Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-04-2006, 04:44   #161
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ka sia czek
o.O w tbi nie dosc ze jest keylooger to jeszcze gej looger i loguje takich patafianow jak wy :d +robi wam zdjecie i wysyla prywatny anons na www.gejowo.pl i inne strony :O. Serio !
Niezdazylo sie wam podczas uzywania tbi ze wam monitor fleszem jak z apartu w pysk mignal ? .

Dodatkowo spleen wpakowal w tbi "przejscia" wiecie jak w matrixie ! i jak zostawicie kompa wlaczonego i nikogo niebedzie to ktos z "ekipy" go uzyje i wam chate okradnie !.
A moja babcia lata na miotle, ja sporzywam pokarm pzez uszy, moj pies to tak naprawde krowa, UFO mieszka u mnie w piwnicy (zostali wymeldowani z marsa).

Moze czas najwyrzszy isc do najbliszej ksiegarni i kupic ksiazke "Co to jest komputer i jak dziala", bo zaloze sie o co zechcesz ze nie nie masz zielonego pojecia na temat dzialania komputerow a o programach juz nie wspomne.
skiter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-04-2006, 05:33   #162
Ka sia czek
Użytkownik Forum
 
Ka sia czek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 240
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 77
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Ka sia czek ma numer GG 1592839
Domyślny

UP UP UP ;]

3 demon helmety no gratz ;d w ktorym snie tos widzial ? ;].

Tak tato niemam zielonego pojecia o komputerach itp itd ;<.
Niewiem tylko jakim kurfa cudem udaje mi sie prowadzic dobrze prosperujaca firme zajmojaca sie "udostepnianiem" internetu ;] no powiedz tato prosze powiedz
__________________
RYL2 Mal
Cler 80+ Def 75+ Sin 60+ Arch 60+
Life Off 75+ Rune Off 75+


Ka sia czek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 05:58   #163
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord'Nesteloo
Spleen to moj rl kolega....On stworzyl tbi
Nie sadze zeby hakowal ludzi...nie jest taki !!
Recze 100% za niego ;-)
przysiegasz na reke ? ja zacytuje pewnie cyctat z pewnego filmu nie jest on orginalny ale cos w tym stylu "ja tez kiedys komus zaufalem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord'Nesteloo
nie sadzilem
i dal bym sobie w tedy za niego reke uciac
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord'Nesteloo
recze 100%
i co... teraz bym ku*** reki nie mial "
Skrzat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 11:08   #164
Freaqs
Użytkownik Forum
 
Freaqs's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 40

Posty: 165
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dezerteer
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sky
Świat: Inferna
Poziom: 99
Freaqs ma numer GG 3216016
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elun
nie wiem, czy w tbi jest keylogger, ale przyznam sie, ze sama kiedys go uzywalam. Po jakis 3 miesiacach: hack. Gram sobie normalnie, nagle mnie wylogowalo i nie moglam zalogowac sie przez godzine, bo mnie nie chcialo polaczyc z serwerem. Postac stracila wszystko, cale szczescie nie zostala zabijana ani nie miala red skulla. Ale i tak gram juz nowa. Mi sie wydaje ze to bylo przez tbi, ale nie moge byc 100% pewna. Nic poza nia nie uzywalam.
Tak ! Evul Spleen niema co robic tylko hackowac postacie ponizej 30 lvl'a gdy moze shackowac 150 lvl'e ! Ojj , taak ! To napewno bylo TBI !

ZAMKNIJCIE SIE CIOTY ! TBI NIEMA KEYLOGGERA ANI INNEGO SYFU ! I NIE PIERDOLCIE ZE MA , BO NIEMA !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zalgadis
nieuzywajcie tbi pzrez to mialem chacka i stracilem 3 demon helmety + itemy na wartosc okolo 3 tysiecy zloty
ps. to przez tbi ktos napisal do mnie na gygy ze to przez tbi itp. blablabla
a ja jego ip zapisalem se i namierzylem go napisalem ze wiem gdzie mieszka i jak nie zwroci tego do jutra to dzwonie na policje odziwo nastepnego dnia o godz 7 cos (do szkoly szedlem) znalazlem all zpowrotem w depo ;p
NIE SCIAGAC TEGO SHITU SPEELEN TO KU*** I HAKER

Taa , jeszcze Spleen informatyk przy hackowaniu używałby swojego IP!
W dodatku by sie odzywał do Ciebie na GG i mowil ze to przez TBI!
A jeszcze do tego oddał 3 demon helmety + itemy warte AZ 3000 złotych ! WOOOOW ! Gratuluje głupoty !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez knajcik100%
A dla mnie tibia black ice jest po***ana . Sprawia wam przyjemnosc
granie w cokolwiek na czitach. A moj kumpel zlapal hacka przez ten program
ale napewno nie sciagal go z tibia.org.pl bo tam wszystko jest ok!
Ale jak jakis hacker sciaga ten program przerabia go na wlasny uzytek i wystawia na jakiejs stronie to nie jest za fajnie !!!
Ahhh tak ! Zawsze tak jest ! Wpisuja w google.pl "tibia free exping bot!" i sciagaja shity , potem znajda TBI i mowia ze to TBI hackuje ! neoenoen !
A tak pozatym ,TBI NIEDA RADY EDYTOWAĆ ! Ponieważ spleen nie udostępnił kodu.


