki z religii - o 0,06 punkta średniej po wdupieniu iluś godzin, to bym się... zirytował. Dlatego nie warto. To jak loteria.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2011, 14:01   #852
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekc...ista--,69781,1

W miarę ciekawa rozmowa z Žižkiem (słoweńskim filozofem).
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2011, 00:14   #853
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Dzięki Litawor, bardzo ciekawy wywiad.

Tak mnie naszła myśl filozoficzna po przeczytaniu tego tekstu.. Nie sądzicie, że ludziom jest za dobrze, bo doszukują się non-stop jakichś nieszczęść, końców wszystkiego?

A tak na serio, nie wiem czy był ostatnio poruszany problem imigrantów, który także był pokazany w tekście od Litawora. Jak odnosicie się do wywalenia Romów z Francji, ogólnie Turków w Niemczech, i Romów na Słowacji? Co ciekawe, często w gazetach jest napisane, że na Słowacji to nie jakiś wielki problem bo mało ich jest, ale sam kiedyś byłem na wycieczce i co mnie bardzo zdziwiło, czego w Polsce nigdy nie zauważyłem - Romowie tworzą tam sobie swoje miasteczka, bez żadnych uprawnień, takie jakby koczowiska ukryte przed państwem, i za bardzo przyjaźnie to na nie-Romów tam nie patrzą. Trochę to jakoś mi nie współgra z cywilizowanym krajem i cywilizowanymi ludźmi (Romowie na Słowacji).
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2011, 02:09   #854
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cacuss Pokaż post
Dzięki Litawor, bardzo ciekawy wywiad.

Tak mnie naszła myśl filozoficzna po przeczytaniu tego tekstu.. Nie sądzicie, że ludziom jest za dobrze, bo doszukują się non-stop jakichś nieszczęść, końców wszystkiego?

A tak na serio, nie wiem czy był ostatnio poruszany problem imigrantów, który także był pokazany w tekście od Litawora. Jak odnosicie się do wywalenia Romów z Francji, ogólnie Turków w Niemczech, i Romów na Słowacji? Co ciekawe, często w gazetach jest napisane, że na Słowacji to nie jakiś wielki problem bo mało ich jest, ale sam kiedyś byłem na wycieczce i co mnie bardzo zdziwiło, czego w Polsce nigdy nie zauważyłem - Romowie tworzą tam sobie swoje miasteczka, bez żadnych uprawnień, takie jakby koczowiska ukryte przed państwem, i za bardzo przyjaźnie to na nie-Romów tam nie patrzą. Trochę to jakoś mi nie współgra z cywilizowanym krajem i cywilizowanymi ludźmi (Romowie na Słowacji).
Ja już dawno mówiłem ze to będzie ogromny problem za jakiś czas. Tak jak już jest na zachodzie. Ale Europa obudzi się gdy będzie za późno.

PS.Nie mam nic do dodania nie chce wywoływać flame.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2011, 20:48   #855
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cacuss Pokaż post
Jak odnosicie się do wywalenia Romów z Francji, ogólnie Turków w Niemczech, i Romów na Słowacji?
To będzie niebawem przymus i realna przyszła polityka niektórych państw. Kiedyś gdzieś czytałem o odrębnym Muzułmańskim sądzie w Londynie, które za prawo uwazało zwykły koran. Nie wiem jak może w ogóle taki twór istnieć w kraju z własną konstytucją i prawem, prawo obyczajowe nie jest żadnym prawem, a już na pewno prawem nie mozna nazwać tego co jest w tych starych pismach Mahometa. Nie tyle co bym widział konieczność wywalenia wszystkich, co tych, którzy nie potrafią się w ogóle przystosować do życia w państwie prawa - tacy ludzie tylko trują.

Europa jest za bardzo Liberalna, za 70+ lat liczba ludności wzrośnie do 11 mld +, którzy w części będą chcieli emigrować do państw z bierzącą wodą i jedzeniem w sklepach. Okrutne to jest, ale kraje europejskie nie powinni takich ludzi w ogóle wpuszczać, o ile sami nie będziemy chcieli przeżyć. Przyrost naturalny Europy duży nie jest, Społeczeństwa azji mnożą się na potęgę (Chiny to inna bajka), w tym Afryki. Taki napór zindoktrynowanych (matko ale trudny wyraz) ludzi to zagrożenie nie tyle dla poziomu życia zwykłych ludzi, co dla prawa, które jest zmienne względem obyczajów panujących w społeczeństwie.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 25-01-2011 o 21:05.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2011, 19:17   #856
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

@janek@:
Pierdolisz głupoty. Imigranci są siłą roboczą a ta napędza gospodarkę. Inną sprawą są zasiłki rozdawane na prawo i lewo.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2011, 20:29   #857
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Siłą roboczą do momentu, anglicy się burzą bo polacy pracująza pół darmo. Za 70 lat to będzie niezła sieka, zobaczysz jak dożyjesz, oczywiście nie wziąłem tego z powietrza tylko z pewnego artykułu w necie national geographic. Wyobraż sobie 2-3 mld ludzi z innych regionów świata, to takie 50+ Rzeczpospolitych.

@down
Pracują za pół darmo > wszedzie ich przyjmują > nikt nie chce zatrudniać anglików. Proste? : >

Ostatnio edytowany przez janek@ - 27-01-2011 o 14:09.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2011, 21:55   #858
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Siłą roboczą do momentu, anglicy się burzą bo polacy pracująza pół darmo.
Anglicy sie burza, bo zabiera sie im miejsca pracy jak juz co.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2011, 16:41   #859
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Rozmowa z prof. Jerzym Osiatyńskim, byłym ministrem finansów (w latach 90.), obecnie doradcą prezydenta Komorowskiego:
http://www.polityka.pl/kraj/rozmowy/...iatynskim.read

(na pisanie szkoda mi czasu, ale linkami mogę się dzielić )

A tutaj tekst wyjaśniający obecne problemy z emeryturami. Polecam:
http://www.polityka.pl/rynek/1512130...-naprawde.read
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt

Ostatnio edytowany przez Litawor - 29-01-2011 o 03:39.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2011, 22:49   #860
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ważna informacja, którą można było przegapić w natłoku newsów o katastrofie smoleńskiej:
http://www.lewica.pl/?id=23366
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:01.


Powered by vBulletin 3