A tak pozatym , spleen - tworca bota niegra w tibie !
Nie będe wiecej dyskutowal , TBI nie ma keyloggera lub innego syfu. Spleen nie hackuje. A wy jestescie debilami. Bo każdy kto chce coś osiągnąć w Tibii nie siedząc w niej 10 godzin na dobe przez 2 lata.
Jestem ciekaw czy zrobisz anhilator quest , lub inny w którym będziesz musiał się skupić na grze , nie leczeniu bez bota. Watpie w to! I nie sądze żeby kułko ludzi robiących Anhilator bez bota przekraczała 10 osób.

Hi,thx bye ! Pozdro

Ostatnio edytowany przez Freaqs - 15-04-2006 o 11:46.
Freaqs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 15:38   #165
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ka sia czek
Tak tato niemam zielonego pojecia o komputerach itp itd ;<.
Niewiem tylko jakim kurfa cudem udaje mi sie prowadzic dobrze prosperujaca firme zajmojaca sie "udostepnianiem" internetu ;] no powiedz tato prosze powiedz
Tak tak, a ja jestem swietym mikolajem ... wiesz co ? ja tez prowadze firme, pracuje w NASA etc ... skoro piszesz takie glupoty ze oczy staja w poprzek ekranu, to wnioskuje ze nic nie wiesz na temat komputerow ... nie ma dododow naocznych, masz film ?, zdjecia ?, a moze LOGI Z FIREWALLA !!!!, pokarz logi, pokaz co kolwiek co udowodni wine !!!, nie ludzi ... nie kolegow, ja przyprowadze tysiace ludzi co to uzywaja i nie mieli "nic", pokarz mi DOWODY, a ten czas mozemy dyskutowac na temat "wirus" - "nie wirus", skoro ejstes taki dobry, a wiekszosc z was twierdzi ze FIREWALL mozna obejsc !!! BO PRZECO SAMI PISZECIE ZE MOZNA !!!!, to moze ktos INNY WAM SIE WLAMAL NA KOMPUTER !!!, nie nie mozliwe ?, no patrz ... po paru miesiaca nagle postac znika, ale TBI dalej nie uzywasz ? no bo jest BE, ale nie to nie jest tak ze KTOS INNY to evul spleen ...

To samo tyczy sie SIECI LAN !!!, jestes w sieci ? tak no ok a wiesz co to jest snifing ? nie to idz poczytac ... i nie tylko tyczy sie sieci LAN, tak samo mozna wykozystac inne i rozne techniki przechwytywania informacji, ot atak wyglada tak .:

Spoffing -> Bramka (Gateway), twojego adresu IP
Sniffing -> Lub Proxy, po zabiciu serwera (Gatway'a), atakiem DoS

Takie techniki sa powszechnie stosowane, i nie wciskaj kitu ... jeden z 2, bo chcesz wylizac ten czy inny tylek, a parawda jest taka ze gó*o wiesz, to samo widziales, i to samo masz w glowie ... bez podstawne oskarzenia tez mozna przeniesc do SĄDU !!!!, i ja by radzil zamilczec bo moze byc ostro ... a w sadzie autor (spleen) zrobi CRC pliku ... tego co ktos pobral ... (powiedzmy losowo wybrane 100 osob), i CRC, zaraz po skompilowaniu, jezeli CRC sie zgadza a zrodal sa to amsz przechlapane na calej lini + grzywne etc ... nie masz dowodow ZAMILCZ !!!.
skiter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 15:47   #166
Sir Azazel
Użytkownik Forum
 
Sir Azazel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 37
Adres Jabbera do Sir Azazel
Domyślny

@skiter

Nie wysilaj się, niektórym i tak nie wytłumaczysz ; )

@Freaqs

Huh, myślisz że spleenowi nie zależy na tych p-setach? On zawsze o nich marzył ;d

@reszta

Yhy, ściągnięcie TBI, potem 5 zavirusowanych progsów, podacie passy trzem osobom i zamówicie free PACC na jakiejś stronce ~.prv.pl, a to wszystko przez TBI! ivul =)


Pozdrawiam,
Azazel
Sir Azazel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 15:55   #167
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Azazel
@skiter

Nie wysilaj się, niektórym i tak nie wytłumaczysz ; )
Co racja to racja, jak ktos jest glupi bedzie glupi i umrze glupi ... nie umie czytac nie zna sie na "temacie", a wtraca swoj krzywy nos tam gdzie nie trzeba.
skiter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 16:04   #168
--::Miloosz::--
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dramigh
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Poziom: 28
Poziom mag.: 30
Pergamin

Na tibia.org.pl ostatnio w downloadzie byl keylogger (tez go sciagnelem) U nich ktos ma dostep do downloadu (ktos kto tego dostepu nie powinien miec) i kilka razy byly tam keylogery, ale moim zdaniem spleen jest spoko...
Dlatego przerzucilem sie na wasze forum, i tu jest lepieeeej
--::Miloosz::-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 16:33   #169
Sir Azazel
Użytkownik Forum
 
Sir Azazel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 37
Adres Jabbera do Sir Azazel
Domyślny

Cytuj:
i kilka razy byly tam keylogery,
tak, sześćset sześćdziesiąt sześć razy ;o

a teraz uswiadomie Ciebie i reszte slepo wyzywajacych tbi, spleena i innych:



jestes slepy czy glupi, jesli klikasz "akceptuje", a pozniej masz pretensje?
Sir Azazel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 16:48   #170
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Azazel
estes slepy czy glupi, jesli klikasz "akceptuje", a pozniej masz pretensje?
Tak -> Dalej -> Dalej -> Dalej -> Dalej -> Akceptuje -> Tak -> Dalej ...

O rzesz .. system mi sie sformatowal , to ci z tibia.org.pl mi kazali sciagnac ten program !!! to oni !!! spalic ich !!!

Tak tak ?, acha .. no ok wyloguj sie
skiter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 18:08   #171
Drafti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 33

Posty: 54
Profesja: Elder Druid
Poziom: 106
Domyślny

Hyhyhy....Czytałem wszystkie posty tego tematu i moje zdanie jest takie: Moim zdaniem w tbi nie ma nic złego Kiedyś jak grałem sorcem to używałem Tbi do robienia run jak się uczyłem/odriabiałem lekcje albo byłem na podwórku ( mało kiedy to się zdarzało xD ) i do takich rzeczy a do tego kiedyś czytałem temat o tym jak zmniejszyć ryzyko Hacka sposób jest banalnie prosty,ale niemogę powiedzieć czy działa w 100% otóż działa on tak :
1.Robisz sobie notatnik
2.Wpisujesz do niego swoje pasy ( najlepiej przed ściągnieciem jakiegoś macra/bota czy jakiegoś shitu )
3.Następnie potem tylko kopiujesz i wklejasz
I Gejloger widzi tylko : Ctrl+c/Ctrl+v :>
Ale niemogę potwierdzić czy to działa,posiadam te informacje od qumpla i to co wyczytałem to w tamtym temacie
Pozdro~
Drafti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2006, 18:47   #172
gorgi
Użytkownik Forum
 
gorgi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2004
Lokacja: ubikacja!

Posty: 610
gorgi ma numer GG 3064753
Domyślny

Jakby spleen chciał wam shackować wasze 10-30 lvle, pomyślcie -.-
Ten gość już w tibię nie gra >,<
gorgi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 17:46   #173
Rascal Alton
Użytkownik Forum
 
Rascal Alton's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Zalesie Grn.

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Rascal Alton ma numer GG 6345236
Domyślny

Ja juz dawno nie jade na tbi (jak już mówiłem wcześniej) ale ten bot nie ma key loggera.
@2x up
Na hackingu sie nie znam ale z tego co mi wiadomo to key logger zapisuje tez to co kupiujesz ze schowka.
Rascal Alton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 18:33   #174
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Pomyślcie tylko... Pokazac link do tego tematu polskiemu GM-owi... Ahh, posypałyby sie bany... Niech nikt nie mowi ze tego nie zrobie!

Co do TBI.. Na forum tibia.org.pl czasem ktos sie skarży o to ze go zchackowali, a ze uzywal TBI to mysli ze to org.pl go hacknęło. A tu sie okazuje ze www.tibiahackbot.org.pl to nie jakaś stronka charytatywna z free itemami, tylko sposób do hackowania! A potem pewnie im łyso

Ah, no i jesli ktos bierze na cos pełną odpowiedzialnosc, to tylko jego wina jesli cos zlego sie stanie, nie myle sie?
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 13:00   #175
poszukiwacz przygód
Użytkownik Forum
 
poszukiwacz przygód's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: KOLEJORZ TEAM

Posty: 113
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: --||--||--
Świat: Danera
Poziom: xX
Skille: Sorcem?
Poziom mag.: xX
Domyślny

HEH... OJ PRZESZKADZA CI TO ZE GRAJA NA MACRO? TO TEZ GRAJ. JA NIE UZYWAM I NIE BRENCZE. A JAK TEMU ZAPOBIEC? MASZ PODEJRZANEGO? ROBISZ SORCA. IDZIESZ W NOCY I GO SORCEM ZABIJASZ ;P BO MA KRZYZYKI. GORZEJ JEST Z DRUTAMI I SORCAMI NA NOC BO DADZA LOGA ;P WIEC POKAZUJESZ IM SIE NA BATTLE I DAJA LOGA I NIE GRAJA ;] ILE RAZY JUZ TAK ROBILEM... FIU FIU ;] MOJ SORCEK MA NIEZLE... NON STOP PISZA HUNTED HUNTED DIE N00B xD WIECIE JAKA FRAJDA? POLECAM ;]
poszukiwacz przygód jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 14:23   #176
Khunne
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005

Posty: 4
Domyślny

Co do tego postu: "Oryginalnie napisane przez Sir Azazel
estes slepy czy glupi, jesli klikasz "akceptuje", a pozniej masz pretensje?"

To moze i masz racje ale w sklepach pisze Alkohol 18+. A nie letni go pija i ponosza konsekfencje.
Khunne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 18:21   #177
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Zwalczajmy ?
tylko po co ? przeszkadza wam ktoś, że ktos bez utevo lux albo pochodni śmiga po kopalnii
Nie chcesz, nie używaj twoja sprawa nikt przecież nie namawia
a jak chcesz to już twoja decyzja i Ty się licz z konsekwencjami
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 18:25   #178
skiter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2006
Wiek: 40

Posty: 13
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khunne
Co do tego postu: "Oryginalnie napisane przez Sir Azazel
estes slepy czy glupi, jesli klikasz "akceptuje", a pozniej masz pretensje?"

To moze i masz racje ale w sklepach pisze Alkohol 18+. A nie letni go pija i ponosza konsekfencje.
No tak ale to nie jest wina "producenta" tylko sprzedawcy ;p, tka samo nie wina autora tylko idioty ktory sciaga tego bota z innej strony niz tibia.org.pl
skiter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 18:53   #179
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

@Slyth
Cytuj:
Zwalczajmy ?
tylko po co ? przeszkadza wam ktoś, że ktos bez utevo lux albo pochodni śmiga po kopalnii
Nie chcesz, nie używaj twoja sprawa nikt przecież nie namawia
a jak chcesz to już twoja decyzja i Ty się licz z konsekwencjami
Widząc ten post dochodzę do wniosku, że nie tylko anty-cheaterzy są głupi (Alleluja!).
Zwalczajmy! Nielegalne pomaganie sobie z powodu własnej słabości jest nie w porządku. Mi jak cholera przeszkadzają takie cieniasy jak ty: latające po kopalni z botem. Jak widzę CaveBotera to się tak niesamowicie wkur**am, że nie pytaj nawet. Nawet gość na OTS używający anty-healera jest dla mnie nikim. Jak nie jesteście w stanie sami sobie sprawić normalnie światła to co tu mówić o expieniu, PVP etc. Jak przygnębia was szara rzeczywistość i to, że wypadałoby być uczciwym wobec siebie i innych to idź się zalej albo na OTS! A w przyszłości na mikronacje. Amen.
Btw. Taki pomagający bot może sprawić, że jeden z tych idiotów, oszustów będzie w przyszłości terroryzował słabszych (wojna etc.)
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 22:52   #180
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
@Slyth


Widząc ten post dochodzę do wniosku, że nie tylko anty-cheaterzy są głupi (Alleluja!).
Zwalczajmy! Nielegalne pomaganie sobie z powodu własnej słabości jest nie w porządku. Mi jak cholera przeszkadzają takie cieniasy jak ty: latające po kopalni z botem. Jak widzę CaveBotera to się tak niesamowicie wkur**am, że nie pytaj nawet. Nawet gość na OTS używający anty-healera jest dla mnie nikim. Jak nie jesteście w stanie sami sobie sprawić normalnie światła to co tu mówić o expieniu, PVP etc. Jak przygnębia was szara rzeczywistość i to, że wypadałoby być uczciwym wobec siebie i innych to idź się zalej albo na OTS! A w przyszłości na mikronacje. Amen.
Btw. Taki pomagający bot może sprawić, że jeden z tych idiotów, oszustów będzie w przyszłości terroryzował słabszych (wojna etc.)
jak ja ? dlazcego jak gdzie napisałem że używam TBI ? , a jeżeli napisałem to mnie popraw. Co ma światło do expienia czy do PvP ?
i nie ucz mnie co wypadało by a czego by nie wypadało
pozdrawiam
__________________
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:11.


Powered by vBulletin 3